[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Jacek Kosmalski 19 goli - Jacek Kosmalski (Polonia Warszawa),
14 goli - Vuk Sotirović (Zawisza Bydgoszcz (2) 10, Jagiellonia Białystok 4),
13 goli - Marcin Folc (Zagłębie Sosnowiec), Mariusz Mężyk (Polonia Bytom), Kamil Witkowski I (Górnik Polkowice),
11 goli - Piotr Cetnarowicz (Lechia Gdańsk),
10 goli - Remigiusz Sobociński (Jagiellonia Białystok),
9 goli - Piotr Ćwielong (Ruch Chorzów), Hugo Enyinnaya (Odra Opole), Grzegorz Podstawek (Polonia Bytom), Artur Rozmus (Polonia Bytom), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk),
8 goli - Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Przemysław Łudziński (Ruch Chorzów), Damian Misan (Miedź Legnica), Andrzej Rybski (ŁKS Łomża 5, Górnik Polkowice 3),
7 goli - Adam Kompała (Piast Gliwice), Krzysztof Kretkowski (Unia Janikowo), Krystian Prymula (Zagłębie Sosnowiec),
6 goli - Jacek Berensztajn (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Chańko (Jagiellonia Białystok), Marek Citko (Polonia Warszawa), Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław), Marek Gancarczyk (Górnik Polkowice), Kamil Gęśla (Stal Stalowa Wola), Marcin Józefowicz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Kalinowski (Unia Janikowo), Wojciech Kędziora (Piast Gliwice), Gražvydas Mikulėnas (Ruch Chorzów), Maciej Tataj (Polonia Warszawa), Krzysztof Ulatowski (Śląsk Wrocław), Janusz Wolański (Jagiellonia Białystok), Dariusz Zawadzki (Kmita Zabierzów),
5 goli - Krzysztof Brede (Lechia Gdańsk), Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Wojciech Fabianowski (Kmita Zabierzów), Wojciech Grzyb (Ruch Chorzów), Grzegorz Jurczyk (Polonia Bytom), Krystian Kanarski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Sebastian Olszar (Polonia Warszawa), Branko Rašić (Unia Janikowo), Tomasz Sokołowski I (Ruch Chorzów),
4 gole - Wojciech Ankowski (Kmita Zabierzów), Tomasz Bzdęga (ŁKS Łomża), Piotr Chlipała (Kmita Zabierzów), Janusz Gancarczyk (Górnik Polkowice), Wojciech Górski (Górnik Polkowice), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów), Maxwell Kalu (Odra Opole 3, ŁKS Łomża 1), Jarosław Kaszowski (Piast Gliwice), Sylwester Kret (Miedź Legnica), Rafał Lasocki (Zawisza Bydgoszcz (2)), Arkadiusz Miklosik (Zawisza Bydgoszcz (2) 3, Lechia Gdańsk 1), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Maciej Rogalski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2, Lechia Gdańsk 2), Michał Rozkwitalski (ŁKS Łomża), Tomasz Sosna (Polonia Bytom), Tomasz Szewczuk (Śląsk Wrocław), Damian Świerblewski (ŁKS Łomża), Jacek Trzeciak (Polonia Bytom),
3 gole - Tomasz Copik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2, Odra Opole 1), Jacek Dąbrowski (ŁKS Łomża), Mariusz Dzienis (Jagiellonia Białystok), Tomasz Feliksiak (Zawisza Bydgoszcz (2) 2, Odra Opole 1), Dariusz Filipczak (Odra Opole), Paweł Gamla (Piast Gliwice), Dženan Hošić (Zagłębie Sosnowiec), Benjamin Imeh (Zawisza Bydgoszcz (2) 1, Śląsk Wrocław 2), Jacek Imianowski (Miedź Legnica), Remigiusz Jezierski (Ruch Chorzów), Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Ernest Konon (Jagiellonia Białystok), Marek Kubisz (Unia Janikowo), Krzysztof Kukulski (Piast Gliwice), Adam Majewski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Piotr Nowosielski (Unia Janikowo), Przemysław Pałkus (Stal Stalowa Wola), Karol Piątek (Lechia Gdańsk), Hubert Robaszek (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Arkadiusz Sojka (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Strózik (ŁKS Łomża), Marek Tracz (Odra Opole), Grzegorz Wan (Śląsk Wrocław), Łukasz Wesecki (Piast Gliwice), Sebastian Ziajka (Miedź Legnica), Hadis Zubanović (Zagłębie Sosnowiec),
2 gole - Piotr Bagnicki (Kmita Zabierzów), Rafał Bałecki (ŁKS Łomża), Krzysztof Bąk (Polonia Warszawa), Tomasz Bekas (Zawisza Bydgoszcz (2) 1, Unia Janikowo 1), Maciej Bębenek (Kmita Zabierzów), Artur Błażejewski (Odra Opole), Bartłomiej Chwalibogowski (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Dopierała (Stal Stalowa Wola), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Paweł Głowacki (ŁKS Łomża), Janusz Iwanicki (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Kaliciak (Górnik Polkowice), Maciej Kalkowski (Lechia Gdańsk), Paweł Kowalczyk (Stal Stalowa Wola), Łukasz Kubik (Odra Opole), Marek Kusiak (Stal Stalowa Wola), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Łuczyk (Stal Stalowa Wola), Jacek Maciorowski (Stal Stalowa Wola), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Bytom), Jacek Markiewicz (Jagiellonia Białystok), Daniel Mąka (Polonia Warszawa), Mariusz Miąsko (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Krzysztof Michalski (Zawisza Bydgoszcz (2)), Maciej Mysiak (Unia Janikowo), Sławomir Pach (Zagłębie Sosnowiec), Jacek Paczkowski (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Pajączkowski (Polonia Bytom), Mariusz Pawlak (Lechia Gdańsk), Łukasz Piątek (Polonia Warszawa), Jarosław Piątkowski (Zagłębie Sosnowiec), Dominik Płaza (Miedź Legnica), Petr Pokorný (Śląsk Wrocław), Mirosław Pokrywka (Kmita Zabierzów), Cezary Przewoźniak (Piast Gliwice), Paweł Sobolewski (Jagiellonia Białystok), Robert Speichler (Jagiellonia Białystok), Damian Staniszewski (Zawisza Bydgoszcz (2) 1, Unia Janikowo 1), Łukasz Stręciwilk (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Strugarek (ŁKS Łomża), Stefan Todorow (Unia Janikowo), Daniel Treściński (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Warczachowski (Unia Janikowo), Sławomir Wojciechowski (Lechia Gdańsk), Paweł Żmudziński (Górnik Polkowice),
1 gol - Łukasz Adamski (ŁKS Łomża), Adam Banaś (Piast Gliwice), Grzegorz Bonk (Ruch Chorzów), Krzysztof Butryn (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Konrad Cebula (Kmita Zabierzów), Daniel Chylaszek (Piast Gliwice), Łukasz Cichos (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Dudziński (Górnik Polkowice), Martins Ekwueme (Polonia Warszawa), Michał Filipowicz (Piast Gliwice), Tomasz Foszmańczyk (Polonia Bytom), Adrian Frańczak (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Galeja (Polonia Bytom), Konrad Gołoś (Polonia Warszawa), Rafał Grzyb (Polonia Bytom), Piotr Halkowicz (Miedź Legnica), Branko Hucika (Polonia Warszawa), Andrzej Ignasiak (Śląsk Wrocław), Marcin Jeziorny (Górnik Polkowice), Paweł Kaczorowski (Śląsk Wrocław), Piotr Kajda (Kmita Zabierzów), Grzegorz Kaliciak (Kmita Zabierzów), Marcin Kiczyński (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Marcin Klatt (Zawisza Bydgoszcz (2)), Adrian Klepczyński (Polonia Bytom), Marián Kočiš (Kmita Zabierzów), Przemysław Kocot (Górnik Polkowice), Marcin Kocur (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Konieczny (Górnik Polkowice), Rafał Kosznik (Lechia Gdańsk), Hubert Kościukiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Kośmicki (Jagiellonia Białystok), Tadeusz Krawiec (Stal Stalowa Wola), Grzegorz Król (Lechia Gdańsk), Łukasz Krzycki (Piast Gliwice), Jarosław Kupis (Polonia Bytom), Kamil Kuzera (Polonia Warszawa), Maciej Lesisz (ŁKS Łomża), Klaudiusz Łatkowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Ławecki (Stal Stalowa Wola), Tomasz Łuba (ŁKS Łomża), Jakub Małecki (Śląsk Wrocław), Jacek Manuszewski (Lechia Gdańsk), Mariusz Marczak (Jagiellonia Białystok), Przemysław Mądry (Górnik Polkowice), Adrian Mierzejewski (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Misiura (Ruch Chorzów), Adam Młodzieniak (Unia Janikowo), Amadou Morou (Unia Janikowo), Jacek Moryc (Polonia Warszawa), Mike Mozie (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Željko Mrvaljević (Zawisza Bydgoszcz (2)), Adrian Napierała (Jagiellonia Białystok), Rafał Naskręt (Jagiellonia Białystok), Paweł Odrzywolski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Daniel Onyekachi (Kmita Zabierzów), Michał Osiński (Ruch Chorzów), Przemysław Oziębała (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Paciorek (Odra Opole), Grzegorz Pater (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Pawlak (Unia Janikowo), Paweł Pęczak (Lechia Gdańsk), Piotr Plewnia (Polonia Bytom), Michał Pulkowski (Ruch Chorzów), Marcin Rackiewicz (Zawisza Bydgoszcz (2)), Michał Rajkiewicz (Miedź Legnica), Tomasz Salamoński (Górnik Polkowice), Dawid Skrzypek (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Skwara (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Wojciech Smarduch (Miedź Legnica), Piotr Sobotta (Odra Opole), Dariusz Solnica (Piast Gliwice), Radek Šourek (Śląsk Wrocław), Michał Stolarz (Kmita Zabierzów), Jan Strelec (Miedź Legnica), Michał Suchan (Kmita Zabierzów), Taras Szamszorik (ŁKS Łomża), Michał Trzeciakiewicz (Jagiellonia Białystok), Ivan Udarević (Polonia Warszawa), Marek Wasiluk (Jagiellonia Białystok), Grzegorz Wędzyński (Polonia Warszawa), Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola), Rafał Wodniok (Miedź Legnica), Rafał Wójcik (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski), Jarosław Zadylak (Piast Gliwice), Mariusz Zasada (Polonia Warszawa), Michał Zieliński (Polonia Bytom), Iwo Zubrzycki (ŁKS Łomża), Łukasz Żyrkowski (Piast Gliwice).

Strzelcy według drużyn:
 
Górnik Polkowice: 13 - Kamil Witkowski I, 6 - Marek Gancarczyk, 4 - Janusz Gancarczyk, Wojciech Górski, 3 - Andrzej Rybski, 2 - Krzysztof Kaliciak, Paweł Żmudziński, 1 - Damian Dudziński, Marcin Jeziorny, Przemysław Kocot, Bartłomiej Konieczny, Przemysław Mądry, Tomasz Salamoński
Jagiellonia Białystok: 10 - Remigiusz Sobociński, 6 - Jacek Chańko, Janusz Wolański, 4 - Vuk Sotirović, 3 - Mariusz Dzienis, Ernest Konon, 2 - Jacek Markiewicz, Paweł Sobolewski, Robert Speichler, 1 - Marcin Kośmicki, Mariusz Marczak, Adrian Napierała, Rafał Naskręt, Michał Trzeciakiewicz, Marek Wasiluk
Kmita Zabierzów: 6 - Dariusz Zawadzki, 5 - Wojciech Fabianowski, 4 - Wojciech Ankowski, Piotr Chlipała, 2 - Piotr Bagnicki, Maciej Bębenek, Mirosław Pokrywka, 1 - Konrad Cebula, Piotr Kajda, Grzegorz Kaliciak, Marián Kočiš, Daniel Onyekachi, Michał Stolarz, Michał Suchan
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: 5 - Krystian Kanarski, 3 - Hubert Robaszek, Arkadiusz Sojka, 2 - Tomasz Copik, Mariusz Miąsko, Maciej Rogalski, 1 - Łukasz Cichos, Adrian Frańczak, Marcin Kiczyński, Klaudiusz Łatkowski, Grzegorz Skwara, Rafał Wójcik
Lechia Gdańsk: 11 - Piotr Cetnarowicz, 9 - Piotr Wiśniewski, 5 - Krzysztof Brede, Paweł Buzała, 3 - Karol Piątek, 2 - Maciej Kalkowski, Mariusz Pawlak, Maciej Rogalski, Sławomir Wojciechowski, 1 - Rafał Kosznik, Grzegorz Król, Jacek Manuszewski, Arkadiusz Miklosik, Paweł Pęczak
ŁKS Łomża: 5 - Andrzej Rybski, 4 - Tomasz Bzdęga, Michał Rozkwitalski, Damian Świerblewski, 3 - Jacek Dąbrowski, Paweł Strózik, 2 - Rafał Bałecki, Paweł Głowacki, Krzysztof Strugarek, 1 - Łukasz Adamski, Maxwell Kalu, Maciej Lesisz, Tomasz Łuba, Taras Szamszorik, Iwo Zubrzycki
Miedź Legnica: 8 - Damian Misan, 4 - Sylwester Kret, 3 - Jacek Imianowski, Sebastian Ziajka, 2 - Marcin Garuch, Dominik Płaza, 1 - Piotr Halkowicz, Michał Rajkiewicz, Wojciech Smarduch, Jan Strelec, Rafał Wodniok
Odra Opole: 9 - Hugo Enyinnaya, 3 - Dariusz Filipczak, Maxwell Kalu, Marek Tracz, 2 - Artur Błażejewski, Łukasz Kubik, 1 - Tomasz Copik, Tomasz Feliksiak, Grzegorz Paciorek, Piotr Sobotta
Piast Gliwice: 7 - Adam Kompała, 6 - Wojciech Kędziora, 4 - Jarosław Kaszowski, Tomasz Podgórski, 3 - Paweł Gamla, Krzysztof Kukulski, Łukasz Wesecki, 2 - Cezary Przewoźniak, 1 - Adam Banaś, Daniel Chylaszek, Michał Filipowicz, Łukasz Krzycki, Dariusz Solnica, Jarosław Zadylak, Łukasz Żyrkowski
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 8 - Krzysztof Chrapek, 6 - Marcin Józefowicz, 3 - Dariusz Kołodziej, 1 - Krzysztof Butryn, Marcin Kocur, Piotr Koman, Mike Mozie, Paweł Odrzywolski, Grzegorz Pater
Polonia Bytom: 13 - Mariusz Mężyk, 9 - Grzegorz Podstawek, Artur Rozmus, 5 - Grzegorz Jurczyk, 4 - Tomasz Sosna, Jacek Trzeciak, 2 - Ireneusz Marcinkowski, Adrian Pajączkowski, 1 - Tomasz Foszmańczyk, Damian Galeja, Rafał Grzyb, Adrian Klepczyński, Jarosław Kupis, Piotr Plewnia, Michał Zieliński
Polonia Warszawa: 19 - Jacek Kosmalski, 6 - Marek Citko, Maciej Tataj, 5 - Sebastian Olszar, 2 - Krzysztof Bąk, Daniel Mąka, Łukasz Piątek, 1 - Martins Ekwueme, Konrad Gołoś, Branko Hucika, Kamil Kuzera, Jacek Moryc, Ivan Udarević, Grzegorz Wędzyński, Mariusz Zasada
Ruch Chorzów: 9 - Piotr Ćwielong, 8 - Przemysław Łudziński, 6 - Gražvydas Mikulėnas, 5 - Wojciech Grzyb, Tomasz Sokołowski I, 4 - Łukasz Janoszka, 3 - Remigiusz Jezierski, 1 - Grzegorz Bonk, Grzegorz Misiura, Michał Osiński, Michał Pulkowski
Stal Stalowa Wola: 6 - Kamil Gęśla, 3 - Przemysław Pałkus, 2 - Rafał Dopierała, Janusz Iwanicki, Paweł Kowalczyk, Marek Kusiak, Grzegorz Łuczyk, Jacek Maciorowski, Łukasz Stręciwilk, 1 - Tadeusz Krawiec, Jakub Ławecki, Jaromir Wieprzęć
Śląsk Wrocław: 6 - Sebastian Dudek, Krzysztof Ulatowski, 4 - Tomasz Szewczuk, 3 - Grzegorz Wan, 2 - Benjamin Imeh, Petr Pokorný, 1 - Andrzej Ignasiak, Paweł Kaczorowski, Jakub Małecki, Radek Šourek
Unia Janikowo: 7 - Krzysztof Kretkowski, 6 - Łukasz Kalinowski, 5 - Branko Rašić, 3 - Marek Kubisz, Piotr Nowosielski, 2 - Maciej Mysiak, Stefan Todorow, Tomasz Warczachowski, 1 - Tomasz Bekas, Adam Młodzieniak, Amadou Morou, Szymon Pawlak, Damian Staniszewski
Zagłębie Sosnowiec: 13 - Marcin Folc, 7 - Krystian Prymula, 6 - Jacek Berensztajn, 3 - Dženan Hošić, Hadis Zubanović, 2 - Bartłomiej Chwalibogowski, Marcin Lachowski, Sławomir Pach, Jacek Paczkowski, Jarosław Piątkowski, Daniel Treściński, 1 - Hubert Kościukiewicz, Adrian Mierzejewski, Przemysław Oziębała, Dawid Skrzypek
Zawisza Bydgoszcz (2): 10 - Vuk Sotirović, 4 - Rafał Lasocki, 3 - Adam Majewski, Arkadiusz Miklosik, 2 - Tomasz Feliksiak, Krzysztof Michalski, 1 - Tomasz Bekas, Benjamin Imeh, Marcin Klatt, Željko Mrvaljević, Marcin Rackiewicz, Damian Staniszewski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas