[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - I liga - zima 2024
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Arka Gdynia  
08.01

25.01-08.02 Lara
  27.01 FK Struga 1-1
  28.01 FK Budućnost (Podgorica) 0-2
  30.01 Worskła Połtawa 2-3
  03.02 Korea Południowa U-23 1-0
  04.02 Zoria Ługańsk 1-2
  07.02 FK Csíkszereda 2-3

Bruk-Bet Termalica Nieciecza  
08.01

23.01-03.02 Antalya
  12.01 Puszcza Niepołomice 1-2
  13.01 Siarka Tarnobrzeg 3-0
  19.01 Star Starachowice 3-0
  20.01 Wieczysta Kraków 1-2
  24.01 Dinamo Batumi 1-1
  27.01 Nasaf Qarshi 2-0
  02.02 Worskła Połtawa 0-1
  09.02 Stal Rzeszów 3-2
  10.02 Stal Rzeszów 1-1

Chrobry Głogów  
07.01
  17.01 Polonia Warszawa 3-1
  20.01 Miedź Legnica 2-1
  24.01 Odra Opole 1-3
  27.01 Górnik Polkowice 3-2
  03.02 Lech II Poznań 3-0
  03.02 Polonia Środa Wielkopolska 1-1
  10.02 Ślęza Wrocław 2-0
  10.02 Świt Skolwin (Szczecin) 2-2

GKS Katowice  
09.01

10.01-11.01 Bielsko-Biała
22.01-29.01 Opalenica
  13.01 Gwarek Tarnowskie Góry 2-1
  19.01 GKS Tychy 0-1
  24.01 Kotwica Kołobrzeg 0-0
  24.01 Polonia Środa Wielkopolska 1-0
  27.01 Lech II Poznań 1-1
  03.02 Hutnik Kraków 2-1
  10.02 Odra Opole 1-2

GKS Tychy  
08.01

26.01-06.02 Medulin
  13.01 Hutnik Kraków 3-3
  19.01 GKS Katowice 1-0
  20.01 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1-1
  28.01 NK Karlovac 1919 0-1
  31.01 OFK Mladost Donja Gorica (Podgorica) 3-0
  03.02 FK Rabotnički (Skopje) 1-1
  05.02 FK Prva Iskra (Barič) 0-0

Górnik Łęczna  
09.01

19.01-26.01 Kielce
  19.01 Świdniczanka Świdnik 3-1
  23.01 GKS Bełchatów 2-0
  26.01 Puszcza Niepołomice 1-2
  03.02 Stal Rzeszów 2-3
  10.02 Wisła Kraków 0-1

Lechia Gdańsk  
05.01

20.01-10.02 Lara
  13.01 Chojniczanka Chojnice 2-3
  23.01 Drita Gnjilane 1-2
  26.01 Neftchi Fargʻona 1-0
  30.01 Kyzył-Żar Petropawł 1-0
  02.02 Valmiera FC 2-1
  08.02 Szachtar Donieck 1-1

Miedź Legnica  
08.01

29.01-09.02 Belek
  13.01 FC Slovan Liberec 0-3
  20.01 Chrobry Głogów 1-2
  27.01 Odra Opole 2-0
  31.01 Korea Południowa U-23 1-0
  03.02 Qizilqum Zarafshon 1-2
  06.02 Corvinul Hunedoara 0-1
  08.02 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga) 0-1

Motor Lublin  
08.01
  17.01 Jagiellonia Białystok 0-0
  20.01 Stal Rzeszów 2-0
  20.01 Znicz Pruszków 2-1
  27.01 Resovia 0-0
  27.01 Wisła Puławy 5-1
  02.02 Radomiak Radom 1-2
  02.02 Stal Stalowa Wola 2-0
  10.02 Polonia Warszawa 3-2
  10.02 Polonia Warszawa 1-0
  20.02 Karpaty Krosno 7-1

Odra Opole  
07.01

21.01-27.01 Wałbrzych
  13.01 Ślęza Wrocław 4-0
  19.01 Puszcza Niepołomice 0-3
  24.01 Chrobry Głogów 3-1
  27.01 Miedź Legnica 0-2
  03.02 MKS Kluczbork 5-0
  10.02 GKS Katowice 2-1

Podbeskidzie Bielsko-Biała  
05.01

30.01-10.02 Side
  13.01 Pniówek Pawłowice 9-2
  20.01 Hutnik Kraków 5-2
  27.01 MŠK Žilina 0-5
  01.02 CSC 1599 Șelimbăr 0-1
  05.02 Gangwon FC 0-1
  09.02 FK Csíkszereda 4-1

Polonia Warszawa  
08.01

15.01-20.01 Zielona Góra
30.01-08.02 Belek
  17.01 Chrobry Głogów 1-3
  20.01 Lechia Zielona Góra 4-0
  27.01 Pogoń Siedlce 0-2
  03.02 FC Buzău 1-1
  07.02 Kolding IF 0-0
  10.02 Motor Lublin 2-3
  10.02 Motor Lublin 0-1
  18.02 Victoria Sulejówek 3-0
  24.02 Legionovia Legionowo

Resovia  
04.01

21.01-27.01 Wola Chorzelowska
  20.01 Wisła Puławy 0-0
  27.01 Motor Lublin 0-0
  03.02 FK Železiarne Podbrezová 5-0

Stal Rzeszów  
08.01

05.02-09.02 Wola Chorzelowska
  20.01 Motor Lublin 0-2
  27.01 Stal Stalowa Wola 2-0
  02.02 Legia Warszawa 1-3
  03.02 Górnik Łęczna 3-2
  09.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 2-3
  10.02 Bruk-Bet Termalica Nieciecza 1-1

Wisła Kraków  
08.01

20.01-03.02 Belek
  24.01 Nassaji Mazandaran 0-0
  27.01 FK Atyrau 2-0
  30.01 Kolding IF 2-1
  02.02 Arda Kyrdżali 2-2
  10.02 Górnik Łęczna 1-0

Wisła Płock  
08.01

20.01-30.01 Side
  13.01 Sokół Kleczew 3-0
  18.01 GKS Bełchatów 4-2
  25.01 Soʻgʻdiyona Jizzax 3-2
  25.01 Csákvári TK 0-0
  29.01 FK Ołeksandrija 2-0
  29.01 FK Sloga (Doboj) 0-2
  03.02 Lech Poznań 0-4
  17.02 Wisła II Płock

Zagłębie Sosnowiec  
09.01
  20.01 MFK Ružomberok 1-2
  24.01 Rekord Bielsko-Biała 2-2
  27.01 Zagłębie II Sosnowiec 1-0
  02.02 Puszcza Niepołomice 1-1
  06.02 Polonia Bytom 0-1
  11.02 Garbarnia Kraków 0-1
  19.02 Puszcza Niepołomice 1-1

Znicz Pruszków  
08.01

14.01-20.01 Sanok
  12.01 Wisła Puławy 4-2
  17.01 Stal Mielec 1-0
  20.01 Motor Lublin 1-2
  24.01 Legionovia Legionowo 3-1
  27.01 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1-0
  31.01 Unia Skierniewice 2-0
  03.02 Pogoń Siedlce 2-1
  07.02 ŁKS II Łódź 1-2
  10.02 KKS 1925 Kalisz 1-2

 

Napisz do nas