18 stycznia 2024, 12:00 - Płock (boczne boisko Orlen Stadionu)
Wisła Płock 4-2 GKS Bełchatów
Łukasz Wroński 28 (s), Krzysztof Janus 69, 71 (k), Fryderyk Gerbowski 73 - Łukasz Wroński 9, Jarosław Trzeboński 90

Wisła Płock: (I połowa) Krzysztof Kamiński - David Niepsuj, Jakub Szymański, Marcus Haglind-Sangré, Fabian Hiszpański - Mateusz Szwoch, Jakub Grič, Kristián Vallo, Oskar Tomczyk, Gleb Kuczko - Łukasz Sekulski. (II połowa) Bartłomiej Gradecki - Kacper Laskowski, Beniamin Czajka, Adam Chrzanowski, Miłosz Kurowski - Mieszko Lorenc, Radosław Cielemęcki, Émile Thiakane, Fryderyk Gerbowski, Krzysztof Janus - Bartosz Borowski.

GKS Bełchatów: (I połowa) Leonid Otczenaszenko - Szymon Sarnik, Mariusz Holik, Kamil Jasiński, Mateusz Szymorek - Klaudiusz Krasa, Mateusz Malec, Łukasz Wroński, Serhij Napołow, Bartłomiej Bartosiak - Przemysław Zdybowicz. (II połowa) Jakub Kowalski - Szymon Sarnik (74 Jonasz Wiewiórowski), Jarosław Trzeboński, Jakub Szczepaniak, Mikołaj Grzelak - Miłosz Nowak, Serhij Napołow (66 Piotr Więcławik), Artur Golański, Patryk Skórecki, Dawid Woźniakowski - Hubert Karpiński.

żółte kartki: Grzelak, Golański.

W meczu sparingowym Wisła Płock wygrała 4-2 (1-1) z trzecioligowym GKS-em Bełchatów.

W GKS-ie zagrał m.in. Mateusz Malec (jesienią Skra Częstochowa).

źródło: własne / Wisła Płock / GKS Bełchatów

Dodano: 18 stycznia 2024, 13:44:55

Wrona - 18 stycznia 2024, 14:24:08 - *.deploy.static.akamaitechnologies.com
Na tą chwilę wzmocnienia zerowe. Sztylka przegonił już Magdonia. Czy Klub już po audycie po rządach. Marca.?6

Gianni - 18 stycznia 2024, 14:30:36 - *.dynamic.chello.pl
Emeryt Janus ciągnie tę drużynę nawet w sparingach. Wstyd dla reszty, zwłaszcza dla mitycznej zdolnej młodzieży.

kojot - 18 stycznia 2024, 14:41:58 - *.acn.waw.pl
Wisła jakie miała zabójcze 5 minut, w ciągu których strzelili aż 3 bramki

P - 19 stycznia 2024, 10:37:38 - *.centertel.pl
Najlepszy na boisku Gerbowski. Wywalczył karnego i pięknie strzelił spoza pola karnego. Na skrzydłach fajnie Thiakane, który wypracował bramkę Janusowi i sam Krzysztof, który wykorzystał to podanie, ale też karnego. GKS przez cały mecz tylko gra z kontry.

Nero - 19 stycznia 2024, 17:54:28 - *.jmdi.pl