[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2019/2020

22 czerwca 2019, 17:00 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Lech Poznań 3-0 Widzew Łódź
Pedro Tiba 30, Mateusz Skrzypczak 53, Darko Jevtić 79

22 czerwca 2019, 11:00 - Białobrzegi (Stadion Miejski)
GKS Bełchatów 2-0 Górnik Łęczna
Bartłomiej Bartosiak 9, Wiktor Putin 55

22 czerwca 2019, 11:00 - Nieciecza (boczne boisko Bruk-Betu Termaliki)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-1 Stal Stalowa Wola
Vladislavs Gutkovskis 23, Florin Purece 32, Jacek Kiełb 37 - Robert Dadok 86

22 czerwca 2019, 11:00 - Gdynia (Gdyńskie Centrum Sportu - boisko A)
Arka Gdynia 3-1 Elana Toruń
Damian Zbozień 16 (k), Aleksandyr Kolew 67, Kamil Antonik 82 - Mateusz Stryjewski 3

22 czerwca 2019, 10:30 - Wodzisław Śląski (Gosław Sport Center)
Górnik Zabrze 2-0 GKS Katowice
Jesús Jiménez 69, 82

22 czerwca 2019, 10:30 - Kępa (BoniFaCio Spa & Sport Resort)
Pogoń Siedlce 0-3 Jagiellonia Białystok
Patryk Klimala 54, 80, Szymon Łapiński 79

21 czerwca 2019, 17:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 3-1 Garbarnia II Kraków
Kamil Nowak 4 (s), Grzegorz Marszalik, Serhij Krykun - Marcin Piątek (k)

23 marca 2019, 11:00 - Chojnice (Stadion Miejski Chojnice)
Chojniczanka Chojnice 1-3 Bytovia Bytów
Tomasz Mikołajczak 45 (k) - Mateusz Kuzimski 3, Łukasz Moneta 21, Gracjan Jaroch 44

22 marca 2019, 11:00 - Katowice (Stadion Miejski)
GKS Katowice 3-1 MFK Vítkovice (Ostrawa)
Adrian Błąd 13 (k), David Añón 55, Arkadiusz Woźniak 64 - Jan Matěj 66

9 marca 2019, 12:00 - Łódź (Ośrodek Treningowy Łodzianka)
Widzew Łódź 5-0 Ner Poddębice
Kacper Falon 27, 37, 79, Maciej Kazimierowicz 52 (k), 86 (k)

24 lutego 2019, 12:00 - Stężyca (Nadraduńskie Centrum Sportu i Rekreacji)
Radunia Stężyca 1-1 Gryf Wejherowo
Krzysztof Iwanowski - Piotr Kołc

23 lutego 2019, 16:00 - Siedlce (boczne boisko stadionu ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 2-2 Legionovia Legionowo
Andrzej Rybski 22, Dominik Barciak 90 - Karol Podliński 46, Paweł Łydkowski 70 (s)

23 lutego 2019, 13:00 - Stargard (Euroboisko)
Błękitni Stargard 5-0 Sparta Szamotuły
Piotr Kurbiel, Mateusz Ogrodowski, Przemysław Brzeziański (dwie), Krystian Sanocki

23 lutego 2019, 12:15 - Mielec (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Mielec 3-1 Garbarnia Kraków
Andreja Prokić 26, Davi 100, Denis Gojko 112 - Marek Masiuda 86

23 lutego 2019, 13:00 - Kraków (boczne boisko Stadionu Miejskiego Hutnik Kraków)
Hutnik Kraków 1-3 Resovia
Kamil Sobala 40 - Karol Twardowski 60, Paweł Hass 85, Przemysław Pyrdek 90

23 lutego 2019, 13:00 - Stalowa Wola (boczne boisko stadionu MOSiR)
Stal Stalowa Wola 4-3 Wiślanie Jaśkowice
Michał Mistrzyk 14 (k), Kacper Urban 17, Przemysław Stelmach 30, Andrzej Trubeha 80 - Maciej Wcisło 2, 56, Bartosz Czarnecki 89

23 lutego 2019, 12:00 - Chorzów (Stadion Miejski)
Ruch Chorzów 2-0 Górnik Polkowice
Michał Walski 37 (k), 42

23 lutego 2019, 12:05 - Pruszków (boczne boisko stadionu MZOS)
Znicz Pruszków 2-1 Polonia Warszawa
Dariusz Zjawiński 51, Patryk Kubicki 73 - Bartosz Wiśniewski 63

23 lutego 2019, 12:00 - Kutno (Stadion Miejski)
KS Kutno 0-4 Widzew Łódź
Dario Krišto 20, Radosław Sylwestrzak 25, Przemysław Banaszak 36, Marcin Kozłowski 62

23 lutego 2019, 12:00 - Elbląg (boisko MOSiR przy ul. Skrzydlatej)
Olimpia Elbląg 2-2 Sokół Ostróda
Jakub Bojas 25, Tomasz Sedlewski 75 - Rafał Lisiecki 61, Marcin Kajca 77 (k)

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas