[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - Fortuna I liga 2019/2020

21 stycznia 2021, 15:00 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Stal Mielec 2-1 CSKA 1948 Sofia
Damian Pawłowski 32, Albin Granlund 51 - Iwajło Czoczew 62

21 stycznia 2021, 9:00 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Stal Mielec 1-1 FK Montana
Mateusz Mak 10 (k) - David Kiki 50

20 stycznia 2021, 14:30 - Nieboczowy (stadion im. dra Czesława Burka)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4-1 Pniówek Pawłowice
Farid Ali 10, Dominik Kulawiak 49, Marek Mróz 53, Jakub Apolinarski 94 - Wojciech Caniboł 96

20 stycznia 2021, 12:00 - Sosnowiec (Stadion Ludowy)
Zagłębie Sosnowiec 2-2 Wisła Kraków
Patrik Mišák 71, Gonçalo Gregório 80 (k) - Yaw Yeboah 38, Stefan Savić 56

19 stycznia 2021, 15:05 - Zelena Laguna (Zelena Laguna Football Camp)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 2-0 NK Olimpija (Lublana)
Maksymilian Sitek 37, Mateusz Marzec 51

19 stycznia 2021, 12:30 - Sopot (stadion Ogniwa)
Lechia Gdańsk 9-1 Olimpia Grudziądz
Łukasz Zwoliński 17 (k), 25, Egy Maulana Vikri 29, Jan Biegański 38, Conrado 61, Karol Fila 69, Jakub Kałuziński 73, Omran Haydary 76, Maciej Gajos 77 - Patryk Leszczyński 47

17 stycznia 2021, 14:00 - Side (Hane Hotels Futbol Center)
Stal Mielec 1-0 FK Napredak (Kruševac)
Mateusz Mak 57

16 stycznia 2021, 13:30 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Wisła Płock 2-0 Wigry Suwałki
Dawid Kocyła 20, Mateusz Szwoch 30 (k)

16 stycznia 2021, 13:00 - Nieciecza (stadion Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0-2 Cracovia
Ołeksij Dytiatjew 55, Rivaldinho 71

16 stycznia 2021, 12:45 - Bytom (boczne boisko Silesii Miechowice)
Polonia Bytom 2-3 Odra Opole
Filip Żagiel 11, Damian Celuch 39 - Adam Żak 70, Maciej Wróbel 83, Łukasz Winiarczyk 90

16 stycznia 2021, 12:30 - Grudziądz (boczne boisko Stadionu Centralnego)
Olimpia Grudziądz 1-2 Radunia Stężyca
zawodnik testowany - Dawid Cempa 8, Damian Szuprytowski 49

16 stycznia 2021, 12:00 - Wrocław (Centrum Treningowe Ślęzy)
Ślęza Wrocław 4-4 Miedź Legnica
Piotr Kotyla 38, Piotr Stępień 40, Mateusz Stempin 44, Robert Pisarczuk 90 (k) - Michał Bednarski 35, Kamil Zapolnik 59, 83, Patryk Makuch 61

16 stycznia 2021, 9:50 - Ostróda (boczne boisko Stadionu Miejskiego)
Huragan Morąg 2-6 Stomil Olsztyn
Rafał Lisiecki 60 (k), zawodnik testowany 90 - Dawid Gruchała-Węsierski 19, Damian Sierant 47, Hubert Szramka 49, Jakub Tecław 63, Adrian Szczutowski 66, Jakub Mosakowski 73

15 stycznia 2021, 15:00 - Szczecin (boczne boisko Pogoni - numer 3)
Pogoń Szczecin 0-2 Warta Poznań
Gracjan Jaroch 63, Konrad Handzlik 98

13 stycznia 2021, 17:05 - Rączna (Cracovia Training Center)
Cracovia 3-1 Puszcza Niepołomice
Michal Sipľak 25, Rivaldinho 72 (k), Przemysław Kapek 78 - Łukasz Dynel 36

13 stycznia 2021, 14:30 - Żylina (štadión MŠK Žilina)
MŠK Žilina 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Patrik Iľko 62 - Jakub Bieroński 45, Karol Danielak 67

13 stycznia 2021, 14:00 - Kargıcak (Goldcity turizm kompleksi)
Stal Mielec 0-0 CSKA Sofia

9 stycznia 2021, 12:00 - Bielsko-Biała (Stadion Miejski)
Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-0 Slezský FC Opawa
Karol Danielak 22

30 października 2020 - Opole
Odra Opole 3-1 Zagłębie Sosnowiec
Bramka dla Zagłębia: Michał Kieca

23 października 2020, 13:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 1-1 Stomil Olsztyn
Damian Ciechanowski 35 (k) - Skënder Loshi 89

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas