[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Kacper Głowieńkowski (Śląsk Wrocław),
11 goli - Robert Prochownik (UKS SMS Łódź), Adrian Ratajczyk (Lech Poznań),
10 goli - Kamil Lukoszek (Górnik Zabrze), Kacper Sezonienko (Lechia Gdańsk),
9 goli - Szymon Włodarczyk (Legia Warszawa),
8 goli - Adrian Gawlik (Gwarek Zabrze), Kacper Grzebieluch (Cracovia), Kacper Zając (Zagłębie Lubin),
7 goli - Jakub Cieślicki (Lechia Gdańsk), Damian Kołtański (Lech Poznań), Patryk Pierzak (Legia Warszawa), Jakub Sangowski (Zagłębie Lubin), Krzysztof Toporkiewicz (Jagiellonia Białystok), Kacper Zaborski (Pogoń Szczecin),
6 goli - Paweł Fediuk (Śląsk Wrocław), Jakub Kwiatkowski (Legia Warszawa), Michał Rakoczy (Cracovia), Jakub Rybus (Korona Kielce), Kacper Wydra (Wisła Kraków),
5 goli - Daniel Dudziński (Zagłębie Lubin), Kamil Grudziński (Górnik Zabrze), Fabian Grzelka (Pogoń Szczecin), Dawid Hanc (Zagłębie Lubin), Kamil Kort (Pogoń Szczecin), Alan Lubaski (Górnik Zabrze), Jakub Myszor (Cracovia), Radosław Nowicki (Arka Gdynia), Oskar Potoczny (Pogoń Szczecin),
4 gole - Jan Flak (Górnik Zabrze), Jakub Góralczyk (Cracovia), Jakub Górski (Korona Kielce), Erwin Kołodziejczyk (Górnik Zabrze), Jakub Konstantyn (Korona Kielce), Tomasz Mamis (Śląsk Wrocław), Kamil Odolak (Escola Varsovia Warszawa), Jakub Paciorek (UKS SMS Łódź), Damian Płonka (Gwarek Zabrze), Michał Sadowski (Lechia Gdańsk), Mateusz Stępień (Arka Gdynia), Dominik Stupieńko (Śląsk Wrocław), Karol Turek (Korona Kielce),
3 gole - Kacper Chełmecki (Wisła Kraków), Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti (Escola Varsovia Warszawa), Mikołaj Grzejda (Legia Warszawa), Jakub Kałuziński (Lechia Gdańsk), Mateusz Kizyma (Zagłębie Lubin), Antoni Klimek (Wisła Kraków), Igor Kośmicki (Korona Kielce), Jakub Lis (Pogoń Szczecin), Igor Ławrynowicz (Lech Poznań), Jehor Macenko (Legia Warszawa), Jakub Orpik (Jagiellonia Białystok), Tomasz Pałgan (UKS SMS Łódź), Szymon Płocica (Korona Kielce), Kornel Przyborowski (Arka Gdynia), Jakub Siga (Zagłębie Lubin), Kajetan Staniszewski (Legia Warszawa), Wiktor Szywacz (Wisła Kraków), Aleks Włodarczyk (Jagiellonia Białystok),
2 gole - Kacper Aleksiuk (Arka Gdynia), Arkadiusz Baran (Zagłębie Lubin), Sławomir Chmiel (Wisła Kraków), Patryk Domagała (UKS SMS Łódź), Kacper Duda (Wisła Kraków), Mateusz Ferenc (Hutnik Kraków), Lucjan Frydrych (Jagiellonia Białystok), Patryk Gogół (Lech Poznań), Gabor Grabowski (Legia Warszawa), Dawid Grzelak (Legia Warszawa), Hubert Karpiński (Jagiellonia Białystok), Mateusz Lachowicz (Gwarek Zabrze), Aleks Leśniak (Wisła Kraków), Igor Łanecki (Hutnik Kraków), Marek Niewiadomski (Lechia Gdańsk), Patryk Nowakowski (Lechia Gdańsk), Piotr Owczarek (Escola Varsovia Warszawa), Mikołaj Owsiak (UKS SMS Łódź), Krystian Palacz (Lech Poznań), Patryk Pischinger (Wisła Kraków), Alan Piskorz (Hutnik Kraków), Dawid Rezaeian (Pogoń Szczecin), Kamil Rokosz (Legia Warszawa), Krystian Rybicki (Pogoń Szczecin), Wiktor Skała (Górnik Zabrze), Kamil Skręta (Arka Gdynia), Mateusz Stawny (Śląsk Wrocław), Mikołaj Styrczula (Hutnik Kraków), Kamil Swikszcz (Escola Varsovia Warszawa), Daniel Szelągowski (Korona Kielce), Dawid Ślusarczyk (Gwarek Zabrze), Artemijus Tutyškinas (Escola Varsovia Warszawa), Patryk Warczak (Wisła Kraków), Mikołaj Wawrzyniak (Śląsk Wrocław), Filip Wilak (Lech Poznań), Bartłomiej Włoch (Hutnik Kraków), Łukasz Ziemnik (Cracovia), Radosław Zyśk (Jagiellonia Białystok),
1 gol - Bartłomiej Adamski (Hutnik Kraków), Jakub Antkiewicz (Gwarek Zabrze), Filip Balcewicz (Pogoń Szczecin), Adrian Bielka (Escola Varsovia Warszawa), Marcel Błachewicz (Escola Varsovia Warszawa), Krzysztof Bociek (Cracovia), Adrian Bukowski (Zagłębie Lubin), Kamil Całka (Górnik Zabrze), Jakub Chojnowski (Arka Gdynia), Szymon Cybulski (Pogoń Szczecin), Jakub Czajkowski (Legia Warszawa), Piotr Ćwik (Wisła Kraków), Damian Dąbrowski (Escola Varsovia Warszawa), Oliwier Dobek (Arka Gdynia), Wiktor Drzazga (Lechia Gdańsk), Jakub Dydak (UKS SMS Łódź), Filip Dymerski (Lechia Gdańsk), Kacper Dzida (Escola Varsovia Warszawa), Miłosz Dziurzyński (Lechia Gdańsk), Borys Freilich (Pogoń Szczecin), Bartosz Gałązkiewicz (Górnik Zabrze), Fryderyk Gerbowski (Escola Varsovia Warszawa), Miłosz Gierczak (Korona Kielce), Maciej Góralski (Hutnik Kraków), Marcel Górski (Zagłębie Lubin), Mikołaj Hałucha (Gwarek Zabrze), Leszek Jagodziński (Zagłębie Lubin), Ryszard Jakubiak (Śląsk Wrocław), Filip Jania (Wisła Kraków), Szymon Jarosz (Jagiellonia Białystok), Sebastian Kaczmarczyk (Hutnik Kraków), Bartosz Kamiński (Arka Gdynia), Maksymilian Kiełb (Korona Kielce), Piotr Kłąb (Cracovia), Bartłomiej Kłudka (Zagłębie Lubin), Kamil Komandera (Gwarek Zabrze), Dominik Konopacki (Śląsk Wrocław), Olaf Korczakowski (Pogoń Szczecin), Marceli Krygier (Jagiellonia Białystok), Bartosz Krzysztofek (Pogoń Szczecin), Kacper Książkiewicz (Arka Gdynia), Szymon Kuna (UKS SMS Łódź), Patryk Kusztal (Zagłębie Lubin), Adam Lewczuk (UKS SMS Łódź), Kacper Łukasiak (Pogoń Szczecin), Krystian Maciejuk (Jagiellonia Białystok), Tafara Madembo (Escola Varsovia Warszawa), Kacper Magdziński (Arka Gdynia), Damian Makuch (Lech Poznań), Tymoteusz Małek (Gwarek Zabrze), Jakub Masłowski (Jagiellonia Białystok), Patryk Matykiewicz (Górnik Zabrze), Filip Michalski (Śląsk Wrocław), Klaudiusz Milachowski (Arka Gdynia), Jerzy Munik (Legia Warszawa), Piotr Murawski (Jagiellonia Białystok), Kacper Myszogląd (Wisła Kraków), Jakub Niewiadomski (Lech Poznań), Nikodem Niski (Legia Warszawa), Wiktor Owcarz (Gwarek Zabrze), Damian Plonka (Gwarek Zabrze), Milan Posmyk (Zagłębie Lubin), Junior Radziński (Pogoń Szczecin), Maksym Rosiński (UKS SMS Łódź), Łukasz Rytelewski (Legia Warszawa), Radosław Seweryś (Korona Kielce), Michał Skowron (Śląsk Wrocław), Kacper Skóra (Arka Gdynia), Kacper Smoleń (Cracovia), Aleksander Stawiarz (Jagiellonia Białystok), Kacper Stec (Arka Gdynia), Maciej Styczyński (Gwarek Zabrze), Patryk Szcześniewski (Escola Varsovia Warszawa), Michał Szmigiel (Śląsk Wrocław), Radosław Turek (Korona Kielce), Kacper Urbański (Lechia Gdańsk), Konrad Urbański (UKS SMS Łódź), Kacper Wachowiak (Lech Poznań), Wiktor Wawrzyniak (Śląsk Wrocław), Krzysztof Wingralek (Górnik Zabrze), Jakub Zima (Wisła Kraków), Gabor Żukowski (Jagiellonia Białystok), Wiktor Żurawski (Pogoń Szczecin).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 5 - Radosław Nowicki, 4 - Mateusz Stępień, 3 - Kornel Przyborowski, 2 - Kacper Aleksiuk, Kamil Skręta, 1 - Jakub Chojnowski, Oliwier Dobek, Bartosz Kamiński, Kacper Książkiewicz, Kacper Magdziński, Klaudiusz Milachowski, Kacper Skóra, Kacper Stec
Cracovia: 8 - Kacper Grzebieluch, 6 - Michał Rakoczy, 5 - Jakub Myszor, 4 - Jakub Góralczyk, 2 - Łukasz Ziemnik, 1 - Krzysztof Bociek, Piotr Kłąb, Kacper Smoleń
Escola Varsovia Warszawa: 4 - Kamil Odolak, 3 - Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti, 2 - Piotr Owczarek, Kamil Swikszcz, Artemijus Tutyškinas, 1 - Adrian Bielka, Marcel Błachewicz, Damian Dąbrowski, Kacper Dzida, Fryderyk Gerbowski, Tafara Madembo, Patryk Szcześniewski
Górnik Zabrze: 10 - Kamil Lukoszek, 5 - Kamil Grudziński, Alan Lubaski, 4 - Jan Flak, Erwin Kołodziejczyk, 2 - Wiktor Skała, 1 - Kamil Całka, Bartosz Gałązkiewicz, Patryk Matykiewicz, Krzysztof Wingralek
Gwarek Zabrze: 8 - Adrian Gawlik, 4 - Damian Płonka, 2 - Mateusz Lachowicz, Dawid Ślusarczyk, 1 - Jakub Antkiewicz, Mikołaj Hałucha, Kamil Komandera, Tymoteusz Małek, Wiktor Owcarz, Damian Plonka, Maciej Styczyński
Hutnik Kraków: 2 - Mateusz Ferenc, Igor Łanecki, Alan Piskorz, Mikołaj Styrczula, Bartłomiej Włoch, 1 - Bartłomiej Adamski, Maciej Góralski, Sebastian Kaczmarczyk
Jagiellonia Białystok: 7 - Krzysztof Toporkiewicz, 3 - Jakub Orpik, Aleks Włodarczyk, 2 - Lucjan Frydrych, Hubert Karpiński, Radosław Zyśk, 1 - Szymon Jarosz, Marceli Krygier, Krystian Maciejuk, Jakub Masłowski, Piotr Murawski, Aleksander Stawiarz, Gabor Żukowski
Korona Kielce: 6 - Jakub Rybus, 4 - Jakub Górski, Jakub Konstantyn, Karol Turek, 3 - Igor Kośmicki, Szymon Płocica, 2 - Daniel Szelągowski, 1 - Miłosz Gierczak, Maksymilian Kiełb, Radosław Seweryś, Radosław Turek
Lech Poznań: 11 - Adrian Ratajczyk, 7 - Damian Kołtański, 3 - Igor Ławrynowicz, 2 - Patryk Gogół, Krystian Palacz, Filip Wilak, 1 - Damian Makuch, Jakub Niewiadomski, Kacper Wachowiak
Lechia Gdańsk: 10 - Kacper Sezonienko, 7 - Jakub Cieślicki, 4 - Michał Sadowski, 3 - Jakub Kałuziński, 2 - Marek Niewiadomski, Patryk Nowakowski, 1 - Wiktor Drzazga, Filip Dymerski, Miłosz Dziurzyński, Kacper Urbański
Legia Warszawa: 9 - Szymon Włodarczyk, 7 - Patryk Pierzak, 6 - Jakub Kwiatkowski, 3 - Mikołaj Grzejda, Jehor Macenko, Kajetan Staniszewski, 2 - Gabor Grabowski, Dawid Grzelak, Kamil Rokosz, 1 - Jakub Czajkowski, Jerzy Munik, Nikodem Niski, Łukasz Rytelewski
Pogoń Szczecin: 7 - Kacper Zaborski, 5 - Fabian Grzelka, Kamil Kort, Oskar Potoczny, 3 - Jakub Lis, 2 - Dawid Rezaeian, Krystian Rybicki, 1 - Filip Balcewicz, Szymon Cybulski, Borys Freilich, Olaf Korczakowski, Bartosz Krzysztofek, Kacper Łukasiak, Junior Radziński, Wiktor Żurawski
Śląsk Wrocław: 19 - Kacper Głowieńkowski, 6 - Paweł Fediuk, 4 - Tomasz Mamis, Dominik Stupieńko, 2 - Mateusz Stawny, Mikołaj Wawrzyniak, 1 - Ryszard Jakubiak, Dominik Konopacki, Filip Michalski, Michał Skowron, Michał Szmigiel, Wiktor Wawrzyniak
UKS SMS Łódź: 11 - Robert Prochownik, 4 - Jakub Paciorek, 3 - Tomasz Pałgan, 2 - Patryk Domagała, Mikołaj Owsiak, 1 - Jakub Dydak, Szymon Kuna, Adam Lewczuk, Maksym Rosiński, Konrad Urbański
Wisła Kraków: 6 - Kacper Wydra, 3 - Kacper Chełmecki, Antoni Klimek, Wiktor Szywacz, 2 - Sławomir Chmiel, Kacper Duda, Aleks Leśniak, Patryk Pischinger, Patryk Warczak, 1 - Piotr Ćwik, Filip Jania, Kacper Myszogląd, Jakub Zima
Zagłębie Lubin: 8 - Kacper Zając, 7 - Jakub Sangowski, 5 - Daniel Dudziński, Dawid Hanc, 3 - Mateusz Kizyma, Jakub Siga, 2 - Arkadiusz Baran, 1 - Adrian Bukowski, Marcel Górski, Leszek Jagodziński, Bartłomiej Kłudka, Patryk Kusztal, Milan Posmyk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas