[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Konferencji Europy 2023/2024

I runda eliminacyjna - 13 lipca, 20 lipca
(Losowanie - 20 czerwca 2023, 15:00 - Nyon)

FK Sutjeska (Nikšić) 1-0 SP Cosmos 13 lipca, 20:30 (550)
Božo Marković 79
Podgorica
Alaszkert Erewan 1-1 FK Arsenal (Tivat) 13 lipca, 19:00 (1253)
Witalij Ustinow 66 - Julián Montenegro 23
FC Bruno's Magpies 0-0 Dundalk FC 13 lipca, 18:00 (847)
FK Škendija 79 (Tetovo) 1-0 Haverfordwest County AFC 13 lipca, 20:00 (2500)
Adenis Shala 47
Skopje
Pjunik Erewan 2-0 JK Trans Narva 13 lipca, 17:00 (2500)
Luka Juričić 65, James Santos 88
Abowian
NK Domžale 1-4 Balzan FC 13 lipca, 19:00 (1215)
Franko Kovačević 57 (k) - Aleksa Andrejić 8, Jake Grech 44 (k), Peter Olawale 53, Nikola Žerjal 90
Lublana
NK Željezničar (Sarajewo) 2-2 Dinamo Mińsk 13 lipca, 20:30 (13 050)
Dženan Haračić 85, 90 - Iwan Bachar 41, Władisław Morozow 50
Inter Club d'Escaldes 2-1 Víkingur 13 lipca, 17:00 (197)
Raul Feher 28, Ander El Haddadi 45 - Sølvi Vatnhamar 59 (k)
Andora
FC Haka 2-2 Crusaders FC 13 lipca, 18:00 (2146)
Logan Rogerson 33 (k), Tiémoko Fofana 36 - Jordan Forsythe 22, Ross Clarke 68
FK Panevėžys 2-2 Milsami Orhei 13 lipca, 18:00 (672)
Jovan Čađenović 17 (k), Ariagner Smith 48 - Radu Gînsari 51 (k), 67
Mariampol
FC Vaduz 1-2 Nieman Grodno 13 lipca, 20:00 (815)
Fabrizio Cavegn 22 - Jegor Zubowicz 29, Alimardon Szukurow 82
SP La Fiorita 1-1 Zimbru Chișinău 13 lipca, 20:45 (521)
Francesco Casolla 34 - Marin Căruntu 64
Serravalle
FC Progrès Niedercorn 2-2 Gjilani KF 13 lipca, 19:30 (1900)
Mayron De Almeida 11, Omar Natami 62 - Arbnor Ramadani 48 (k), 66 (k)
Differdange
HB Tórshavn 0-0 Derry City FC 13 lipca, 20:00 (600)
Toboł Kustanaj 2-1 FC Honka 13 lipca, 16:00 (7543)
Miljan Vukadinović 62, 75 - Lucas Kaufmann 39
Ararat-Armenia Erewan 1-1 Egnatia Rrogozhinë 13 lipca, 17:00 (1380)
Alemão 36 - Raphael Dwamena 90
NK Maribor 1-1 Birkirkara FC 13 lipca, 21:00 (5600)
Ivan Brnić 67 (k) - Paul Mbong 31
Linfield FC 3-1 Vllaznia Shkodër 13 lipca, 20:45 (4646)
Chris McKee 57, 68, Jack Scott 76 - Marko Jurić 89
Riga FC 2-0 Víkingur (Reykjavík) 13 lipca, 19:00 (5315)
Douglas Aurélio 31, Marko Regža 52
FC DAC 1904 Dunajská Streda 2-1 Dila Gori 13 lipca, 19:30 (6269)
Matej Trusa 33, Ammar Ramadan 36 - Mykoła Kowtaluk 43
Torpedo Kutaisi 2-2 FK Sarajevo 13 lipca, 19:00 (7900)
Nika Sandochadze 44, Irakli Bugridze 48 - Renán Oliveira 47, Dal Varešanović 52
KF Tirana 1-1 Dinamo Batumi 13 lipca, 20:00 (5000)
Regi Lushkja 90 - Flamarion 66
KA (Akureyri) 2-0 Connah's Quay Nomads FC 13 lipca, 20:00 (930)
Hallgrímur Mar Steingrímsson 60, Daníel Hafsteinsson 83
Reykjavík
MŠK Žilina 2-1 FC Levadia Tallin 13 lipca, 17:30 (3579)
Dávid Ďuriš 7, Patrik Myslovič 90 (k) - Ernest Agyiri 51
FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 0-1 RFS Ryga 13 lipca, 17:30 (400)
Andrej Ilić 34
Dukagjini Klinë 2-1 Europa FC 13 lipca, 19:00 (3000)
Bujar Shabani 30, Iljasa Zulfiji 90 - Jesús Pozo 45
Prisztina
Penybont FC 1-1 FC Santa Coloma 13 lipca, 19:30 (1410)
Chris Venables 66 - Mario Mourelo 36
Hegelmann Kowno 0-5 FK Škupi (Skopje) 13 lipca, 19:00 (2054)
Renaldo Cephas 11, 45, 56, 62, Queven 23
Football 1991 Dudelange 2-1 St Patrick's Athletic FC 12 lipca, 19:30 (1469)
Oege-Sietse van Lingen 24, Yahcuroo Roemer 61 - Mark Doyle 90
B36 Tórshavn 0-0 Paide Linnameeskond 12 lipca, 20:00 (645)
Gżira United FC 2-2 Glentoran FC 13 lipca, 19:00 (458)
Wilkson 29, Brooklyn Borg 40 - Junior Ogedi-Uzokwe 9, Rhys Marshall 48
Ta' Qali

SP Cosmos 1-1 FK Sutjeska (Nikšić) 20 lipca, 20:45 (559)
Lorenzo Nisi 41 - Srđan Krstović 73
FK Arsenal (Tivat) 1-6 Alaszkert Erewan 20 lipca, 20:30 (479)
Boban Đorđević 58 - Agdon Menezes 40, 45, 48, Yeison Racines 74, Serob Grigorjan 90, Lewan Kutalia 90
Podgorica
Dundalk FC 3-1 FC Bruno's Magpies 20 lipca, 20:45 (2900)
Patrick Hoban 3, John Martin 48, Andrezinho 83 (s) - Joe 33
Haverfordwest County AFC 1-0 FK Škendija 79 (Tetovo) 20 lipca, 20:45 (1716)
pd. k. 3-2
Lee Jenkins 89
Cardiff
JK Trans Narva 0-3 Pjunik Erewan 20 lipca, 17:30 (394)
Artak Daszjan 8, Juninho II 14, Luka Juričić 66
Rakvere
Balzan FC 1-3 NK Domžale 18 lipca, 19:30 (593)
pd.
André Fausto 94 - Abraham Nwankwo 44, Jošt Pišek 63, Franko Kovačević 73
Ta' Qali
Dinamo Mińsk 1-2 NK Željezničar (Sarajewo) 20 lipca, 19:00
Pawieł Siedko 64 (k) - Aleksandr Sacziwko 44 (s), Sulejman Krpić 78
Baku / bez udziału publiczności
Víkingur 1-1 Inter Club d'Escaldes 20 lipca, 20:00 (678)
Sølvi Vatnhamar 76 (k) - Sascha Andreu 64
Klaksvík
Crusaders FC 1-0 FC Haka 20 lipca, 21:00 (2189)
Paul Heatley 73
Milsami Orhei 0-1 FK Panevėžys 20 lipca, 18:00 (3160)
Seydina Keïta 56
Nieman Grodno 1-1 FC Vaduz 20 lipca, 20:00
Pawieł Sawickij 16 (k) - Théo Golliard 86
Győr / bez udziału publiczności
Zimbru Chișinău 1-0 SP La Fiorita 20 lipca, 19:00 (4200)
Denys Dedeczko 35
Gjilani KF 0-2 FC Progrès Niedercorn 20 lipca, 20:00 (2000)
Antoine Mazure 65, Walid Jarmouni 90
Prisztina
Derry City FC 1-0 HB Tórshavn 20 lipca, 20:45 (3700)
Sadou Diallo 23
FC Honka 0-0 Toboł Kustanaj 20 lipca, 18:00 (1611)
Vantaa
Egnatia Rrogozhinë 4-4 Ararat-Armenia Erewan 20 lipca, 20:00 (1200)
pd. k. 2-4
Fernando Medeiros 4, Redi Kasa 36, Raphael Dwamena 108, 120 - Wilfried Eza 17, Adriano Castanheira 58, Tenton Yenne 110, Junior Bueno 113
Elbasan
Birkirkara FC 1-2 NK Maribor 20 lipca, 17:00 (868)
Yannick Yankam 19 (k) - Arnel Jakupović 80, Xhuliano Skuka 88
Ta' Qali
Vllaznia Shkodër 1-0 Linfield FC 20 lipca, 20:45 (6000)
Bekim Balaj 54
Víkingur (Reykjavík) 1-0 Riga FC 20 lipca, 20:45 (1050)
Helgi Guðjónsson 83
Dila Gori 2-0 FC DAC 1904 Dunajská Streda 20 lipca, 19:00 (3680)
Thierry Gale 33, Alef Santos 85
FK Sarajevo 1-1 Torpedo Kutaisi 20 lipca, 21:00 (19 774)
pd. k. 2-4
Almedin Ziljkić 12 - Merab Gigauri 90
Dinamo Batumi 1-2 KF Tirana 20 lipca, 19:00 (17 691)
Tornike Kapanadze 90 - Regi Lushkja 28, Ardit Deliu 78
Connah's Quay Nomads FC 0-2 KA (Akureyri) 20 lipca, 20:00 (522)
Daníel Hafsteinsson 16, Elfar Aðalsteinsson 77
Oswestry
FC Levadia Tallin 1-2 MŠK Žilina 20 lipca, 18:45 (2495)
Ernest Agyiri 10 - Matúš Rusnák 3, Andrej Stojčevski 45
RFS Ryga 4-1 FK Makedonija Ǵorče Petrov (Skopje) 20 lipca, 17:30 (1754)
Cédric Kouadio 43, 58, Stefan Panić 68, Andrej Ilić 86 - Kristijan Stojkoski 50
Jurmała
Europa FC 2-3 Dukagjini Klinë 20 lipca, 17:00 (350)
Alberto Quintana 38 (k), Labra 87 - Iljasa Zulfiji 23 (k), 79, Arbër Shala 47
FC Santa Coloma 2-0 Penybont FC 20 lipca, 17:00 (363)
pd.
Iván Garrido 105, Cristian Novoa 119
FK Škupi (Skopje) 0-0 Hegelmann Kowno 20 lipca, 21:00 (1260)
St Patrick's Athletic FC 2-3 Football 1991 Dudelange 20 lipca, 20:45 (2434)
Didier Desprez 22 (s), Adam Murphy 60 - Oege-Sietse van Lingen 9, 67, 90
Paide Linnameeskond 0-2 B36 Tórshavn 20 lipca, 17:30 (1391)
pd.
Eli Nielsen 92, Michał Przybylski 95
Tallin
Glentoran FC 1-1 Gżira United FC 20 lipca, 20:30 (3200)
pd. k. 13-14
Bobby Burns 90 - Macula 67

II runda eliminacyjna - 27 lipca, 3 sierpnia
(Losowanie - 21 czerwca 2023 - Nyon)
Lincoln Red Imps FC, FC Flora Tallin - wolny los

Dukagjini Klinë 0-1 HNK Rijeka 27 lipca, 20:00 (2000)
Niko Janković 30
Prisztina
Hapoel Beer Szewa 1-0 FK Panevėžys 27 lipca, 20:00 (12 343)
Shay Elias 35
Beşiktaş JK 3-1 KF Tirana 27 lipca, 20:00 (22 820)
Onur Bulut 21, Jackson Muleka 42, Semih Kılıçsoy 90 - Kainã 83
Lech Poznań 3-1 Žalgiris Kowno 27 lipca, 20:30 (26 157)
Dino Hotić 11, Antonio Milić 41, Radosław Murawski 45 - Anton Fase 57
FC Twente 1-0 Hammarby IF 27 lipca, 20:00 (29 500)
Sem Steijn 53
FC Viktoria Plzeň 0-0 Drita Gnjilane 27 lipca, 19:00 (10 334)
CSKA Sofia 0-2 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 27 lipca, 19:00 (7966)
Nicolae Păun 68, Roland Varga 81
FC Midtjylland 2-0 FC Progrès Niedercorn 26 lipca, 18:45 (6609)
Henrik Dalsgaard 38, Sory Kaba 59
PAOK 0-0 Beitar Jerozolima 27 lipca, 19:30 (16 851)
Worskła Połtawa 2-1 Dila Gori 27 lipca, 19:30 (886)
Felipe Rodrigues 73, Ibrahim Kane 90 - Mykoła Kowtaluk 57
Tychy
NK Željezničar (Sarajewo) 2-2 Neftçı Baku 27 lipca, 21:00 (13 157)
Dženan Haračić 14, Joseph Amoah 45 - Aleksandar Kosorić 44 (s), Rəhman Hacıyev 90
Kalmar FF 1-2 Pjunik Erewan 27 lipca, 19:00 (7421)
Jacob Trenskow 44 - Luka Juričić 55, Juan Bravo 81
Ararat-Armenia Erewan 1-1 AS Áris (Saloniki) 27 lipca, 17:00 (1400)
Wilfried Eza 11 - Luis Palma 20
Derry City FC 2-1 Kuopion Palloseura 27 lipca, 20:45 (3355)
Will Patching 69, Cian Kavanagh 79 - Axel Vidjeskog 45 (k)
Djurgårdens IF 1-2 FC Luzern 27 lipca, 19:00 (17 921)
Jesper Löfgren 5 - Kemal Ademi 29, Jakub Kadák 82
CFR Cluj 1-1 Adana Demirspor Kulübü 27 lipca, 19:30 (9847)
Jefté Betancor 6 - Benjamin Stambouli 77
APOEL (Nikozja) 2-1 FK Vojvodina (Nowy Sad) 27 lipca, 19:00 (12 024)
Giorgi Kwilitaia 32, Lasza Dwali 65 - Dejan Zukić 56
FK Bodø/Glimt 3-0 Bohemians 1905 27 lipca, 18:00 (7476)
Albert Grønbæk 44, Amahl Pellegrino 50, Runar Espejord 90
Club Brugge KV 3-0 Århus GF 27 lipca, 20:00 (18 925)
Tajon Buchanan 10, Mats Rits 48, Hugo Vetlesen 76
FC Basel 1893 1-3 Toboł Kustanaj 27 lipca, 19:30 (12 287)
Thierno Barry 25 - Serges Déblé 57 (k), Ramazan Orazow 62, Isłam Czesnokow 71
Maccabi Tel Awiw 3-0 Petrocub Hîncești 27 lipca, 19:30 (20 091)
Dan Biton 13, Eran Zahavi 63, Dor Peretz 90
KAA Gent 5-1 MŠK Žilina 27 lipca, 20:00 (8904)
Gift Orban 23, Julien De Sart 55, Hugo Cuypers 66, 85, Tsuyoshi Watanabe 76 - Adrián Kaprálik 79
Fenerbahçe SK 5-0 Zimbru Chișinău 26 lipca, 20:00 (26 526)
Ferdi Kadıoğlu 11, Ryan Kent 14, Edin Džeko 61, Sebastian Szymański 63, Joshua King 88
NK Celje 3-4 Vitória SC Guimarães 27 lipca, 20:00 (2840)
Luka Bobičanec 1, Aljoša Matko 59, Edmilson Santos 90 - Jota Silva 25, André Silva 35, André Amaro 70, Gonçalo Nogueira 80
Ordabasy Szymkent 2-2 Legia Warszawa 27 lipca, 17:00 (18 056)
Wsiewołod Sadowskij 13, Mamadou Mbodj 48 - Tomáš Pekhart 63, Blaž Kramer 86
CSKA 1948 Sofia 0-1 FCSB Bukareszt 26 lipca, 19:30 (1381)
Florinel Coman 28
Auda Ķekava 1-1 FC Spartak Trnava 27 lipca, 19:00 (1134)
Reginaldo Ramires 60 - Sebastian Kóša 7
Ryga
Crusaders FC 2-2 Rosenborg BK 27 lipca, 21:00 (2278)
Philip Lowry 11, Erlend Dahl Reitan 74 (s) - Carlo Holse 30, Ole Sæter 42 (k)
FC Differdange 03 1-1 NK Maribor 27 lipca, 19:30 (1925)
Érico Castro 25 - Arnel Jakupović 90
Torpiedo Żodzino 2-3 AEK (Larnaka) 27 lipca, 20:00
Kiriłł Głuszczenkow 70, Emmanuel Ovono 73 - Ádám Gyurcsó 6 (k), Ismael Casas 16, Imad Faraj 40
Mezőkövesd / bez udziału publiczności
Kecskeméti TE 2-1 Riga FC 27 lipca, 19:00 (3991)
Soma Szuhodovszki 52 (k), Gergő Pálinkás 85 - Anthony Contreras 86
Qəbələ FK 2-3 AS Omónia Lefkossías 27 lipca, 18:00 (1957)
Ayyoub Allach 4, 62 - Roman Bezus 45, 50, 82 (k)
RFS Ryga 0-2 Sabah Baku 26 lipca, 18:00 (1855)
Bojan Letić 22, Dawit Wolkowi 56
Jurmała
Alaszkert Erewan 0-1 Debreceni VSC 27 lipca, 17:00 (2870)
Stefan Lončar 50
Abowian
NK Osijek 1-0 Zalaegerszegi TE FC 27 lipca, 20:00 (12 011)
Ramón Miérez 90
Inter Club d'Escaldes 2-1 Hibernian FC 27 lipca, 17:00 (223)
Adrià Gallego 15, Jean Luc Gbayara 71 - Joe Newell 90
Andora
FK Austria Wiedeń 1-0 FK Borac (Banja Luka) 27 lipca, 20:30 (9717)
Haris Tabaković 90
Torpedo Kutaisi 1-4 FK Aktobie 27 lipca, 19:00 (9976)
Giorgi Arabidze 89 - Alibiek Kasym 34 (k), Miloš Raičković 43, Maksim Samorodow 73, Andrija Filipović 90
Linfield FC 2-5 Pogoń Szczecin 27 lipca, 20:45 (4570)
Danny Finlayson 55, Ben Hall 80 - Kamil Grosicki 14 (k), João Gamboa 40, Mariusz Malec 63, Efthýmis Kouloúris 66, Mariusz Fornalczyk 90
FK Škupi (Skopje) 0-2 Lewski Sofia 27 lipca, 21:00 (6000)
Welton Felipe 31, Ronaldo 90
Atlètic Club d'Escaldes 0-1 Partizani Tirana 25 lipca, 17:00 (155)
Christian Mba 53
Andora
SP Tre Penne 0-3 Valmiera FC 25 lipca, 20:45 (303)
Camilo Mena 33, 54, Alioune Ndoye 47
Serravalle
FK Struga 1-0 FK Budućnost (Podgorica) 26 lipca, 17:00 (700)
Besart Ibraimi 30
Ochryda
Ħamrun Spartans FC 2-1 Dinamo Tbilisi 25 lipca, 20:00 (1319)
Joseph Mbong 81, 90 - Zoran Marušić 60
Ta' Qali
Farul Constanța 3-2 Urartu Erewan 27 lipca, 19:30 (3912)
Tudor Băluță 27, Adrian Mazilu 45, Ionuț Larie 90 - Artiom Maksimienko 23, Iwan Zotko 38
Ovidiu
The New Saints FC 1-1 FC Swift Hesperange 25 lipca, 20:00 (789)
Rory Holden 74 - Simão Martins 14
Nieman Grodno 2-0 Balzan FC 26 lipca, 20:00
Pawieł Sawickij 54, Siergiej Karpowicz 85
Győr / bez udziału publiczności
Ferencvárosi TC 4-0 Shamrock Rovers FC 27 lipca, 19:00 (10 735)
Dávid Sigér 16, Cristián Ramírez 32, Adama Traoré 47, Barnabás Varga 74
Ballkani Suharekë 3-0 Larne FC 25 lipca, 20:45 (2500)
Albion Rrahmani 26 (k), Almir Kryeziu 33, Nazmi Gripshi 67
Prisztina
FK Sutjeska (Nikšić) 2-0 FC Santa Coloma 27 lipca, 21:00 (350)
Đorđe Šaletić 24, Vuk Striković 73
Podgorica
B36 Tórshavn 2-1 Haverfordwest County AFC 27 lipca, 20:00 (1231)
Hannes Agnarsson 11, Andrass Johansen 60 - Martell Taylor-Crossdale 80
KA (Akureyri) 3-1 Dundalk FC 27 lipca, 20:00 (915)
Bjarni Aðalsteinsson 28, Sveinn Margeir Hauksson 37, 45 - Daniel Kelly 32
Reykjavík
Gżira United FC 2-0 Football 1991 Dudelange 27 lipca, 19:00 (358)
Macula 54, Zachary Scerri 79
Ta' Qali

