[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
28 goli - Lachowski (LZS Leśnica),
21 goli - Ścisło (Ruch Zdzieszowice),
17 goli - Borowiec (Silesius Kotórz Mały 14, Swornica Czarnowąsy 3), Juszczak (Ruch Zdzieszowice), Maciejewski (Victoria Chróścice),
15 goli - K.Kowalczyk (LZS Leśnica), P.Pabiniak (Start Namysłów), Samborski (GKS Starościn),
13 goli - Piątek (OKS Olesno),
12 goli - Czajkowski (Swornica Czarnowąsy 6, KS Krasiejów 6),
11 goli - Franek (LZS Leśnica), Z.Pabiniak (Start Namysłów), Wolański (TOR Dobrzeń Wielki),
10 goli - Chojnowski (LZS Leśnica), Frydryk (Ruch Zdzieszowice), Słowik (Polonia Nysa),
9 goli - Ł.Cieśla (Motor Praszka), M.Kapłon (Ruch Zdzieszowice), Reisig (KS Krasiejów), Romanowski (Start Dobrodzień),
8 goli - Jasina (OKS Olesno), Kutynia (OKS Olesno), Pinkawa (KS Krasiejów), Przybył (Swornica Czarnowąsy),
7 goli - Czarnecki (Ruch Zdzieszowice), Ł.Damrat (Ruch Zdzieszowice), Gawlik (OKS Olesno), Kot (TOR Dobrzeń Wielki), Lichwa (Start Bogdanowice), Mikler (Start Bogdanowice), Radomski (Start Dobrodzień), Schichta (Victoria Chróścice), Siejka (GKS Starościn), Słupik (KS Krasiejów), Wróblewski (KS Krasiejów),
6 goli - Czernik (Silesius Kotórz Mały), Hajduk (LKS Poborszów), Paweł Panek (Silesius Kotórz Mały 5, LZS Proślice 1), Sapa (KS Krasiejów), Sieńczewski (TOR Dobrzeń Wielki), Szypuła (TOR Dobrzeń Wielki), Śliż (Polonia Nysa),
5 goli - Bachor (LZS Leśnica), Berbelicki (Swornica Czarnowąsy), Burzyński (KS Krasiejów), Grabowiecki (Ruch Zdzieszowice), Koziołek (Motor Praszka), Lisiński (LZS Leśnica), G.Pietrzak (OKS Olesno), Pudelko (Victoria Chróścice 4, KS Krasiejów 1), Raduchowski (GKS Starościn), Suchocki (GKS Starościn), Szpak (GKS Starościn), Widerski (LZS Proślice),
4 gole - T.Damrat (Ruch Zdzieszowice), Góra (Motor Praszka), Hołub (Start Namysłów), Ilasz (Polonia Nysa), Jelonek (Start Dobrodzień), Jędrzejewski (Victoria Chróścice), Kilian (Polonia Nysa), Krężlewski (Silesius Kotórz Mały), Krok (TOR Dobrzeń Wielki), Krupa (Start Bogdanowice), D.Lubczyński (Silesius Kotórz Mały), Mika (LZS Leśnica), Ouédraogo (Motor Praszka), Rosiek (Start Namysłów), Simlat (Start Namysłów), Skrzypczyk (Silesius Kotórz Mały),
3 gole - Baranowski (Start Bogdanowice), Bonar (GKS Starościn), Ciszewski (Polonia Nysa), Dembiński (Victoria Chróścice), Foks (KS Krasiejów), M.Gadecki (Start Dobrodzień), Gliński (Swornica Czarnowąsy), Gużda (Start Bogdanowice), Jamuła (Start Bogdanowice), Kałwak (Motor Praszka), Karnatowski (GKS Starościn), Kopel (OKS Olesno), Krynicki (LZS Proślice), Księski (LKS Poborszów), Mańka (Start Dobrodzień), A.Matkowski (GKS Starościn), Miga (Silesius Kotórz Mały), Mioduszewski (LZS Proślice), Niedworok (TOR Dobrzeń Wielki), Olender (LZS Proślice), Owsiak (Silesius Kotórz Mały), Panek (LZS Proślice), Rams (LZS Leśnica), M.Raszewski (Start Namysłów), Rorbach (Start Dobrodzień), Sobota (LZS Leśnica), Sotor (LZS Leśnica), Szeliga (LZS Proślice), Wiciak (Start Bogdanowice), G.Wieczorek (LKS Poborszów 2, Start Bogdanowice 1), Worek (Polonia Nysa),
2 gole - A.Antoszczyszyn (Start Bogdanowice), Z.Antoszczyszyn (Start Bogdanowice), Bella (TOR Dobrzeń Wielki), Białek (Ruch Zdzieszowice), Browarski (LKS Poborszów), Byrski (Polonia Nysa), Ciach (TOR Dobrzeń Wielki), T.Cieśla (Motor Praszka), Fabijaniak (Swornica Czarnowąsy), A.Gadecki (Start Dobrodzień), Galas (Start Dobrodzień), Głazowski (LZS Leśnica), Gorzołka (OKS Olesno), Grendziak (KS Krasiejów), Grześkowicz (LZS Proślice), Jacek (Swornica Czarnowąsy), Janik (OKS Olesno), Jasiak (LZS Proślice), Jaskólski (LZS Proślice), G.Kochanowski (LZS Leśnica), Kotysz (LKS Poborszów), Kowalczyk (OKS Olesno 1, LZS Leśnica 1), Krzywda (Victoria Chróścice), Kucia (Motor Praszka), Kupczyk (Victoria Chróścice), Lisurek (Start Dobrodzień), Malik (TOR Dobrzeń Wielki), Owsiany (LKS Poborszów), Ozga (KS Krasiejów), Pacierz (OKS Olesno), Pawliszyn (GKS Starościn), Pęchra (Silesius Kotórz Mały), Piwowarczyk (GKS Starościn), Popiołek (TOR Dobrzeń Wielki), Reil (TOR Dobrzeń Wielki), Rudolf (Polonia Nysa), Sikorski (TOR Dobrzeń Wielki), Stanek (Polonia Nysa), Suchy (LKS Poborszów), Turski (Start Bogdanowice), Wieczorek (Start Bogdanowice), Zawalniak (Swornica Czarnowąsy),
1 gol - R.Antonszczyszyn (Start Bogdanowice), Biczysko (Start Namysłów), Cesarz (Ruch Zdzieszowice), E.Cichosz (LZS Proślice), Damrat (Ruch Zdzieszowice), Draguć (TOR Dobrzeń Wielki), Duraj (GKS Starościn), Dyczek (LZS Leśnica), Dyka (Polonia Nysa), Flis (TOR Dobrzeń Wielki), Gąsior (LKS Poborszów), Golec (LZS Leśnica), Górniak (OKS Olesno), Górny (KS Krasiejów), Hetmański (KS Krasiejów), Hreczuch (KS Krasiejów), Jeleniewski (Swornica Czarnowąsy), Jermak (GKS Starościn), Jeziorowski (OKS Olesno), Kaleta (Ruch Zdzieszowice), Kampa (Victoria Chróścice), Kapłon (Ruch Zdzieszowice), Kobiera (Silesius Kotórz Mały), Krawiec (LZS Proślice), Kwietniewski (KS Krasiejów), Lewandowski (Swornica Czarnowąsy), Lorenc (Swornica Czarnowąsy), Lubczyński (Silesius Kotórz Mały), Łukowski (LKS Poborszów), Majnusz (LKS Poborszów), Marcinkiewicz (Polonia Nysa), Nahajowski (Start Dobrodzień), Niegiel (Polonia Nysa), Nigiel (Polonia Nysa), Olearczuk (Start Dobrodzień), Ouedraogo (Motor Praszka), Paweł Panek (LZS Proślice), Papuga (Start Bogdanowice), Pietrzak (OKS Olesno), Pietrzyk (LKS Poborszów), M.Podolski (KS Krasiejów), A.Pogrzeba (Victoria Chróścice), Polak (Ruch Zdzieszowice), Polok (Victoria Chróścice), Rozik (OKS Olesno), Rudkiewicz (Polonia Nysa), Skorupa (Start Dobrodzień), Skowronek (OKS Olesno), Spórna (Victoria Chróścice), Stochniałek (Motor Praszka), Stotko (Swornica Czarnowąsy), Stupiński (Start Dobrodzień), Toborek (Motor Praszka), Tyc (TOR Dobrzeń Wielki), Uram (LZS Proślice), Weber (Victoria Chróścice), Węgrzyn (Victoria Chróścice), D.Wicher (Motor Praszka), M.Wieczorek (Polonia Nysa), Andrzej Wijatyk (LZS Proślice), Wolniaczyk (TOR Dobrzeń Wielki), Woźny (LZS Proślice), Wręczycki (Silesius Kotórz Mały), Zajączkowski (LZS Proślice), Zalewski (Start Dobrodzień), Zalwert (Start Namysłów), Żmuda (Ruch Zdzieszowice).

Strzelcy według drużyn:
 
GKS Starościn: 15 - Samborski, 7 - Siejka, 5 - Raduchowski, Suchocki, Szpak, 3 - Bonar, Karnatowski, A.Matkowski, 2 - Pawliszyn, Piwowarczyk, 1 - Duraj, Jermak
KS Krasiejów: 9 - Reisig, 8 - Pinkawa, 7 - Słupik, Wróblewski, 6 - Czajkowski, Sapa, 5 - Burzyński, 3 - Foks, 2 - Grendziak, Ozga, 1 - Górny, Hetmański, Hreczuch, Kwietniewski, M.Podolski, Pudelko
LKS Poborszów: 6 - Hajduk, 3 - Księski, 2 - Browarski, Kotysz, Owsiany, Suchy, G.Wieczorek, 1 - Gąsior, Łukowski, Majnusz, Pietrzyk
LZS Leśnica: 28 - Lachowski, 15 - K.Kowalczyk, 11 - Franek, 10 - Chojnowski, 5 - Bachor, Lisiński, 4 - Mika, 3 - Rams, Sobota, Sotor, 2 - Głazowski, G.Kochanowski, 1 - Dyczek, Golec, Kowalczyk
LZS Proślice: 5 - Widerski, 3 - Krynicki, Mioduszewski, Olender, Panek, Szeliga, 2 - Grześkowicz, Jasiak, Jaskólski, 1 - E.Cichosz, Krawiec, Paweł Panek, Paweł Panek, Uram, Andrzej Wijatyk, Woźny, Zajączkowski
Motor Praszka: 9 - Ł.Cieśla, 5 - Koziołek, 4 - Góra, Ouédraogo, 3 - Kałwak, 2 - T.Cieśla, Kucia, 1 - Ouedraogo, Stochniałek, Toborek, D.Wicher
OKS Olesno: 13 - Piątek, 8 - Jasina, Kutynia, 7 - Gawlik, 5 - G.Pietrzak, 3 - Kopel, 2 - Gorzołka, Janik, Pacierz, 1 - Górniak, Jeziorowski, Kowalczyk, Pietrzak, Rozik, Skowronek
Polonia Nysa: 10 - Słowik, 6 - Śliż, 4 - Ilasz, Kilian, 3 - Ciszewski, Worek, 2 - Byrski, Rudolf, Stanek, 1 - Dyka, Marcinkiewicz, Niegiel, Nigiel, Rudkiewicz, M.Wieczorek
Ruch Zdzieszowice: 21 - Ścisło, 17 - Juszczak, 10 - Frydryk, 9 - M.Kapłon, 7 - Czarnecki, Ł.Damrat, 5 - Grabowiecki, 4 - T.Damrat, 2 - Białek, 1 - Cesarz, Damrat, Kaleta, Kapłon, Polak, Żmuda
Silesius Kotórz Mały: 14 - Borowiec, 6 - Czernik, 5 - Paweł Panek, 4 - Krężlewski, D.Lubczyński, Skrzypczyk, 3 - Miga, Owsiak, 2 - Pęchra, 1 - Kobiera, Lubczyński, Wręczycki
Start Bogdanowice: 7 - Lichwa, Mikler, 4 - Krupa, 3 - Baranowski, Gużda, Jamuła, Wiciak, 2 - A.Antoszczyszyn, Z.Antoszczyszyn, Turski, Wieczorek, 1 - R.Antonszczyszyn, Papuga, G.Wieczorek
Start Dobrodzień: 9 - Romanowski, 7 - Radomski, 4 - Jelonek, 3 - M.Gadecki, Mańka, Rorbach, 2 - A.Gadecki, Galas, Lisurek, 1 - Nahajowski, Olearczuk, Skorupa, Stupiński, Zalewski
Start Namysłów: 15 - P.Pabiniak, 11 - Z.Pabiniak, 4 - Hołub, Rosiek, Simlat, 3 - M.Raszewski, 1 - Biczysko, Zalwert
Swornica Czarnowąsy: 8 - Przybył, 6 - Czajkowski, 5 - Berbelicki, 3 - Borowiec, Gliński, 2 - Fabijaniak, Jacek, Zawalniak, 1 - Jeleniewski, Lewandowski, Lorenc, Stotko
TOR Dobrzeń Wielki: 11 - Wolański, 7 - Kot, 6 - Sieńczewski, Szypuła, 4 - Krok, 3 - Niedworok, 2 - Bella, Ciach, Malik, Popiołek, Reil, Sikorski, 1 - Draguć, Flis, Tyc, Wolniaczyk
Victoria Chróścice: 17 - Maciejewski, 7 - Schichta, 4 - Jędrzejewski, Pudelko, 3 - Dembiński, 2 - Krzywda, Kupczyk, 1 - Kampa, A.Pogrzeba, Polok, Spórna, Weber, Węgrzyn

Autor: Zdzisław Kowalski

 

Napisz do nas