[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

USA United States Soccer Federation
Data założenia: 5 kwietnia 1913
Barwy:
Adres: 1801-1811 South Prairie Avenue, 60616 Chicago, Illinois
telefon: (+1 312) 808-13-00, faks: 808-95-66
Kraj: USA
WWW: http://www.ussoccer.com (oficj.)
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

1/2 finału mistrzostw świata - 1930
starty w Mistrzostwach świata - (10x) - 1930, 1934, 1950, 1990, 1994, 1998, 2002, 2006, 2010, 2014
finalista Pucharu Konfederacji FIFA - 2009
Złoty Puchar CONCACAF - (4x) - 1991, 2002, 2005, 2007
 
Kluby
   AAC Eagles Chicago
   AFC Lightning SC (Fayetteville)
   Akron Zips
   Aquinas Institute Little Irish
   Arka Chicago
   ASC San Diego
   Atlanta Silverbacks
   Augusta FireBall United
   AYSO 98 Temple City
   Baltimore Armour
   Beachside SC (Norwalk)
   Berlin Prosto SC
   Bethesda SC
   Bethlehem Steel
   Blast FC (Columbus)
   Boca Raton Juniors SC
   Boston College Eagles
   Boston Faialance
   Boston University Terriers
   Boulder Rapids Reserve
   Bradley Braves
   Buffalo Bulls
   California Clippers
   Campton United SC
   Carolina RailHawks
   CD Chivas USA
   Centenary College Cyclones
   Central Jersey Riptide
   Central Jersey Spartans
   Charleston Battery
   Charlotte Eagles
   Charlotte Independence
   Chernomorets SC
   Chicago Cats
   Chicago Fire
   Chicago Fire Premier
   Chicago Galaxy SC
   Chicago Lightning
   Chicago Magic PSG SC
   Chicago Mustangs
   Chicago Sting
   Chicago Stingers
   Christian Brothers Academy (Syracuse)
   Cincinnati Riverhawks
   CKS Warta Chicago
   Clarkstown SC Eagles
   Clemson Tigers
   Cleveland City Stars
   Cocoa Expos
   Colorado Rapids
   Columbus Crew
   Connecticut FC Azul
   Connecticut United
   Cracovia Chicago
   Cracovia Wellington
   CRUSA FC Bucks Dynamo (Richboro)
   Dallas Burn
   Danbury Hatters
   Darien Blue Wave
   Dartmouth Big Green
   Dayton Flyers
   DC United
   Delaware Fightin' Blue Hens
   Des Moines Menace
   Detroit Neon
   Detroit Safari
   Dominican Chargers
   Dublin Jerome Celtics
   Eastern FC
   Elm City Express
   Elmwood Park Tigers
   Fairleigh Dickinson Devils
   FC Buffalo
   FC Cincinnati
   FC Dallas
   FC Delco (West Chester)
   FC Florida
   FC Gwardia New York
   FC Motown
   FC Tampa Bay
   FC Tarnovia Chicago
   FC United SC (Northfield)
   Felician Golden Falcons
   Fork Union Blue Devils
   Fort Lauderdale Schulz Academy
   Fort Lauderdale Strikers
   Fort Wayne Fever
   Glassboro Elite Soccer
   Golden Bay Earthquakes
   Guayas FC
   Hampton Roads Mariners
   Harrisburg City Islanders
   Hartford Athletic
   Hartford Hawks
   Hersey Huskies
   HNNK Hrvat Chicago
   Houston Dynamo
   Icon FC
   Igloopol Chicago
   Indy Eleven
   Ironbound SC
   Jagiellonia Chicago
   Jersey Express
   Jersey Shore Boca
   JOM Zagłębie Chicago
   Judson Eagles
   Kansas City Wizards
   Key West Conchs
   Key West Strikers
   Larkin Royals
   LCU Chaparrals
   Legovia Chicago
   Legovia/Tarnovia Chicago
   Lincoln Railsplitters
   Lions Chicago
   Long Island Rough Riders
   Los Angeles Galaxy
   Los Angeles Galaxy II
   Marist Red Foxes
   Marlboro Mustangs
   McIntosh Chiefs
   Memphis Tigers
   Miami Dade
   Milton Academy Mustangs
   Milwaukee Rampage
   Milwaukee Wave United
   Minnesota Thunder
   Montville Mustangs
   Myrtle Beach Mutiny
   Nashville SC
   New England Revolution
   New Jersey Falcons
   New Jersey Rangers
   New York City FC
   New York Cosmos
   New York Cosmos B
   New York Red Bulls
   New York Red Bulls II
   New York/New Jersey MetroStars
   New York/New Jersey MetroStars Black
   Newark Ironbound Express SC
   North Carolina State Wolfpack
   North Jersey Imperials
   North Park Vikings
   Northeastern Huskies
   NSC Minnesota Stars
   Nyack Warriors
   NYU Violets
   Oak Lawn Spartans
   Oakwood SC (Glastonbury)
   Ocean City Nor'easters
   Ohio State Buckeyes
   OKC Energy FC
   Olympia Stamford SC
   Orange County Blues
   Palm Beach Kicks SC
   PDA SC
   Peachtree City MOBA
   Pegasus SC Chicago
   Penn Quakers
   Perth Amboy ZPA
   Philadelphia Tryzub
   Philadelphia Union
   Phoenix FC
   Pittsburgh Riverhounds
   PNA Lightning (Yorkville)
   PNA Patriots Chicago
   Podlasie Chicago
   Point Loma Nazarene Sea Lions
   Polish-American Eagles SC (Yonkers)
   Polonez Chicago
   Polonia Bay SC San Jose
   Polonia Gwardia New York
   Polonia Hartford
   Polonia Mielec Chicago SC
   Polonia New York SC
   Polonia Stamford
   Polonia Wallington SC
   Portland Timbers
   Post University Eagles
   Radford Highlanders
   Rayo OKC
   Reading United AC
   Real Maryland FC
   Real Monarchs
   Real Salt Lake
   Redwings SC (Atlanta)
   Rhode Island Rams
   Richmond Kickers
   Ridgewood Rebels
   Robert Morris Colonials
   Rochester FC
   Rochester Raging Rhinos
   Royal Wawel SC (Chicago)
   Royal-Wawel Chicago
   Rutgers Scarlet Knights
   RWB Adria Chicago
   SAC Wisła Chicago
   Sacramento Republic FC
   Saint Bonaventure Bonnies
   Saint Louis FC
   Salem International Tigers
   San Antonio Scorpions
   San Diego Flash
   San Diego Sockers
   San Diego Zest FC
   San Dieguito Surf SC
   San Francisco Deltas
   San Jose Clash
   San Jose Earthquakes
   San Jose Earthquakes Reserves
   San Manghese SC (Stamford)
   San Pasqual Golden Eagles
   Santa Anita SC
   SC Portuguese (Newark)
   SC Vistula Garfield
   Schwaben AC (Chicago)
   Seattle Sounders
   Seton Hall Pirates
   Shattuck-Saint Mary's Sabres
   Sockers FC Chicago
   South Central Premier SC
   South Elgin Tornadoes SC
   South Jersey Barons
   Southern Connecticut State Owls
   Southern Methodist Mustangs
   Southern Wesleyan University Warriors
   Sporting Kansas City
   St. Benedict's Prep Gray Bees
   St. John's Red Storm
   St. Luke's School (New Canaan)
   St. Peter's Prep Marauders
   St. Thomas Aquinas Spartans
   Stal Mielec New York
   Stanford Cardinal
   Stony Brook Seawolves
   Syracuse Blitz SC
   Syracuse Orange
   Syracuse United
   Tampa Bay Mutiny
   Tampa Bay Rowdies
   Tampa Spartans
   Trinity Trojans
   Triton College Trojans
   Tulsa Roughnecks
   UAB Blazers
   UAlbany Great Danes
   UCLA Bruins
   Ukrainian SC Horsham
   UMass Minutemen
   UTB Scorpions
   UTRGV Vaqueros
   Virginia Cavaliers
   Wake Forest Demon Deacons
   Wallington Panthers
   Warren Township Blue Devils
   Washington Huskies
   Washington Township Minutemen
   Watra Białka Tatrzańska Chicago
   Weber State Wildcats
   Wentworth Red Dragons
   West Florida Argonauts
   West Orange Mountaineers
   West Texas Sockers
   Westchester Flames
   Western Illinois Leathernecks
   Westhill Vikings
   Williamstown Braves
   Wilmington Hammerheads
   Winchendon School
   Winslow Township YSA
   Woodlands Falcons
   YMS Yardley
 
Dane z sezonu: 2019/20
Zobacz także dane z sezonu: 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2005/06 - Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006
   2009/10 - Mistrzostwa Świata - Republika Południowej Afryki 2010
   2013/14 - Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014

 

Napisz do nas