13 stycznia 2024, 11:30 - Bielsko-Biała (Boisko Piłkarskie Zapora)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 9-2 Pniówek Pawłowice
Maksymilian Banaszewski 10 (k), Michał Stryjewski 20, 44, Said Ahmed Said 29, 34, 37, Michał Barć 33, Giorgi Merebaszwili 53, Lionel Abate Etoundi 83 - Przemysław Szkatuła 23, Dawid Hanzel 86

Podbeskidzie Bielsko-Biała: (I połowa) 95. Patryk Procek - 3. Filip Piecuch, 6. Jan Hlavica, 4. Martin Chlumecký, 47. Bartosz Bernard - 24. Maksymilian Sitek, 5. Jaka Kolenc, 11. Michał Barć, 8. Michał Stryjewski, 9. Maksymilian Banaszewski - 20. Said Ahmed Said. (II połowa) Kacper Krzepisz - 55. Michał Willmann, 32. Jakub Kisiel, 30. Tomasz Jodłowiec (58, 3. Radosław Zając), 2. Mateusz Ziółkowski - 77. Michał Stempniewicz (72, 7. Patryk Czader), 89. Daniel Mikołajewski, 23. Marcel Misztal, 14. Giorgi Merebaszwili (80, 77. Michał Stempniewicz), 17. Titas Milašius (72, 7. Franciszek Liszka) - 79. Lionel Abate Etoundi.

żółta kartka: Kolenc.

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).

Podbeskidzie Bielsko-Biała wygrało w sparingu 9-2 (7-1) z trzecioligowym Pniówkiem Pawłowice.

W Podbeskidziu zagrali Patryk Czader, Franciszek Liszka, Filip Piecuch, Michał Stempniewicz i Radosław Zając z drużyny rezerw, Michał Barć (jesienią Legionovia Legionowo) oraz Said Ahmed Said (jesienią bez klubu).

źródło: własne

Dodano: 13 stycznia 2024, 13:10:57

amino - 13 stycznia 2024, 13:27:53 - *.22.133.29.ipv4.supernova.orange.pl
Rywal idealny dla Podbeskidzia. Za rok druga liga, trzeba się przyzwyczajać.

Coach - 13 stycznia 2024, 13:41:03 - *.centertel.pl
Ile baz zdobył Pniówek?

1919 - 13 stycznia 2024, 13:45:24 - *.elsat.net.pl
Po cholerę Pniówek odwołał sparing z Decorem Bełk i zagrał z Podbeskidziem. Z czwartoligowcem może by zremisowali

Vixenbb - 13 stycznia 2024, 14:13:19 - *.100.euro-lan.pl
Byłem na sparingu nie ma się czym podniecać bo to tylko Pniówek Pawłowice ale wynik fajny i w końcu ktoś w tej drużynie strzela. Obiecujący testowany napastnik . Strzelił 3 bramki wypracował karnego i zaliczył asystę imponował skutecznością co jak na to że grało 45 minut robi wrazenie.w porównaniu do wprowadzanego w drugiej połowie Abate który był apatyczny bramkę strzelił ale ogólnie bez żadnego błysku. Parę razy przyjął piłkę powalczył zastawił się i tyle nie ma ciągu na bramkę nie dzie jeden na jeden w pole karne i nie oddał poza bramka żadnego strzału .Pierwsza połowa lepsza zdecydowanie w drugiej zmiany. Bardzo ładna bramka Merego być może przyda się jeszcze na jakieś zmiany. Podsumowując przeciwnik słaby ale parę ładnych bramek i akcji zaprezentowanych zobaczymy co będzie z silniejszym przeciwnikiem.

zzz - 13 stycznia 2024, 15:20:47 - *.136.139.192
Testowany z hat trickem jeśli złapie powtarzalność powinien podpisać kontrakt do końca rundy przynajmniej.

Rrr - 13 stycznia 2024, 17:14:22 - *.ewe-ip-backbone.de
Wielki wynik !

Brzeg FC - 13 stycznia 2024, 17:31:11 - *.137.101.212
trener gości dalej tak wyzywa i nie szanuje swoich zawodników jak w poprzednich klubach ? ile klubów da się nabrać na to jeszcze?