[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
14 goli - Szczoczarz (Stal Rzeszów),
12 goli - Prędota (Motor Lublin), Mateusz Wolański (Wisłoka Dębica),
11 goli - Koczon (Motor Lublin),
10 goli - Chlipała (Kolejarz Stróże), R.Policht (Okocimski KS Brzesko), D.Wolański (Stal Rzeszów),
9 goli - Fabianowski (Stal Rzeszów), Giza (Orlęta Radzyń Podlaski 2, Hetman Zamość 7), D.Kantor (Wisłoka Dębica),
8 goli - Florian (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Kleszcz (Wierna Małogoszcz), Popławski (Motor Lublin),
7 goli - Albingier (Hetman Zamość), Jarosz (Hutnik Kraków), Panek (Orlęta Radzyń Podlaski), Świerad (Sandecja Nowy Sącz), K.Trela (Kolejarz Stróże), Wasilewski (Hutnik Kraków), Wieczorek (Korona II Kielce), Zabłocki (Korona II Kielce),
6 goli - Królikowski (Wisłoka Dębica), Księżyc (Górnik Wieliczka), Lipecki (Górnik Wieliczka), Pasionek (Hutnik Kraków), Paszkiewicz (Hutnik Kraków), Sendorek (Górnik Wieliczka), Skorupski (Orlęta Radzyń Podlaski), Wachowicz (Hetman Zamość),
5 goli - Berliński (Kolejarz Stróże), Laszko (Motor Lublin), Nakoulma (Hetman Zamość), Piszczek (Górnik Wieliczka), Pliszka (Orlęta Radzyń Podlaski),
4 gole - Atanasković (Okocimski KS Brzesko), Bagnicki (Korona II Kielce), Chyła (Orlęta Radzyń Podlaski), Dziadzio (Hutnik Kraków), Fatyga (AKS Busko Zdrój), Francuz (AKS Busko Zdrój), Imiołek (Okocimski KS Brzesko), Kalita (Wisłoka Dębica), Karwat (Okocimski KS Brzesko), Kloc (Stal Rzeszów), Kopeć (Korona II Kielce), Kozubek (Korona II Kielce), Kubowicz (Wisła II Kraków), Maziarz (Motor Lublin), Mazurek (Avia Świdnik), K.Mączyński (Wisła II Kraków), Pacholarz (Orlęta Radzyń Podlaski), Pawłowski (Wierna Małogoszcz), M.Piotrowicz (Orlęta Radzyń Podlaski), Pisarczyk (AKS Busko Zdrój), Ptaszyński (Motor Lublin), Szabat (Wisła II Kraków), K.Szymański (Stal Rzeszów), Tomczyk (Motor Lublin),
3 gole - Bergier (Kolejarz Stróże), Broź (Wisła II Kraków), Bugała (Avia Świdnik), Gryboś (Stal Sanok), Iracki (Motor Lublin), Jabłoński (Stal Rzeszów), Kiełb (Korona II Kielce), Kobos (Stal Rzeszów), Kozieł (Okocimski KS Brzesko), Lniany (Wierna Małogoszcz), Małecki (Wisła II Kraków), Matras (Okocimski KS Brzesko), Micanski (Korona II Kielce), Ogar (Okocimski KS Brzesko), Pranagal (Avia Świdnik), Rusiecki (Avia Świdnik), Wojcieszyński (Górnik Wieliczka), Mariusz Wolański (Wisłoka Dębica), Zawiślan (Sandecja Nowy Sącz), Zołotar (Wisłoka Dębica), Żmuda (Motor Lublin),
2 gole - Bałuszyński (Kolejarz Stróże), Biernacki (Kolejarz Stróże), Borowczyk (Stal Sanok), Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Brud (Wisła II Kraków), Burliga (Wisła II Kraków), Cichoń (Korona II Kielce), Czajka (Hutnik Kraków), Damasiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Gromba (Avia Świdnik), Gruszka (Górnik Wieliczka), Jacek (Wisła II Kraków), Jasik (Avia Świdnik), Jędryas (Stal Rzeszów), Kajca (Górnik Wieliczka), Kandyfer (Sandecja Nowy Sącz), Kiwacki (Hutnik Kraków), Maciej Kleszcz (Hetman Zamość), Kowalski (Kolejarz Stróże), P.Król (Korona II Kielce), Kuzicki (Stal Sanok), Kwaśniewski (Wierna Małogoszcz), Kwiek (Wisła II Kraków), Lenart (Avia Świdnik), Łukaczyński (Kolejarz Stróże), Madeja (Korona II Kielce), Michałek (Korona II Kielce), Mielec (Kolejarz Stróże), Ł.Misztal (Avia Świdnik), Daniel Niemczyk (Stal Sanok), Ostalczyk (Korona II Kielce), Pańko (Stal Sanok), Pazdan (Hutnik Kraków), Petrović (Kolejarz Stróże), Pliżga (Hetman Zamość), Powroźnik (Górnik Wieliczka), Puchała (AKS Busko Zdrój), Radovanović (Wisła II Kraków), Reiman (Stal Rzeszów), Robak (Korona II Kielce), Rożej (Korona II Kielce), Smółka (Wisła II Kraków), Solecki (Hetman Zamość), Szewc (Avia Świdnik), Świerczyński (Hutnik Kraków), Turkowski (Motor Lublin), M.Wiącek (Górnik Wieliczka), Michał Wolański (Wisłoka Dębica), Piotr Wtorek (Górnik Wieliczka),
1 gol - Antas (Hutnik Kraków), Badowicz (Stal Sanok), Barycza (Wisłoka Dębica), A.Basta (Kolejarz Stróże), Bizoń (Okocimski KS Brzesko), Bonin (Korona II Kielce), Bubiłek (Avia Świdnik), Chiacu (Wisła II Kraków), T.Ciastoń (Kolejarz Stróże), Czępiński (Avia Świdnik), Dawidowski (Wisła II Kraków), Dębski (Hutnik Kraków), R.Drąg (Kolejarz Stróże), H.Drej (Motor Lublin), K.Drej (Motor Lublin), Drozd (Stal Rzeszów), Drzymont (Korona II Kielce), M.Frączek (Orlęta Radzyń Podlaski), Gajek (Hutnik Kraków), Garzeł (Hutnik Kraków), Gołąbek (Kolejarz Stróże), R.Grzyb (Wierna Małogoszcz), Gzyl (AKS Busko Zdrój), Hajduk (Sandecja Nowy Sącz), Jagła (Okocimski KS Brzesko), Jaros (Wierna Małogoszcz), Jędrusiak (Wisłoka Dębica), Kaczor (Hutnik Kraków), P.Kaczorowski (Wisła II Kraków), Kal (Korona II Kielce), S.Kantor (Wisłoka Dębica), Kapusta (Górnik Wieliczka), P.Kępa (Hutnik Kraków), Kiéma (Hetman Zamość), Kobylski (Okocimski KS Brzesko), Kosiba (Stal Sanok), Kostecki (Okocimski KS Brzesko), Kowalczyk (Korona II Kielce), Kozub (Sandecja Nowy Sącz), R.Król (Korona II Kielce), Krystosiak (Orlęta Radzyń Podlaski), Kryszałowicz (Wisła II Kraków), Łoch (Wisłoka Dębica), Maciejewski (Avia Świdnik), Majda (Stal Rzeszów), Matuszewski (Stal Sanok), Musiał (Górnik Wieliczka), Nastulak (Orlęta Radzyń Podlaski), Damian Niemczyk (Stal Rzeszów), Nikody (Stal Sanok), G.Nowak (Sandecja Nowy Sącz), Onyekachi (Górnik Wieliczka), Pastuszka (AKS Busko Zdrój), Pawłowicz (Górnik Wieliczka), Piwowarczyk (Wierna Małogoszcz), D.Policht (Okocimski KS Brzesko), Radulj (Korona II Kielce), Sikorski (Stal Rzeszów), Stolarczyk (Wisła II Kraków), B.Szczepański (Górnik Wieliczka), Tatara (Stal Rzeszów), Trzeciakiewicz (Korona II Kielce), Walęciak (Kolejarz Stróże), Mateusz Wawryka (Okocimski KS Brzesko), Wilk (Korona II Kielce), Paweł Wtorek (Stal Rzeszów), Zawada (AKS Busko Zdrój), Zegarek (Górnik Wieliczka).

Strzelcy według drużyn:
 
AKS Busko Zdrój: 4 - Fatyga, Francuz, Pisarczyk, 2 - Puchała, 1 - Gzyl, Pastuszka, Zawada
Avia Świdnik: 4 - Mazurek, 3 - Bugała, Pranagal, Rusiecki, 2 - Gromba, Jasik, Lenart, Ł.Misztal, Szewc, 1 - Bubiłek, Czępiński, Maciejewski
Górnik Wieliczka: 6 - Księżyc, Lipecki, Sendorek, 5 - Piszczek, 3 - Wojcieszyński, 2 - Gruszka, Kajca, Powroźnik, M.Wiącek, Piotr Wtorek, 1 - Kapusta, Musiał, Onyekachi, Pawłowicz, B.Szczepański, Zegarek
Hetman Zamość: 7 - Albingier, Giza, 6 - Wachowicz, 5 - Nakoulma, 2 - Maciej Kleszcz, Pliżga, Solecki, 1 - Kiéma
Hutnik Kraków: 7 - Jarosz, Wasilewski, 6 - Pasionek, Paszkiewicz, 4 - Dziadzio, 2 - Czajka, Kiwacki, Pazdan, Świerczyński, 1 - Antas, Dębski, Gajek, Garzeł, Kaczor, P.Kępa
Kolejarz Stróże: 10 - Chlipała, 7 - K.Trela, 5 - Berliński, 3 - Bergier, 2 - Bałuszyński, Biernacki, Kowalski, Łukaczyński, Mielec, Petrović, 1 - A.Basta, T.Ciastoń, R.Drąg, Gołąbek, Walęciak
Korona II Kielce: 7 - Wieczorek, Zabłocki, 4 - Bagnicki, Kopeć, Kozubek, 3 - Kiełb, Micanski, 2 - Cichoń, P.Król, Madeja, Michałek, Ostalczyk, Robak, Rożej, 1 - Bonin, Drzymont, Kal, Kowalczyk, R.Król, Radulj, Trzeciakiewicz, Wilk
Motor Lublin: 12 - Prędota, 11 - Koczon, 8 - Popławski, 5 - Laszko, 4 - Maziarz, Ptaszyński, Tomczyk, 3 - Iracki, Żmuda, 2 - Turkowski, 1 - H.Drej, K.Drej
Okocimski KS Brzesko: 10 - R.Policht, 4 - Atanasković, Imiołek, Karwat, 3 - Kozieł, Matras, Ogar, 1 - Bizoń, Jagła, Kobylski, Kostecki, D.Policht, Mateusz Wawryka
Orlęta Radzyń Podlaski: 7 - Panek, 6 - Skorupski, 5 - Pliszka, 4 - Chyła, Pacholarz, M.Piotrowicz, 2 - Borysiuk, Giza, 1 - M.Frączek, Krystosiak, Nastulak
Sandecja Nowy Sącz: 8 - Florian, 7 - Świerad, 3 - Zawiślan, 2 - Damasiewicz, Kandyfer, 1 - Hajduk, Kozub, G.Nowak
Stal Rzeszów: 14 - Szczoczarz, 10 - D.Wolański, 9 - Fabianowski, 4 - Kloc, K.Szymański, 3 - Jabłoński, Kobos, 2 - Jędryas, Reiman, 1 - Drozd, Majda, Damian Niemczyk, Sikorski, Tatara, Paweł Wtorek
Stal Sanok: 3 - Gryboś, 2 - Borowczyk, Kuzicki, Daniel Niemczyk, Pańko, 1 - Badowicz, Kosiba, Matuszewski, Nikody
Wierna Małogoszcz: 8 - Mateusz Kleszcz, 4 - Pawłowski, 3 - Lniany, 2 - Kwaśniewski, 1 - R.Grzyb, Jaros, Piwowarczyk
Wisła II Kraków: 4 - Kubowicz, K.Mączyński, Szabat, 3 - Broź, Małecki, 2 - Brud, Burliga, Jacek, Kwiek, Radovanović, Smółka, 1 - Chiacu, Dawidowski, P.Kaczorowski, Kryszałowicz, Stolarczyk
Wisłoka Dębica: 12 - Mateusz Wolański, 9 - D.Kantor, 6 - Królikowski, 4 - Kalita, 3 - Mariusz Wolański, Zołotar, 2 - Michał Wolański, 1 - Barycza, Jędrusiak, S.Kantor, Łoch

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas