[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
8 goli - Maciej Urbański (Apis Jędrzychowice),
5 goli - Damian Piechno (Nysa Zgorzelec),
4 gole - Damian Bojdziński (Łużyce Lubań), Dominik Kapral (Nysa Zgorzelec), Sebastian Kocot (Victoria Jelenia Góra), Sebastian Rzepecki (Lechia Piechowice), Paweł Urbaniak (Łużyce Lubań),
3 gole - Mateusz Baszak (Karkonosze Jelenia Góra), Krzysztof Białkowski (Lotnik Jeżów Sudecki), Krzysztof Głodek (Lechia Piechowice), Dawid Hadryś (Górnik Węgliniec), Damian Jałgiejczuk (KS Łomnica), Bartłomiej Kłos (Pogoń Świerzawa), Michał Kozioł (Kolonia Bolesławiec), Tomasz Król (KS Stare Jaroszowice 1, Nysa Zgorzelec 2), Damian Kucharczyk (KS Łomnica), Brajan Kułakowski (Karkonosze Jelenia Góra), Kamil Kurianowicz (Karkonosze Jelenia Góra), Tobiasz Kuźniewski (Karkonosze Jelenia Góra), Kamil Nizioł (KS Stare Jaroszowice), Daniel Piechno (Apis Jędrzychowice), Dominik Radziemski (Karkonosze Jelenia Góra), Szymon Szeliga (Pogoń Świerzawa), Jakub Trela (Górnik Węgliniec),
2 gole - Arlilsom (Apis Jędrzychowice), Filip Chmara (Pogoń Świerzawa), Piotr Czernecki (Dolomit Pisarzowice), Dawid Dymek (Chrobry Nowogrodziec), Dawid Gil (Karkonosze Jelenia Góra), Maciek Goss (Kolonia Bolesławiec), Mateusz Jaros (Karkonosze Jelenia Góra), Konrad Kalka (Włókniarz Leśna), Mateusz Kalka (Włókniarz Leśna), Dawid Kałużyński (Hutnik Pieńsk), Kamil Kluska (Amfibolit Leszczyniec), Przemysław Kwiatkowski (LZS Kościelnik), Marcin Lewicki (Bóbr Marciszów), Maciej Machowski (Apis Jędrzychowice), Łukasz Mesjasz (Jawa Otok), Filip Pietruczuk (Lechia Piechowice), Gabriel Piotrowski (BKS Bobrzanie Bolesławiec), Julian Rudnicki (Victoria Jelenia Góra), Piotr Skiba (BKS Bobrzanie III Bolesławiec), Michał Szramowiat (Orzeł Mysłakowice), Bartosz Twardowski (LZS Kościelnik), Marcin Woliński (KS Łomnica), Jakub Załupka (Orzeł Wojcieszów), Daniel Ziółkowski (Łużyce Lubań), Michał Ziółkowski (Bóbr Marciszów),
1 gol - Jakub Adamowicz (Hutnik Pieńsk), Oskar Aleksiejew (KS Łomnica), Łukasz Bandura (Nysa Zgorzelec), Omar Benhalim-Lisowska (Olimpia Kamienna Góra), Patryk Bębenek (Karkonosze Jelenia Góra), Krystian Bogdaniec (Nysa Zgorzelec), Damian Brzęk (WKS Żarki Średnie), Damian Buzała (Łużyce Lubań), Erwin Bystryk (Apis Jędrzychowice), Patryk Bystryk (Apis Jędrzychowice), Hubert Chmielecki (WKS Żarki Średnie), Mateusz Cieślik (KS Łomnica), Mateusz Cyganek (Olimpia Kowary), Jakub Czajkowski (Nysa Zgorzelec), Jakub Czarnecki (BKS Bobrzanie III Bolesławiec), Mykoła Czernyszenko (Łużyce Lubań), Jakub Dasiak (Skalnik Rębiszów), Dawid Duś (Czarni Lwówek Śląski), Szymon Fedorowicz (Olsza Olszyna Lubańska), Wojciech Fink (Górnik Węgliniec), Przemysław Fornalczyk (Fatma Pobiedna), Marcin Gajek (Pogoń Świerzawa), Bartosz Gajewnik (Kolegium Sędziów Jelenia Góra), Damian Górgul (Lotnik Jeżów Sudecki), Krzysztof Górny (Pogoń Świerzawa), Paweł Habasiński (KS Łomnica), Gracjan Humieja (Fatma Pobiedna), Paweł Ignalewski (WKS Pilchowice), Kacper Jeziorny (Kolonia Bolesławiec), Bartosz Kamiński (Karkonosze II Jelenia Góra), Michał Kieryluk (WKS Pilchowice), Remigiusz Kleszczyński (Piast Zawidów), Michał Kocan (Orzeł Platerówka), Marceli Kocot (Czarni Lwówek Śląski), Krzysztof Kołodziejczak (Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec), Wiktor Kowalski (Karkonosze II Jelenia Góra), Miłosz Kozioł (Łużyce Lubań), Adrian Kulesza (Chrobry Nowogrodziec), Robert Kumoś (Sparta Zebrzydowa), Radosław Kurek (Pogoń Świerzawa), Radomir Kurianowicz (Górnik Węgliniec), Dominik Kwaśnik (Bóbr Marciszów), Patryk Latus (Nysa Zgorzelec), Kacper Lewkowicz (Karkonosze II Jelenia Góra), Mateusz Łukasik (Dolomit Pisarzowice), Marek Majka (BKS Bobrzanie Bolesławiec), Damian Marciniak (Olimpia Kowary), Mirosław Markowski (BKS Bobrzanie II Bolesławiec), Jakub Matuszewski (Orzeł Mysłakowice), Mateusz Michalik (Bóbr Marciszów), Łukasz Misiurek (Włókniarz Leśna), Patryk Niebieski-Pomasiewicz (Lotnik Jeżów Sudecki), Mateusz Nowicki (Orzeł Wojcieszów), Adrian Nowiński (Victoria Jelenia Góra), Jakub Nygbur (Orzeł Mysłakowice), Jakub Oleksy (Olimpia Kowary), Mateusz Olesiński (BKS Bobrzanie Bolesławiec), Marcin Olizarowicz (LZS II Janiszów), Bartosz Oniszczuk (Skalnik Rębiszów), Robert Opolski (LZS Kościelnik), Ihor Ostapenko (LZS Kościelnik), Adam Pasternak (Iskra Łagów (k. Zgorzelca)), Łukasz Pastuszko (Granica Bogatynia), Krzysztof Pawlik (LZS II Janiszów), Sławomir Pełdiak (Kolonia Bolesławiec), Tomasz Pieliński (Orzeł Wojcieszów), Szymon Pietrykowski (LZS Kościelnik), Dominik Pietrzykowski (Lechia Piechowice), Marcin Pis (Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka), Michał Piwowar (Nysa Zgorzelec), Bartosz Poszelężny (Orzeł Mysłakowice), Oskar Rajczakowski (GKS Raciborowice), Kamil Respondek (Amfibolit Leszczyniec), Michał Rojek (Kwisa Świeradów Zdrój), Szymon Salamon (KS Łomnica), Adrian Schónung (Gryf Gryfów Śląski), Piotr Sikora (Lechia Piechowice), Kacper Siwek (Karkonosze II Jelenia Góra), Kamil Skiba (BKS Bobrzanie II Bolesławiec), Ernest Skóra (Sparta Zebrzydowa), Karol Sobczak (Amfibolit Leszczyniec), Sławomir Sobczak (Lechia Piechowice), Szymon Sołtysiak (Karkonosze Jelenia Góra), Michał Staniszewski (Lotnik Jeżów Sudecki), Fabian Stróżyński (Hutnik Pieńsk), Maciej Suchanecki (Lotnik Jeżów Sudecki), Patryk Szczęsny (Iskra Łagów (k. Zgorzelca)), Rafał Szeliga (Olimpia Kowary), Adrian Szewczyk (Iskra Łagów (k. Zgorzelca)), Dominik Szkutnicki (Karkonosze II Jelenia Góra), Sebastian Szujewski (Olimpia Kowary), Tomasz Szyszko (Iskra Łagów (k. Zgorzelca)), Sebastian Tkacz (Chrobry Nowogrodziec), Kacper Tokarz (Karkonosze Jelenia Góra), Kacper Tur (KS Stare Jaroszowice), Robert Turczyk (KS Łomnica), Adam Turko (Chrobry Nowogrodziec), Daniel Waniowski (LZS Kościelnik), Kevin Wawrzeńczyk (Olsza Olszyna Lubańska), Tymoteusz Wąsiewski (Karkonosze II Jelenia Góra), Marek Wiedro (GKS Raciborowice), Bartłomiej Wilk (Nysa Zgorzelec), Jakub Witkowski (Fatma Pobiedna), Łukasz Witowski (Nysa Zgorzelec), Paweł Wlazło (Górnik Węgliniec), Paweł Woźny (Apis Jędrzychowice), Michał Wrzal (Victoria Jelenia Góra), Bartłomiej Zapiór (BKS Bobrzanie Bolesławiec), Mateusz Zawadzki (Lotnik Jeżów Sudecki), Denis Zuburchen (Skalnik Rębiszów).

Strzelcy według drużyn:
 
Amfibolit Leszczyniec: 2 - Kamil Kluska, 1 - Kamil Respondek, Karol Sobczak
Apis Jędrzychowice: 8 - Maciej Urbański, 3 - Daniel Piechno, 2 - Arlilsom, Maciej Machowski, 1 - Erwin Bystryk, Patryk Bystryk, Paweł Woźny
BKS Bobrzanie Bolesławiec: 2 - Gabriel Piotrowski, 1 - Marek Majka, Mateusz Olesiński, Bartłomiej Zapiór
BKS Bobrzanie II Bolesławiec: 1 - Mirosław Markowski, Kamil Skiba
BKS Bobrzanie III Bolesławiec: 2 - Piotr Skiba, 1 - Jakub Czarnecki
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka: 1 - Marcin Pis
Bóbr Marciszów: 2 - Marcin Lewicki, Michał Ziółkowski, 1 - Dominik Kwaśnik, Mateusz Michalik
Chrobry Nowogrodziec: 2 - Dawid Dymek, 1 - Adrian Kulesza, Sebastian Tkacz, Adam Turko
Czarni Lwówek Śląski: 1 - Dawid Duś, Marceli Kocot
Dolomit Pisarzowice: 2 - Piotr Czernecki, 1 - Mateusz Łukasik
Fatma Pobiedna: 1 - Przemysław Fornalczyk, Gracjan Humieja, Jakub Witkowski
GKS Raciborowice: 1 - Oskar Rajczakowski, Marek Wiedro
Górnik Węgliniec: 3 - Dawid Hadryś, Jakub Trela, 1 - Wojciech Fink, Radomir Kurianowicz, Paweł Wlazło
Granica Bogatynia: 1 - Łukasz Pastuszko
Gryf Gryfów Śląski: 1 - Adrian Schónung
Hutnik Pieńsk: 2 - Dawid Kałużyński, 1 - Jakub Adamowicz, Fabian Stróżyński
Iskra Łagów (k. Zgorzelca): 1 - Adam Pasternak, Patryk Szczęsny, Adrian Szewczyk, Tomasz Szyszko
Jawa Otok: 2 - Łukasz Mesjasz
Karkonosze II Jelenia Góra: 1 - Bartosz Kamiński, Wiktor Kowalski, Kacper Lewkowicz, Kacper Siwek, Dominik Szkutnicki, Tymoteusz Wąsiewski
Karkonosze Jelenia Góra: 3 - Mateusz Baszak, Brajan Kułakowski, Kamil Kurianowicz, Tobiasz Kuźniewski, Dominik Radziemski, 2 - Dawid Gil, Mateusz Jaros, 1 - Patryk Bębenek, Szymon Sołtysiak, Kacper Tokarz
Kolegium Sędziów Jelenia Góra: 1 - Bartosz Gajewnik
Kolonia Bolesławiec: 3 - Michał Kozioł, 2 - Maciek Goss, 1 - Kacper Jeziorny, Sławomir Pełdiak
KS Łomnica: 3 - Damian Jałgiejczuk, Damian Kucharczyk, 2 - Marcin Woliński, 1 - Oskar Aleksiejew, Mateusz Cieślik, Paweł Habasiński, Szymon Salamon, Robert Turczyk
KS Stare Jaroszowice: 3 - Kamil Nizioł, 1 - Tomasz Król, Kacper Tur
Kwisa Świeradów Zdrój: 1 - Michał Rojek
Lechia Piechowice: 4 - Sebastian Rzepecki, 3 - Krzysztof Głodek, 2 - Filip Pietruczuk, 1 - Dominik Pietrzykowski, Piotr Sikora, Sławomir Sobczak
Lotnik Jeżów Sudecki: 3 - Krzysztof Białkowski, 1 - Damian Górgul, Patryk Niebieski-Pomasiewicz, Michał Staniszewski, Maciej Suchanecki, Mateusz Zawadzki
LZS II Janiszów: 1 - Marcin Olizarowicz, Krzysztof Pawlik
LZS Kościelnik: 2 - Przemysław Kwiatkowski, Bartosz Twardowski, 1 - Robert Opolski, Ihor Ostapenko, Szymon Pietrykowski, Daniel Waniowski
Łużyce Lubań: 4 - Damian Bojdziński, Paweł Urbaniak, 2 - Daniel Ziółkowski, 1 - Damian Buzała, Mykoła Czernyszenko, Miłosz Kozioł
Nysa Zgorzelec: 5 - Damian Piechno, 4 - Dominik Kapral, 2 - Tomasz Król, 1 - Łukasz Bandura, Krystian Bogdaniec, Jakub Czajkowski, Patryk Latus, Michał Piwowar, Bartłomiej Wilk, Łukasz Witowski
Olimpia Kamienna Góra: 1 - Omar Benhalim-Lisowska
Olimpia Kowary: 1 - Mateusz Cyganek, Damian Marciniak, Jakub Oleksy, Rafał Szeliga, Sebastian Szujewski
Olsza Olszyna Lubańska: 1 - Szymon Fedorowicz, Kevin Wawrzeńczyk
Orliki/Oldboys Gmina Węgliniec: 1 - Krzysztof Kołodziejczak
Orzeł Mysłakowice: 2 - Michał Szramowiat, 1 - Jakub Matuszewski, Jakub Nygbur, Bartosz Poszelężny
Orzeł Platerówka: 1 - Michał Kocan
Orzeł Wojcieszów: 2 - Jakub Załupka, 1 - Mateusz Nowicki, Tomasz Pieliński
Piast Zawidów: 1 - Remigiusz Kleszczyński
Pogoń Świerzawa: 3 - Bartłomiej Kłos, Szymon Szeliga, 2 - Filip Chmara, 1 - Marcin Gajek, Krzysztof Górny, Radosław Kurek
Skalnik Rębiszów: 1 - Jakub Dasiak, Bartosz Oniszczuk, Denis Zuburchen
Sparta Zebrzydowa: 1 - Robert Kumoś, Ernest Skóra
Victoria Jelenia Góra: 4 - Sebastian Kocot, 2 - Julian Rudnicki, 1 - Adrian Nowiński, Michał Wrzal
WKS Pilchowice: 1 - Paweł Ignalewski, Michał Kieryluk
WKS Żarki Średnie: 1 - Damian Brzęk, Hubert Chmielecki
Włókniarz Leśna: 2 - Konrad Kalka, Mateusz Kalka, 1 - Łukasz Misiurek

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas