[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Wybierz interesujący Cię zakres sparingów, klikając na jeden z poniższych linków

Sparingi - II liga 2017/2018

11 sierpnia 2019, 10:30 - Radom (boczne boisko Stadionu im. Braci Czachorów)
Radomiak Radom 4-0 Znicz Pruszków
Bruno Luz 2, Damian Nowak 5, Patryk Winsztal 55, Adam Banasiak 67 (k)

8 sierpnia 2019, 18:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Nasza Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-8 Warta Poznań
Jakub Hemmerling - Michał Jakóbowski 10, 18, 21, Sebastian Olszewski 13, Mateusz Kupczak 33, zawodnik testowany, Kajetan Szmyt 60, Karol Gardzielewicz 72

6 sierpnia 2019, 18:00 - Wieliszew (stadion Dębu)
Dąb Wieliszew 1-11 Legionovia Legionowo
Bramki dla Legionovii: Arkadiusz Gajewski (pięć), Kamil Wolski (cztery), Adam Imiela, zawodnik testowany

20 lipca 2019, 17:30 - Legionowo (Stadion Miejski)
Legionovia Legionowo 1-3 Hapoel Kfar Saba
Patryk Koziara 21 (k) - Dan Azaria (dwie), Omer Fadida

20 lipca 2019, 15:00 - Pruszków (stadion MZOS)
Znicz Pruszków 0-0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki

20 lipca 2019, 14:45 - Jastrzębie Zdrój (Stadion Sportowy)
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 3-1 Gwarek Tarnowskie Góry
Jakub Wróbel 21, 24, Dominik Szczęch 73 (k) - Adam Dzido 44

20 lipca 2019, 13:05 - Radom (stadion MOSiR)
Radomiak Radom 0-0 Górnik Łęczna

20 lipca 2019, 12:10 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Przemysław Zdybowicz 33, Marcin Grolik 43

20 lipca 2019, 12:00 - Nowiny (Stadion 100-lecia Odzyskania Niepodległości)
Stal Stalowa Wola 0-1 Hapoel Katamon Jerozolima
Sharon Zissu 17 (k)

20 lipca 2019, 11:00 - Grodzisk Wielkopolski (Hotel Rodan-Groklin)
Warta Poznań 1-0 Podbeskidzie Bielsko-Biała
Robert Janicki 59

20 lipca 2019, 11:00 - Elbląg (Stadion Miejski)
Olimpia Elbląg 3-0 Bałtyk Gdynia
Ołeksij Prytulak 14, Oskar Ryk 78, 85

20 lipca 2019, 11:00 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 1-0 Podhale Nowy Targ
Krzysztof Szewczyk 10

20 lipca 2019, 11:00 - Police (Stadion Miejski)
Chemik Police 0-4 Błękitni Stargard
Wojciech Fadecki 33, Patryk Paczuk 65, 72, Hubert Sadowski 89

20 lipca 2019, 10:30 - Nieborów (stadion Orła)
Pelikan Łowicz 2-4 Znicz Pruszków
Dawid Kieplin 24, Damian Warchoł 55 (k) - Mikołaj Szymański 36, 45, Patryk Czarnowski 37, Paweł Moskwik 48

20 lipca 2019, 10:00 - Bełchatów (boczne boisko GKS-u)
GKS Bełchatów 2-1 Sokół Aleksandrów Łódzki
Maciej Mas 5, 74 - Bartłomiej Maćczak 11

19 lipca 2019, 18:00 - Grudziądz (Stadion Centralny)
Olimpia Grudziądz 3-3 Gryf Wejherowo
Jakub Łukowski 11, Robert Ziętarski 50, João Criciúma 84 - Maksymilian Hebel 47, Tomasz Kolus 64, Filip Szewczyk 89

17 lipca 2019, 18:30 - Kraków (stadion Garbarni)
Garbarnia Kraków 1-0 Wisła Sandomierz
Krzysztof Szewczyk 86

17 lipca 2019, 18:00 - Szczecin (osiedle Kijewo)
Hutnik Szczecin 0-8 Błękitni Stargard
Piotr Kurbiel 4, 21, Paweł Łysiak 35 (k), Karol Jabłoński 49, Jakub Szrek 55, Wojciech Fadecki 64 (k), 78, Karol Jabłoński 82

17 lipca 2019, 13:00 - Lublin (boczne boisko Areny Lublin)
Motor Lublin 3-2 Legionovia Legionowo
Bramki dla Motoru: Rafał Kruczkowski 28, Sławomir Duda 39, Grzegorz Bonin 45

16 lipca 2019, 18:00 - Wejherowo (Stadion WKS Gryf Wejherowo)
Gryf Wejherowo 1-0 Stolem Gniewino

Kliknij na sparing aby dowiedzieć się o nim więcej informacji.

 

Napisz do nas