10 lutego 2024, 13:30 - Lublin (Lubelska Akademia Futbolu)
Motor Lublin 1-0 Polonia Warszawa
Kamil Wojtkowski 84

Motor Lublin: 1. Kacper Rosa - 3. Sebastian Koziej (46, 22. Kamil Wojtkowski), 5. Konrad Magnuszewski, 9. Michał Żebrakowski, 10. Rafał Król, 18. Arkadiusz Najemski, 24. Filip Luberecki, 26. Michał Król, 30. Mbaye N'Diaye, 37. Mathieu Scalet (60, 28. Paweł Stolarski), 73. Jakub Lis.

Polonia Warszawa: 57. Jakub Lemanowicz (46 Adrian Sandach) - 5. Eryk Mikołajewski (46 Jakub Piątek), Filip Arak, 21. Jan Majsterek (60 Antoni Grzelczak), 18. Dariusz Pawłowski, 14. Władysław Ochronczuk, 8. Oliwier Wojciechowski, 29. Wojciech Fadecki, 7. Marcin Kluska, 77. Mateusz Michalski, 9. Paweł Tomczyk.

W 73. minucie Rafał Król (Motor) nie wykorzystał rzutu karnego (strzelił nad poprzeczką).

W drugim dzisiejszym meczu sparingowym Motor Lublin wygrał 1-0 (0-0) z Polonią Warszawa. W rozegranej po meczu serii rzutów karnych Motor wygrał 4-1.

źródło: własne / Motor Lublin / Polonia Warszawa

Dodano: 10 lutego 2024, 15:11:39

ML - 10 lutego 2024, 15:41:08 - *.home.aster.pl
@Ju(L)ius tak ale miał te same spodenki ;)

Byas - 10 lutego 2024, 17:10:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl