10 lutego 2024, 13:00 - Pruszków (stadion MOS)
Znicz Pruszków 1-2 KKS 1925 Kalisz
Shuma Nagamatsu 90 - Bartłomiej Putno 4, Filip Szewczyk 74

Znicz Pruszków: Miłosz Mleczko - Dmytro Juchymowycz, Wojciech Błyszko (46 Filip Kendzia), Mateusz Grudziński, Jurij Tkaczuk, Paweł Moskwik (60 Jakub Wawszczyk), Tymon Proczek (46 Marcel Krajewski), Wiktor Nowak (22 Kaito Imai), Krystian Pomorski, Krystian Tabara (85 Filip Składowski), Daniel Stanclik (60 Shuma Nagamatsu).

KKS 1925 Kalisz: 1. Maciej Krakowiak (46, 36. Marcin Furtak) - 4. Patryk Waliś (70, 42. Wiktor Smoliński), 5. Jakub Staszak, 10. Néstor Gordillo (70, 15. Wiktor Staszak), 11. Michał Bednarski (70, 8. Oskar Kalenik), 16. Bartłomiej Putno, 19. Filip Szewczyk, 21. Kentarō Arai (59, 18. Wojciech Karasiewicz), 24. Mateusz Wysokiński (61, 6. Adrian Cierpka), 35. Bartosz Kieliba, 70. Adam Dębiński (63, 23. Maciej Białczyk).

W 85. minucie Mateusz Grudziński (Znicz) nie wykorzystał rzutu karnego (Marcin Furtak obronił).

KKS 1925 Kalisz wygrał 2-1 w meczu sparingowym ze Zniczem Pruszków.

W KKS-ie 1925 zagrał m.in. Patryk Waliś (Odra Opole).

źródło: własne / KKS 1925 Kalisz / Znicz Pruszków

Dodano: 10 lutego 2024, 14:59:33

bb - 10 lutego 2024, 15:41:07 - *.184.15.213.ipv4.supernova.orange.pl
Karnego nie strzelił Grudziński a kilka chwil później gola zdobył Nagamatsu.

Kubik - 10 lutego 2024, 16:31:42 - *.play-internet.pl
Grał Imai i Majewski?

obserwator - 11 lutego 2024, 5:52:21 - *.dynamic.mm.pl
W poprzednim sezonie KKS po 21 kolejkach był liderem 2 ligi, do meczu 1/2 Pucharu Polski z Legią grał jak zespół Ekstraklasy. Potem nastąpiły różne sytuacje: kontuzje, kartki osłabiające drużynę w trakcie meczu, decyzje sędziów na niekorzyść. Zespół jeszcze próbował zawalczyć o baraże i pokonał jadącą do 1 ligi Kotwicę 4:1 (co wykorzystał Znicz), ale w meczu w Lubinie zmęczony sezonem przegrał w ostatnich 20 minutach mecz. Odeszło pół drużyny z szerokiego składu, 12 zawodników. W ich miejsce przyszli nowi, ale dobrzy i będą walczyć. W sparingu ze Zniczem zagrali z poprzedniego sezonu Krakowiak, Gordillo, Wysokiński, Smoliński (kilka minut) i strzelec gola Putno. Czyli nowi grają i do przodu KKS !

kibic - 11 lutego 2024, 6:08:08 - *.dynamic.mm.pl
Znicz wszedł za Kotwicę, a Motor wszedł w baraże za KKS. I teraz w Pruszkowie i Lublinie 1 liga, a Kotwica i KKS znowu walczą z Pogonią Siedlce, Chojniczanką, Stomilem, itd.

Barça - 11 lutego 2024, 19:22:53 - *.dynamic.mm.pl
Brawo KKS wreszcie wygrana, sparing bo sparing ale trzeba grać i wygrywać w każdym meczu