[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Okafor-Agu (Start Otwock),
16 goli - Karol Jankowski (Mazur Karczew), Wierzba (GLKS Nadarzyn),
15 goli - Patejuk (Korona Góra Kalwaria), Romański (Korona Góra Kalwaria),
14 goli - P.Jakóbiak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki),
12 goli - Pytlewicz (Legionovia Legionowo), Walczak (MKS Mława),
11 goli - Uwadizu (Narew Ostrołęka), Winnicki (Mazowsze Płock),
10 goli - Gromadzki (Korona Góra Kalwaria), Karaszewski (Legionovia Legionowo), Milewski (Piast Piastów), M.Szymaniak (Hutnik Warszawa),
9 goli - Jaczewski (Legionovia Legionowo), Pyskło (Narew Ostrołęka), K.Sadowski (Hutnik Warszawa),
8 goli - Dębicki (Mazowsze Płock), Figiel (GLKS Nadarzyn), Kaliszewski (Korona Ostrołęka), Karpiński (MKS Mława), Nwolisa (Ursus Warszawa 3, Tęcza 34 Płońsk 5), Śniegocki (Szydłowianka Szydłowiec),
7 goli - Eibl (Okęcie Warszawa), Kiljański (Szydłowianka Szydłowiec), S.Pysiak (Wulkan Zakrzew), A.Roman (Narew Ostrołęka), Sieja (MKS Mława), R.Wiśniewski (Mazowsze Płock), Wójcicki (Piast Piastów),
6 goli - Biechoński (Okęcie Warszawa), Kakietek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Niedźwiecki (Narew Ostrołęka), Samsel (Narew Ostrołęka), Tataj (Polonia II Warszawa), Włódarczyk (Ursus Warszawa), Wrzesiński (Okęcie Warszawa),
5 goli - Ciupiński (Szydłowianka Szydłowiec), Danielewicz (Start Otwock), Endzelm (Start Otwock), Falkiewicz (Polonia II Warszawa), Njoku (Mazur Karczew), R.Prażuch (Okęcie Warszawa), Romanowski (GLKS Nadarzyn), Rychlik (Korona Ostrołęka), Samoraj (Wulkan Zakrzew), Serafin (Polonia II Warszawa), Skorupa (Wulkan Zakrzew), Ząbecki (Mazowsze Płock), Zegarek (Mazur Karczew),
4 gole - Bogucki (Tęcza 34 Płońsk), Chmielewski (Okęcie Warszawa), Dawidzki (Korona Ostrołęka), J.Dąbrowski (Mazur Karczew), Figacz (Mazowsze Płock), Hapak (Legionovia Legionowo), Kęsek (Start Otwock), Nowak (Polonia II Warszawa), Olszanko (Mazur Karczew), Rysiewski (Wulkan Zakrzew), Senator (Wulkan Zakrzew), Sołtys (Hutnik Warszawa), Stachowicz (Korona Ostrołęka), P.Staniszewski (Piast Piastów),
3 gole - Barankiewicz (Tęcza 34 Płońsk), Berliński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Centkowski (Mazur Karczew), Dzięgielewski (Tęcza 34 Płońsk), Elota (Narew Ostrołęka), Eresaba (GLKS Nadarzyn), Gawęda (MKS Mława), Gwiazda (Ursus Warszawa), Kamil Jankowski (Ursus Warszawa), Kapela (Mazowsze Płock), Katus (Wulkan Zakrzew), Koźbiał (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kuźmińczuk (Start Otwock), D.Lemanek (MKS Mława), Lemanowicz (Mazowsze Płock), Leśniewicz (Hutnik Warszawa), Mierzwiński (Mazowsze Płock), Milankiewicz (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Mucha (Okęcie Warszawa), Puciłowski (Korona Góra Kalwaria), Reks (Legionovia Legionowo), Robaszkiewicz (Korona Ostrołęka), Strzeżysz (Narew Ostrołęka), Szwed (Start Otwock), Tarnowski (Hutnik Warszawa), Tlaga (Start Otwock), Ura (Start Otwock 1, Pogoń Grodzisk Mazowiecki 2),
2 gole - Antolak (Hutnik Warszawa), Bacławski (GLKS Nadarzyn), Boryń (Piast Piastów), Gajowniczek (Mazur Karczew), Głąbicki (Mazur Karczew), Głowacki (MKS Mława), Gołaszewski (Tęcza 34 Płońsk), Goździk (Mazur Karczew), Grochowalski (Piast Piastów), Grochowina (Hutnik Warszawa), Nguyen Hoang (Korona Góra Kalwaria), Hrycajewski (Start Otwock), Iwanowicz (Polonia II Warszawa), M.Jakóbiak (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Kaleta (Ursus Warszawa), Kaszuba (Korona Ostrołęka), Kosiorowski (Polonia II Warszawa), Kosmalski (Polonia II Warszawa), Kotarski (Tęcza 34 Płońsk), Kuciński (Tęcza 34 Płońsk), P.Lewandowski (Szydłowianka Szydłowiec), H.Lewandowski I (Tęcza 34 Płońsk), Łowicki (GLKS Nadarzyn), Malanowski (Narew Ostrołęka), Marcin Matuszewski (Piast Piastów), Melchinkiewicz (MKS Mława), Melich (Piast Piastów), Mikłowski (MKS Mława), Paczkowski (Polonia II Warszawa), Piechna (Polonia II Warszawa), Pokropek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Popiński (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Ł.Poszalski (Mazur Karczew), Poterała (Legionovia Legionowo), Rokicki (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Rolak (Korona Góra Kalwaria), T.Sadłowski (Narew Ostrołęka), D.Sałek (Wulkan Zakrzew), Ł.Sałek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Skonieczny (Start Otwock), Sobótka (Start Otwock), Stańczak (Mazowsze Płock), Stasiuk (Start Otwock), R.Stąpor (Szydłowianka Szydłowiec), Wierzbicki (Legionovia Legionowo), Wilczewski (Narew Ostrołęka), Wojdyga (Polonia II Warszawa), Wojtczak (Okęcie Warszawa), Woźniak (Legionovia Legionowo), C.Wróbel (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), P.Wróbel (GLKS Nadarzyn), Zalewski (Korona Góra Kalwaria), Michał Zieliński (Mazur Karczew), Żakowski (Korona Ostrołęka),
1 gol - Bil (Ursus Warszawa), Bilke (Szydłowianka Szydłowiec), Bondziul (Narew Ostrołęka), Brzeski (Korona Góra Kalwaria), Brzyski (Mazowsze Płock), Budnicki (Mazowsze Płock), Buszko (Ursus Warszawa), Byrkaniczkow (GLKS Nadarzyn), Choiński (Start Otwock), Chomicki (Mazur Karczew), Ciak (Korona Ostrołęka), Cichmiński (Hutnik Warszawa), Czarnecki (Szydłowianka Szydłowiec), Czerniakowski (Tęcza 34 Płońsk), Daniszewski (Tęcza 34 Płońsk), R.Dąbrowski (Narew Ostrołęka), Dembski (Piast Piastów), Duda (Korona Ostrołęka), Ekwueme (Legionovia Legionowo), Emeka (Legionovia Legionowo), Gnoiński (GLKS Nadarzyn), Gołowicz (Mazur Karczew), Gorzkowski (Piast Piastów), Góralczyk (Legionovia Legionowo), Grabowski (Korona Ostrołęka), Gumienny (MKS Mława), Jadczak (Tęcza 34 Płońsk), Jakubik (Mazur Karczew), Jeliński (Okęcie Warszawa), Jędrzejewski (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Karaś (Start Otwock), Kij (Korona Ostrołęka), Klepczarek (Polonia II Warszawa), Klimkowski (GLKS Nadarzyn), Kłoskowicz (Mazur Karczew), A.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), K.Koniarczyk (Szydłowianka Szydłowiec), Konopka (Korona Góra Kalwaria), Kosiorek (MKS Mława), Kosowski (Legionovia Legionowo), Kowalczyk (Legionovia Legionowo), K.Kowalski (Okęcie Warszawa), Król (Start Otwock), Langier (Okęcie Warszawa), H.Lewandowski II (Polonia II Warszawa), Ludew (Szydłowianka Szydłowiec), Marzec (Korona Góra Kalwaria), Milczarek (Ursus Warszawa), J.Mirkowski (Wulkan Zakrzew), Moryc (Polonia II Warszawa), Niezgoda (Piast Piastów), Nowotka (Start Otwock), Nwoji (Ursus Warszawa), Obem (Polonia II Warszawa), Olesiński (Korona Ostrołęka), Olszar (Polonia II Warszawa), Pasim (GLKS Nadarzyn), Perka (MKS Mława), Piec (Ursus Warszawa), Piros (Hutnik Warszawa), Pomarański (Ursus Warszawa), Posmyk (Mazowsze Płock), K.Poszalski (Korona Ostrołęka), Potera (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Pruszkowski (Ursus Warszawa), Rawa (Ursus Warszawa), Rogowski (MKS Mława), M.Roman (Narew Ostrołęka), D.Sadowski (Hutnik Warszawa), Samczyk (GLKS Nadarzyn), Skwarka (Ursus Warszawa), Słomski (Mazur Karczew), Soroka (Piast Piastów), Spadło (Wulkan Zakrzew), D.Staniszewski (Mazowsze Płock), Stańczuk (Start Otwock), Starczewski (Legionovia Legionowo), Starosz (GLKS Nadarzyn), Staszczak (Ursus Warszawa), Sudy (Korona Góra Kalwaria), Tkaczyk (Wulkan Zakrzew), Turczyk (Wulkan Zakrzew), Wajszczuk (Szydłowianka Szydłowiec), Warszawski (Start Otwock), Wasilewski (Piast Piastów), Wawrzyniak (Legionovia Legionowo), K.Wieczorek (Pogoń Grodzisk Mazowiecki), R.Wieczorek (Polonia II Warszawa), Wieczorek (Polonia II Warszawa), J.Wróblewski (MKS Mława), R.Wróblewski (MKS Mława), Wysocki (Start Otwock), Zawiślak (Hutnik Warszawa), Mateusz Zieliński (Piast Piastów).

Strzelcy według drużyn:
 
GLKS Nadarzyn: 16 - Wierzba, 8 - Figiel, 5 - Romanowski, 3 - Eresaba, 2 - Bacławski, Łowicki, P.Wróbel, 1 - Byrkaniczkow, Gnoiński, Klimkowski, Pasim, Samczyk, Starosz
Hutnik Warszawa: 10 - M.Szymaniak, 9 - K.Sadowski, 4 - Sołtys, 3 - Leśniewicz, Tarnowski, 2 - Antolak, Grochowina, 1 - Cichmiński, Piros, D.Sadowski, Zawiślak
Korona Góra Kalwaria: 15 - Patejuk, Romański, 10 - Gromadzki, 3 - Puciłowski, 2 - Nguyen Hoang, Rolak, Zalewski, 1 - Brzeski, Konopka, Marzec, Sudy
Korona Ostrołęka: 8 - Kaliszewski, 5 - Rychlik, 4 - Dawidzki, Stachowicz, 3 - Robaszkiewicz, 2 - Kaszuba, Żakowski, 1 - Ciak, Duda, Grabowski, Kij, Olesiński, K.Poszalski
Legionovia Legionowo: 12 - Pytlewicz, 10 - Karaszewski, 9 - Jaczewski, 4 - Hapak, 3 - Reks, 2 - Poterała, Wierzbicki, Woźniak, 1 - Ekwueme, Emeka, Góralczyk, Kosowski, Kowalczyk, Starczewski, Wawrzyniak
Mazowsze Płock: 11 - Winnicki, 8 - Dębicki, 7 - R.Wiśniewski, 5 - Ząbecki, 4 - Figacz, 3 - Kapela, Lemanowicz, Mierzwiński, 2 - Stańczak, 1 - Brzyski, Budnicki, Posmyk, D.Staniszewski
Mazur Karczew: 16 - Karol Jankowski, 5 - Njoku, Zegarek, 4 - J.Dąbrowski, Olszanko, 3 - Centkowski, 2 - Gajowniczek, Głąbicki, Goździk, Ł.Poszalski, Michał Zieliński, 1 - Chomicki, Gołowicz, Jakubik, Kłoskowicz, Słomski
MKS Mława: 12 - Walczak, 8 - Karpiński, 7 - Sieja, 3 - Gawęda, D.Lemanek, 2 - Głowacki, Melchinkiewicz, Mikłowski, 1 - Gumienny, Kosiorek, Perka, Rogowski, J.Wróblewski, R.Wróblewski
Narew Ostrołęka: 11 - Uwadizu, 9 - Pyskło, 7 - A.Roman, 6 - Niedźwiecki, Samsel, 3 - Elota, Strzeżysz, 2 - Malanowski, T.Sadłowski, Wilczewski, 1 - Bondziul, R.Dąbrowski, M.Roman
Okęcie Warszawa: 7 - Eibl, 6 - Biechoński, Wrzesiński, 5 - R.Prażuch, 4 - Chmielewski, 3 - Mucha, 2 - Wojtczak, 1 - Jeliński, K.Kowalski, Langier
Piast Piastów: 10 - Milewski, 7 - Wójcicki, 4 - P.Staniszewski, 2 - Boryń, Grochowalski, Marcin Matuszewski, Melich, 1 - Dembski, Gorzkowski, Niezgoda, Soroka, Wasilewski, Mateusz Zieliński
Pogoń Grodzisk Mazowiecki: 14 - P.Jakóbiak, 6 - Kakietek, 3 - Berliński, Koźbiał, Milankiewicz, 2 - M.Jakóbiak, Pokropek, Popiński, Rokicki, Ł.Sałek, Ura, C.Wróbel, 1 - Jędrzejewski, Potera, K.Wieczorek
Polonia II Warszawa: 6 - Tataj, 5 - Falkiewicz, Serafin, 4 - Nowak, 2 - Iwanowicz, Kosiorowski, Kosmalski, Paczkowski, Piechna, Wojdyga, 1 - H.Lewandowski II, Klepczarek, Moryc, Obem, Olszar, R.Wieczorek, Wieczorek
Start Otwock: 19 - Okafor-Agu, 5 - Danielewicz, Endzelm, 4 - Kęsek, 3 - Kuźmińczuk, Szwed, Tlaga, 2 - Hrycajewski, Skonieczny, Sobótka, Stasiuk, 1 - Choiński, Karaś, Król, Nowotka, Stańczuk, Ura, Warszawski, Wysocki
Szydłowianka Szydłowiec: 8 - Śniegocki, 7 - Kiljański, 5 - Ciupiński, 2 - P.Lewandowski, R.Stąpor, 1 - Bilke, Czarnecki, A.Koniarczyk, K.Koniarczyk, Ludew, Wajszczuk
Tęcza 34 Płońsk: 5 - Nwolisa, 4 - Bogucki, 3 - Barankiewicz, Dzięgielewski, 2 - Gołaszewski, H.Lewandowski I, Kotarski, Kuciński, 1 - Czerniakowski, Daniszewski, Jadczak
Ursus Warszawa: 6 - Włódarczyk, 3 - Gwiazda, Kamil Jankowski, Nwolisa, 2 - Kaleta, 1 - Bil, Buszko, Milczarek, Nwoji, Piec, Pomarański, Pruszkowski, Rawa, Skwarka, Staszczak
Wulkan Zakrzew: 7 - S.Pysiak, 5 - Samoraj, Skorupa, 4 - Rysiewski, Senator, 3 - Katus, 2 - D.Sałek, 1 - J.Mirkowski, Spadło, Tkaczyk, Turczyk

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas