[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
8 goli - Mateusz Kompanicki (Chełmianka Chełm), Tomasz Płonka (Stal Rzeszów),
6 goli - Patryk Kapuściński (Sokół Sieniawa), Kamil Sobala (Hutnik Kraków),
5 goli - Tomasz Brzyski (Motor Lublin), Rafał Król (Stal Kraśnik),
4 gole - Filip Drozd (Stal Kraśnik), Dariusz Gawęcki (Hutnik Kraków), Konrad Nowak (Motor Lublin), Wiktor Putin (Wisła Sandomierz), Adrian Wójcik (Soła Oświęcim), Mateusz Zawadzki (Spartakus Daleszyce),
3 gole - Dominik Chromiński (Stal Rzeszów), Dawid Dynarek (Podhale Nowy Targ), Sebastian Dziedzic (Podhale Nowy Targ), Michał Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Piotr Jedlikowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Madej (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Krystian Mroczek (Avia Świdnik), Damian Mrówka (Podhale Nowy Targ), Krzysztof Pietluch (Wólczanka Wólka Pełkińska), Daniel Szewc (Stal Kraśnik), Mateusz Załucki (Czarni Połaniec),
2 gole - Mariusz Bienias (Hutnik Kraków), Grzegorz Bonin (Motor Lublin), Sebastian Brocki (Sokół Sieniawa), Piotr Ceglarz (Stal Rzeszów), Błażej Cyfert (Podhale Nowy Targ), Patryk Czułowski (Podlasie Biała Podlaska), Kamil Hul (Czarni Połaniec), Łukasz Kacprzycki (Wisła Puławy), Dawid Kasza (Sokół Sieniawa), Dawid Korona (Wisła Sandomierz), Arkadiusz Maj (Stal Kraśnik), Arkadiusz Maksymiuk (Wisła Puławy), Dominik Maluga (Avia Świdnik), Damian Nogaj (Wisła Sandomierz), Artur Pląskowski (Podhale Nowy Targ), Jakub Poznański (Wisła Puławy), Krzysztof Świątek (Hutnik Kraków), Andrzej Wąsik (Sokół Sieniawa), Maciej Wcisło (Wiślanie Jaśkowice), Łukasz Zagdański (Stal Rzeszów), Krzysztof Zawiślak (Chełmianka Chełm),
1 gol - Arkadiusz Adamczuk (Stal Kraśnik), Maciej Balawander (Wiślanie Jaśkowice), Daniel Barbus (Podhale Nowy Targ), Michał Bedronka (Podhale Nowy Targ), Wojciech Białek (Avia Świdnik), Fabian Burzyński (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Eryk Ceglarz (Soła Oświęcim), Michał Chowaniec (Soła Oświęcim), Bartosz Czarnecki (Wiślanie Jaśkowice), Kamil Dmowski (Podlasie Biała Podlaska), Kacper Drelich (Avia Świdnik), Szymon Hajduk (Wólczanka Wólka Pełkińska), Paweł Jabkowski (Chełmianka Chełm), Tomasz Jaklik (Hutnik Kraków), Dariusz Jarecki (Stal Rzeszów), Mateusz Jędryas (Sokół Sieniawa), Jakub Kaganek (Orlęta Radzyń Podlaski), Karol Kalita (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Kamiński (Wisła Sandomierz), Szymon Kamiński (Motor Lublin), Jakub Kapsa (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Kamil Kocoł (Chełmianka Chełm), Jarosław Kosieradzki (Podlasie Biała Podlaska), Damian Kostkowski (Stal Rzeszów), Przemysław Koszel (Chełmianka Chełm), Hubert Kotowcz (Chełmianka Chełm), Piotr Kożuchowski (Chełmianka Chełm), Mateusz Krasuski (Wiślanie Jaśkowice), Filip Krępa (Czarni Połaniec), Michał Król (Wisła Puławy), Marcin Kruczyk (Podlasie Biała Podlaska), Konrad Kuliszewski (Wiślanie Jaśkowice), Rafał Kursa (Chełmianka Chełm), Krystian Kusal (Wisła Puławy), Damian Leśniak (Podlasie Biała Podlaska), Jakub Łata (Wisła Sandomierz), Kamil Łokieć (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Irakli Meschia (Motor Lublin), Paweł Meszek (Czarni Połaniec), Michał Misiak (Stal Kraśnik), Marek Mizia (Podhale Nowy Targ), Michał Mokrzycki (Wisła Sandomierz), Piotr Morawski (Wiślanie Jaśkowice), Roman Mykytyn (Avia Świdnik), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ), Dominik Ochał (Sokół Sieniawa), Jakub Ochman (Wiślanie Jaśkowice), Piotr Ostrowski (Spartakus Daleszyce), Hubert Pachowicz (Hutnik Kraków), Michał Paluch (Motor Lublin), Jarosław Piątkowski (Wisła Sandomierz), Dawid Pożak (Motor Lublin), Piotr Prędota (Avia Świdnik), Bartłomiej Purcha (Sokół Sieniawa), Krystian Puton (Wisła Puławy), Szymon Rak (Motor Lublin), Mateusz Reczulski (Hutnik Kraków), Wojciech Reiman (Stal Rzeszów), Karol Rycaj (Orlęta Radzyń Podlaski), Stanisław Sarwicki (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Łukasz Sikora (Wiślanie Jaśkowice), Damian Skała (Sokół Sieniawa), Damian Skiba (Czarni Połaniec), Karol Skrzypek (Spartakus Daleszyce), Krystian Sornat (Wisła Sandomierz), Bartosz Sot (Spartakus Daleszyce), Szymon Stanisławski (Wisła Puławy), Artur Sułek (Orlęta Radzyń Podlaski), Jakub Syryjczyk (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Szela (Soła Oświęcim), Krzysztof Szewczyk (Wiślanie Jaśkowice), Patryk Szymala (Orlęta Radzyń Podlaski), Julien Tadrowski (Stal Rzeszów), Robert Trznadel (Stal Rzeszów), Gerónimo Viscovich (Wólczanka Wólka Pełkińska), Tomasz Wilusz (Sokół Sieniawa), Krystian Wrona (Wólczanka Wólka Pełkińska).

Strzelcy według drużyn:
 
Avia Świdnik: 3 - Krystian Mroczek, 2 - Dominik Maluga, 1 - Wojciech Białek, Kacper Drelich, Roman Mykytyn, Piotr Prędota
Chełmianka Chełm: 8 - Mateusz Kompanicki, 2 - Krzysztof Zawiślak, 1 - Paweł Jabkowski, Kamil Kocoł, Przemysław Koszel, Hubert Kotowcz, Piotr Kożuchowski, Rafał Kursa
Czarni Połaniec: 3 - Mateusz Załucki, 2 - Kamil Hul, 1 - Filip Krępa, Paweł Meszek, Damian Skiba
Hutnik Kraków: 6 - Kamil Sobala, 4 - Dariusz Gawęcki, 2 - Mariusz Bienias, Krzysztof Świątek, 1 - Tomasz Jaklik, Hubert Pachowicz, Mateusz Reczulski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 3 - Michał Grunt, Piotr Jedlikowski, Mateusz Madej, 1 - Fabian Burzyński, Jakub Kapsa, Kamil Łokieć, Stanisław Sarwicki
Motor Lublin: 5 - Tomasz Brzyski, 4 - Konrad Nowak, 2 - Grzegorz Bonin, 1 - Szymon Kamiński, Irakli Meschia, Michał Paluch, Dawid Pożak, Szymon Rak
Orlęta Radzyń Podlaski: 1 - Jakub Kaganek, Karol Kalita, Karol Rycaj, Artur Sułek, Patryk Szymala
Podhale Nowy Targ: 3 - Dawid Dynarek, Sebastian Dziedzic, Damian Mrówka, 2 - Błażej Cyfert, Artur Pląskowski, 1 - Daniel Barbus, Michał Bedronka, Marek Mizia, Michał Nawrot
Podlasie Biała Podlaska: 2 - Patryk Czułowski, 1 - Kamil Dmowski, Jarosław Kosieradzki, Marcin Kruczyk, Damian Leśniak, Jakub Syryjczyk
Sokół Sieniawa: 6 - Patryk Kapuściński, 2 - Sebastian Brocki, Dawid Kasza, Andrzej Wąsik, 1 - Mateusz Jędryas, Dominik Ochał, Bartłomiej Purcha, Damian Skała, Tomasz Wilusz
Soła Oświęcim: 4 - Adrian Wójcik, 1 - Eryk Ceglarz, Michał Chowaniec, Mateusz Szela
Spartakus Daleszyce: 4 - Mateusz Zawadzki, 1 - Piotr Ostrowski, Karol Skrzypek, Bartosz Sot
Stal Kraśnik: 5 - Rafał Król, 4 - Filip Drozd, 3 - Daniel Szewc, 2 - Arkadiusz Maj, 1 - Arkadiusz Adamczuk, Michał Misiak
Stal Rzeszów: 8 - Tomasz Płonka, 3 - Dominik Chromiński, 2 - Piotr Ceglarz, Łukasz Zagdański, 1 - Dariusz Jarecki, Damian Kostkowski, Wojciech Reiman, Julien Tadrowski, Robert Trznadel
Wisła Puławy: 2 - Łukasz Kacprzycki, Arkadiusz Maksymiuk, Jakub Poznański, 1 - Michał Król, Krystian Kusal, Krystian Puton, Szymon Stanisławski
Wisła Sandomierz: 4 - Wiktor Putin, 2 - Dawid Korona, Damian Nogaj, 1 - Michał Kamiński, Jakub Łata, Michał Mokrzycki, Jarosław Piątkowski, Krystian Sornat
Wiślanie Jaśkowice: 2 - Maciej Wcisło, 1 - Maciej Balawander, Bartosz Czarnecki, Mateusz Krasuski, Konrad Kuliszewski, Piotr Morawski, Jakub Ochman, Łukasz Sikora, Krzysztof Szewczyk
Wólczanka Wólka Pełkińska: 3 - Krzysztof Pietluch, 1 - Szymon Hajduk, Gerónimo Viscovich, Krystian Wrona

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas