[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
3 gole - Chodowiec (Jeziorak Iława), Cicherski (Olimpia Elbląg), Miłkowski (Sokół Ostróda), Zahorski (OKS 1945 Olsztyn),
2 gole - Korpalski (GKS Wikielec), Misiura (Sokół Ostróda), Moneta (Polonia Pasłęk), Nadolny (Olimpia Elbląg), Nykiel (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Wojtaś (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie),
1 gol - Adamczyk (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Domżalski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Falkowski (MKS Jeziorany), Golak (Mazur Ełk), Harmaciński (Motor Lubawa), Jakubczak (MKS Korsze), Ł.Kalinowski (Jeziorak Iława), Krawczyk (Huragan Morąg), Kukuć (Sokół Ostróda), Lech (Mazur Ełk), Lepka (Olimpia Elbląg), Lipowski (Motor Lubawa), Łukaszewski (Start Działdowo), Maciesza (Pisa Barczewo), Maśka (GKS Wikielec), Morawski (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Moszczyński (Rominta Gołdap), Mulewski (Mazur Ełk), Ostrowski (MKS Jeziorany), Paweł Pasik (Jeziorak Iława), Piec (Mrągowia Mrągowo), Remiszewski (Sokół Ostróda), Sajnach (Pisa Barczewo), Sieński (Sokół Ostróda), Siudziński (Huragan Morąg), Stypułkowski (Mazur Ełk), Suchocki (Jeziorak Iława), M.Śnieżawski (Sokół Ostróda), Trafarski (Jeziorak Iława), Wiercioch (Olimpia Elbląg), Witkowski (Jeziorak Iława), Włodarczyk (Drwęca Nowe Miasto Lubawskie), Wojas (MKS Jeziorany).

Strzelcy według drużyn:
 
Drwęca Nowe Miasto Lubawskie: 2 - Nykiel, Wojtaś, 1 - Adamczyk, Domżalski, Morawski, Włodarczyk
GKS Wikielec: 2 - Korpalski, 1 - Maśka
Huragan Morąg: 1 - Krawczyk, Siudziński
Jeziorak Iława: 3 - Chodowiec, 1 - Ł.Kalinowski, Paweł Pasik, Suchocki, Trafarski, Witkowski
Mazur Ełk: 1 - Golak, Lech, Mulewski, Stypułkowski
MKS Jeziorany: 1 - Falkowski, Ostrowski, Wojas
MKS Korsze: 1 - Jakubczak
Motor Lubawa: 1 - Harmaciński, Lipowski
Mrągowia Mrągowo: 1 - Piec
OKS 1945 Olsztyn: 3 - Zahorski
Olimpia Elbląg: 3 - Cicherski, 2 - Nadolny, 1 - Lepka, Wiercioch
Pisa Barczewo: 1 - Maciesza, Sajnach
Polonia Pasłęk: 2 - Moneta
Rominta Gołdap: 1 - Moszczyński
Sokół Ostróda: 3 - Miłkowski, 2 - Misiura, 1 - Kukuć, Remiszewski, Sieński, M.Śnieżawski
Start Działdowo: 1 - Łukaszewski

Autor: Krystian Knobelzdorf

 

Napisz do nas