HNK Rijeka 6-1 Dukagjini Klinë 3 sierpnia, 20:15 (6827)
Marco Pašalić 27, Franjo Ivanović 39, 45, 90, Bruno Goda 64, Naïs Djouahra 81 - Iljasa Zulfiji 42
FK Panevėžys 1-1 Hapoel Beer Szewa 3 sierpnia, 18:00 (920)
Noel Mbo 79 - Miguel Vítor 53
Mariampol
KF Tirana 0-2 Beşiktaş JK 3 sierpnia, 20:00 (10 865)
Daniel Amartey 57, Vincent Aboubakar 75
Žalgiris Kowno 1-2 Lech Poznań 3 sierpnia, 18:00 (5180)
Karolis Uzėla 90 - Filip Marchwiński 14, Adriel Ba Loua 90
Hammarby IF 1-1 FC Twente 3 sierpnia, 20:00 (24 542)
pd.
Jusef Erabi 38 - Sem Steijn 115
Drita Gnjilane 1-2 FC Viktoria Plzeň 3 sierpnia, 20:00 (8000)
Blerim Krasniqi 90 - Rafiu Durosinmi 76, Erik Jirka 90 (k)
Prisztina
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 4-0 CSKA Sofia 3 sierpnia, 19:00 (8270)
Cosmin Matei 19 (k), Adnan Aganović 70, Roland Varga 90, Isnik Alimi 90 (k)
FC Progrès Niedercorn 2-1 FC Midtjylland 3 sierpnia, 19:30 (1780)
pd.
Mayron De Almeida 15, 52 - Edward Chilufya 112
Differdange
Beitar Jerozolima 1-4 PAOK 3 sierpnia, 19:30 (26 557)
Fred Friday 45 - Edi Gotliv 12 (s), Brandon Thomas 45, Trazié Thomas 90 (s), Giánnis Konstantélias 90
Dila Gori 3-1 Worskła Połtawa 3 sierpnia, 19:00 (4100)
Otar Parulawa 45, Mykoła Kowtaluk 71, Thierry Gale 86 - Rusłan Stepaniuk 74
Neftçı Baku 2-0 NK Željezničar (Sarajewo) 3 sierpnia, 19:00 (10 000)
Kenny Saief 20, Eddy Pascual 68
Pjunik Erewan 2-1 Kalmar FF 3 sierpnia, 17:00 (3100)
Artak Daszjan 75, Howhannes Harutjunjan 77 - Mileta Rajović 88
Abowian
AS Áris (Saloniki) 1-0 Ararat-Armenia Erewan 3 sierpnia, 20:15 (11 217)
Fabiano Leismann 80
Kuopion Palloseura 3-3 Derry City FC 3 sierpnia, 18:00 (2524)
Jasse Tuominen 24, Saku Savolainen 44, 58 - Cian Kavanagh 13, Sadou Diallo 55, Michael Duffy 69
FC Luzern 1-1 Djurgårdens IF 3 sierpnia, 20:45 (13 374)
Marco Burch 27 - Joel Asoro 45
Adana Demirspor Kulübü 2-1 CFR Cluj 3 sierpnia, 20:00 (22 256)
Babajide David Akintola 43, Cherif N'Diaye 90 - Vasile Mogoș 68 (k)
FK Vojvodina (Nowy Sad) 1-2 APOEL (Nikozja) 3 sierpnia, 20:00 (6705)
Dejan Zukić 37 - Kingsley Sarfo 27, Giórgos Efrém 74 (k)
Bohemians 1905 2-4 FK Bodø/Glimt 3 sierpnia, 19:05 (12 089)
Jan Matoušek 26, Antonín Křapka 55 - Sondre Sørli 22, Faris Moumbagna 42, Albert Grønbæk 78, Adam Sørensen 87
Århus GF 1-0 Club Brugge KV 3 sierpnia, 20:00 (12 651)
Felix Beijmo 3
Toboł Kustanaj 1-2 FC Basel 1893 3 sierpnia, 16:00 (8420)
Serges Déblé 43 (k) - Anton Kade 26, Jean-Kévin Augustin 32 (k)
Petrocub Hîncești 0-2 Maccabi Tel Awiw 3 sierpnia, 19:00 (5348)
Parfait Guiagon 90, Dor Peretz 90
Kiszyniów
MŠK Žilina 2-5 KAA Gent 3 sierpnia, 20:00 (6224)
Adrián Kaprálik 66, Kristián Bari 77 - Andrew Hjulsager 30, Hugo Cuypers 62, 89, Tarik Tissoudali 69, Pieter Gerkens 72
Zimbru Chișinău 0-4 Fenerbahçe SK 1 sierpnia, 19:30 (7569)
Dušan Tadić 49, Michy Batshuayi 57, 59, İsmail Yüksek 77
Vitória SC Guimarães 0-1 NK Celje 3 sierpnia, 21:15 (18 639)
pd. k. 2-4
Gregor Bajde 65
Legia Warszawa 3-2 Ordabasy Szymkent 3 sierpnia, 21:00 (23 517)
Paweł Wszołek 18, Yuri Ribeiro 41, Tomáš Pekhart 71 - Wsiewołod Sadowskij 56, Serhij Małyj 84
FCSB Bukareszt 3-2 CSKA 1948 Sofia 3 sierpnia, 20:30
Damjan Đoković 27, 82, Octavian Popescu 90 - Pedrinho 49, Rejan Daskałow 68
bez udziału publiczności
FC Spartak Trnava 4-1 Auda Ķekava 3 sierpnia, 17:30 (7394)
Erik Daniel 36, Marco Djuricin 38, Lukáš Štetina 45, Roman Procházka 75 - Manyumow Achol 88
Rosenborg BK 3-2 Crusaders FC 3 sierpnia, 19:00 (11 288)
pd.
Jayden Nelson 34, Ísak Þorvaldsson 102, Leo Cornic 108 - Philip Lowry 45, Paul Heatley 105
NK Maribor 4-3 FC Differdange 03 3 sierpnia, 20:30 (6000)
pd.
Marko Kolar 5, Jan Repas 62, Ivan Brnić 82, Josip Iličić 120 (k) - Érico Castro 27 (k), Guillaume Trani 42, 46
AEK (Larnaka) 1-1 Torpiedo Żodzino 2 sierpnia, 19:00 (3925)
Pere Pons 90 - Walerij Gorbaczik 90
Riga FC 3-1 Kecskeméti TE 3 sierpnia, 19:00 (5533)
pd.
Ngonda Muzinga 62, Gauthier Mankenda 90, Mouhamed El Bachir Ngom 120 - Levente Vágó 8
AS Omónia Lefkossías 4-1 Qəbələ FK 3 sierpnia, 19:00 (15 048)
Roman Bezus 5, 30 (k), Ádám Lang 38, Senou Coulibaly 59 - Ahmed Isaiah 56
Sabah Baku 2-1 RFS Ryga 3 sierpnia, 18:00 (4730)
Joy-Lance Mickels 77, Emmanuel Apeh 90 - Jānis Ikaunieks 67
Debreceni VSC 1-2 Alaszkert Erewan 3 sierpnia, 21:00 (10 708)
pd. k. 3-1
Balázs Dzsudzsák 77 - Witalij Ustinow 18, Mimito Biai 67
Zalaegerszegi TE FC 1-2 NK Osijek 3 sierpnia, 18:45 (5347)
Eduvie Ikoba 82 - Bence Gergényi 9 (s), Josip Špoljarić 73
Hibernian FC 6-1 Inter Club d'Escaldes 3 sierpnia, 20:15 (13 840)
Martin Boyle 10, 22, Christian Doidge 29, Josh Campbell 48, 61, Élie Youan 65 - Ángel De la Torre 83
FK Borac (Banja Luka) 1-2 FK Austria Wiedeń 3 sierpnia, 20:30 (8653)
José Cortés 49 - Andreas Gruber 52, Manuel Polster 65
FK Aktobie 1-2 Torpedo Kutaisi 3 sierpnia, 18:00 (12 354)
Maksim Samorodow 31 - Giorgi Arabidze 58, Irakli Bugridze 66
Pogoń Szczecin 3-2 Linfield FC 3 sierpnia, 18:00 (16 839)
Efthýmis Kouloúris 49, Linus Wahlqvist 57, Wahan Biczachczjan 75 - Jamie Mulgrew 16, Kyle McClean 51
Lewski Sofia 1-0 FK Škupi (Skopje) 3 sierpnia, 19:00 (16 424)
Marin Petkow 90
Partizani Tirana 4-1 Atlètic Club d'Escaldes 1 sierpnia, 20:45 (2600)
Tedi Cara 28, 45, Arinaldo Rrapaj 64, Eros Grezda 90 - Rodrigo Piloto 90 (k)
Valmiera FC 7-0 SP Tre Penne 1 sierpnia, 17:00 (978)
Maksims Toņiševs 3, 68, Giacomo Nigretti 6 (s), Roberts Veips 9, Fraj Kairmani 12, Alioune Ndoye 73, Alvis Jaunzems 90
FK Budućnost (Podgorica) 3-4 FK Struga 1 sierpnia, 21:00 (3200)
Miomir Đuričković 7, Vasilije Adžić 45, Petar Sekulović 82 - Marjan Radeski 11, 45, 74, Besart Ibraimi 66
Dinamo Tbilisi 0-1 Ħamrun Spartans FC 3 sierpnia, 18:00 (2500)
Uroš Đuranović 45
Urartu Erewan 2-3 Farul Constanța 3 sierpnia, 18:00 (3500)
Nana Antwi 11, Leon Sabua 47 - Dragoș Nedelcu 53, Denis Alibec 57, 90
FC Swift Hesperange 3-2 The New Saints FC 1 sierpnia, 20:00 (1541)
Dominik Stolz 2, Rachid Alioui 62, Simão Martins 66 - Declan McManus 22 (k), 71 (k)
Luksemburg
Balzan FC 0-0 Nieman Grodno 1 sierpnia, 19:30 (568)
Ta' Qali
Shamrock Rovers FC 0-2 Ferencvárosi TC 3 sierpnia, 21:00 (3737)
Kristoffer Zachariassen 31, Samy Mmaee 90
Larne FC 1-4 Ballkani Suharekë 3 sierpnia, 20:30 (1301)
Lee Bonis 60 (k) - Nazmi Gripshi 27, 36, Albion Rrahmani 46, Almir Kryeziu 66
Belfast
FC Santa Coloma 3-0 FK Sutjeska (Nikšić) 3 sierpnia, 17:00 (212)
pd.
Mario Mourelo 35, Marc Nierga 71, Iván Garrido 96
Andora
Haverfordwest County AFC 1-1 B36 Tórshavn 3 sierpnia, 20:45 (2119)
pd.
Ben Fawcett 66 - Jann Benjaminsen 100 (k)
Cardiff
Dundalk FC 2-2 KA (Akureyri) 3 sierpnia, 20:45 (2900)
John Martin 33, Greg Sloggett 89 - Jóan Edmundsson 14, Hallgrímur Mar Steingrímsson 81 (k)
Football 1991 Dudelange 2-1 Gżira United FC 2 sierpnia, 19:30 (888)
Samir Hadji 38, 84 - Wilkson 87

III runda eliminacyjna - 10 sierpnia, 17 sierpnia
(Losowanie - 24 lipca 2023, 14:00 - Nyon)

Farul Constanța 3-0 FC Flora Tallin 10 sierpnia, 19:30 (4076)
Denis Alibec 48, Constantin Budescu 80, Diogo Queirós 90
Ovidiu
Ballkani Suharekë 2-0 Lincoln Red Imps FC 10 sierpnia, 20:45 (4000)
Meriton Korenica 59, Lorenc Trashi 62
Prisztina
HNK Hajduk (Split) 0-0 PAOK 10 sierpnia, 21:00 (33 573)
Sabah Baku 2-0 FK Partizan (Belgrad) 10 sierpnia, 18:00 (6000)
Bojan Letić 70, 74
FC Santa Coloma 0-1 AZ (Alkmaar) 10 sierpnia, 19:00 (716)
Yukinari Sugawara 75
Andora
AS Áris (Saloniki) 1-0 Dynamo Kijów 10 sierpnia, 20:15 (11 847)
Luis Palma 69 (k)
SK Rapid Wiedeń 0-0 Debreceni VSC 10 sierpnia, 21:00 (17 200)
FC Arouca 2-1 SK Brann 10 sierpnia, 20:00 (2388)
Rafa Mújica 23, Cristo González 74 - Magnus Warming 80
Rosenborg BK 2-1 Heart of Midlothian FC 10 sierpnia, 19:00 (11 882)
Emil Frederiksen 15, Jayden Nelson 45 - Lawrence Shankland 79
FCSB Bukareszt 0-0 FC Nordsjælland 10 sierpnia, 20:30 (27 135)
Valmiera FC 1-2 Partizani Tirana 10 sierpnia, 19:00 (1524)
Gustavo II 27 - Tedi Cara 58, Arinaldo Rrapaj 76
Ryga
NK Celje 1-0 Nieman Grodno 10 sierpnia, 20:00 (2167)
Chukwubuikem Ikwuemesi 69
Lublana
Fenerbahçe SK 3-1 NK Maribor 10 sierpnia, 20:00 (33 015)
Rodrigo Becão 58, İrfan Kahveci 62, Dušan Tadić 90 (k) - Mark Strajnar 72
FK Struga 3-1 FC Swift Hesperange 10 sierpnia, 17:00 (423)
Besart Ibraimi 23, 40 (k), 77 (k) - Dominik Stolz 46
Skopje
AEK (Larnaka) 1-1 Maccabi Tel Awiw 9 sierpnia, 19:00 (4745)
Imad Faraj 80 - Yonatan Cohen 64
FC Viktoria Plzeň 4-0 Gżira United FC 10 sierpnia, 19:00 (10 142)
Pavel Bucha 10, Rafiu Durosinmi 23, Pavel Šulc 73, Jan Kopic 90
Toboł Kustanaj 1-0 Derry City FC 10 sierpnia, 16:00 (8420)
Roman Asrankułow 65
FK Bodø/Glimt 3-0 Pjunik Erewan 10 sierpnia, 18:00 (6009)
Albert Grønbæk 6, Faris Moumbagna 31, Amahl Pellegrino 56
Lech Poznań 2-1 FC Spartak Trnava 10 sierpnia, 20:00 (29 122)
Filip Marchwiński 46, Kristoffer Velde 63 - Lukáš Štetina 87
Hapoel Beer Szewa 0-0 Lewski Sofia 10 sierpnia, 19:30 (8974)
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 1-1 FK Aktobie 10 sierpnia, 19:00 (8170)
Roland Varga 89 - Élder Santana 65
KAA Gent 5-0 Pogoń Szczecin 9 sierpnia, 20:00 (11 326)
Gift Orban 13, 35, 64, Hugo Cuypers 40, 45
Ħamrun Spartans FC 1-6 Ferencvárosi TC 10 sierpnia, 19:30 (2244)
Luke Montebello 89 - Mohammad Abu Fani 3, Kristoffer Zachariassen 51, Barnabás Varga 53, 56, 65, Owusu Kwabena 90
Ta' Qali
Adana Demirspor Kulübü 5-1 NK Osijek 10 sierpnia, 20:00 (17 719)
Jonas Svensson 3, Yusuf Sarı 16, Cherif N'Diaye 52, 67 (k), Yusuf Erdoğan 88 - Šime Gržan 73 (k)
Dila Gori 0-2 APOEL (Nikozja) 10 sierpnia, 19:00 (8593)
José Ángel Crespo 45, Giórgos Efrém 64
Tbilisi
Neftçı Baku 1-3 Beşiktaş JK 10 sierpnia, 19:00 (11 000)
Keelan Lebon 79 - Vincent Aboubakar 14, Jackson Muleka 23, Salih Uçan 62
AS Omónia Lefkossías 1-0 FC Midtjylland 10 sierpnia, 19:00 (14 571)
Roman Bezus 38
FC Twente 2-0 Riga FC 10 sierpnia, 20:00 (26 000)
Alfons Sampsted 11, Daan Rots 67
Hibernian FC 3-1 FC Luzern 10 sierpnia, 20:30 (13 075)
Joe Newell 46, Dylan Vente 73, Jordan Obita 90 - Ismajl Beka 56
B36 Tórshavn 1-3 HNK Rijeka 10 sierpnia, 20:00 (1161)
Hannes Agnarsson 33 - Niko Janković 41 (k), Bruno Goda 48, Stjepan Radeljić 88
Club Brugge KV 5-1 KA (Akureyri) 10 sierpnia, 20:00 (16 811)
Jorne Spileers 10, Hans Vanaken 40, Andreas Skov Olsen 41, Thiago 45 (k), Roman Jaremczuk 77 - Harley Willard 60
Legia Warszawa 1-2 FK Austria Wiedeń 10 sierpnia, 19:00 (26 519)
Ernest Muçi 87 - Muharem Huskovic 11, 56

FC Flora Tallin 0-2 Farul Constanța 16 sierpnia, 18:00 (1010)
Rivaldinho 3, Constantin Budescu 18
Lincoln Red Imps FC 1-3 Ballkani Suharekë 17 sierpnia, 18:00 (724)
Juampe 66 - Meriton Korenica 48, Edvin Kuč 64, Qëndrim Zyba 90
PAOK 3-0 HNK Hajduk (Split) 17 sierpnia, 19:30 (24 133)
Stefan Schwab 12 (k), Andrija Živković 79, 85
FK Partizan (Belgrad) 2-0 Sabah Baku 17 sierpnia, 21:00 (14 225)
pd. k. 5-4
Matheus Saldanha 30, Bibras Natcho 58
AZ (Alkmaar) 2-0 FC Santa Coloma 17 sierpnia, 20:45 (10 014)
Ruben van Bommel 41, Mayckel Lahdo 78
Dynamo Kijów 2-1 AS Áris (Saloniki) 17 sierpnia, 19:00 (4461)
pd. k. 6-5
Nazar Wołoszyn 45, Ołeksandr Karawajew 85 - Neven Đurasek 39
Bukareszt
Debreceni VSC 0-5 SK Rapid Wiedeń 17 sierpnia, 21:00 (16 572)
Matthias Seidl 15, Ołeksandr Romanczuk 43 (s), Marco Grüll 52, Guido Burgstaller 72, Ante Bajic 90
SK Brann 3-1 FC Arouca 17 sierpnia, 19:00 (14 119)
Felix Myhre 6, Fredrik Pallesen Knudsen 42, Bård Finne 45 - Morlaye Sylla 57
Heart of Midlothian FC 3-1 Rosenborg BK 17 sierpnia, 20:45 (17 942)
Lawrence Shankland 13, Cameron Devlin 50, 90 - Ísak Þorvaldsson 6
FC Nordsjælland 2-0 FCSB Bukareszt 17 sierpnia, 19:00 (5704)
Marcus Ingvartsen 43 (k), 85
Partizani Tirana 1-0 Valmiera FC 17 sierpnia, 20:00 (1200)
Tedi Cara 21 (k)
Elbasan
Nieman Grodno 1-4 NK Celje 17 sierpnia, 20:00
Alimardon Szukurow 82 - Luka Bobičanec 21, 55, Julien Lamy 35, 67
Győr / bez udziału publiczności
NK Maribor 0-3 Fenerbahçe SK 17 sierpnia, 20:15 (10 100)
İrfan Kahveci 17, Sebastian Szymański 78, Dušan Tadić 80
przerwany w 66. minucie na 33 minuty z powodu zamieszek na trybunach
FC Swift Hesperange 2-1 FK Struga 17 sierpnia, 20:00 (1402)
Gustavo I 70, Lado Akhalaia 90 - Besart Ibraimi 17
Luksemburg
Maccabi Tel Awiw 1-0 AEK (Larnaka) 17 sierpnia, 19:00 (26 152)
Eran Zahavi 86 (k)
Gżira United FC 0-2 FC Viktoria Plzeň 17 sierpnia, 19:00 (365)
Ibrahim Traoré 47, Adam Vlkanova 70
Ta' Qali
Derry City FC 1-0 Toboł Kustanaj 17 sierpnia, 20:45 (3128)
pd. k. 5-6
Will Patching 15 (k)
Tallaght
Pjunik Erewan 0-3 FK Bodø/Glimt 17 sierpnia, 18:00 (5230)
Amahl Pellegrino 43 (k), Patrick Berg 49, Tobias Gulliksen 54
FC Spartak Trnava 3-1 Lech Poznań 17 sierpnia, 20:00 (16 708)
Kelvin Ofori 37, Erik Daniel 50, Lukáš Štetina 74 - Kristoffer Velde 63
Lewski Sofia 2-1 Hapoel Beer Szewa 17 sierpnia, 19:00 (16 832)
Welton Felipe 15, Ronaldo 90 - Joan Stojanow 79
FK Aktobie 0-1 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 17 sierpnia, 18:00 (12 354)
Nicolae Păun 66
Pogoń Szczecin 2-1 KAA Gent 17 sierpnia, 18:00 (11 549)
Efthýmis Kouloúris 79, 86 - Hugo Cuypers 90
Ferencvárosi TC 2-1 Ħamrun Spartans FC 17 sierpnia, 19:00 (11 375)
Adama Traoré 41, Barnabás Varga 69 - Joseph Mbong 6
NK Osijek 3-2 Adana Demirspor Kulübü 17 sierpnia, 20:00 (8444)
Darko Nejašmić 43, Mijo Caktaš 59, Šime Gržan 82 (k) - Yusuf Sarı 31, Yusuf Erdoğan 90
APOEL (Nikozja) 1-0 Dila Gori 17 sierpnia, 19:00 (11 853)
Dieumerci Ndongala 48
Beşiktaş JK 2-1 Neftçı Baku 17 sierpnia, 20:00 (21 890)
Vincent Aboubakar 57, Jackson Muleka 71 - Emin Mahmudov 36
FC Midtjylland 5-1 AS Omónia Lefkossías 17 sierpnia, 19:45 (7008)
Cho Gue-sung 27 (k), Franculino Djú 43, 45, 64, Armin Gigović 80 - Andrónikos Kakoullís 31
Riga FC 0-3 FC Twente 17 sierpnia, 19:00 (6234)
Daan Rots 57, Gijs Besselink 90, Naci Ünüvar 90
FC Luzern 2-2 Hibernian FC 17 sierpnia, 20:45 (13 987)
Jakub Kadák 16, Kemal Ademi 67 - Élie Youan 10, Martin Boyle 73
HNK Rijeka 2-0 B36 Tórshavn 17 sierpnia, 20:15 (6934)
Marco Pašalić 14, Alen Grgić 82
KA (Akureyri) 1-5 Club Brugge KV 17 sierpnia, 20:00 (935)
Pætur Petersen 58 - Dedryck Boyata 6, Michał Skóraś 45, Roman Jaremczuk 57, 65, 75
Reykjavík
FK Austria Wiedeń 3-5 Legia Warszawa 17 sierpnia, 19:00 (10 288)
Andreas Gruber 69, 83, Reinhold Ranftl 90 - Juergen Elitim 39, Marc Gual 45, Tomáš Pekhart 58, Maciej Rosołek 87, Ernest Muçi 90

IV runda eliminacyjna - 24 sierpnia, 31 sierpnia
(Losowanie - 7 sierpnia 2023, 14:00 - Nyon)

Lewski Sofia 1-1 Eintracht Frankfurt 24 sierpnia, 19:00 (35 000)
Hassimi Fadiga 90 - Randal Kolo Muani 6
Hibernian FC 0-5 Aston Villa FC 23 sierpnia, 18:45 (19 306)
Ollie Watkins 17, 33, 48, Leon Bailey 42, Douglas Luiz 74 (k)
LOSC Lille 2-1 HNK Rijeka 24 sierpnia, 20:00 (22 189)
Edon Zhegrova 43, Leny Yoro 89 - Marco Pašalić 24
SK Rapid Wiedeń 1-0 ACF Fiorentina 24 sierpnia, 19:00 (23 000)
Marco Grüll 35 (k)
CA Osasuna 1-2 Club Brugge KV 24 sierpnia, 20:30 (21 985)
Chimy Ávila 78 - Andreas Skov Olsen 50, Maxim De Cuyper 80
Farul Constanța 2-1 HJK 24 sierpnia, 19:00 (4032)
Rivaldinho 58, Mihai Popescu 82 - Joona Toivio 50
Ovidiu
Ballkani Suharekë 4-1 BATE Borysów 24 sierpnia, 20:45 (7564)
Bajram Jashanica 31, Bleart Tolaj 58, 66, Armend Thaqi 89 - Dienis Łaptiew 10
Prisztina
KAA Gent 2-0 APOEL (Nikozja) 24 sierpnia, 20:00 (10 855)
Malick Fofana 77, Hong Hyun-seok 90
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2-2 FK Bodø/Glimt 24 sierpnia, 19:00 (7710)
Isnik Alimi 48 (k), Cosmin Matei 81 (k) - Faris Moumbagna 19, Patrick Berg 69
Žalgiris Wilno 0-4 Ferencvárosi TC 24 sierpnia, 18:00 (3151)
Adama Traoré 17, 84, Barnabás Varga 65 (k), Aleksandar Pešić 75
Toboł Kustanaj 1-2 FC Viktoria Plzeň 24 sierpnia, 16:00 (8420)
Serges Déblé 90 (k) - Cadú Lopes 73, Lukáš Kalvach 90
FC Midtjylland 3-3 Legia Warszawa 24 sierpnia, 20:00 (7228)
Juninho I 16, Franculino Djú 34, 71 - Marc Gual 26, Bartosz Slisz 64, Blaž Kramer 86
Fenerbahçe SK 5-1 FC Twente 24 sierpnia, 19:00 (38 961)
Jayden Oosterwolde 32, Sebastian Szymański 60, İrfan Kahveci 62, 74, Dušan Tadić 90 (k) - Manfred Ugalde 20
AZ (Alkmaar) 1-1 SK Brann 24 sierpnia, 20:45 (10 888)
Pantelís Chatzidiákos 71 - Niklas Castro 59
FC Nordsjælland 5-0 FK Partizan (Belgrad) 24 sierpnia, 18:30 (4120)
Martin Frese 11, Marcus Ingvartsen 43 (k), 68 (k), Oliver Villadsen 73, Mihajlo Ilić 88 (s)
Maccabi Tel Awiw 4-1 NK Celje 24 sierpnia, 19:00 (22 030)
Eran Zahavi 22 (k), 51, 72, Dor Turgeman 90 - Gregor Bajde 29
FK Struga 0-1 Breiðablik (Kópavogur) 24 sierpnia, 17:00 (1203)
Höskuldur Gunnlaugsson 35
Ochryda
Heart of Midlothian FC 1-2 PAOK 24 sierpnia, 20:45 (17 409)
Lawrence Shankland 9 (k) - Stefan Schwab 12 (k), Andrija Živković 75
Dynamo Kijów 2-3 Beşiktaş JK 24 sierpnia, 19:00
Mykoła Szaparenko 60, Nazar Wołoszyn 66 - Vincent Aboubakar 40 (k), Omar Colley 64, Bachtijor Zajnutdinow 90
Bukareszt
FK Astana (2) 1-0 Partizani Tirana 24 sierpnia, 16:00 (18 634)
Stjepan Lončar 41
FC Spartak Trnava 1-1 Dnipro-1 Dniepropietrowsk 23 sierpnia, 18:30 (16 566)
Kelvin Ofori 55 - Ołeksandr Pichalonok 67 (k)
KRC Genk 2-1 Adana Demirspor Kulübü 24 sierpnia, 20:00 (9460)
Tolu Arokodare 77, Daniel Muñoz 90 - Emre Akbaba 47

Eintracht Frankfurt 2-0 Lewski Sofia 31 sierpnia, 20:30 (46 000)
Jessic Ngankam 79, Ellyes Skhiri 86
Aston Villa FC 3-0 Hibernian FC 31 sierpnia, 21:00 (39 467)
Jhon Durán 11, Leon Bailey 34, Matty Cash 61
HNK Rijeka 1-1 LOSC Lille 31 sierpnia, 20:15 (7852)
pd.
Ivan Smolčić 58 - Jonathan David 109
ACF Fiorentina 2-0 SK Rapid Wiedeń 31 sierpnia, 20:00 (24 135)
Nicolás González 59, 90 (k)
Club Brugge KV 2-2 CA Osasuna 31 sierpnia, 20:30 (24 206)
Thiago 73, Andreas Skov Olsen 76 - Johan Mojica 27, Ante Budimir 53
HJK 2-0 Farul Constanța 31 sierpnia, 18:00 (6671)
Bojan Radulović 20, 70
BATE Borysów 1-0 Ballkani Suharekë 31 sierpnia, 20:00
Artiom Koncewoj 30
Mezőkövesd / bez udziału publiczności
APOEL (Nikozja) 1-2 KAA Gent 31 sierpnia, 19:00 (14 100)
Davy Roef 90 (s) - Matisse Samoise 29, Tarik Tissoudali 79
FK Bodø/Glimt 3-2 Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 31 sierpnia, 18:00 (6799)
pd.
Sondre Sørli 24, Amahl Pellegrino 29, 100 (k) - Isnik Alimi 42, Roland Varga 46
Ferencvárosi TC 3-0 Žalgiris Wilno 31 sierpnia, 20:00 (12 073)
Adama Traoré 4, 48, Barnabás Varga 42 (k)
FC Viktoria Plzeň 3-0 Toboł Kustanaj 31 sierpnia, 19:00 (11 069)
Tomáš Chorý 32, Rafiu Durosinmi 59, Ibrahim Traoré 90
Legia Warszawa 1-1 FC Midtjylland 31 sierpnia, 21:00 (27 312)
pd. k. 6-5
Tomáš Pekhart 53 - Paulinho 70
FC Twente 0-1 Fenerbahçe SK 31 sierpnia, 19:00 (22 500)
Edin Džeko 72 (k)
SK Brann 3-3 AZ (Alkmaar) 31 sierpnia, 19:00 (14 355)
pd. k. 5-6
Fredrik Pallesen Knudsen 45, Joachim Soltvedt 66, Japhet Sery Larsen 82 - Mayckel Lahdo 12, Sven Mijnans 29, Ruben van Bommel 50
FK Partizan (Belgrad) 0-1 FC Nordsjælland 31 sierpnia, 21:00 (2916)
Ibrahim Osman 30
NK Celje 1-1 Maccabi Tel Awiw 31 sierpnia, 20:00 (2612)
Aljoša Matko 12 - Gavriel Kanichowsky 49
Breiðablik (Kópavogur) 1-0 FK Struga 31 sierpnia, 18:45 (1450)
Viktor Karl Einarsson 3
PAOK 4-0 Heart of Midlothian FC 31 sierpnia, 19:30 (19 032)
Taison 16, 71, Brandon Thomas 23, Giánnis Konstantélias 57
Beşiktaş JK 1-0 Dynamo Kijów 31 sierpnia, 20:00 (33 376)
Vincent Aboubakar 52
Partizani Tirana 1-1 FK Astana (2) 31 sierpnia, 20:00 (6000)
Archange Bintsouka 25 - Marin Tomasov 46
Elbasan
Dnipro-1 Dniepropietrowsk 1-2 FC Spartak Trnava 31 sierpnia, 20:00 (5266)
pd.
Nicolás Gorosito 61 (s) - Erik Daniel 3, Martin Bukata 106
Koszyce
Adana Demirspor Kulübü 1-0 KRC Genk 31 sierpnia, 20:00 (24 986)
pd. k. 4-5
Cherif N'Diaye 45

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

LOSC Lille 2-0 NK Olimpija (Lublana) 20 września, 16:30 (13 817)
Jonathan David 43 (k), Yusuf Yazıcı 90
ŠK Slovan Bratysława 2-1 KÍ Klaksvík 21 września, 21:00 (12 454)
Vladimír Weiss 54, Aleksandar Čavrić 74 - Deni Pavlović 49

Kolejka 2 - 5 października

NK Olimpija (Lublana) 0-1 ŠK Slovan Bratysława 5 października, 18:45 (5064)
Aleksandar Čavrić 55 (k)
KÍ Klaksvík 0-0 LOSC Lille 5 października, 18:45 (2191)
Thorshavn

Kolejka 3 - 26 października

LOSC Lille 2-1 ŠK Slovan Bratysława 26 października, 18:45 (19 610)
Yusuf Yazıcı 68, Rémy Cabella 82 - Aleksandar Čavrić 23
KÍ Klaksvík 3-0 NK Olimpija (Lublana) 26 października, 18:45 (1121)
René Joensen 30, Páll Klettskarð 44, Jákup Andreasen 54
Thorshavn

Kolejka 4 - 9 listopada

ŠK Slovan Bratysława 1-1 LOSC Lille 9 listopada, 21:00 (21 544)
Aleksandar Čavrić 81 - Angel Gomes 53
NK Olimpija (Lublana) 2-0 KÍ Klaksvík 9 listopada, 21:00 (2296)
David Sualehe 84, Mustafa Nukić 88

Kolejka 5 - 30 listopada

NK Olimpija (Lublana) 0-2 LOSC Lille 30 listopada, 18:45 (4053)
Rémy Cabella 15, Yusuf Yazıcı 75
KÍ Klaksvík 1-2 ŠK Slovan Bratysława 30 listopada, 18:45 (1249)
Mads Mikkelsen 17 - Juraj Kucka 24, 62
Thorshavn

Kolejka 6 - 14 grudnia

ŠK Slovan Bratysława 1-2 NK Olimpija (Lublana) 14 grudnia, 21:00 (14 387)
César Blackman 27 - Pedro Lucas 17, 58
LOSC Lille 3-0 KÍ Klaksvík 14 grudnia, 21:00 (20 061)
Yusuf Yazıcı 29 (k), Angel Gomes 87 (k), Edon Zhegrova 90 (k)

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LOSC Lille 6 14 4 2 0 10-2 3 0 0 7-1 1 2 0 3-1
2.  ŠK Slovan Bratysława 6 10 3 1 2 8-7 1 1 1 4-4 2 0 1 4-3
3.  NK Olimpija (Lublana) 6 6 2 0 4 4-9 1 0 2 2-3 1 0 2 2-6
4.  KÍ Klaksvík 6 4 1 1 4 5-9 1 1 1 4-2 0 0 3 1-7

Grupa B
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

Maccabi Tel Awiw 3-2 Breiðablik (Kópavogur) 21 września, 21:00 (18 558)
Yvann Maçon 11, Eran Zahavi 24, Dan Biton 32 - Klæmint Olsen 44, 55
Zoria Ługańsk 1-1 KAA Gent 21 września, 21:00 (539)
Eduardo Guerrero 70 - Hugo Cuypers 67
Lublin

Kolejka 2 - 5 października

Breiðablik (Kópavogur) 0-1 Zoria Ługańsk 5 października, 18:45 (1738)
Ihor Horbacz 35
Reykjavík
KAA Gent 2-0 Maccabi Tel Awiw 5 października, 18:45 (10 503)
Tarik Tissoudali 39, 90 (k)

Kolejka 3 - 26 października

KAA Gent 5-0 Breiðablik (Kópavogur) 26 października, 18:45 (9907)
Omri Gandelman 10, Hugo Cuypers 15, 19, Tarik Tissoudali 43, Gift Orban 69
Maccabi Tel Awiw 3-2 Zoria Ługańsk 25 listopada, 16:30
Eran Zahavi 45, Dor Peretz 46, 60 - Eduardo Guerrero 71, Ihor Horbacz 88
Bačka Topola / bez udziału publiczności / w pierwotnym terminie (26 października, 18:45) odwołany z powodu konfliktu zbrojnego w Izraelu

Kolejka 4 - 9 listopada

Breiðablik (Kópavogur) 2-3 KAA Gent 9 listopada, 21:00 (1211)
Jason Daði Svanþórsson 16, 18 - Gift Orban 6, 54 (k), 69
Reykjavík
Zoria Ługańsk 1-3 Maccabi Tel Awiw 9 listopada, 21:00 (763)
Danyjił Ałefirenko 74 - Derrick Luckassen 7, Dor Peretz 26, 43
Lublin

Kolejka 5 - 30 listopada

KAA Gent 4-1 Zoria Ługańsk 30 listopada, 18:45 (10 303)
Malick Fofana 20, Arsenij Batahow 49 (s), Gift Orban 55, Omri Gandelman 75 - Denys Nahnojnyj 82
Breiðablik (Kópavogur) 1-2 Maccabi Tel Awiw 30 listopada, 14:00 (629)
Gísli Eyjólfsson 61 - Dan Biton 35, Eran Zahavi 82

Kolejka 6 - 14 grudnia

Maccabi Tel Awiw 3-1 KAA Gent 14 grudnia, 21:00
Gavriel Kanichowsky 9, Eran Zahavi 24, 61 - Julien De Sart 49
Bačka Topola / bez udziału publiczności
Zoria Ługańsk 4-0 Breiðablik (Kópavogur) 14 grudnia, 21:00 (442)
Eduardo Guerrero 2, Damir Muminović 11 (s), Petar Mićin 19, Ihor Horbacz 76
Lublin

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Maccabi Tel Awiw 6 15 5 0 1 14-9 3 0 0 9-5 2 0 1 5-4
2.  KAA Gent 6 13 4 1 1 16-7 3 0 0 11-1 1 1 1 5-6
3.  Zoria Ługańsk 6 7 2 1 3 10-11 1 1 1 6-4 1 0 2 4-7
4.  Breiðablik (Kópavogur) 6 0 0 0 6 5-18 0 0 3 3-6 0 0 3 2-12

Grupa C
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

FC Viktoria Plzeň 1-0 Ballkani Suharekë 21 września, 21:00 (9562)
Lukáš Kalvach 73
GNK Dinamo (Zagrzeb) 5-1 FK Astana (2) 21 września, 21:00 (10 005)
Bruno Petković 43 (k), 53 (k), Marko Bulat 58, Antonio Marin 85, Tibor Halilović 90 - Kamo Howhannisjan 78

Kolejka 2 - 5 października

FK Astana (2) 1-2 FC Viktoria Plzeň 5 października, 16:30 (24 421)
Marin Tomasov 51 - Tomáš Chorý 54, Jan Kopic 57
Ballkani Suharekë 2-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 5 października, 18:45 (9654)
Almir Kryeziu 44, Walid Hamidi 83
Prisztina

Kolejka 3 - 26 października

Ballkani Suharekë 1-2 FK Astana (2) 26 października, 18:45 (7208)
Edvin Kuč 8 - Kamo Howhannisjan 7, Abzał Biejsiebiekow 23
Prisztina
GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 FC Viktoria Plzeň 26 października, 21:00 (8407)
Tomáš Chorý 69 (k)

Kolejka 4 - 9 listopada

FK Astana (2) 0-0 Ballkani Suharekë 9 listopada, 16:30 (15 337)
FC Viktoria Plzeň 1-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 9 listopada, 18:45 (11 084)
Tomáš Chorý 35 (k)

Kolejka 5 - 30 listopada

FK Astana (2) 0-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 30 listopada, 16:30
Gabriel Vidović 48, Takurō Kaneko 79
Ballkani Suharekë 0-1 FC Viktoria Plzeň 30 listopada, 18:45 (2200)
Pavel Šulc 81
Tirana

Kolejka 6 - 14 grudnia

FC Viktoria Plzeň 3-0 FK Astana (2) 14 grudnia, 21:00 (8135)
Adam Vlkanova 58, Jhon Mosquera 67, 82
GNK Dinamo (Zagrzeb) 3-0 Ballkani Suharekë 14 grudnia, 21:00 (6048)
Dino Perić 69, Bruno Petković 72, 77 (k)

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Viktoria Plzeň 6 18 6 0 0 9-1 3 0 0 5-0 3 0 0 4-1
2.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 9 3 0 3 10-5 2 0 1 8-2 1 0 2 2-3
3.  FK Astana (2) 6 4 1 1 4 4-13 0 1 2 1-4 1 0 2 3-9 2 4 1 1 0 2-1
4.  Ballkani Suharekë 6 4 1 1 4 3-7 1 0 2 3-3 0 1 2 0-4 2 1 0 1 1 1-2

Grupa D
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

Club Brugge KV 1-1 Beşiktaş JK 21 września, 21:00 (18 442)
Hans Vanaken 77 - Cenk Tosun 88
FC Lugano 0-0 FK Bodø/Glimt 21 września, 21:00 (1384)
Zurych

Kolejka 2 - 5 października

FK Bodø/Glimt 0-1 Club Brugge KV 5 października, 18:45 (7481)
Hans Vanaken 20
Beşiktaş JK 2-3 FC Lugano 5 października, 18:45 (24 648)
Vincent Aboubakar 38, 52 - Ignacio Aliseda 81, Shkëlqim Vladi 86, Éric Bailly 90 (s)

Kolejka 3 - 26 października

FC Lugano 1-3 Club Brugge KV 26 października, 18:45 (4037)
Shkëlqim Vladi 74 - Éder Álvarez Balanta 15, Andreas Skov Olsen 50, Hans Vanaken 87
Zurych
FK Bodø/Glimt 3-1 Beşiktaş JK 26 października, 21:00 (7115)
Albert Grønbæk 29, Faris Moumbagna 58, Ulrik Saltnes 87 - Brede Moe 90 (s)

Kolejka 4 - 9 listopada

Beşiktaş JK 1-2 FK Bodø/Glimt 9 listopada, 18:45 (17 314)
Tayfur Bingöl 64 - Faris Moumbagna 38, 49
Club Brugge KV 2-0 FC Lugano 9 listopada, 21:00 (16 493)
Thiago 62 (k), Hans Vanaken 90

Kolejka 5 - 30 listopada

FK Bodø/Glimt 5-2 FC Lugano 30 listopada, 18:45 (6295)
Amahl Pellegrino 40, 78, Sondre Brunstad Fet 52, Patrick Berg 65, Oscar Kapskarmo 88 - Žan Celar 69, Boris Babic 86
Beşiktaş JK 0-5 Club Brugge KV 30 listopada, 18:45 (13 021)
Casper Nielsen 4, Thiago 14, 46, Raphael Onyedika 50, Andreas Skov Olsen 70

Kolejka 6 - 14 grudnia

Club Brugge KV 3-1 FK Bodø/Glimt 14 grudnia, 21:00 (15 835)
Antonio Nusa 26, Thiago 58, Brandon Mechele 89 - Amahl Pellegrino 57 (k)
FC Lugano 0-2 Beşiktaş JK 14 grudnia, 21:00 (5476)
Cenk Tosun 36, Serkan Emrecan Terzi 88
Zurych

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Club Brugge KV 6 16 5 1 0 15-3 2 1 0 6-2 3 0 0 9-1
2.  FK Bodø/Glimt 6 10 3 1 2 11-8 2 0 1 8-4 1 1 1 3-4
3.  Beşiktaş JK 6 4 1 1 4 7-14 0 0 3 3-10 1 1 1 4-4 2 3 1 0 1 4-3
4.  FC Lugano 6 4 1 1 4 6-14 0 1 2 1-5 1 0 2 5-9 2 3 1 0 1 3-4

Grupa E
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

Legia Warszawa 3-2 Aston Villa FC 21 września, 18:45 (27 801)
Paweł Wszołek 3, Ernest Muçi 26, 51 - Jhon Durán 6, Lucas Digne 38
HŠK Zrinjski (Mostar) 4-3 AZ (Alkmaar) 21 września, 18:45 (5100)
Zvonimir Kožulj 48, 81, Josip Ćorluka 68, Aldin Hrvanović 71 - Myron van Brederode 10, Sven Mijnans 32, Dani de Wit 44

Kolejka 2 - 5 października

AZ (Alkmaar) 1-0 Legia Warszawa 5 października, 21:00 (14 239)
Vangélis Pavlídis 52
Aston Villa FC 1-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 5 października, 21:00 (37 327)
John McGinn 90

Kolejka 3 - 26 października

AZ (Alkmaar) 1-4 Aston Villa FC 26 października, 18:45 (16 633)
Ibrahim Sadiq 65 - Leon Bailey 13, Youri Tielemans 23, Ollie Watkins 51, John McGinn 56
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-2 Legia Warszawa 26 października, 21:00 (6300)
Nemanja Bilbija 30 - Slobodan Jakovljević 32 (s), Blaž Kramer 62

Kolejka 4 - 9 listopada

Legia Warszawa 2-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 9 listopada, 18:45 (24 616)
Rafał Augustyniak 14, Josué 30 (k)
Aston Villa FC 2-1 AZ (Alkmaar) 9 listopada, 21:00 (35 156)
Diego Carlos 61, Ollie Watkins 81 - Vangélis Pavlídis 52

Kolejka 5 - 30 listopada

AZ (Alkmaar) 1-0 HŠK Zrinjski (Mostar) 30 listopada, 18:45 (17 132)
Vangélis Pavlídis 59 (k)
Aston Villa FC 2-1 Legia Warszawa 30 listopada, 21:00 (37 866)
Moussa Diaby 4, Álex Moreno 58 - Ernest Muçi 20

Kolejka 6 - 14 grudnia

Legia Warszawa 2-0 AZ (Alkmaar) 14 grudnia, 18:45 (27 369)
Yuri Ribeiro 34, Blaž Kramer 81
HŠK Zrinjski (Mostar) 1-1 Aston Villa FC 14 grudnia, 18:45 (6610)
Matija Malekinušić 87 - Nicolò Zaniolo 61

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Aston Villa FC 6 13 4 1 1 12-7 3 0 0 5-2 1 1 1 7-5
2.  Legia Warszawa 6 12 4 0 2 10-6 3 0 0 7-2 1 0 2 3-4
3.  AZ (Alkmaar) 6 6 2 0 4 7-12 2 0 1 3-4 0 0 3 4-8
4.  HŠK Zrinjski (Mostar) 6 4 1 1 4 6-10 1 1 1 6-6 0 0 3 0-4

Grupa F
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

KRC Genk 2-2 ACF Fiorentina 21 września, 18:45 (11 243)
Andi Zeqiri 12, Mark McKenzie 85 - Luca Ranieri 7, 23
Ferencvárosi TC 3-1 FK Čukarički (Belgrad) 21 września, 18:45 (17 859)
Barnabás Varga 44 (k), Owusu Kwabena 45, Aleksandar Pešić 79 - Đorđe Ivanović 26

Kolejka 2 - 5 października

ACF Fiorentina 2-2 Ferencvárosi TC 5 października, 21:00 (20 367)
Antonín Barák 66, Jonathan Ikoné 90 - Barnabás Varga 25, Ibrahim Cissé 50
FK Čukarički (Belgrad) 0-2 KRC Genk 5 października, 21:00 (2447)
Bryan Heynen 10, Joseph Paintsil 21 (k)
Leskovac

Kolejka 3 - 26 października

KRC Genk 0-0 Ferencvárosi TC 26 października, 21:00 (10 597)
ACF Fiorentina 6-0 FK Čukarički (Belgrad) 26 października, 21:00 (15 357)
Lucas Beltrán 6, 10, Jonathan Ikoné 29, Riccardo Sottil 65, Lucas Martínez Quarta 73, Maxime Lopez 83

Kolejka 4 - 9 listopada

Ferencvárosi TC 1-1 KRC Genk 9 listopada, 18:45 (20 127)
Aleksandar Pešić 48 - Daniel Muñoz 62
FK Čukarički (Belgrad) 0-1 ACF Fiorentina 9 listopada, 18:45 (3402)
M'Bala Nzola 8 (k)
Leskovac

Kolejka 5 - 30 listopada

ACF Fiorentina 2-1 KRC Genk 30 listopada, 21:00 (16 666)
Lucas Martínez Quarta 45, Nicolás González 82 (k) - Joris Kayembe 45
FK Čukarički (Belgrad) 1-2 Ferencvárosi TC 30 listopada, 21:00 (1389)
Luka Adžić 11 - Kristoffer Zachariassen 83, Aleksandar Pešić 90
Leskovac

Kolejka 6 - 14 grudnia

KRC Genk 2-0 FK Čukarički (Belgrad) 14 grudnia, 18:45 (10 423)
Bryan Heynen 21, Joseph Paintsil 57
Ferencvárosi TC 1-1 ACF Fiorentina 14 grudnia, 18:45 (20 657)
Kristoffer Zachariassen 48 - Luca Ranieri 73

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ACF Fiorentina 6 12 3 3 0 14-6 2 1 0 10-3 1 2 0 4-3
2.  Ferencvárosi TC 6 10 2 4 0 9-6 1 2 0 5-3 1 2 0 4-3
3.  KRC Genk 6 9 2 3 1 8-5 1 2 0 4-2 1 1 1 4-3
4.  FK Čukarički (Belgrad) 6 0 0 0 6 2-16 0 0 3 1-5 0 0 3 1-11

Grupa G
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

Eintracht Frankfurt 2-1 Aberdeen FC 21 września, 18:45 (55 500)
Omar Marmoush 11 (k), Robin Koch 61 - Dante Polvara 22
HJK 2-3 PAOK 21 września, 18:45 (8532)
Hassane Bandé 35, Bojan Radulović 90 (k) - Kóstas Koulierákis 55, Kirił Despodow 81, Brandon Thomas 90

Kolejka 2 - 5 października

PAOK 2-1 Eintracht Frankfurt 5 października, 21:00 (21 549)
Andrija Živković 28, Kóstas Koulierákis 90 - Omar Marmoush 68
Aberdeen FC 1-1 HJK 5 października, 21:00 (16 316)
Bojan Miovski 79 - Bojan Radulović 59

Kolejka 3 - 26 października

Eintracht Frankfurt 6-0 HJK 26 października, 21:00 (55 500)
Junior Dina Ebimbe 12 (k), 89, Robin Koch 27, Omar Marmoush 31, Tuta 45, Ellyes Skhiri 55
Aberdeen FC 2-3 PAOK 26 października, 21:00 (16 089)
Bojan Miovski 50, Dante Polvara 58 - Kirił Despodow 73, Vieirinha 84, Stefan Schwab 90 (k)

Kolejka 4 - 9 listopada

PAOK 2-2 Aberdeen FC 9 listopada, 18:45 (19 019)
Taison 23, Mbwana Samatta 67 - Duk 14, Jamie McGrath 70
HJK 0-1 Eintracht Frankfurt 9 listopada, 18:45 (10 121)
Farès Chaïbi 31

Kolejka 5 - 30 listopada

HJK 2-2 Aberdeen FC 30 listopada, 18:45 (9053)
Hassane Bandé 16, Santeri Hostikka 33 - Angus MacDonald 41, Duk 56
Eintracht Frankfurt 1-2 PAOK 30 listopada, 21:00 (58 000)
Omar Marmoush 58 - Tomasz Kędziora 55, Andrija Živković 73

Kolejka 6 - 14 grudnia

PAOK 4-2 HJK 14 grudnia, 18:45 (13 696)
Magomied Ozdojew 37, Giánnis Konstantélias 47, Joona Toivio 53 (s), Thomas Murg 85 - Bojan Radulović 6, Përparim Hetemaj 90 (k)
Aberdeen FC 2-0 Eintracht Frankfurt 14 grudnia, 18:45 (14 474)
Duk 41, Ester Sokler 74

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PAOK 6 16 5 1 0 16-10 2 1 0 8-5 3 0 0 8-5
2.  Eintracht Frankfurt 6 9 3 0 3 11-7 2 0 1 9-3 1 0 2 2-4
3.  Aberdeen FC 6 6 1 3 2 10-10 1 1 1 5-4 0 2 1 5-6
4.  HJK 6 2 0 2 4 7-17 0 1 2 4-6 0 1 2 3-11

Grupa H
 
Kolejka 1 - 21 września
(Losowanie - 1 września 2023, 14:30 - Monako)

Łudogorec Razgrad 4-0 FC Spartak Trnava 21 września, 18:45 (6358)
Iwan Jordanow 46, Jakub Piotrowski 50, 63, Rwan Cruz 90
Fenerbahçe SK 3-1 FC Nordsjælland 21 września, 18:45 (36 130)
Miguel Crespo 24, Michy Batshuayi 30, Serdar Aziz 47 - Oliver Villadsen 55

Kolejka 2 - 5 października

FC Nordsjælland 7-1 Łudogorec Razgrad 5 października, 21:00 (4069)
Marcus Ingvartsen 2 (k), Ibrahim Osman 11, Jeppe Tverskov 31, Benjamin Nygren 32, 74, Son 68 (s), Christian Rasmussen 86 - Olivier Verdon 9 (k)
FC Spartak Trnava 1-2 Fenerbahçe SK 5 października, 21:00 (17 528)
Kelvin Ofori 88 - Joshua King 70, 81

Kolejka 3 - 26 października

Fenerbahçe SK 3-1 Łudogorec Razgrad 26 października, 18:45 (35 595)
Michy Batshuayi 42, Miha Zajc 52, 90 - Rodrigo Becão 65 (s)
FC Spartak Trnava 0-2 FC Nordsjælland 26 października, 21:00 (12 539)
Jonas Jensen-Abbew 36, Christian Rasmussen 48

Kolejka 4 - 9 listopada

FC Nordsjælland 1-1 FC Spartak Trnava 9 listopada, 18:45 (5262)
Marcus Ingvartsen 32 (k) - Michal Ďuriš 61
Łudogorec Razgrad 2-0 Fenerbahçe SK 9 listopada, 21:00 (10 363)
Jakub Piotrowski 18, Rwan Cruz 90

Kolejka 5 - 30 listopada

FC Nordsjælland 6-1 Fenerbahçe SK 30 listopada, 21:00 (7323)
Lucas Hey 21, Daniel Svensson 25, Benjamin Nygren 55, 75, 84, Christian Rasmussen 66 - Michy Batshuayi 43
FC Spartak Trnava 1-2 Łudogorec Razgrad 30 listopada, 21:00 (10 158)
Erik Daniel 78 - Kwadwo Duah 74, Matías Tissera 90

Kolejka 6 - 14 grudnia

Łudogorec Razgrad 1-0 FC Nordsjælland 14 grudnia, 18:45 (6464)
Jakub Piotrowski 79
Fenerbahçe SK 4-0 FC Spartak Trnava 14 grudnia, 18:45 (33 936)
Ferdi Kadıoğlu 36, Dominik Takáč 48 (s), Edin Džeko 59, 61

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Fenerbahçe SK 6 12 4 0 2 13-11 3 0 0 10-2 1 0 2 3-9 2 3 1 0 1 3-3
2.  Łudogorec Razgrad 6 12 4 0 2 11-11 3 0 0 7-0 1 0 2 4-11 2 3 1 0 1 3-3
3.  FC Nordsjælland 6 10 3 1 2 17-7 2 1 0 14-3 1 0 2 3-4
4.  FC Spartak Trnava 6 1 0 1 5 3-15 0 0 3 2-6 0 1 2 1-9

1/16 finału - 15 lutego, 22 lutego
(Losowanie - 18 grudnia 2023, 14:00 - Nyon)

SK Sturm Graz 4-1 ŠK Slovan Bratysława 15 lutego, 18:45 (12 817)
Mika Biereth 4, Jon Gorenc Stanković 27, Otar Kiteiszwili 64 (k), Amady Camara 90 - Gerson Rodrigues 8
Servette FC Genewa 0-0 Łudogorec Razgrad 15 lutego, 21:00 (13 847)
Royale Union Saint-Gilloise 2-2 Eintracht Frankfurt 15 lutego, 18:45 (9015)
Mathias Rasmussen 31, Gustaf Nilsson 68 - Farès Chaïbi 3, Saša Kalajdžić 10
Anderlecht
Real Betis Balompié 0-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 15 lutego, 21:00 (25 091)
Bruno Petković 76 (k)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 Ferencvárosi TC 15 lutego, 18:45 (30 300)
Ayoub El Kaabi 83
AFC Ajax 2-2 FK Bodø/Glimt 15 lutego, 21:00 (52 267)
Branco van den Boomen 90, Steven Berghuis 90 - Albert Grønbæk 16, 64
Molde FK 3-2 Legia Warszawa 15 lutego, 18:45 (3996)
Fredrik Gulbrandsen 12, 19, Markus André Kaasa 24 - Josué 63, Rafał Augustyniak 71
Maccabi Hajfa 1-0 KAA Gent 15 lutego, 21:00 (1274)
Frantzdy Pierrot 65
Budapeszt

ŠK Slovan Bratysława 0-1 SK Sturm Graz 22 lutego, 21:00 (19 870)
Mika Biereth 52
Łudogorec Razgrad 0-1 Servette FC Genewa 22 lutego, 18:45 (6487)
Timothé Cognat 6
Eintracht Frankfurt 1-2 Royale Union Saint-Gilloise 22 lutego, 21:00 (57 300)
Junior Dina Ebimbe 87 - Cameron Puertas 47, Dennis Eckert 80
GNK Dinamo (Zagrzeb) 1-1 Real Betis Balompié 22 lutego, 18:45 (18 002)
Takurō Kaneko 59 - Cédric Bakambu 38
Ferencvárosi TC 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 22 lutego, 21:00 (21 057)
Ayoub El Kaabi 45 (k)
FK Bodø/Glimt 1-2 AFC Ajax 22 lutego, 18:45 (7885)
pd.
Patrick Berg 83 - Steven Berghuis 34, Kenneth Taylor 114
Legia Warszawa 0-3 Molde FK 22 lutego, 21:00 (27 459)
Fredrik Gulbrandsen 2, 67, Eirik Hestad 20
KAA Gent 1-1 Maccabi Hajfa 21 lutego, 18:00
Tarik Tissoudali 69 - Frantzdy Pierrot 4
bez udziału publiczności

1/8 finału - 7 marca, 14 marca
(Losowanie - 23 lutego 2024, 13:00 - Nyon)

Servette FC Genewa 0-0 FC Viktoria Plzeň 7 marca, 21:00 (15 354)
AFC Ajax 0-0 Aston Villa FC 7 marca, 18:45 (52 197)
Molde FK 2-1 Club Brugge KV 7 marca, 18:45 (9267)
Halldor Stenevik 43, Fredrik Gulbrandsen 90 - Maxim De Cuyper 85 (k)
Royale Union Saint-Gilloise 0-3 Fenerbahçe SK 7 marca, 21:00 (13 522)
Michy Batshuayi 20, Jayden Oosterwolde 84, Dušan Tadić 90 (k)
Anderlecht
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-0 PAOK 7 marca, 21:00 (18 562)
Bruno Petković 37, 71
SK Sturm Graz 0-3 LOSC Lille 7 marca, 18:45 (13 825)
Jonathan David 28, 51, Edon Zhegrova 71
Maccabi Hajfa 3-4 ACF Fiorentina 7 marca, 21:00 (1589)
Abdoulaye Seck 12, Gadi Kinda 29, Anan Khalaili 67 - M'Bala Nzola 2, Lucas Beltrán 58, Rolando Mandragora 73, Antonín Barák 90
Budapeszt
Olympiakós SFP (Pireus) 1-4 Maccabi Tel Awiw 7 marca, 18:45 (31 054)
Ayoub El Kaabi 13 - Eran Zahavi 4, 30, Ido Shahar 9, Dor Peretz 74

FC Viktoria Plzeň 0-0 Servette FC Genewa 14 marca, 18:45 (11 225)
pd. k. 3-1
Aston Villa FC 4-0 AFC Ajax 14 marca, 21:00 (66 510)
Ollie Watkins 25, Leon Bailey 60, Jhon Durán 75, Moussa Diaby 81
Club Brugge KV 3-0 Molde FK 14 marca, 21:00 (11 858)
Andreas Skov Olsen 45, 48, Michał Skóraś 70
Fenerbahçe SK 0-1 Royale Union Saint-Gilloise 14 marca, 18:45 (35 605)
Mathias Rasmussen 68
PAOK 5-1 GNK Dinamo (Zagrzeb) 14 marca, 18:45 (19 701)
Rahman Baba 27, Petar Sučić 33 (s), Brandon Thomas 42, Kóstas Koulierákis 72, Andrija Živković 88 (k) - Arbër Hoxha 49
LOSC Lille 1-1 SK Sturm Graz 14 marca, 21:00 (17 888)
Tiago Santos 43 - Mika Biereth 45
ACF Fiorentina 1-1 Maccabi Hajfa 14 marca, 18:45 (6838)
Antonín Barák 59 - Anan Khalaili 88
Maccabi Tel Awiw 1-6 Olympiakós SFP (Pireus) 14 marca, 21:00 (370)
pd.
Eran Zahavi 57 (k) - Daniel Podence 10, Kóstas Fortoúnis 36, Ayoub El Kaabi 45, 65, Stevan Jovetić 93, Youssef El Arabi 103
Bačka Topola

1/4 finału - 11 kwietnia, 18 kwietnia
(Losowanie - 15 marca 2024, 14:00 - Nyon)

Club Brugge KV 1-0 PAOK 11 kwietnia, 21:00 (19 917)
Hugo Vetlesen 6
Olympiakós SFP (Pireus) 3-2 Fenerbahçe SK 11 kwietnia, 18:45 (32 000)
Kóstas Fortoúnis 8, Stevan Jovetić 32, Chiquinho 57 - Dušan Tadić 68 (k), İrfan Kahveci 74
Aston Villa FC 2-1 LOSC Lille 11 kwietnia, 21:00 (37 220)
Ollie Watkins 13, John McGinn 56 - Bafodé Diakité 84
FC Viktoria Plzeň 0-0 ACF Fiorentina 11 kwietnia, 18:45 (11 470)

PAOK 0-2 Club Brugge KV 18 kwietnia, 21:00 (24 738)
Ferran Jutglà 33, 45
Fenerbahçe SK 1-0 Olympiakós SFP (Pireus) 18 kwietnia, 21:00 (44 040)
pd. k. 2-3
İrfan Kahveci 11
LOSC Lille 2-1 Aston Villa FC 18 kwietnia, 18:45 (47 093)
pd. k. 3-4
Yusuf Yazıcı 15, Benjamin André 67 - Matty Cash 87
ACF Fiorentina 2-0 FC Viktoria Plzeň 18 kwietnia, 18:45 (19 418)
pd.
Nicolás González 92, Cristiano Biraghi 108

1/2 finału - 2 maja, 9 maja
(Losowanie - 15 marca 2024, 14:00 - Nyon)

Aston Villa FC 2-4 Olympiakós SFP (Pireus) 2 maja, 21:00 (41 220)
Ollie Watkins 45, Moussa Diaby 52 - Ayoub El Kaabi 16, 29, 56 (k), Santiago Hezze 67
ACF Fiorentina 3-2 Club Brugge KV 2 maja, 21:00 (27 516)
Riccardo Sottil 5, Andrea Belotti 37, M'Bala Nzola 90 - Hans Vanaken 17 (k), Thiago 63

Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 Aston Villa FC 9 maja, 21:00 (33 000)
Ayoub El Kaabi 10, 78
Club Brugge KV 1-1 ACF Fiorentina 8 maja, 18:45 (26 936)
Hans Vanaken 20 - Lucas Beltrán 85 (k)
w 90. minucie drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartką został ukarany rezerwowy zawodnik gospodarzy - Denis Odoi

Finał - 29 maja

Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 ACF Fiorentina 29 maja, 21:00 (26 842)
pd.
Ayoub El Kaabi 116
Ateny, OPAP Arena / żółtą kartką został także ukarany rezerwowy zawodnik Olympiakósu - Aléxandros Paschalákis

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas