[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Brazylia Confederação Brasileira de Futebol
Rok założenia: 1914
Barwy:
Adres:
Kraj: Brazylia
WWW: http://www.cbf.com.br (oficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych
Prezes:
Trener: Tite


Sukcesy

mistrzostwo świata - (5x) - 1958, 1962, 1970, 1994, 2002
wicemistrzostwo świata - (2x) - 1950, 1998
3. miejsce mistrzostw świata - (2x) - 1938, 1978
starty w mistrzostwach świata - (21x) - 1930, 1934, 1938, 1950, 1954, 1958, 1962, 1966, 1970, 1974, 1978, 1982, 1986, 1990, 1994, 1998, 2002, 2006, 2010, 2014, 2018
Puchar Konfederacji FIFA - (4x) - 1997, 2005, 2009, 2013
finalista Pucharu Konfederacji FIFA - 1999
Igrzyska Olimpijskie - złoty medal - 2016
Igrzyska Olimpijskie - srebrny medal - (3x) - 1984, 1988, 2012
Igrzyska Olimpijskie - brązowy medal - (2x) - 1996, 2008
Copa América - (8x) - 1919, 1922, 1949, 1989, 1997, 1999, 2004, 2007
wicemistrzostwo Copa América - (11x) - 1921, 1925, 1937, 1945, 1946, 1953, 1957, 1959, 1983, 1991, 1995
finalista Złotego Pucharu CONCACAF - (2x) - 1996, 2003
 
Kadra


Bramkarze: 1. Alisson (02.10.92, AS Roma), 16. Cássio (06.06.87, SC Corinthians Paulista), 23. Éderson Moraes (17.08.93, Manchester City FC).
Obrońcy: 2. Thiago Silva (22.09.84, Paris Saint-Germain FC), 3. Miranda (07.09.84, FC Internazionale Milano), 4. Pedro Geromel (21.09.85, Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense), 6. Filipe Luís (09.08.85, Club Atlético de Madrid), 12. Marcelo (12.05.88, Real Madrid CF), 13. Marquinhos (14.05.94, Paris Saint-Germain FC), 14. Danilo (15.07.91, Manchester City FC), 22. Fágner (11.06.89, SC Corinthians Paulista).
Pomocnicy: 5. Casemiro (23.02.92, Real Madrid CF), 8. Renato Augusto (08.02.88, Beijing Sinobo Guoan), 11. Philippe Coutinho (12.06.92, FC Barcelona), 15. Paulinho (25.07.88, FC Barcelona), 17. Fernandinho (04.05.85, Manchester City FC), 18. Fred (05.03.93, Szachtar Donieck), 19. Willian (09.08.88, Chelsea FC).
Napastnicy: 7. Douglas Costa (14.09.90, Juventus FC), 9. Gabriel Jesus (03.04.97, Manchester City FC), 10. Neymar Jr (05.02.92, Paris Saint-Germain FC), 20. Roberto Firmino (02.10.91, Liverpool FC), 21. Taison (13.01.88, Szachtar Donieck).
 
Kluby
   AA Anapolina (Anápolis)
   AA Aparecidense
   AA Caldense
   AA Coqueirense
   AA Coruripe
   AA Flamengo (Guarulhos)
   AA Internacional (Bebedouro)
   AA Internacional (Limeira)
   AA Itararé
   AA Luziânia
   AA Ponte Preta (Campinas)
   AA Portuguesa (Rio de Janeiro)
   AA Portuguesa (Santos)
   AA Rioverdense
   AA Santa Rita (Boca da Mata)
   AA Santarritense (Santa Rita do Passa Quatro)
   AA Sporting Sul (Viamão)
   AAD Vitória das Tabocas
   ABC FC (Natal)
   ABE Novo Mundo FC
   AD Bahia de Feira (Feira de Santana)
   AD Cabofriense
   AD Confiança (Aracaju)
   AD Grêmio Timbó
   AD Guarujá
   AD Guarulhos
   AD Itaboraí
   AD São Benedito
   AD São Caetano
   AD Vila Nova (Itanhaém)
   AD Vitória de Santo Antão
   ADAP/Galo Maringá FC
   ADRC Icasa (Juazeiro do Norte)
   AE Araçatuba
   AE Jataiense (Jataí)
   AE Velo Clube Rioclarense
   AER Engenheiro Beltrão
   AFA Umuarama
   AFA/Foz do Iguaçu FC
   AFEG (Guabiruba)
   Águia de Marabá FC
   América FC (Belo Horizonte)
   América FC (Natal)
   América FC (Rio de Janeiro)
   América FC (São José do Rio Preto)
   Americano FC (Campos dos Goytacazes)
   Américo EC
   Angra dos Reis EC
   Aparecida FC
   Aquidauanense FC
   Araguaína FR
   Arapongas EC
   Araxá EC
   Arsenal Atividades Desportivas SC (Santa Luzia)
   Artsul FC (Nova Iguaçu)
   AS Arapiraquense
   Associação Botafogo FC (Guará)
   Associação Chapecoense de Futebol
   Associação Ferroviária de Esportes (Araraquara)
   Associação Olímpica de Itabaiana
   Associação Portuguesa de Desportos (São Paulo)
   Associação Portuguesa Londrinense
   Associação Recreativa Maranhão
   ASSU (Assu)
   Astral EC (Kurytyba)
   Atlético Clube Goianiense
   Atlético Clube Paranavaí
   Atlético Monte Azul
   Atlético Roraima Clube (Boa Vista)
   Audax Rio de Janeiro EC
   Audax São Paulo EC
   Avaí FC (Florianópolis)
   Bangu AC (Rio de Janeiro)
   Barra da Tijuca (Rio de Janeiro)
   Barra Mansa FC
   Barras FC
   Bela Vista FC (São Gonçalo)
   Berga EC (Cuiabá)
   Betim EC
   Boa EC (Varginha)
   Boavista SC (Saquarema)
   Bonsucesso FC (Rio de Janeiro)
   Bosque Formosa EC
   Botafogo FC (João Pessoa)
   Botafogo FC (Ribeirão Preto)
   Botafogo FR (Rio de Janeiro)
   Botafogo SC (Salvador)
   Brasília FC
   Brasiliense FC (Taguatinga)
   Brusque FC
   CA Bragantino (Bragança Paulista)
   CA Embu-Guaçu
   CA Hermann Aichinger (Ibirama)
   CA Juventus (São Paulo)
   CA Linense
   CA Metropolitano (Blumenau)
   CA Mogi das Cruzes
   CA Taboão da Serra
   CA Tricordiano (Três Corações)
   CA Votuporanguense
   CA Ypiranga (São Paulo)
   Cacerense EC
   Camaçari FC
   Camboriú FC
   Campinas EC (Goiânia)
   Campinense Clube
   Campo Grande AC (Rio de Janeiro)
   Canto do Rio FC (Niterói)
   Capital CF (Guará)
   Capivariano FC
   Cascavel CR
   CBF Nova Kennedy
   CD Sete de Setembro (Dourados)
   CE Arraial do Cabo
   CE Bento Gonçalves
   CE Dom Bosco (Cuiabá)
   CE Guaicurus (Campo Grande)
   CE Lajeadense
   CE Nova Andradina
   CE Nova Esperança (Campo Grande)
   CE Olhodagüense
   CE Operário Varzeagrandense
   CE Rio Branco (Campos dos Goytacazes)
   Ceará SC (Fortaleza)
   Ceilândia EC
   Central SC (Caruaru)
   Centro de Futebol Zico de Brasília SE
   Centro de Futebol Zico SE (Rio de Janeiro)
   Cerâmica AC (Gravataí)
   CF Rio de Janeiro (Magé)
   CFE Ptak (Jacareí)
   Cianorte FC
   CIG 7 de Abril (Rio de Janeiro)
   Clube Andraus Brasil (Campo Largo)
   Clube Atlético Alto Vale (Rio do Sul)
   Clube Atlético Carazinho
   Clube Atlético Guaçuano (Mogi Guaçu)
   Clube Atlético Joseense
   Clube Atlético Mineiro (Belo Horizonte)
   Clube Atlético Paranaense (Kurytyba)
   Clube Atlético Penapolense (Penápolis)
   Clube Atlético Sorocaba
   Clube Atlético Taquaritinga
   Clube Atlético Tubarão
   Clube de Esportes União (Campo Grande)
   Clube do Remo (Belém)
   Clube Náutico Capibaribe (Recife)
   Clube Náutico Marcílio Dias (Itajaí)
   Clube Pequeninos do Jockey (São Paulo)
   Clube Rio Branco (Andradas)
   Clube XV de Novembro (Campo Bom)
   Colo-Colo FR (Ilhéus)
   Comercial FC (Ribeirão Preto)
   Concórdia AC
   Contagem EC
   Coritiba FC
   Costa Rica EC
   Coxim AC
   CR Brasil (Maceió)
   CR Flamengo (Rio de Janeiro)
   CR Umbará (Kurytyba)
   CR Vasco da Gama (Rio de Janeiro)
   CRAC (Catalão)
   Criciúma EC
   Cristal AC (Macapá)
   Cruzeiro EC (Belo Horizonte)
   CS Alagoano (Maceió)
   Cuiabá EC
   Democrata FC (Sete Lagoas)
   Desportiva Capixaba (Cariacica)
   Desportivo Brasil (Porto Feliz)
   Duque de Caxias FC
   Duquecaxiense FC (Duque de Caxias)
   EC 14 de Julho (Santana do Livramento)
   EC Águia Negra (Rio Brilhante)
   EC Avenida (Santa Cruz do Sul)
   EC Bahia B (Salvador)
   EC Bahia (Salvador)
   EC Campo Grande
   EC Canarinho (Taguatinga)
   EC Comercial (Campo Grande)
   EC Corinthians (Presidente Prudente)
   EC Jacuipense
   EC Juventude (Caxias do Sul)
   EC Macapá
   EC Mamoré (Patos de Minas)
   EC Marinho (Rio de Janeiro)
   EC Noroeste (Bauru)
   EC Novo Hamburgo
   EC Passo Fundo
   EC Pelotas
   EC Primavera (Indaiatuba)
   EC Primeiro Passo (Vitória da Conquista)
   EC Próspera (Criciúma)
   EC Rio Verde
   EC São Bento (Sorocaba)
   EC São José (Porto Alegre)
   EC São Judas Tadeu (Jaguariúna)
   EC São Lourenço
   EC São Luiz (Ijuí)
   EC Santo André
   EC Taubaté
   EC Tigres do Brasil (Duque de Caxias)
   EC Tupy (Vila Velha)
   EC Vila Nova (Passo Fundo)
   EC Vitória (Salvador)
   EC XV de Novembro (Jaú)
   EC XV de Novembro (Piracicaba)
   EC Ypiranga (Salvador)
   EF Genoma Colorado (Embu das Artes)
   EF União Navegantes
   Elosport Capão Bonito
   Estácio de Sá FC (Petrópolis)
   Estanciano EC
   Estrela do Norte FC (Cachoeiro do Itapemirim)
   Extrema FC
   Fênix 2005 FC (Barra Mansa)
   Fabril EC (Lavras)
   Fanático FC (Campo Largo)
   Farialemense FC
   FC Betinense
   FC Primeira Camisa (São José dos Campos)
   FC Rio Pardo
   FC Santa Cruz (Santa Cruz do Sul)
   Fernandópolis FC
   Ferroviário AC (Fortaleza)
   Figueirense FC (Florianópolis)
   Fluminense de Feira FC
   Fluminense FC (Rio de Janeiro)
   Formiga EC
   Fortaleza EC
   Francisco Beltrão FC
   Friburguense AC
   Funorte EC (Montes Claros)
   Galícia EC (Salvador)
   Galo Maringá FC
   GE Juventus (Jaraguá do Sul)
   Ginásio Pinhalense de Esportes Atléticos (Santo Antônio do Pinhal)
   Goiânia EC
   Goiás EC (Goiânia)
   Goiatuba EC
   Grêmio Atlético Farroupilha
   Grêmio Catanduvense de Futebol
   Grêmio de Esportes Maringá
   Grêmio Desportivo Prudente
   Grêmio Esportivo Bagé
   Grêmio Esportivo Brasil (Pelotas)
   Grêmio Esportivo Brasiliense do Núcleo Bandeirante
   Grêmio Esportivo Inhumense
   Grêmio Esportivo Mauaense
   Grêmio Esportivo Osasco
   Grêmio Esportivo São José
   Grêmio Esportivo Sãocarlense
   Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
   Grêmio Mangaratibense
   Grêmio Novorizontino
   Grêmio Osasco Audax EC
   Grêmio Prudente
   Grêmio Recreativo Barueri
   Grêmio Recreativo Esportivo Campo Largo
   Grêmio Recreativo Vila Marlene (Jundiaí)
   Guarani EC (Divinópolis)
   Guarani FC (Campinas)
   Guarany FC (Bagé)
   Guarany FC (Camaquã)
   Guarany SC (Sobral)
   Guaratinguetá EC
   Hercílio Luz FC (Tubarão)
   Horizonte FC
   Iguaçu Agex FC (União da Vitória)
   Independência EC (Osasco)
   Independente FC (Limeira)
   Independente FC (Várzea Grande)
   Inhumas EC
   Ipatinga FC
   Iraty SC
   Itapipoca EC
   Ituano FC
   Itumbiara EC
   Ivinhema FC
   J. Malucelli Futebol (São José dos Pinhais)
   Jabaquara AC (Santos)
   Jacareí AC
   Jacobina EC
   Jacyobá AC (Pão de Açúcar)
   Joinville EC
   José Bonifácio EC
   Juazeiro SC
   Laboratório CAP SC
   Lagarto FC
   Lages EC
   Lami FC (Porto Alegre)
   Legião FC
   Londrina EC
   Luverdense EC (Lucas do Rio Verde)
   Macaé Esporte FC
   Madureira EC (Rio de Janeiro)
   Marília AC
   Mesquita FC
   Mineiros EC
   Miramar Esporte Clube Operário (São Lourenço)
   Mirassol FC
   Misto EC (Três Lagoas)
   Mixto EC (Cuiabá)
   Mogi Mirim EC
   Moto Club de São Luís
   Murici FC
   Nacional AC (Muriaé)
   Nacional AC (Rolândia)
   Nacional AC (São Paulo)
   Nacional FC (Manaus)
   Natividade Atlético Clube
   NB Pantelas Futebol
   Nova Iguaçu FC
   Novoperário FC (Campo Grande)
   Oeste FC (Itápolis)
   Olaria AC (Rio de Janeiro)
   Olímpia FC
   Operário FC (Campo Grande)
   Operário Ferroviário EC (Ponta Grossa)
   Osvaldo Cruz FC
   Pão de Açúcar EC (São Paulo)
   Palestra EC (São Bernardo do Campo)
   Palmas FR
   Palmeiras Nordeste (Feira de Santana)
   Paracatu FC
   Paraíba do Sul FC
   Paraná Clube (Kurytyba)
   Paranoá EC
   Pato Branco EC
   Paulínia FC
   Paulista FC (Jundiaí)
   Paysandu SC
   Pesqueira FC
   Pirapora FC
   Plácido de Castro FC
   Poços de Caldas FC
   Ponta Porã SE
   Porto Alegre FC
   PSTC (Londrina)
   Queimados FC
   Radium FC (Mococa)
   Real Clube (Itumbiara)
   Real FC (Núcleo Bandeirante)
   Real Noroeste Capixaba FC (Águia Branca)
   Real Salvador EC
   Red Bull Brasil (Campinas)
   Resende FC
   Rio Branco AC (Vitória)
   Rio Branco EC (Americana)
   Rio Branco FC
   Rio Branco SC (Paranaguá)
   Rio Claro FC
   Rio Preto EC (São José do Rio Preto)
   Riograndense FC (Santa Maria)
   Royal SC (Barra do Piraí)
   São Bernardo FC
   São Carlos FC
   São Cristovão FR (Rio de Janeiro)
   São José EC
   São Luís FC
   São Paulo FC
   São Paulo FC B
   São Raimundo EC (Manaus)
   Salvador FC
   Sampaio Corrêa FC (São Luís)
   Santa Cruz FC (Belo Horizonte)
   Santa Cruz FC (Recife)
   Santa Helena EC
   Santos FC
   SC Barueri
   SC Campo Mourão
   SC Corinthians Alagoano
   SC Corinthians Paranaense (Kurytyba)
   SC Corinthians Paulista (São Paulo)
   SC Internacional B (Porto Alegre)
   SC Internacional (Porto Alegre)
   SC Juiz de Fora
   SC Penedense
   SC Santa Cruz
   SD Camboriuense
   SD Juazeirense
   SD Santa Cruz (São Francisco do Sul)
   SD Serra FC
   SE Gama
   SE Itapirense (Itapira)
   SE Matonense (Matão)
   SE Matsubara (Cambará)
   SE Palmeiras B (São Paulo)
   SE Palmeiras (São Paulo)
   SE Santa Maria
   SE Vila Aurora (Rondonópolis)
   SE Vitória (Hortolândia)
   Select Gold Jovens Talentos (Getulina)
   Semeando Cidadania FC (Rio de Janeiro)
   SER Caxias do Sul
   SER Santo Ângelo
   SERC Brasil (Farroupilha)
   SERC (Chapadão do Sul)
   SERC Guarani (Palhoça)
   Serrano Centro-Sul EC (Prudentópolis)
   Serrano FC (Petrópolis)
   Sertãozinho FC
   Sinop FC
   Sobradinho EC
   Sociedade Atlético Ceilandense
   Sousa EC
   Sport Club do Recife
   Sumaré AC
   Tanabi EC
   Toledo Colônia Work
   Tombense FC
   Treze FC (Campina Grande)
   Trieste FC (Kurytyba)
   Trindade AC
   Tuna Luso Brasileira (Belém)
   Tupi FC (Juiz de Fora)
   Uberaba SC
   Uberlândia EC
   União Agrícola Barbarense FC (Santa Bárbara d'Oeste)
   União Central FC (Rio de Janeiro)
   União EC (Rondonópolis)
   União Frederiquense de Futebol
   União Luziense EC
   União Recreativa dos Trabalhadores (Patos de Minas)
   União São João EC (Araras)
   União Suzano AC
   URE Santa Quitéria (Kurytyba)
   Valeriodoce EC (Itabira)
   Varginha EC
   Venda Nova FC (Belo Horizonte)
   Veranópolis ECRC
   Vila Fanny FC (Kurytyba)
   Vila Hauer EC (Kurytyba)
   Vila Nova FC (Goiânia)
   Vila Operária Clube Esportivo Mariano (Assis)
   Villa Nova AC (Nova Lima)
   Villa Rio EC (Rio de Janeiro)
   Vitória EC (Campo Grande)
   Vitória FC
   Volta Redonda FC
   Votoraty FC (Votorantim)
   XI Garotos FC (Parque Guarani)
   Ypiranga FC (Erechim)
 
Dane z sezonu: 2017/18
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2005/06 - Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006
   2009/10 - Mistrzostwa Świata - Republika Południowej Afryki 2010
   2013/14 - Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014
   2017/18 - Mistrzostwa Świata - Rosja 2018

 

Napisz do nas