2 lutego 2024, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-1 Puszcza Niepołomice
Marek Fábry 3 - Piotr Mroziński 25

Zagłębie Sosnowiec: (I połowa) 33. Mateusz Kos - 96. Patryk Caliński, 19. Kamil Szlachta, 99. Mikołaj Staniak, 13. Ante Vrljičak (30, 16. Hubert Matynia) - 5. Kamil Lipka, 14. Sebastian Bonecki, 20. Ołeksij Dowhyj, 22. Hervaine Moukam, 88. Adrian Troć - 11. Marek Fábry. (II połowa) 1. Ołeksij Szewczenko - 28. Dominik Sokół, 55. William Rémy, 27. Dominik Jończy, 2. Ołeksij Bykow - 89. Nikodem Zielonka, 18. Dean Guezen, 29. Maksymilian Rozwandowicz, 10. Michał Janota, 7. Joel Valencia - 9. Kamil Biliński.

Puszcza Niepołomice: 48. Oliwier Zych (46, 1. Kewin Komar) - 8. Piotr Mroziński (63, 30. Ioan-Călin Revenco), 22. Artur Crăciun (70, 4. Tomasz Wojcinowicz), 5. Konrad Stępień (50, 27. Łukasz Sołowiej), 3. Roman Jakuba (70, 23. Jordan Majchrzak) - 9. Artur Siemaszko (46, 17. Jakub Bartosz), 14. Jakub Serafin (63, 6. Thiago), 16. Michał Walski (46, 19. Jakub Stec; 87 Igor Pieprzyca), 70. Wojciech Hajda (46, 93. Bartłomiej Poczobut), 11. Mateusz Cholewiak (46, 10. Hubert Tomalski; 87 Adam Sendor) - 28. Maciej Firlej (46, 24. Muris Mešanović; 87, 20. Filip Gil).

żółte kartki: Sokół, Janota.

sędziował: Maciej Kuropatwa (Katowice).

W meczu sparingowym Zagłębie Sosnowiec zremisowało 1-1 (1-1) z Puszczą Niepołomice.

W Zagłębiu zagrali m.in. Hervaine Moukam (ostatnio luksemburski US Rumelange) oraz Ante Vrljičak (ostatnio chorwacki HNK Zmaj).

źródło: własne

Dodano: 2 lutego 2024, 13:51:49

eva - 2 lutego 2024, 14:42:35 - *.coig.pl
Jak to w sparingu. Dbali o nogi. Nie ma komentować wyniku. Tylko, że Puszcza jest już tuż przed inauguracją. Z reguły wyjazdy przegrywają, a remis to pozytyw. Tylko, że z ostatnią drużyną zaplecza ekstraklapy. Zagłębie? Remis z ekstraklapowcem. Jest jakiś pozytyw.

obserwator - 2 lutego 2024, 16:04:54 - *.centertel.pl
Oglądałem sparing w tv.Puszcza realizowała różne warianty.Kilka minut jak zagrała presingiem to było widac różnice pomiędzy zespołami.Pożyteczny sparing dla obu drużyn.

Cunha - 2 lutego 2024, 19:11:10 - *.eltronik.net.pl
Sędziował Kuropatwa ;)

Robi - 2 lutego 2024, 22:09:26 - *.centertel.pl
Brawo Zagłębie remis z Benjaminkiem nie jest zły.Słabe ogniwa z drużyny zostały wyeliminowanie. Widać że trener z Białorusi ma dobry warsztat trenerski, nie z przypadku. Myślę że Zagłębie może być rewelacją rundy wiosennej😊.

Robi - 2 lutego 2024, 22:28:13 - *.centertel.pl
Najważniejszy jest pierwszy mecz z cieńkim Zniczem Pruszków, koniecznie trzeba wygrać! Zagłębie grać K....M..

Mikołaj - 2 lutego 2024, 22:40:29 - *.cable.smsnet.pl
...a dlaczego nie sędziował Grzomba,to +240,-...