[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
4 gole - Marcin Utnicki (Mazowsze Stężyca),
3 gole - Mateusz Utnicki (Mazowsze Stężyca),
2 gole - Karol Bujak (Lewart Lubartów), Tomasz Czogała (Górnik II Łęczna), Adam Kędzierski (Ludwiniak Ludwin), Ayoub Kherouf (POM Iskra Piotrowice), Damian Kwieciński (Wisła Annopol), Patryk Orysz (Górnik II Łęczna), Dominik Pietras (POM Iskra Piotrowice), Michał Rożek (Opolanin Opole Lubelskie), Tomasz Sadowski (Janowianka Janów Lubelski), Marcin Serwejuk (Tajfun Ostrów Lubelski), Krystian Sobkowicz (Stal Poniatowa), Łukasz Styżej (Granit Bychawa), Dawid Szczuka (LKS Stróża), Łukasz Wierzbicki (Granit Bychawa), Marcin Zając (POM Iskra Piotrowice),
1 gol - Konrad Adamiec (Avia II Świdnik), Krzysztof Boniecki (Świdniczanka Świdnik Mały), Piotr Chmiel (Janowianka Janów Lubelski), Piotr Dajos (Opolanin Opole Lubelskie), Paweł Dąbrowski (Zawisza Garbów), Daniel Dolecki (Sprint Wierzchowiska), Hubert Drozd (Opolanin Opole Lubelskie), Przemysław Figiel (Garbarnia Kurów), Marcin Gil (POM Iskra Piotrowice), Damian Golec (Iskra Krzemień), Mateusz Jakubiec (Amator Rososz-Leopoldów), Kamil Kaczanowski (Wisła Annopol), Arkadiusz Kamiński (Zawisza Garbów), Paweł Karwacki (Ludwiniak Ludwin), Dawid Kowalik (LKS Stróża), Michał Kubera (GKS Niemce), Grzegorz Materek (Stal Poniatowa), Tomasz Michałek (Iskra Krzemień), Adrian Moskal (Iskra Krzemień), Krzysztof Moskal (Iskra Krzemień), Krzysztof Olender (Piaskovia Piaski), Kacper Pieńkosz (Amator Rososz-Leopoldów), Patryk Pokrywka (Lewart Lubartów), Hubert Poleszak (Stal Poniatowa), Łukasz Polikowski (Tur Milejów), Damian Rukasz (Wawel Wąwolnica), Patryk Sadowski (Janowianka Janów Lubelski), Grzegorz Skorupa (Tur Milejów), Łukasz Sochacki (Mazowsze Stężyca), Dawid Sprawka (Granit Bychawa), Mateusz Sugier (Zawisza Garbów), Adrian Sypniewski (Tajfun Ostrów Lubelski), Jarosław Walęciuk (Granit Bychawa), Mateusz Wołos (Avia II Świdnik), Piotr Wójcik (Świdniczanka Świdnik Mały), Jarosław Wyroślak (Stal Poniatowa), Michał Zaręba (Wisła Annopol), Przemysław Ziętek (Piaskovia Piaski).

Strzelcy według drużyn:
 
Amator Rososz-Leopoldów: 1 - Mateusz Jakubiec, Kacper Pieńkosz
Avia II Świdnik: 1 - Konrad Adamiec, Mateusz Wołos
Garbarnia Kurów: 1 - Przemysław Figiel
GKS Niemce: 1 - Michał Kubera
Górnik II Łęczna: 2 - Tomasz Czogała, Patryk Orysz
Granit Bychawa: 2 - Łukasz Styżej, Łukasz Wierzbicki, 1 - Dawid Sprawka, Jarosław Walęciuk
Iskra Krzemień: 1 - Damian Golec, Tomasz Michałek, Adrian Moskal, Krzysztof Moskal
Janowianka Janów Lubelski: 2 - Tomasz Sadowski, 1 - Piotr Chmiel, Patryk Sadowski
Lewart Lubartów: 2 - Karol Bujak, 1 - Patryk Pokrywka
LKS Stróża: 2 - Dawid Szczuka, 1 - Dawid Kowalik
Ludwiniak Ludwin: 2 - Adam Kędzierski, 1 - Paweł Karwacki
Mazowsze Stężyca: 4 - Marcin Utnicki, 3 - Mateusz Utnicki, 1 - Łukasz Sochacki
Opolanin Opole Lubelskie: 2 - Michał Rożek, 1 - Piotr Dajos, Hubert Drozd
Piaskovia Piaski: 1 - Krzysztof Olender, Przemysław Ziętek
POM Iskra Piotrowice: 2 - Ayoub Kherouf, Dominik Pietras, Marcin Zając, 1 - Marcin Gil
Sokół Konopnica: 2 - ?
Sprint Wierzchowiska: 1 - Daniel Dolecki
Stal Poniatowa: 2 - Krystian Sobkowicz, 1 - Grzegorz Materek, Hubert Poleszak, Jarosław Wyroślak
Świdniczanka Świdnik Mały: 1 - Krzysztof Boniecki, Piotr Wójcik
Tajfun Ostrów Lubelski: 2 - Marcin Serwejuk, 1 - Adrian Sypniewski
Tur Milejów: 1 - Łukasz Polikowski, Grzegorz Skorupa
Wawel Wąwolnica: 1 - Damian Rukasz
Wisła Annopol: 2 - Damian Kwieciński, 1 - Kamil Kaczanowski, Michał Zaręba
Zawisza Garbów: 1 - Paweł Dąbrowski, Arkadiusz Kamiński, Mateusz Sugier

Autor: Bartłomiej Dyr

 

Napisz do nas