8 lutego 2024, 9:30 - Kadriye (S&B Sport Football Complex)
Miedź Legnica 0-1 Boldklubben af 1893 (Kopenhaga)

Miedź Legnica: 39. Jakub Mądrzyk - 24. Szymon Zalewski, 30. Kacper Józefiak (46, 21. Miłosz Lewandowski), 25. Nemanja Mijušković (46, 87. Ruben Hoogenhout), 3. Jan Leończyk (62, 23. Jurich Carolina) - 19. Bartosz Guzdek, 5. Iwo Kaczmarski (62, 8. Tarsi Aguado), 20. Damian Tront (62, 59. Mehdi Lehaire), 66. Iban Salvador (62, 70. Jakub Kaczemba) - 37. Wiktor Bogacz, 10. Krzysztof Drzazga (62, 11. Idris Momoh).

Boldklubben af 1893 (Kopenhaga): 13. Michael Falkesgaard - 2. Ryan Laursen (62, 17. Sebastian Kroner), 5. Jacob Egeris (62, 4. Abdullah Iqbal), 28. Emil Christensen, 3. Daniel Thøgersen - 10. Jeppe Erenbjerg, 8. Mikkel Mouritz, 6. Niels Morberg, 18. Fisnik Isaki, 7. Ahmed Daghim (46, 16. Tobias Blidegn) - 19. Sebastian Clemmensen.

żółta kartka: Zalewski.

sędziował: Ekrem Çetin (Sakarya).

Miedź Legnica przegrała 0-1 (0-0) w meczu sparingowym rozegranym w Turcji z Boldklubben af 1893 - dziewiątą drużyną duńskiej drugiej ligi.

źródło: własne

Dodano: 8 lutego 2024, 11:15:54

roso - 8 lutego 2024, 11:33:21 - *.10.233.188.ipv4.supernova.orange.pl
witam p bella jest duzo w polsce zawodow moze p zmieni zawod bo trenerem jest p marnym.drzazga guzdek tront zorganizujcie tym panom pozegnanie.przegral p w turcji wszystkie mecze to jest skandal ze tez pan sponsor to toleruje.sciaga sie trenerow z calej polski a wyniki sa beznadziejne.jestem kibicem od 47 lat ale dzisiaj nie moge na moj klub patrzec brak ambicji braki szybkosci dramat.pozdrawiam panow kibicow moze w lidze bedzie lepiej

Egzpert - 8 lutego 2024, 12:20:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Stabilna forma. :|

KKK - 8 lutego 2024, 12:20:21 - *.dttelekom.net
Panie Roso. Nie wszystkie, bo przecież jeden wygrali. Po drugie to sparingi, gdzie wielu młodych grało, jakie takie wyniki mają znaczenie? 47 letni kibic Miedzi powinien pamiętać ligi i mecze, gdzie teraz grają nasze rezerwy.

R - 8 lutego 2024, 12:33:22 - *.play-internet.pl
Piynkny wynik,tak 3-mać...

varadi - 8 lutego 2024, 12:53:55 - *.play-internet.pl
Chcieliście młodych zdolnych Polaków, no to macie takie wyniki. Roso trzeba czasu aby taki młody zespół zaczął wygrywać. Ten sezon jest na ogrywanie. Jako długoletni kibic powinieneś o tym wiedzieć