23 stycznia 2024, 12:00 - Nowiny (boczne boisko Stadionu 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
GKS Bełchatów 0-2 Górnik Łęczna
Fryderyk Janaszek 21, Karol Podliński 66

GKS Bełchatów: (I połowa) Jakub Kowalski - Szymon Sarnik, Mariusz Holik, Kamil Jasiński, Mateusz Szymorek - Klaudiusz Krasa, Mateusz Malec, Łukasz Wroński, Patryk Skórecki, Serhij Napołow - Przemysław Zdybowicz. (II połowa) Leonid Otczenaszenko - Mikołaj Grzelak, Jarosław Trzeboński, Jakub Szczepaniak, zawodnik testowany - Miłosz Nowak, Artur Golański, Łukasz Wroński, Dawid Woźniakowski, Bartłomiej Bartosiak - Hubert Karpiński.

Górnik Łęczna: (I połowa) Maciej Gostomski - Daniel Dziwniel, Lukas Klemenz, Souleymane Cissé, Damian Zbozień, Michał Steszuk, Piotr Starzyński, Paweł Żyra, Kacper Łukasiak, Fryderyk Janaszek, Karol Podliński. (II połowa) Kacper Kołotyło - Marcin Grabowski, Michał Sienicki, Jonathan de Amo, Jakub Bednarczyk, Michał Pawlik, Mateusz Młyński, zawodnik testowany, Damian Gąska, İlkay Durmuş, Karol Podliński (73 Michał Wachowicz).

W meczu sparingowym Górnik Łęczna wygrał 2-0 (1-0) z trzecioligowym GKS-em Bełchatów.

Lorens - 24 stycznia 2024, 14:50:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Hmm bo jest taki jeden debil w zarządzie ONYSZKO który niszczy następny klub OT to pozdrawiam GÓRNIK ŁĘCZNA

Ciff - 24 stycznia 2024, 19:00:08 - *.centertel.pl
Cos się czepił tego Onyszko typie on był od bramkarzy jak trenerem był Szatalow nie ma go w tym klubie

sportsmen - 25 stycznia 2024, 0:44:25 - *.itvmedia.pl
belchatow niech splaci dlugi zawodnikom a nie bedzie sie pchal do 2 ligi i za 3 lata powtorka!

4k - 25 stycznia 2024, 11:03:02 - *.6.166.54.ipv4.supernova.orange.pl
no ten Onyszko to on w Lublinie jest nie ma go w Łęcznej czasami na mecz pojedzie on też komentuje może komentować dla Polsatu spotkanie