[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2019/2020

23 czerwca 2019, 11:00 - Dunajská Streda (Akadémia DAC)
FC DAC 1904 Dunajská Streda 3-2 Zagłębie Sosnowiec
Stanisław Biłeńkyj 35, Máté Vida 38, Abdulrahman Taïwo 51 - Błażej Radwanek 19, 45

22 czerwca 2019, 18:15 - Turza Śląska (stadion Unii)
Unia Turza Śląska 1-5 GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
Dawid Pawlusiński 69 (k) - Jakub Siedlecki 26, Marek Mróz 27, Adam Żak 31, Łukasz Gajda 48, Jakub Wróbel 65

22 czerwca 2019, 17:00 - Szczecin (Obiekt Sportowy Jezierzyce)
Pogoń Szczecin 1-1 Warta Poznań
Adam Frączczak 47 - Aleks Ławniczak 90

22 czerwca 2019, 12:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 1-1 Chojniczanka Chojnice
Lukáš Haraslín 51 - Tomasz Mikołajczak 61

22 czerwca 2019, 11:00 - Białobrzegi (Stadion Miejski)
GKS Bełchatów 2-0 Górnik Łęczna
Bartłomiej Bartosiak 9, Wiktor Putin 55

22 czerwca 2019, 11:00 - Trzebnica (Stadion Miejski Fair Play Arena)
Śląsk Wrocław 2-1 Odra Opole
Michał Chrapek 9 (k), Róbert Pich 82 (k) - Szymon Skrzypczak 16

22 czerwca 2019, 11:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 0-3 Raków Częstochowa
Szymon Lewicki 10, Jakub Apolinarski 46, Emir Azemović 88

22 czerwca 2019, 11:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Stal Stalowa Wola
Vladislavs Gutkovskis 23, Florin Purece 32, Jacek Kiełb 37 - Robert Dadok 86

21 czerwca 2019, 17:00 - Kielce (stadion przy ul. Szczepaniaka)
Korona Kielce 1-4 Puszcza Niepołomice
Marcin Cebula 71 - Przemysław Sajdak 29, Mykyta Wowczenko 35, Wiktor Żytek 59, Bartosz Widejko 79

19 czerwca 2019, 17:00 - Nowe Miasto Lubawskie (stadion MOSiR)
Warmińsko-Mazurski ZPN 1-5 Stomil Olsztyn
Dawid Radomski 31 - zawodnik testowany 12 (k), 41, 41, 70, 89

18 czerwca 2019, 18:00 - Lidzbark Warmiński (Stadion Miejski)
Warmińsko-Mazurski ZPN 3-2 Stomil Olsztyn
Patryk Policha 58, Krystian Oleszko 64, Kacper Szczerba 68 - zawodnik testowany 56, Jakub Mosakowski 75 (k)

30 maja 2019, 2:00 - New Rochelle (Joseph F. Fosina Field)
Westchester Flames 2-4 Stal Mielec
Bramki dla Stali: Andreja Prokić 8, Marcel Gąsior 26 (k), Grzegorz Tomasiewicz 43, 89

27 maja 2019, 21:00 - New Britain (Falcon Field)
Polonia Falcon 1-3 Stal Mielec
Bramki dla Stali: Łukasz Janoszka 22, Adrian Paluchowski 60, Grzegorz Tomasiewicz 70

25 maja 2019, 20:00 - Montclair (MSU Soccer Park)
Stal Mielec New York 0-7 Stal Mielec
Andreja Prokić 4, 88, Łukasz Janoszka 27, Maciej Urbańczyk 39, Marcel Gąsior 61, Grzegorz Tomasiewicz 77, Adrian Paluchowski 86

15 maja 2019, 17:00 - Smykówko (Boisko Sportowe)
Iskra Smykówko 1-13 Stomil Olsztyn
Michał Czajkowski 42 - Michał Góral 7, 11, 16, Rafał Maćkowski 38, 44, 49, Kamil Mazek 47, Bartosz Kwiatkowski 48, Patryk Baran 56, 66, Michał Suchanek 69, 70, ?

14 maja 2019, 12:00 - Niepołomice (Stadion Miejski)
Puszcza Niepołomice 4-2 Małopolski ZPN
Marcin Stefanik 25, 54 (k), Konrad Stępień 35, Konrad Nowak 90 - Michał Kowalik 45, Hubert Pachowicz 57

9 kwietnia 2019, 17:30 - Lubawa (Stadion Łazienkowski)
Motor Lubawa 1-2 Stomil Olsztyn
Adam Kapusta 82 - Koki Hinokio 31, Michał Suchanek 83

26 marca 2019, 16:00 - Olsztyn (boczne boisko stadionu OSiR)
Stomil Olsztyn 14-0 Stomil Olsztyn (j)
Michał Góral (cztery), Ołeksandr Masznin (cztery), Kensuke Enjō (dwie), Koki Hinokio, Bartosz Kwiatkowski, Michał Suchanek, Kacper Grzeszczyk (s)

23 marca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 45 (k) - Mateusz Kuzimski 3, Łukasz Moneta 21, Gracjan Jaroch 44

23 marca 2019, 11:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 1-2 Puszcza Niepołomice
Giorgi Gabedawa 40 - Jakub Bąk 68, Łukasz Szczepaniak 70

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas