[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Ville Lehtinen (Tampere United), Róbert Rák (FC Nitra),
4 gole - Marko Kmetec (AS Ethnikós Áchnas), Gökhan Ünal (Kayserispor Kulübü), Gorazd Zajc (NK Maribor),
3 gole - Serghei Alexeev (FC Tiraspol), Ari (Kalmar FF), Herwig Drechsel (SV Ried 1912), Morten Fevang (Odense Boldklub), Shpetim Hasani (Kalmar FF), Rene Mihelič (NK Maribor), Sharbel Touma (FC Twente), Zajko Zeba (NK Maribor),
2 gole - Roman Adamow (FK Moskwa), Shola Ameobi (Newcastle United FC), Martin Babic (FC Nitra), Slavomír Bališ (FC Nitra), Anton Bozic (CS Grevenmacher), Jason Byrne (Shelbourne FC), Dżaba Dwali (Dinamo Tbilisi), Szota Grigalaszwili (Dinamo Tbilisi), Mihai Guriţă (Farul Constanța), Andrej Hesek (FC Nitra), Lasse Johansson (Kalmar FF), Seo Jung-won (SV Ried 1912), Amadou Konté (Hibernian FC), Robert Koren (Lillestrøm SK), Siergiej Kornilenko (Dnipro Dniepropietrowsk), Bojan Mamić (MTZ-RIPO Mińsk), Tibor Moldovan (Farul Constanța), Magnus Myklebust (Lillestrøm SK), Igor Picuşiac (FC Tiraspol), Christos Poyiatzis (AS Ethnikós Áchnas), Milan Rakič (NK Maribor), Robil Sarsour (Maccabi Petach Tikwa), Ivan Sproule (Hibernian FC), Guðmundur Steinarsson (Íþróttabandalag Keflavíkur), Zoran Stjepanović (AS Ethnikós Áchnas), Oleg Strachanowicz (MTZ-RIPO Mińsk), Kasey Wehrman (Lillestrøm SK),
1 gol - Arbër Abilaliaj (Partizani Tirana), Sibiri Alain Traoré (AJ Auxerre), Radu Apostu (Farul Constanța), Elis Bakaj (Partizani Tirana), Yıldıray Baştürk (Hertha BSC Berlin), Milan Belić (AS Ethnikós Áchnas), Emre Belözoğlu (Newcastle United FC), Rusłan Bidnenko (Dnipro Dniepropietrowsk), Mikael Blomberg (Kalmar FF), Micheil Bobochidze (Dinamo Tbilisi), Scott Brown (Hibernian FC), Þórarinn Brynjar Kristjánsson (Íþróttabandalag Keflavíkur), Dorian Bylykbashi (Partizani Tirana), Piotr Bystrow (FK Moskwa), Ollie Cahill (Shelbourne FC), Tobias Carlsson (Kalmar FF), Fatih Ceylan (Kayserispor Kulübü), Micheil Chuciszwili (Dinamo Tbilisi), Martin Čižmár (FC Nitra), Glen Crowe (Shelbourne FC), Joseph Cyrille Ndo (Shelbourne FC), Paul Dalglish (Hibernian FC), Jovan Damjanović (SV Ried 1912), Lamine Diarra (HŠK Zrinjski (Mostar)), Sean Dillon (Shelbourne FC), Velibor Đurić (HŠK Zrinjski (Mostar)), Emmanuel Ebiede (Maccabi Petach Tikwa), Eduardo (Grasshopper-Club Zurych), Símun Eiler Samuelsen (Íþróttabandalag Keflavíkur), Rasmus Elm (Kalmar FF), Viktor Elm (Kalmar FF), Nszan Erzrumjan (Kilikia Erewan), Ştefănel Farmache (Farul Constanța), Róbert Feczesin (FC Sopron), Steven Fletcher (Hibernian FC), Dominic Foley (KAA Gent), Dovev Gabbay (Maccabi Petach Tikwa), Decebal Ghiară (Farul Constanța), Dawit Gigauri (Dinamo Tbilisi), Oliver Glasner (SV Ried 1912), Wiaczesław Gleb (MTZ-RIPO Mińsk), Michaił Głuszko (Szachtior Karaganda), Tobias Grahn (Odense Boldklub), Peter Grajciar (FC Nitra), Iljami Halimi (Łokomotiw Płowdiw), Petri Heinänen (Tampere United), Bjørn Helge Riise (Lillestrøm SK), Erik Hrnčár (FC Nitra), Antti Hynynen (Tampere United), Sandro Iaszwili (Dinamo Tbilisi), Ion Ibric (FC Sopron), Jefisley (Maccabi Petach Tikwa), Robert Jones (Hibernian FC), Thomas Kahlenberg (AJ Auxerre), Nihat Kahveci (Villarreal CF), Lewan Kebadze (AS Ethnikós Áchnas), Christopher Killen (Hibernian FC), Krešimir Kordić (HŠK Zrinjski (Mostar)), Brima Koroma (Kalmar FF), Georgi Korudżiew (FC Sopron), Aleksandr Kulatšenko (JK Trans Narva), Aristides Laureano Pertot (Tampere United), Vadims Logins (Dinaburg Daugavpils), Albert Luque Martos (Newcastle United FC), Diego Martín Forlán Corazo (Villarreal CF), Sebastian Martínez (SV Ried 1912), Lionel Mathis (AJ Auxerre), Mbuta Mbala (Grasshopper-Club Zurych), Liviu Mihai (Farul Constanța), Jonathan Montgomery (Dungannon Swifts FC), David Murphy (Hibernian FC), Serghei Namaşco (FC Tiraspol), Serhij Nazarenko (Dnipro Dniepropietrowsk), Mamadou Niang (Olympique de Marseille), Nilton (Szachtior Karaganda), Rasmus Nolsøe (HB Tórshavn), Stefán Örn Arnarson (Íþróttabandalag Keflavíkur), Hólmar Örn Rúnarsson (Íþróttabandalag Keflavíkur), Wilson Oruma (Olympique de Marseille), Marko Pantelić (Hertha BSC Berlin), Dusan Pavlovic (Grasshopper-Club Zurych), Naor Peser (Maccabi Petach Tikwa), Fredrik Petersson (Kalmar FF), Luigi Pieroni (AJ Auxerre), Marcel Reşitca (MKT-Araz İmişli), Sreto Ristić (Grasshopper-Club Zurych), Rodrigo (Dinamo Tbilisi), Nicolai Rudac (FC Tiraspol), Veaceslav Rusnac (Szachtior Karaganda), Andrij Rusoł (Dnipro Dniepropietrowsk), Chris Sørensen (Odense Boldklub), Veroljub Salatic (Grasshopper-Club Zurych), César Santín (Kalmar FF), Jussi-Pekka Savolainen (Tampere United), Andre Schembri (Marsaxlokk FC), Lars Schlichting (AS Ethnikós Áchnas), Arjan Sheta (Partizani Tirana), Miki Sipiläinen (Tampere United), Sulejman Smajić (HŠK Zrinjski (Mostar)), Slaven Stjepanović (FK Zeta (Golubovci)), Nebojša Stojković (FK Pobeda (Prilep)), Patrick Suffo (Maccabi Petach Tikwa), Magnús Sverrir Þorsteinsson (Íþróttabandalag Keflavíkur), Kyryło Sydorenko (FC Tiraspol), Dmitrij Szczegrikowicz (MTZ-RIPO Mińsk), Nikolče Tančevski (FK Pobeda (Prilep)), Christopher Thomas (Carmarthen Town AFC), Dinu Todoran (Farul Constanța), David Tomažič-Šeruga (NK Maribor), Mehmet Topuz (Kayserispor Kulübü), Demba Touré (Grasshopper-Club Zurych), Rafael Urazbachtin (Szachtior Karaganda), Aljoša Vojnović (NK Osijek), Žikica Vuksanovič (NK Maribor), Jarkko Wiss (Tampere United), Jawor Wyndew (Łokomotiw Płowdiw), Zbigniew Zakrzewski (Lech Poznań), Mladen Žižović (HŠK Zrinjski (Mostar)), Marcin Żewłakow (KAA Gent).

Strzelcy według drużyn:
 
AJ Auxerre: 1 - Sibiri Alain Traoré, Thomas Kahlenberg, Lionel Mathis, Luigi Pieroni
AS Ethnikós Áchnas: 4 - Marko Kmetec, 2 - Christos Poyiatzis, Zoran Stjepanović, 1 - Milan Belić, Lewan Kebadze, Lars Schlichting
Carmarthen Town AFC: 1 - Christopher Thomas
CS Grevenmacher: 2 - Anton Bozic
Dinaburg Daugavpils: 1 - Vadims Logins
Dinamo Tbilisi: 2 - Dżaba Dwali, Szota Grigalaszwili, 1 - Micheil Bobochidze, Micheil Chuciszwili, Dawit Gigauri, Sandro Iaszwili, Rodrigo
Dnipro Dniepropietrowsk: 2 - Siergiej Kornilenko, 1 - Rusłan Bidnenko, Serhij Nazarenko, Andrij Rusoł
Dungannon Swifts FC: 1 - Jonathan Montgomery
Farul Constanța: 2 - Mihai Guriţă, Tibor Moldovan, 1 - Radu Apostu, Ştefănel Farmache, Decebal Ghiară, Liviu Mihai, Dinu Todoran
FC Nitra: 5 - Róbert Rák, 2 - Martin Babic, Slavomír Bališ, Andrej Hesek, 1 - Martin Čižmár, Peter Grajciar, Erik Hrnčár
FC Sopron: 1 - Róbert Feczesin, Ion Ibric, Georgi Korudżiew
FC Tiraspol: 3 - Serghei Alexeev, 2 - Igor Picuşiac, 1 - Serghei Namaşco, Nicolai Rudac, Kyryło Sydorenko
FC Twente: 3 - Sharbel Touma
FK Moskwa: 2 - Roman Adamow, 1 - Piotr Bystrow
FK Pobeda (Prilep): 1 - Nebojša Stojković, Nikolče Tančevski
FK Zeta (Golubovci): 1 - Slaven Stjepanović
Grasshopper-Club Zurych: 1 - Eduardo, Mbuta Mbala, Dusan Pavlovic, Sreto Ristić, Veroljub Salatic, Demba Touré
HB Tórshavn: 1 - Rasmus Nolsøe
Hertha BSC Berlin: 1 - Yıldıray Baştürk, Marko Pantelić
Hibernian FC: 2 - Amadou Konté, Ivan Sproule, 1 - Scott Brown, Paul Dalglish, Steven Fletcher, Robert Jones, Christopher Killen, David Murphy
HŠK Zrinjski (Mostar): 1 - Lamine Diarra, Velibor Đurić, Krešimir Kordić, Sulejman Smajić, Mladen Žižović
Íþróttabandalag Keflavíkur: 2 - Guðmundur Steinarsson, 1 - Þórarinn Brynjar Kristjánsson, Símun Eiler Samuelsen, Stefán Örn Arnarson, Hólmar Örn Rúnarsson, Magnús Sverrir Þorsteinsson
JK Trans Narva: 1 - Aleksandr Kulatšenko
KAA Gent: 1 - Dominic Foley, Marcin Żewłakow
Kalmar FF: 3 - Ari, Shpetim Hasani, 2 - Lasse Johansson, 1 - Mikael Blomberg, Tobias Carlsson, Rasmus Elm, Viktor Elm, Brima Koroma, Fredrik Petersson, César Santín
Kayserispor Kulübü: 4 - Gökhan Ünal, 1 - Fatih Ceylan, Mehmet Topuz
Kilikia Erewan: 1 - Nszan Erzrumjan
Lech Poznań: 1 - Zbigniew Zakrzewski
Lillestrøm SK: 2 - Robert Koren, Magnus Myklebust, Kasey Wehrman, 1 - Bjørn Helge Riise
Łokomotiw Płowdiw: 1 - Iljami Halimi, Jawor Wyndew
Maccabi Petach Tikwa: 2 - Robil Sarsour, 1 - Emmanuel Ebiede, Dovev Gabbay, Jefisley, Naor Peser, Patrick Suffo
Marsaxlokk FC: 1 - Andre Schembri
MKT-Araz İmişli: 1 - Marcel Reşitca
MTZ-RIPO Mińsk: 2 - Bojan Mamić, Oleg Strachanowicz, 1 - Wiaczesław Gleb, Dmitrij Szczegrikowicz
Newcastle United FC: 2 - Shola Ameobi, 1 - Emre Belözoğlu, Albert Luque Martos
NK Maribor: 4 - Gorazd Zajc, 3 - Rene Mihelič, Zajko Zeba, 2 - Milan Rakič, 1 - David Tomažič-Šeruga, Žikica Vuksanovič
NK Osijek: 1 - Aljoša Vojnović
Odense Boldklub: 3 - Morten Fevang, 1 - Tobias Grahn, Chris Sørensen
Olympique de Marseille: 1 - Mamadou Niang, Wilson Oruma
Partizani Tirana: 1 - Arbër Abilaliaj, Elis Bakaj, Dorian Bylykbashi, Arjan Sheta
Shelbourne FC: 2 - Jason Byrne, 1 - Ollie Cahill, Glen Crowe, Joseph Cyrille Ndo, Sean Dillon
SV Ried 1912: 3 - Herwig Drechsel, 2 - Seo Jung-won, 1 - Jovan Damjanović, Oliver Glasner, Sebastian Martínez
Szachtior Karaganda: 1 - Michaił Głuszko, Nilton, Veaceslav Rusnac, Rafael Urazbachtin
Tampere United: 5 - Ville Lehtinen, 1 - Petri Heinänen, Antti Hynynen, Aristides Laureano Pertot, Jussi-Pekka Savolainen, Miki Sipiläinen, Jarkko Wiss
Villarreal CF: 1 - Nihat Kahveci, Diego Martín Forlán Corazo

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas