[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
4 gole - Ł.Drwięga (Toruński KP), T.Wierzchowski (Pomorzanin II Toruń),
3 gole - W.Ernest (Pomowiec Kijewo Królewskie), S.Marks (Victoria Lisewo), T.Żulczyk (Piast Łasin),
2 gole - K.Czerwiński (Pomorzanin II Toruń), R.Drost (Legia Chełmża), P.Jedynak (Legia Chełmża), P.Lewandowski (Legia Chełmża), J.Maćkiewicz (Toruński KP), K.Manthey (Piast Łasin), P.Szablewski (Victoria Lisewo),
1 gol - M.Dobek (Toruński KP), J.Falkowski (Pomowiec Kijewo Królewskie), S.Gołębiewski (Sparta Brodnica), M.Hanczewski (Toruński KP), D.Knop (Pomowiec Kijewo Królewskie), T.Kurkowski (Olimpia Grudziądz), P.Legutko (Legia Chełmża), M.Leis (Unia Wąbrzeźno), B.Lubański (Pomorzanin II Toruń), M.Marciniak (Toruński KP), M.Maruszak (Promień Kowalewo Pomorskie), P.Nowicki (Toruński KP II), D.Pilecki (Legia Chełmża), J.Pliszka (Sparta Brodnica), M.Rojek (Sparta Brodnica), B.Rybszleger (Orion Płużnica), M.Sonnefeld (Piast Łasin), T.Stempski (Unia Wąbrzeźno), K.Szugajew (Unislavia Unisław), G.Świerk (Orion Płużnica), T.Wiśniewski (Legia Chełmża), W.Wolak (Piast Łasin), D.Wójcik (Pomowiec Kijewo Królewskie), Ł.Wróbel (Toruński KP), P.Zakryś (Olimpia Grudziądz).

Strzelcy według drużyn:
 
Legia Chełmża: 2 - R.Drost, P.Jedynak, P.Lewandowski, 1 - P.Legutko, D.Pilecki, T.Wiśniewski
Olimpia Grudziądz: 1 - T.Kurkowski, P.Zakryś
Orion Płużnica: 1 - B.Rybszleger, G.Świerk
Piast Łasin: 3 - T.Żulczyk, 2 - K.Manthey, 1 - M.Sonnefeld, W.Wolak
Pomorzanin II Toruń: 4 - T.Wierzchowski, 2 - K.Czerwiński, 1 - B.Lubański
Pomowiec Kijewo Królewskie: 3 - W.Ernest, 1 - J.Falkowski, D.Knop, D.Wójcik
Promień Kowalewo Pomorskie: 1 - M.Maruszak
Sparta Brodnica: 1 - S.Gołębiewski, J.Pliszka, M.Rojek
Toruński KP: 4 - Ł.Drwięga, 2 - J.Maćkiewicz, 1 - M.Dobek, M.Hanczewski, M.Marciniak, Ł.Wróbel
Toruński KP II: 1 - P.Nowicki
Unia Wąbrzeźno: 1 - M.Leis, T.Stempski
Unislavia Unisław: 1 - K.Szugajew
Victoria Lisewo: 3 - S.Marks, 2 - P.Szablewski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas