[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2017/2018

3 lipca 2022, 11:05 - Gniewino (Stadion Gminny)
Arka Gdynia 2-3 Radomiak Radom
Christian Alemán 62, Marcel Predenkiewicz 87 - Filipe Nascimento 38 (k), Roberto Alves 39, 40

2 lipca 2022, 12:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 1-4 Siarka Tarnobrzeg
Wojciech Słomka 15 - Marcin Stefanik 14, 39 (k), Iván Agudo 46, Paweł Mróz 78

2 lipca 2022, 11:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 1-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Patryk Czarnowski - Jean Franco Sarmiento

2 lipca 2022, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (boczne boisko Hotelu Rodan-Groklin)
Warta Poznań 1-0 Miedź Legnica
Szymon Sarbinowski 52

2 lipca 2022, 11:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Siedlce
Ednilson Furtado 60, 90, Robert Majewski 66 - Maciej Wichtowski 40, Kamil Włodyka 69

2 lipca 2022, 10:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 5-0 Sokół Ostróda
Dawid Wojtyra 48, Maciej Famulak 69, Dawid Danilczyk 74, Jakub Branecki 84, Dominik Kozera 90

30 czerwca 2022, 11:00 - Gdańsk (Stadion Miejski)
Lechia Gdańsk 2-1 Radomiak Radom
Flávio Paixão 54 (k), Bassekou Diabaté 95 - Dominik Sokół 109

29 czerwca 2022, 18:00 - Tychy (Kompleks Zespołu Boisk Piłkarskich im. Alfreda Potrawy)
GKS Tychy 3-0 Garbarnia Kraków
Patryk Mikita 8, Daniel Rumin 24, 29

29 czerwca 2022, 12:00 - Konopiska (Gminne Centrum Kultury i Rekreacji)
Skra Częstochowa 2-0 Znicz Pruszków
Krzysztof Ropski 4, Kamil Lukoszek 52

28 czerwca 2022, 10:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Mielec 1-1 ŁKS Łódź
Maciej Wolski 34 - Maciej Dąbrowski 89

26 czerwca 2022, 17:00 - Warka (Hotel Sielanka nad Pilicą)
Znicz Pruszków 0-0 Motor Lublin

25 czerwca 2022, 14:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Rzeszów 1-4 Garbarnia Kraków
Dawid Olejarka 28 - Grzegorz Marszalik 67 (k), zawodnik testowany 71, 79, Damian Derenda 85

25 czerwca 2022, 11:05 - Opalenica (Hotel Remes Sport & Spa)
Warta Poznań 0-1 Jagiellonia Białystok
Paweł Olszewski 81

25 czerwca 2022, 11:00 - Gdynia (boczne boisko stadionu GOSiR)
Arka Gdynia 1-3 Olimpia Elbląg
Mateusz Żebrowski 70 - Marcin Rajch 49, zawodnik testowany 77, 86

25 czerwca 2022, 10:30 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Stal Rzeszów 1-0 ŁKS Łódź
Andreja Prokić 59

24 czerwca 2022, 18:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Emil Drozdowicz 27, Przemysław Skałecki 79, Piotr Lisowski 85 - Michał Sacharuk 61, zawodnik testowany 65

22 czerwca 2022, 11:00 - Kielce (Suzuki Arena)
Korona Kielce 1-0 Radomiak Radom
Adam Frączczak 24 (k)

22 czerwca 2022, 11:00 - Wola Chorzelowska (Hotel Rado)
Resovia 0-1 ŁKS Łódź
Pirulo 10

18 czerwca 2022, 13:00 - Puławy (stadion MOSiR)
Wisła Puławy 2-1 Resovia
Krystian Puton 17, Mateusz Klichowicz 83 - Daniel Morys 75

18 czerwca 2022, 12:00 - Łęczna (stadion Górnika)
Górnik Łęczna 1-0 Radomiak Radom
Rubén Lobato 43

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas