[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2024, 21:09:42

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Chojniczanka Chojnice  
Przychodzą: Michał Antkowiak (B - Bałtyk Koszalin), Killian Benvindo (P - Unia Turza Śląska), Dawid Lic (B - Chojniczanka II Chojnice), Kacper Madej (P - Chojniczanka II Chojnice), Rafał Majtyka (P - Chojniczanka II Chojnice), Valērijs Šabala (N - B36 Tórshavn), Daniel Skiba (N - NK Aluminij (Kidričevo)), Jakub Chudziak (Chojniczanka II Chojnice), Jakub Romanik (Chojniczanka II Chojnice), Jakub Żywicki (Chojniczanka II Chojnice)

Odchodzą: Ariel Borysiuk (P - Hutnik Warszawa), Piotr Giel (N - Wisła Puławy), Filip Pawlak (P - ?), Sebastian Szabłowski (B - Unia Solec Kujawski), Maciej Zagraba (O - ?)

GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)  
Przychodzą: Paweł Baranowski (O - Ruch Chorzów), Mateusz Chmarek (P - Górnik Zabrze), Jakub Iskra (O - FC Schwedt 02), Wiktor Rusin (B - ROW 1964 Rybnik), David Kabala (Nkana FC)

Odchodzą: Filip Kozłowski (O - LZS Starowice Dolne), Ricardo Vaz (P - Reus FC Reddis), Kōki Togitani (P - Spójnia Landek), Adrian Tymiński (O - Lech II Poznań)

Hutnik Kraków  
Przychodzą: Dorian Frątczak (B - Wisła Kraków), Patryk Nowakowski (O - Wiślanie Jaśkowice), Marcel Sawicki (O - Poprad Muszyna) , Igors Tarasovs (O - Nordic United FC), Maciej Urbańczyk (P - Odra Opole), Allan Kors (?), Jonathan Ruque (brak klubu), Karim Achour (Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Konrad Konieczny (Watra Białka Tatrzańska), Mateusz Sejwa (MKS Lędziny), Mikołaj Kociołek (Watra Białka Tatrzańska)

Odchodzą: Dawid Kubowicz (O - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska), Kamil Wenger (O - ŁKS 1926 Łomża)

KKS 1925 Kalisz  
Przychodzą: Michał Bednarski (P - Arka Gdynia), Wojciech Karasiewicz (P - KKS 1925 II Kalisz), Marcel Owczarek (O - KKS 1925 II Kalisz), Jakub Staszak (O - Motor Lublin), Patryk Waliś (O - Odra Opole), Bartosz Moś (KKS 1925 II Kalisz), Franciszek Leśniewski (KKS 1925 II Kalisz)

Odchodzą: Jakub Głaz (O - Star Starachowice), Kacper Janiak (P - Sokół Kleczew), Maksymilian Kaczmarek (N - KKS 1925 II Kalisz), Kamil Przysiecki (P - KKS 1925 II Kalisz), Kamil Weber (O - KKS 1925 II Kalisz)

Kotwica Kołobrzeg  
Przychodzą: Marcel Bykowski (P - Piast Gliwice), Maciej Dampc (O - Radunia Stężyca), Leon Kreković (N - FC Lahti), Zvonimir Petrović (P - FK Javor (Ivanjica)), Igor Szczygieł (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Stanisław Wawrzynowicz (P - Pogoń Szczecin), Tomasz Wełna (O - Polonia Warszawa)

Odchodzą: Zak Abbott (N - Huddersfield Town AFC (rezerwy)), Cezary Polak (P - Radomiak Radom, Legia Warszawa, Raków Częstochowa), Mikołaj Rakowski (P - Unia Solec Kujawski), Jakub Rzeźniczak (O - ?), Josip Šoljić (P - ?), Jakub Żubrowski (P - ?)

Lech II Poznań  
Przychodzą: Wołodymyr Kostewycz (O - Warta Poznań), Adrian Tymiński (O - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Wojciech Zborek (B - Noteć Czarnków)

Odchodzą: Igor Draszczyk (P - Lech Poznań), Sammy Dudek (P - Lech Poznań), Kamil Jakóbczyk (N - Lech Poznań), Kornel Lisman (P - Lech Poznań), Oskar Tomczyk (N - Wisła Płock), Mikołaj Tudruj (O - Śląsk Wrocław), Bruno Żołądź (P - Sandecja Nowy Sącz)

ŁKS II Łódź  
Przychodzą: Szymon Frakowski (P - junior), Adam Marciniak (O - ŁKS Łódź), Szymon Michalski (O - Śląsk Wrocław), Adam Kajszczak (ŁKS III Łódź), Adam Olczak (ŁKS III Łódź), Krystian Malec (ŁKS III Łódź), Marcel Chałaj (ŁKS III Łódź), Marcel Matusiak (ŁKS III Łódź), Michał Koszur (ŁKS III Łódź), Miłosz Mielczarek (ŁKS III Łódź)

Odchodzą: Jan Kuźma (P - ŁKS Łódź), Jakub Pawłowski (P - ŁKS Łódź)

Olimpia Elbląg  
Przychodzą: Dawid Czapliński (P - Olimpia II Elbląg) , Jan Piróg (P - Olimpia II Elbląg) , Adam Rychter (Olimpia II Elbląg), Bartosz Leszczyński (Olimpia II Elbląg), Filip Olbryś (Olimpia II Elbląg), Nikodem Januszewski (junior), Witold Dettlaff (Olimpia II Elbląg)

Odchodzą: Krystian Kardyś (P - Czarni Połaniec)

Olimpia Grudziądz  
Przychodzą: Filip Chadała (B - Miedź Legnica), Kacper Cichoń (P - Puszcza Niepołomice), Iwan Ciupa (O - Okżetpes Kokczetaw), Patryk Czarnowski (N - Znicz Pruszków), Karol Futa (O - Świdniczanka Świdnik), Grzegorz Glapka (N - ŁKS Łódź), Jarosław Jampol (P - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Szymon Krocz (P - Znicz Pruszków), Igor Maruszak (O - Śląsk II Wrocław), Fardin Rabet (O - Dalkurd FF), Nikodem Sujecki (B - Resovia), Bartosz Zbiciak (O - Motor Lublin)

Odchodzą: José Cabrera (P - ?), Stanisław Gronowski (O - ?), Damian Kwiryng (O - Unia Wąbrzeźno), Jakub Nowaczek (B - ?), Adrian Olszewski (B - ŁKS 1926 Łomża), Sebastian Olszewski (P - KS Stilon Gorzów Wielkopolski), Maciej Pałaszewski (P - Karkonosze Jelenia Góra), Aghwan Papikjan (P - Unia Skierniewice), Artiom Rozgoniuc (O - FK Liepāja), Mateusz Sopoćko (P - Sokół Kleczew), Marcin Warcholak (O - Tłuchowia Tłuchowo), Patryk Winsztal (N - ŁKS 1926 Łomża)

Pogoń Siedlce  
Przychodzą: Kacper Bogusiewicz (P - Legia II Warszawa), Bartosz Borkowski (P - Pogoń II Siedlce), Meik Karwot (O - Zagłębie Sosnowiec), Titas Milašius (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Walczak (N - Raków Częstochowa), Dawid Jastrzębski (Pogoń II Siedlce), Igor Szostek (Pogoń II Siedlce), Oliwier Gawenda (Bonner SC 01/04 (j)), Patryk Klimek (Pogoń II Siedlce)

Odchodzą: Krystian Gryglak (P - Pogoń II Siedlce), Adam Lewkowski (O - Pogoń II Siedlce), Paweł Łydkowski (O - Zawisza Bydgoszcz), Tomasz Mamis (P - Orlęta Radzyń Podlaski), Szymon Mucha (O - Pogoń II Siedlce), Kacper Stankiewicz (O - Pogoń II Siedlce), Kamil Włodyka (P - Zawisza Bydgoszcz)

Polonia Bytom  
Przychodzą: Mateusz Anklewicz (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Dawid Brzozowski (P - GKS Katowice), Bartosz Farbiszewski (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Borys Łysko (P - LZS Piotrówka), Przemysław Maj (P - Stal Mielec), Jakub Pochcioł (P - Górnik Zabrze), Patryk Romanowski (O - Motor Lublin), Kamil Siudak (N - junior), Sebastian Steblecki (P - Chrobry Głogów), Karol Szymkowiak (B - Skra Częstochowa), Michał Walczak (O - Polonia Środa Wielkopolska), Kamil Wojtyra (N - Chrobry Głogów), Bartosz Maśnica (Polonia II Bytom), Maciej Mirowski (Polonia II Bytom), Marcin Lazaj (Polonia II Bytom), Oliwier Miller (Polonia II Bytom)

Odchodzą: Dominik Budzik (P - Pniówek Pawłowice), Igor Ławrynowicz (P - Skra Częstochowa), Eryk Mirus (B - Sokół Kleczew, ?), Mateusz Młynarczyk (P - Zawisza Bydgoszcz), Łukasz Norkowski (P - ?), Grzegorz Ochwat (P - Drama Zbrosławice, ?), Łukasz Piontek (P - Gwarek Tarnowskie Góry), Krzysztof Ropski (N - Świt Skolwin (Szczecin)), Łukasz Zejdler (P - LKS Goczałkowice Zdrój)

Radunia Stężyca  
Przychodzą: Grzegorz Gulczyński (P - Górnik Łęczna) , Roko Kurtović (O - NK Rogaška), Matej Mršić (P - HNK Orijent 1919 (Rijeka)), Wojciech Zieliński (P - Arka Gdynia) , Dominik Stolc (Radunia II Stężyca)

Odchodzą: Maciej Dampc (O - Kotwica Kołobrzeg), Andrzej Kaszuba (P - Jaguar Gdańsk), Szymon Nowicki (O - Radunia II Stężyca), Nikodem Potrac (P - Radunia II Stężyca)

Sandecja Nowy Sącz  
Przychodzą: Petr Buchta (O - GKS Tychy), Wiktor Kamiński (N - Warta Poznań), Martin Polaček (B - brak klubu), Jakub Wilczyński (N - Arka Gdynia), Rafał Wolsztyński (P - Chrobry Głogów), Bruno Żołądź (P - Lech II Poznań), Kacper Wokacz (Sandecja II Nowy Sącz), Mateusz Jarzębiak (Sandecja II Nowy Sącz), Patryk Peciak (Sandecja II Nowy Sącz)

Odchodzą: Eryk Galara (P - Avia Świdnik), Mateusz Geniec (P - Wisłoka Dębica), Dariusz Krzysztofek (B - Podhale Nowy Targ), Maciej Mas (N - Skra Częstochowa), Mikołaj Podgórski (P - ?), Mateusz Popiela (O - Podhale Nowy Targ), Karol Smajdor (O - Podhale Nowy Targ), Michał Stankiewicz (P - Sokół Sieniawa), Szymon Tokarz (B - Stal Kraśnik), Jakub Wróbel (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Żarnowski (P - Lubań Maniowy )

Skra Częstochowa  
Przychodzą: Natan Dzięgielewski (P - GKS Tychy), Kacper Gzieło (P - Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mateusz Kaczmarek (P - Wisła Puławy), Igor Ławrynowicz (P - Polonia Bytom), Maciej Mas (N - Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Ciesielski (junior), Seweryn Cieślak (junior)

Odchodzą: Mateusz Malec (P - GKS Bełchatów), Adam Mesjasz (O - Raków II Częstochowa), Piotr Nocoń (P - Raków II Częstochowa), Adam Olejnik (P - Raków II Częstochowa), Karol Szymkowiak (B - Polonia Bytom), Zbigniew Wojciechowski (O - Rekord Bielsko-Biała), Dawid Wojtyra (N - MKS Kluczbork)

Stal Stalowa Wola  
Przychodzą: Wojciech Muzyk (B - brak klubu), Jakub Osobiński (B - Podhale Nowy Targ), Sebastian Strózik (N - Wisła Płock), Patryk Zaucha (P - Cracovia), Miłosz Rębisz (Stal II Stalowa Wola)

Odchodzą: Kōsei Iwao (N - Siarka Tarnobrzeg), Lucjan Klisiewicz (N - Puszcza Niepołomice), Adam Przybek (B - Penybont FC)

Stomil Olsztyn  
Przychodzą: Adrian Bielka (P - Avia Świdnik), Iwan Brikner (P - Żetysu Tałdykorgan), Filip Przybułek (P - Widzew Łódź), Dawid Retlewski (N - Wisła Puławy), Aoi Asano (FK Berane), Hide Vitalucci (US Pergolettese 1932), Jakub Karpiński (Stomil II Olsztyn), Maciej Narloch (Stomil II Olsztyn), Mateusz Pajdak (Stomil II Olsztyn), Paweł Łastowski (Stomil II Olsztyn), Praise Azibagiri Anam (Gulf United FC)

Odchodzą: Tomasz Bała (N - Wisłoka Dębica), Łukasz Borkowski (P - Stomil II Olsztyn), Kacper Kondracki (P - GKS Wikielec), Yūdai Shinonaga (P - Polonia Lidzbark Warmiński), Marcin Stromecki (P - Hutnik Warszawa)

Wisła Puławy  
Przychodzą: Leonard Brykowski (P - Wisła II Puławy), Piotr Giel (N - Chojniczanka Chojnice), Mikołaj Kosior (N - Motor Lublin), Manuel Ponce García (N - Stal Rzeszów) , Antoni Lalak (Wisła II Puławy), Bartosz Polak (Wisła II Puławy), Diego Deisadze (Drukarz Warszawa), Eryk Kosowski (Wisła II Puławy), Jan Ciszewski (Wisła II Puławy), Kacper Murat (Wisła II Puławy), Kamil Cholewa (Wisła II Puławy), Mateusz Szczepański (Wisła II Puławy), Mikołaj Ogórek (Hetman Gołąb)

Odchodzą: Mateusz Kaczmarek (P - Skra Częstochowa), Kacper Kołotyło (B - Górnik Łęczna), Dawid Retlewski (N - Stomil Olsztyn), Filip Rutz (B - ?), Bartosz Rymek (P - ?), Jakub Wlaźlik (N - Karpaty Krosno)

Zagłębie II Lubin  
Przychodzą: Jan Dorożko (P - junior), Jeremi Osuch (O - junior), Tobiasz Starosta (P - junior), Bartłomiej Wandachowicz (P - junior)

Odchodzą: Mateusz Dziewiatowski (P - Zagłębie Lubin), Szymon Karasiński (P - Zagłębie Lubin), Paweł Kruszelnicki (P - Zagłębie Lubin), Alexander Steffen (B - Zagłębie Lubin)

 

Napisz do nas