[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Robert Lewandowski 21 goli - Robert Lewandowski (Znicz Pruszków),
20 goli - Marcin Wachowicz (Arka Gdynia),
16 goli - Sławomir Peszko (Wisła Płock),
14 goli - Dariusz Kołodziej (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
13 goli - Daniel Koczon (Motor Lublin), Przemysław Łudziński (Śląsk Wrocław), Olgierd Moskalewicz (Arka Gdynia),
11 goli - Maciej Rogalski (Lechia Gdańsk), Robert Wilk (Pelikan Łowicz), Bartosz Wiśniewski (Znicz Pruszków 8, Wisła Płock 3),
10 goli - Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Piotr Cetnarowicz (Lechia Gdańsk), Hubert Jaromin (GKS Katowice), Wojciech Kędziora (Piast Gliwice), Martin Matúš (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
9 goli - Bartosz Karwan (Arka Gdynia), Patryk Klofik (Śląsk Wrocław), Marcin Pacan (Pelikan Łowicz), Robert Żbikowski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
8 goli - Hugo Enyinnaya (Odra Opole), Jacek Kosmalski (Polonia Warszawa), Tomasz Magdziarz (Warta Poznań), Andrzej Rybski (Lechia Gdańsk), Paweł Żmudziński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
7 goli - Łukasz Adamski (ŁKS Łomża), Paweł Gamla (Piast Gliwice), Radosław Gilewicz (Polonia Warszawa), Marcin Narwojsz (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Grzegorz Niciński (Arka Gdynia),
6 goli - Krzysztof Kaliciak (GKS Katowice), Adam Kompała (Piast Gliwice), Daniel Mąka (Polonia Warszawa), Piotr Petasz (ŁKS Łomża 4, Piast Gliwice 2), Łukasz Piątek (Polonia Warszawa), Marcin Pontus (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 4, Odra Opole 2), Mariusz Sacha (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
5 goli - Piotr Bagnicki (Kmita Zabierzów), Tomasz Bzdęga (ŁKS Łomża), Łukasz Cichos (Tur Turek), Jan Cios (Kmita Zabierzów), Tomasz Piotrowski (Znicz Pruszków), Paweł Posmyk (Warta Poznań), Lumír Sedláček (Polonia Warszawa), Paweł Tomczyk (Motor Lublin 3, Wisła Płock 2), Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola),
4 gole - Tomasz Copik (Odra Opole), Sebastian Dudek (Śląsk Wrocław), Łukasz Ganowicz (Odra Opole), Kamil Gęśla (Stal Stalowa Wola), Benjamin Imeh (Śląsk Wrocław), Paweł Iwanicki (Warta Poznań), Jarosław Kaszowski (Piast Gliwice), Krzysztof Kretkowski (Wisła Płock), Sebastian Kurowski (Kmita Zabierzów), Przemysław Pałkus (Stal Stalowa Wola), Piotr Prędota (Motor Lublin 3, Piast Gliwice 1), Michał Rozkwitalski (Pelikan Łowicz), Abel Salami (Stal Stalowa Wola), Robert Sierka (GKS Katowice), Krzysztof Sikora (Tur Turek), Damian Świerblewski (ŁKS Łomża 3, Podbeskidzie Bielsko-Biała 1), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Bartosz Woźniak (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Stanisław Wróbel (Piast Gliwice), Krzysztof Zaremba (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
3 gole - Mariusz Adaszek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Artur Andruszczak (Lechia Gdańsk), Piotr Bania (Wisła Płock), Artur Błażejewski (Odra Opole), Tomasz Feliksiak (Odra Opole 2, Znicz Pruszków 1), Marek Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Sebastian Gielza (GKS Katowice), Bartłomiej Grabczyński (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Robert Hyży (Pelikan Łowicz), Paweł Kaczmarek (Znicz Pruszków), Grzegorz Król (Kmita Zabierzów), Igor Lewczuk (Znicz Pruszków), Tomasz Mazurkiewicz (Arka Gdynia), Krzysztof Michalski (Polonia Warszawa), Gražvydas Mikulėnas (GKS Katowice), Marcin Nowak (Piast Gliwice), Paweł Olszewski (Tur Turek), Petr Pokorný (Śląsk Wrocław), Tomasz Szewczuk (Śląsk Wrocław), Dariusz Sztylka (Śląsk Wrocław), Krzysztof Ulatowski (Śląsk Wrocław), Grzegorz Wan (Warta Poznań), Kamil Wilczek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Maciej Wyszogrodzki (Pelikan Łowicz),
2 gole - Pape Samba Ba (Odra Opole), Piotr Bazler (Arka Gdynia), Krzysztof Bąk (Polonia Warszawa), Konrad Cebula (Kmita Zabierzów), Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Janusz Gancarczyk (Śląsk Wrocław), Daniel Gołębiewski (ŁKS Łomża), Karol Gregorek (Wisła Płock), Łukasz Grzeszczyk (Znicz Pruszków), Michał Herman (Znicz Pruszków), Rafał Jarosz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Jurgielewicz (ŁKS Łomża), Maxwell Kalu (ŁKS Łomża), Daniel Kokosiński (Znicz Pruszków), Mateusz Kołodziejski (Motor Lublin), Radosław Kowalczyk (Pelikan Łowicz), Łukasz Kowalski (Arka Gdynia), Tadeusz Krawiec (Stal Stalowa Wola), Rafał Lasocki (Wisła Płock), Krystian Lebioda (Stal Stalowa Wola), Adam Łagiewka (Tur Turek), Łukasz Łukasik (Warta Poznań), Maciej Małkowski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krzysztof Markowski (GKS Katowice), Łukasz Matusiak (Tur Turek), Paweł Maziarz (Motor Lublin), Adrian Mierzejewski (Wisła Płock), Goran Mlađenović (Kmita Zabierzów), Paweł Pęczak (Lechia Gdańsk), Tomasz Podgórski (Piast Gliwice), Tomasz Prasnal (GKS Katowice), Dawid Ptaszyński I (Motor Lublin), John Raus (ŁKS Łomża), Robert Rosiński (Śląsk Wrocław), Krzysztof Rusinek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Damian Sadowski (GKS Katowice), Arkadiusz Sojka (Pelikan Łowicz), Robert Speichler (Lechia Gdańsk), Krzysztof Trela (Stal Stalowa Wola), Marcin Wojciechowski (Tur Turek 1, Warta Poznań 1), Zbigniew Wójcik (Śląsk Wrocław), Janusz Wrześniak (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Mariusz Zasada (Polonia Warszawa), Dariusz Zawadzki (Wisła Płock), Paweł Zawistowski (Znicz Pruszków), Mateusz Żytko (Wisła Płock),
1 gol - Rafał Andraszak (Piast Gliwice), Wojciech Ankowski (Kmita Zabierzów), Adam Banaś (Piast Gliwice), Andrzej Bednarz (Kmita Zabierzów), Maciej Bębenek (Kmita Zabierzów), Georgi Biżew (ŁKS Łomża), Filip Burkhardt (Tur Turek), Vladimír Čáp (Śląsk Wrocław), Piotr Chlipała (Kmita Zabierzów), Michał Chrabąszcz (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Daniel Chylaszek (Piast Gliwice), Sławomir Cienciała (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Zbigniew Czerbniak (Pelikan Łowicz), Juraj Dančík (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Fechner (Lechia Gdańsk), Tomasz Foszmańczyk (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marek Gajowski (GKS Katowice), Dariusz Gawęcki (Kmita Zabierzów), Vahan Gevorgyan (Wisła Płock), Jacek Gorczyca (GKS Katowice), Wojciech Górski (Śląsk Wrocław), Bartosz Grabowski (Tur Turek), Sławomir Jarczyk (Wisła Płock), Marcin Józefowicz (Odra Opole), Krzysztof Kaczmarek (Śląsk Wrocław), Piotr Kasperkiewicz (Lechia Gdańsk), Sebastian Kęska (ŁKS Łomża), Piotr Klepczarek I (Wisła Płock), Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Bartłomiej Konieczny (Polonia Warszawa), Rafał Król (Motor Lublin), Jarosław Krzyżanowski (Wisła Płock), Kamil Kuzera (Polonia Warszawa), Robert Lasek (GKS Katowice), Grzegorz Lewandowski (ŁKS Łomża), Tomasz Lewandowski (Warta Poznań), Michał Łabędzki (Arka Gdynia), Bartosz Ława (Arka Gdynia), Jakub Ławecki (Stal Stalowa Wola), Michał Maciejewski (Motor Lublin), Jacek Maciorowski (Stal Stalowa Wola), Wojciech Marcinkiewicz (Warta Poznań), Tomáš Michálek (Wisła Płock), Maciej Michniewicz (Piast Gliwice), Łukasz Misztal (Motor Lublin), Mariusz Mowlik (Polonia Warszawa), Damian Nawrocik (Arka Gdynia), Alain Ngamayama (Warta Poznań), Charles Nwaogu (Znicz Pruszków), Sebastian Olszar (Polonia Warszawa), Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków), Grzegorz Pater (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Pawlak (Warta Poznań), Mariusz Pawlak (Polonia Warszawa), Karol Piątek (Lechia Gdańsk), Rafał Piętka (Tur Turek), Krzysztof Piosik (Warta Poznań), Krzysztof Piskuła (Warta Poznań), Bartłomiej Piszczek (Stal Stalowa Wola), Michał Płotka (Motor Lublin), Piotr Polczak (GKS Katowice), Marcin Popławski (Motor Lublin), Marcin Rackiewicz (Znicz Pruszków), Maksymilian Rogalski (Wisła Płock), Dariusz Romuzga (Kmita Zabierzów), Maciej Rybaczuk (Znicz Pruszków), Mikołaj Rybaczuk (Znicz Pruszków), Paweł Sędrowski (ŁKS Łomża), Damian Sędziak (Tur Turek), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock), Paweł Sobczak (Wisła Płock), Mateusz Sroka (GKS Katowice), Kamil Stachyra (Motor Lublin), Marcin Staniek (Pelikan Łowicz), Damian Staniszewski (Wisła Płock), Marcin Szałęga (Lechia Gdańsk), Michał Szczyrba (Piast Gliwice), Maciej Szmatiuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sylwester Śliga (Tur Turek), Marek Tracz (Odra Opole), Łukasz Trałka (Lechia Gdańsk), Longinus Uwakwe (Stal Stalowa Wola), Witold Wawrzyczek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Grzegorz Wędzyński (Polonia Warszawa), Łukasz Wijas (GKS Katowice), Jacek Wiśniewski (Wisła Płock), Igor Witczak (Tur Turek), Adam Wrzask (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Marcin Zontek (Kmita Zabierzów), Przemysław Żmuda (Motor Lublin).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 20 - Marcin Wachowicz, 13 - Olgierd Moskalewicz, 9 - Bartosz Karwan, 7 - Grzegorz Niciński, 3 - Tomasz Mazurkiewicz, 2 - Piotr Bazler, Łukasz Kowalski, 1 - Michał Łabędzki, Bartosz Ława, Damian Nawrocik
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 9 - Robert Żbikowski, 7 - Marcin Narwojsz, 4 - Marcin Pontus, Bartosz Woźniak, 3 - Mariusz Adaszek, Bartłomiej Grabczyński, Kamil Wilczek, 2 - Maciej Małkowski, Krzysztof Rusinek, Janusz Wrześniak, 1 - Michał Chrabąszcz, Tomasz Foszmańczyk, Witold Wawrzyczek, Adam Wrzask
GKS Katowice: 10 - Hubert Jaromin, 6 - Krzysztof Kaliciak, 4 - Robert Sierka, 3 - Sebastian Gielza, Gražvydas Mikulėnas, 2 - Krzysztof Markowski, Tomasz Prasnal, Damian Sadowski, 1 - Marek Gajowski, Jacek Gorczyca, Robert Lasek, Piotr Polczak, Mateusz Sroka, Łukasz Wijas
Kmita Zabierzów: 5 - Piotr Bagnicki, Jan Cios, 4 - Sebastian Kurowski, 3 - Grzegorz Król, 2 - Konrad Cebula, Goran Mlađenović, 1 - Wojciech Ankowski, Andrzej Bednarz, Maciej Bębenek, Piotr Chlipała, Dariusz Gawęcki, Dariusz Romuzga, Marcin Zontek
Lechia Gdańsk: 11 - Maciej Rogalski, 10 - Paweł Buzała, Piotr Cetnarowicz, 8 - Andrzej Rybski, 4 - Piotr Wiśniewski, 3 - Artur Andruszczak, 2 - Paweł Pęczak, Robert Speichler, 1 - Sebastian Fechner, Piotr Kasperkiewicz, Karol Piątek, Marcin Szałęga, Łukasz Trałka
ŁKS Łomża: 7 - Łukasz Adamski, 5 - Tomasz Bzdęga, 4 - Piotr Petasz, 3 - Damian Świerblewski, 2 - Daniel Gołębiewski, Paweł Jurgielewicz, Maxwell Kalu, John Raus, 1 - Georgi Biżew, Sebastian Kęska, Grzegorz Lewandowski, Paweł Sędrowski
Motor Lublin: 13 - Daniel Koczon, 3 - Piotr Prędota, Paweł Tomczyk, 2 - Mateusz Kołodziejski, Paweł Maziarz, Dawid Ptaszyński I, 1 - Rafał Król, Michał Maciejewski, Łukasz Misztal, Michał Płotka, Marcin Popławski, Kamil Stachyra, Przemysław Żmuda
Odra Opole: 8 - Hugo Enyinnaya, 4 - Tomasz Copik, Łukasz Ganowicz, 3 - Artur Błażejewski, 2 - Pape Samba Ba, Tomasz Feliksiak, Marcin Pontus, 1 - Marcin Józefowicz, Marek Tracz
Pelikan Łowicz: 11 - Robert Wilk, 9 - Marcin Pacan, 4 - Michał Rozkwitalski, 3 - Robert Hyży, Maciej Wyszogrodzki, 2 - Radosław Kowalczyk, Arkadiusz Sojka, 1 - Zbigniew Czerbniak, Marcin Staniek
Piast Gliwice: 10 - Wojciech Kędziora, 7 - Paweł Gamla, 6 - Adam Kompała, 4 - Jarosław Kaszowski, Stanisław Wróbel, 3 - Marcin Nowak, 2 - Piotr Petasz, Tomasz Podgórski, 1 - Rafał Andraszak, Adam Banaś, Daniel Chylaszek, Maciej Michniewicz, Piotr Prędota, Michał Szczyrba
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 14 - Dariusz Kołodziej, 10 - Martin Matúš, 8 - Paweł Żmudziński, 6 - Mariusz Sacha, 4 - Krzysztof Zaremba, 2 - Krzysztof Chrapek, Rafał Jarosz, 1 - Sławomir Cienciała, Juraj Dančík, Piotr Koman, Grzegorz Pater, Maciej Szmatiuk, Damian Świerblewski
Polonia Warszawa: 8 - Jacek Kosmalski, 7 - Radosław Gilewicz, 6 - Daniel Mąka, Łukasz Piątek, 5 - Lumír Sedláček, 3 - Krzysztof Michalski, 2 - Krzysztof Bąk, Mariusz Zasada, 1 - Bartłomiej Konieczny, Kamil Kuzera, Mariusz Mowlik, Sebastian Olszar, Mariusz Pawlak, Grzegorz Wędzyński
Stal Stalowa Wola: 5 - Jaromir Wieprzęć, 4 - Kamil Gęśla, Przemysław Pałkus, Abel Salami, 2 - Tadeusz Krawiec, Krystian Lebioda, Krzysztof Trela, 1 - Jakub Ławecki, Jacek Maciorowski, Bartłomiej Piszczek, Longinus Uwakwe
Śląsk Wrocław: 13 - Przemysław Łudziński, 9 - Patryk Klofik, 4 - Sebastian Dudek, Benjamin Imeh, 3 - Marek Gancarczyk, Petr Pokorný, Tomasz Szewczuk, Dariusz Sztylka, Krzysztof Ulatowski, 2 - Janusz Gancarczyk, Robert Rosiński, Zbigniew Wójcik, 1 - Vladimír Čáp, Wojciech Górski, Krzysztof Kaczmarek
Tur Turek: 5 - Łukasz Cichos, 4 - Krzysztof Sikora, 3 - Paweł Olszewski, 2 - Adam Łagiewka, Łukasz Matusiak, 1 - Filip Burkhardt, Bartosz Grabowski, Rafał Piętka, Damian Sędziak, Sylwester Śliga, Igor Witczak, Marcin Wojciechowski
Warta Poznań: 8 - Tomasz Magdziarz, 5 - Paweł Posmyk, 4 - Paweł Iwanicki, 3 - Grzegorz Wan, 2 - Łukasz Łukasik, 1 - Tomasz Lewandowski, Wojciech Marcinkiewicz, Alain Ngamayama, Damian Pawlak, Krzysztof Piosik, Krzysztof Piskuła, Marcin Wojciechowski
Wisła Płock: 16 - Sławomir Peszko, 4 - Krzysztof Kretkowski, 3 - Piotr Bania, Bartosz Wiśniewski, 2 - Karol Gregorek, Rafał Lasocki, Adrian Mierzejewski, Paweł Tomczyk, Dariusz Zawadzki, Mateusz Żytko, 1 - Vahan Gevorgyan, Sławomir Jarczyk, Piotr Klepczarek I, Jarosław Krzyżanowski, Tomáš Michálek, Maksymilian Rogalski, Bartłomiej Sielewski, Paweł Sobczak, Damian Staniszewski, Jacek Wiśniewski
Znicz Pruszków: 21 - Robert Lewandowski, 8 - Bartosz Wiśniewski, 5 - Tomasz Piotrowski, 3 - Paweł Kaczmarek, Igor Lewczuk, 2 - Łukasz Grzeszczyk, Michał Herman, Daniel Kokosiński, Paweł Zawistowski, 1 - Tomasz Feliksiak, Charles Nwaogu, Adrian Paluchowski, Marcin Rackiewicz, Maciej Rybaczuk, Mikołaj Rybaczuk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas