[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
15 goli - Tomasz Bzdęga (Mieszko Gniezno),
13 goli - Hubert Antkowiak (KKS 1925 Kalisz),
10 goli - Dawid Retlewski (KP Starogard Gdański), Hubert Sobol (Lech II Poznań),
9 goli - Gracjan Goździk (Mieszko Gniezno),
8 goli - Adam Duda (Bałtyk Gdynia),
7 goli - Rafał Jankowski (Radunia Stężyca), Robert Tunkiewicz (KKS 1925 Kalisz),
6 goli - Jakub Apolinarski (Polonia Środa Wielkopolska), Dominik Drzewiecki (Gwardia Koszalin), Kacper Łazaj (KP Starogard Gdański), Karol Maliszewski (Wda Świecie), Mateusz Żebrowski (KKS 1925 Kalisz),
5 goli - Kuba Binerowski (Wierzyca Pelplin), Patryk Jarantowicz (Wda Świecie), Taras Jaworśkyj (Górnik Konin), Krzysztof Kołodziej (Lech II Poznań), Krystian Krauze (Bałtyk Koszalin), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin), Mateusz Majer (Górnik Konin), Mateusz Molewski (Jarota Jarocin), Adam Nagórski (Świt Skolwin (Szczecin)), Przemysław Szur (Bałtyk Gdynia),
4 gole - Sebastian Deja (Kotwica Kołobrzeg), Dariusz Dudka (Lech II Poznań), Jakub Groszkowski (Sokół Kleczew), Adam Konieczny (Mieszko Gniezno), Tomasz Kowalczuk (Sokół Kleczew), Filip Marchwiński (Lech II Poznań), Michał Marczak (Bałtyk Gdynia), Daniel Sławiński (Wierzyca Pelplin), Filip Sosnowski (KP Starogard Gdański), Radosław Stępień (Radunia Stężyca), Michał Szubert (Gwardia Koszalin), Adrian Szynka (Kotwica Kołobrzeg), Paweł Tomczyk (Lech II Poznań), Dawid Wolny (Kotwica Kołobrzeg),
3 gole - Jakub Antosik (Sokół Kleczew), Tomasz Bejuk (Radunia Stężyca), Jakub Dębowski (Sokół Kleczew), Wojciech Ernest (Wda Świecie), Hieronim Gierszewski (Wierzyca Pelplin), Przemysław Kostuch (Bałtyk Gdynia), Mateusz Łuczak (Radunia Stężyca), Szymon Maziarz (Chemik Bydgoszcz), Wojciech Mielcarek (Chemik Bydgoszcz), Maciej Orłowski (Lech II Poznań), Dawid Przybyszewski (Górnik Konin), Piotr Skokowski (Jarota Jarocin), Michał Steinke (Mieszko Gniezno), Iván Vidal (KKS 1925 Kalisz), Stanisław Wawrzynowicz (Pogoń II Szczecin), Michał Wohlert (KP Starogard Gdański), Piotr Wojtasiak (Kotwica Kołobrzeg), Michał Wolinowski (Sokół Kleczew), Krzysztof Wolkiewicz (Mieszko Gniezno),
2 gole - Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Paweł Bednarski (Gwardia Koszalin), Adrian Benedyczak (Pogoń II Szczecin), Patryk Bil (Świt Skolwin (Szczecin)), Dawid Błanik (Pogoń II Szczecin), Michał Ciarkowski (Kotwica Kołobrzeg), Jakub Czapliński (Jarota Jarocin), Michał Czenko (Bałtyk Koszalin), Bartosz Czerwiński (Wda Świecie), Adam Gajda (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Górny (Bałtyk Koszalin), Michał Górzyński (Polonia Środa Wielkopolska), Maciej Gregorek (Bałtyk Koszalin), Dawid Gruchała-Węsierski (Bałtyk Koszalin), Norbert Grzelak (Sokół Kleczew), Iker Guarrotxena (Pogoń II Szczecin), Rafał Gutowski (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Iwanowski (Radunia Stężyca), Tomasz Kaczmarek (Lech II Poznań), Oskar Kalenik (Pogoń II Szczecin), Piotr Karasiński (Radunia Stężyca), Dawid Klawikowski (Radunia Stężyca), Jakub Kłosowski (Radunia Stężyca), Arkadiusz Korpalski (Bałtyk Gdynia), Rafał Kosznik (Radunia Stężyca), Maciej Kot (Chemik Bydgoszcz), Sebastian Kowalczyk (Pogoń II Szczecin), Tomasz Koziorowski (Sokół Kleczew), Eryk Kryg (Lech II Poznań), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Gracjan Kuśmierek (Kotwica Kołobrzeg), Radosław Mikołajczak (Mieszko Gniezno), Jan Paczyński (Sokół Kleczew), Mikołaj Panowicz (Mieszko Gniezno), Damian Pawlak (Mieszko Gniezno), Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin), Dawid Radomski (Mieszko Gniezno), Marcin Radzewicz (KKS 1925 Kalisz), Radosław Regliński (Wierzyca Pelplin), Piotr Siekirka (Chemik Bydgoszcz), Jakub Smektała (Sokół Kleczew), Dawid Śnieg (Górnik Konin), Marcin Trojanowski (Mieszko Gniezno), Maciej Żurawski (Pogoń II Szczecin),
1 gol - Patryk Adamczuk (Świt Skolwin (Szczecin)), Radosław Barabasz (Jarota Jarocin), Bartosz Bartkowiak (Lech II Poznań), Sebastian Bartlewski (Bałtyk Gdynia), Jakub Biskup (Bałtyk Gdynia), Adam Borucki (Polonia Środa Wielkopolska), Damian Buczma (Polonia Środa Wielkopolska), Marcin Budnik (Wierzyca Pelplin), Krzysztof Bułka (Gwardia Koszalin), Adrian Chopcia (Polonia Środa Wielkopolska), Szymon Ćwiek (Górnik Konin), Bartosz Danowski (Wierzyca Pelplin), Norbert Dondera (Gwardia Koszalin), Szymon Emche (Świt Skolwin (Szczecin)), Krzysztof Filipowicz (Świt Skolwin (Szczecin)), Artur Formela (Radunia Stężyca), Kacper Friska (Lech II Poznań), Maciej Gajos (Lech II Poznań), Daniel Gałach (Gwardia Koszalin), Maciej Gaszka (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Gawlik (KKS 1925 Kalisz), Michał Graczyk (Pogoń II Szczecin), Jeremiasz Grela (Górnik Konin), Patryk Jachemek (Bałtyk Koszalin), Jakub Janasik (Bałtyk Koszalin), Andrzej Kaszuba (Radunia Stężyca), Patryk Kiełpiński (Wda Świecie), Piotr Kieruzel (Kotwica Kołobrzeg), Dominik Konieczny (Wierzyca Pelplin), Krzysztof Krakowiak (KP Starogard Gdański), Piotr Kręcki (Bałtyk Gdynia), Kamil Lichmański (Bałtyk Koszalin), Krzysztof Lisiak (Bałtyk Koszalin), Jędrzej Ludwiczak (Jarota Jarocin), Adam Ładziak (Świt Skolwin (Szczecin)), Rafał Majtyka (Gwardia Koszalin), Daniel Michalski (Chemik Bydgoszcz), Radosław Mik (Chemik Bydgoszcz), Sebastian Nagel (Świt Skolwin (Szczecin)), Mikołaj Pingot (Sokół Kleczew), Bernard Powszuk (KP Starogard Gdański), Tomasz Prejs (Chemik Bydgoszcz), Michał Przybyła (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Racki (Wierzyca Pelplin), Mihai Răduț (Lech II Poznań), Paweł Rak (Bałtyk Koszalin), Thomas Rogne (Lech II Poznań), Damian Rysiewski (KP Starogard Gdański), Aleks Sieradzki (Górnik Konin), Aleks Silski (Gwardia Koszalin), Piotr Skrobosiński (Polonia Środa Wielkopolska), Filip Sobiecki (Bałtyk Gdynia), Krystian Sobieraj (Górnik Konin), Mateusz Stefaniak (KKS 1925 Kalisz), Paweł Szołtys (KP Starogard Gdański), Łukasz Szymański (Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Świderski (Górnik Konin), Piotr Tomasik (Lech II Poznań), Dawid Tomczak (Wda Świecie), Marcin Wasielewski (Lech II Poznań), Marcel Wędrychowski (Pogoń II Szczecin), Rafał Więckowski (Chemik Bydgoszcz), Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska), Wiktor Witt (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Wyganowski (Świt Skolwin (Szczecin)), Adrian Wysiecki (Radunia Stężyca), Szymon Zgarda (Polonia Środa Wielkopolska), Karol Zieliński (Bałtyk Gdynia), Wojciech Zyska (KP Starogard Gdański), Michał Żurowski (Wda Świecie), Mateusz Żytko (KKS 1925 Kalisz).

Strzelcy według drużyn:
 
Bałtyk Gdynia: 8 - Adam Duda, 5 - Przemysław Szur, 4 - Michał Marczak, 3 - Przemysław Kostuch, 2 - Arkadiusz Korpalski, 1 - Sebastian Bartlewski, Jakub Biskup, Piotr Kręcki, Filip Sobiecki, Karol Zieliński
Bałtyk Koszalin: 5 - Krystian Krauze, Paweł Łysiak, 2 - Michał Czenko, Mateusz Górny, Maciej Gregorek, Dawid Gruchała-Węsierski, 1 - Patryk Jachemek, Jakub Janasik, Kamil Lichmański, Krzysztof Lisiak, Paweł Rak
Chemik Bydgoszcz: 3 - Szymon Maziarz, Wojciech Mielcarek, 2 - Maciej Kot, Piotr Siekirka, 1 - Daniel Michalski, Radosław Mik, Tomasz Prejs, Rafał Więckowski
Górnik Konin: 5 - Taras Jaworśkyj, Mateusz Majer, 3 - Dawid Przybyszewski, 2 - Dawid Śnieg, 1 - Szymon Ćwiek, Jeremiasz Grela, Aleks Sieradzki, Krystian Sobieraj, Bartosz Świderski
Gwardia Koszalin: 6 - Dominik Drzewiecki, 4 - Michał Szubert, 2 - Paweł Bednarski, Krystian Przyborowski, 1 - Krzysztof Bułka, Norbert Dondera, Daniel Gałach, Rafał Majtyka, Aleks Silski
Jarota Jarocin: 5 - Mateusz Molewski, 3 - Piotr Skokowski, 2 - Jakub Czapliński, 1 - Radosław Barabasz, Jędrzej Ludwiczak
KKS 1925 Kalisz: 13 - Hubert Antkowiak, 7 - Robert Tunkiewicz, 6 - Mateusz Żebrowski, 3 - Iván Vidal, 2 - Marcin Radzewicz, 1 - Mateusz Gawlik, Mateusz Stefaniak, Mateusz Żytko
Kotwica Kołobrzeg: 4 - Sebastian Deja, Adrian Szynka, Dawid Wolny, 3 - Piotr Wojtasiak, 2 - Michał Ciarkowski, Rafał Gutowski, Gracjan Kuśmierek, 1 - Maciej Gaszka, Piotr Kieruzel, Michał Przybyła, Łukasz Szymański, Wiktor Witt
KP Starogard Gdański: 10 - Dawid Retlewski, 6 - Kacper Łazaj, 4 - Filip Sosnowski, 3 - Michał Wohlert, 1 - Krzysztof Krakowiak, Bernard Powszuk, Damian Rysiewski, Paweł Szołtys, Wojciech Zyska
Lech II Poznań: 10 - Hubert Sobol, 5 - Krzysztof Kołodziej, 4 - Dariusz Dudka, Filip Marchwiński, Paweł Tomczyk, 3 - Maciej Orłowski, 2 - Tomasz Kaczmarek, Eryk Kryg, 1 - Bartosz Bartkowiak, Kacper Friska, Maciej Gajos, Mihai Răduț, Thomas Rogne, Piotr Tomasik, Marcin Wasielewski
Mieszko Gniezno: 15 - Tomasz Bzdęga, 9 - Gracjan Goździk, 4 - Adam Konieczny, 3 - Michał Steinke, Krzysztof Wolkiewicz, 2 - Radosław Mikołajczak, Mikołaj Panowicz, Damian Pawlak, Dawid Radomski, Marcin Trojanowski
Pogoń II Szczecin: 3 - Stanisław Wawrzynowicz, 2 - Adrian Benedyczak, Dawid Błanik, Iker Guarrotxena, Oskar Kalenik, Sebastian Kowalczyk, Maciej Żurawski, 1 - Michał Graczyk, Marcel Wędrychowski
Polonia Środa Wielkopolska: 6 - Jakub Apolinarski, 2 - Krzysztof Bartoszak, Adam Gajda, Michał Górzyński, Jędrzej Kujawa, 1 - Adam Borucki, Damian Buczma, Adrian Chopcia, Piotr Skrobosiński, Jakub Wilk, Szymon Zgarda
Radunia Stężyca: 7 - Rafał Jankowski, 4 - Radosław Stępień, 3 - Tomasz Bejuk, Mateusz Łuczak, 2 - Krzysztof Iwanowski, Piotr Karasiński, Dawid Klawikowski, Jakub Kłosowski, Rafał Kosznik, 1 - Artur Formela, Andrzej Kaszuba, Adrian Wysiecki
Sokół Kleczew: 4 - Jakub Groszkowski, Tomasz Kowalczuk, 3 - Jakub Antosik, Jakub Dębowski, Michał Wolinowski, 2 - Norbert Grzelak, Tomasz Koziorowski, Jan Paczyński, Jakub Smektała, 1 - Mikołaj Pingot
Świt Skolwin (Szczecin): 5 - Adam Nagórski, 2 - Patryk Bil, 1 - Patryk Adamczuk, Szymon Emche, Krzysztof Filipowicz, Adam Ładziak, Sebastian Nagel, Maciej Wyganowski
Wda Świecie: 6 - Karol Maliszewski, 5 - Patryk Jarantowicz, 3 - Wojciech Ernest, 2 - Bartosz Czerwiński, 1 - Patryk Kiełpiński, Dawid Tomczak, Michał Żurowski
Wierzyca Pelplin: 5 - Kuba Binerowski, 4 - Daniel Sławiński, 3 - Hieronim Gierszewski, 2 - Radosław Regliński, 1 - Marcin Budnik, Bartosz Danowski, Dominik Konieczny, Łukasz Racki

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas