[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
17 goli - Marcin Wodecki (Górnik Zabrze (ME)),
16 goli - Artur Sobiech (Ruch Chorzów (ME)),
11 goli - Jacek Kiełb (Korona Kielce (ME)), Michał Zapaśnik (Zagłębie Lubin (ME)),
9 goli - Marek Fundakowski (Korona Kielce (ME)),
8 goli - Batata (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Kamil Karcz (Cracovia (ME)), Rafał Kujawa (Łódzki KS (ME)), Adrian Paluchowski (Legia Warszawa (ME)),
7 goli - Paweł Adamiec (GKS Bełchatów (ME)), Jakub Kaszuba (Cracovia (ME)), Grzegorz Mania (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Wojciech Trochim (Legia Warszawa (ME)), Jakub Zabłocki (Korona Kielce (ME)),
6 goli - Arkadiusz Aleksander (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Łukasz Białożyt (Lech Poznań (ME)), Piotr Kamiński (Lech Poznań (ME)), Lilo (Ruch Chorzów (ME)), Kacper Tatara (Cracovia (ME)), Bartosz Tomczuk (Cracovia (ME)),
5 goli - Dawid Ambroziak (Górnik Zabrze (ME)), Grzegorz Goncerz (Ruch Chorzów (ME)), Grzegorz Kmiecik (Wisła Kraków (ME)), Maciej Kononowicz (Lech Poznań (ME)), Mateusz Machaj (Lech Poznań (ME)), Kamil Majkowski (Legia Warszawa (ME)), Grzegorz Piesio (Lech Poznań (ME)), Damian Piotrowski (Zagłębie Lubin (ME)), Dawid Plizga (Zagłębie Lubin (ME)), Adrian Pluta (Ruch Chorzów (ME)), Piotr Ruszkul (Górnik Zabrze (ME)), Paweł Smółka (Wisła Kraków (ME)), Przemysław Szabat (Wisła Kraków (ME)), Łukasz Szczoczarz (Cracovia (ME)),
4 gole - Grzegorz Bochenek (Polonia Bytom (ME)), Piotr Ćwielong (Wisła Kraków (ME)), Marek Gołembiowski (Lech Poznań (ME)), Marcin Jarmuda (Łódzki KS (ME)), Tomasz Jarosz (Wisła Kraków (ME)), Adrian Kasztelan (Korona Kielce (ME)), Michał Korenik (GKS Bełchatów (ME)), Bartłomiej Maciejewski (Górnik Zabrze (ME)), Michał Michałek (Korona Kielce (ME)), Radosław Mikołajczak (Legia Warszawa (ME)), Radosław Nolka (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Szymon Skrzypczak (Zagłębie Lubin (ME)), Wojciech Szwed (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Piotr Szymiczek (Odra Wodzisław Śląski (ME)),
3 gole - Wojciech Caniboł (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Michał Ciarkowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Witold Cichy (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Bartłomiej Dudzic (Cracovia (ME)), Adam Frączczak (Legia Warszawa (ME)), Bartosz Iwan (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Grzegorz Jakosz (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Sebastian Janik (Wisła Kraków (ME)), Łukasz Janoszka (Ruch Chorzów (ME)), Jacek Kadziński (Lech Poznań (ME)), Marcin Klatt (Łódzki KS (ME)), Wojciech Kobeszko (Jagiellonia Białystok (ME)), Dawid Kwiek (Wisła Kraków (ME)), Michał Osiński (Ruch Chorzów (ME)), Przemysław Oziębała (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Jean Paulista (Wisła Kraków (ME)), Bartosz Rosłoń (Wisła Kraków (ME)), Dariusz Rucki (Górnik Zabrze (ME)), Maciej Rybus (Legia Warszawa (ME)), Łukasz Skrobacz (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Bartosz Stachelski (Jagiellonia Białystok (ME)), Artur Szlęzak (Cracovia (ME)), Adrian Świątek (Łódzki KS (ME)), Tomasz Świerzyński (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Wojciech Wocial (Legia Warszawa (ME)), Carlos Yaír Costly Molina (GKS Bełchatów (ME)), Mateusz Żyła (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)),
2 gole - Błażej Augustyn (Legia Warszawa (ME)), Rafał Bałecki (Jagiellonia Białystok (ME)), Mateusz Bik (Wisła Kraków (ME)), Dawid Cempa (Legia Warszawa (ME)), Adrian Chomiuk (Polonia Bytom (ME)), Robert Chwastek (GKS Bełchatów (ME)), Daniel Chyła (Zagłębie Lubin (ME)), Norbert Czubała (GKS Bełchatów (ME)), Tomasz Dawidowski (Wisła Kraków (ME)), Maciej Dąbrowski (Korona Kielce (ME) 1, GKS Bełchatów (ME) 1), Marcin Dopierała (Łódzki KS (ME)), Janusz Dziedzic (GKS Bełchatów (ME)), Łukasz Dzierżęga (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Dawid Florian (Lech Poznań (ME)), Damian Furczyk (Górnik Zabrze (ME)), Michał Haftkowski (Ruch Chorzów (ME)), Łukasz Hanzel (Zagłębie Lubin (ME)), Dominik Janik (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Krzysztof Janus (GKS Bełchatów (ME)), Daniel Jezierski (Legia Warszawa (ME)), Adrian Karankiewicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Szymon Kaźmierowski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Dariusz Kohut (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Rafał Krupa (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Paweł Lesik (Ruch Chorzów (ME)), Patryk Małecki (Wisła Kraków (ME) 1, Zagłębie Sosnowiec (ME) 1), Krzysztof Mączyński (Wisła Kraków (ME)), Ilijan Micanski (Lech Poznań (ME)), Michał Mościński (Jagiellonia Białystok (ME)), Bartłomiej Niedziela (Jagiellonia Białystok (ME)), Daniel Niedzielski (Zagłębie Sosnowiec (ME)), André Nunes (Zagłębie Lubin (ME)), Bartosz Olejniczak (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin (ME)), Kamil Poźniak (GKS Bełchatów (ME)), Paweł Pytlarz (Zagłębie Lubin (ME)), Artur Rado (Wisła Kraków (ME)), Kamil Radulj (Korona Kielce (ME)), Marcin Smarzyński (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Mariusz Solecki (Polonia Bytom (ME)), Dawid Sołdecki (Jagiellonia Białystok (ME)), Kamil Stankiewicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Michał Steinke (Zagłębie Lubin (ME)), Rafał Strojek (Zagłębie Sosnowiec (ME) 1, Łódzki KS (ME) 1), Mariusz Szuszkiewicz (Zagłębie Lubin (ME)), Piotr Ściebura (Legia Warszawa (ME)), Maciej Trzmielewski (Wisła Kraków (ME) 1, Ruch Chorzów (ME) 1), Tomasz Wacek (Cracovia (ME)), Cezary Wilk (Korona Kielce (ME)), Kamil Witkowski (Cracovia (ME)), Piotr Wolny (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Tomasz Wróbel (GKS Bełchatów (ME)), Iwo Zubrzycki (Jagiellonia Białystok (ME)),
1 gol - Grzegorz Arłukowicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Nazad Asaad (Łódzki KS (ME)), Bartłomiej Babiarz (Ruch Chorzów (ME)), Mateusz Bartczak (Zagłębie Lubin (ME)), Maciej Batko (Wisła Kraków (ME)), Łukasz Bocian (GKS Bełchatów (ME)), Bruno (Jagiellonia Białystok (ME)), Filip Burkhardt (Lech Poznań (ME)), Łukasz Burliga (Wisła Kraków (ME)), Mateusz Cetnarski (GKS Bełchatów (ME)), Mateusz Cieluch (Jagiellonia Białystok (ME)), Cléber (Wisła Kraków (ME)), Patryk Dzieniszewski (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Jakub Dziółka (Polonia Bytom (ME)), Rafał Dzwonek (Cracovia (ME)), Daniel Feruga (Ruch Chorzów (ME)), Dawid Gajewski (Górnik Zabrze (ME)), Krzysztof Gajtkowski (Korona Kielce (ME)), Mariusz Gancarczyk (Górnik Zabrze (ME)), Dariusz Gawęcki (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Krystian Getinger (Zagłębie Lubin (ME)), Artur Gieraga (Łódzki KS (ME)), Przemysław Grajek (Polonia Bytom (ME)), Jakub Grzegorzewski (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Adrian Gudewicz (Jagiellonia Białystok (ME)), Alexander Gustavo Sánchez Reyes (GKS Bełchatów (ME)), Michał Jania (Wisła Kraków (ME)), Kamil Jeleń (Wisła Kraków (ME)), Jonasz Jeżewski (Lech Poznań (ME)), Tomáš Jirsák (Wisła Kraków (ME)), Łukasz Kaczmarek (Korona Kielce (ME)), Mateusz Kamiński (Polonia Bytom (ME)), Piotr Kieruzel (Zagłębie Lubin (ME)), Jakub Kisiel (GKS Bełchatów (ME)), Marius Kižys (Górnik Zabrze (ME)), Łukasz Kluz (Ruch Chorzów (ME)), Amadeusz Kłodawski (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Dariusz Kłus (Cracovia (ME)), Robert Kolendowicz (Zagłębie Lubin (ME)), Michał Kopeć (Korona Kielce (ME)), Karol Kostrubała (Cracovia (ME)), Marcin Kowalski (Polonia Bytom (ME)), Paweł Król (Korona Kielce (ME)), Przemysław Królak (Lech Poznań (ME)), Dawid Kubowicz (Wisła Kraków (ME)), Grzegorz Kuświk (GKS Bełchatów (ME)), Kamil Lasyk (Łódzki KS (ME)), Przemysław Łudziński (Ruch Chorzów (ME)), Paweł Magdoń (GKS Bełchatów (ME)), Oktawian Maliszewski (Łódzki KS (ME)), Artur Marciniak (GKS Bełchatów (ME)), Mariusz Marczak (Jagiellonia Białystok (ME)), Adrian Marek (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Michał Materla (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Mariusz Mężyk (Polonia Bytom (ME)), Tomasz Midzierski (Lech Poznań (ME)), Tomasz Moskal (Górnik Zabrze (ME)), Rafał Muczyński (Jagiellonia Białystok (ME)), Adrian Napierała (Jagiellonia Białystok (ME)), Dominik Nikiel (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Dariusz Nowaczyk (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Dawid Nowak (GKS Bełchatów (ME)), Sławomir Pach (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Ervin Peričić (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Krystian Pieczara (GKS Bełchatów (ME)), Marcin Pietroń (Zagłębie Lubin (ME)), Rafał Pietrzak (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Radosław Pindiur (Wisła Kraków (ME)), Wojciech Popiel (Górnik Zabrze (ME)), Krystian Prymula (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów (ME)), Hubert Robaszek (Polonia Bytom (ME)), Adrian Rogowski (Łódzki KS (ME)), Artur Rozmus (Polonia Bytom (ME)), Damian Rożej (Korona Kielce (ME)), Kamil Różkowski (Polonia Bytom (ME)), Kordian Rudziński (Łódzki KS (ME)), Manuel Santos Arboleda Sánchez (Zagłębie Lubin (ME)), Artur Sarna (Lech Poznań (ME)), Marcin Siedlarz (Ruch Chorzów (ME)), Mieczysław Sikora (Łódzki KS (ME)), Kamil Sobala (GKS Bełchatów (ME)), Marcin Sobczak (Ruch Chorzów (ME)), Grzegorz Sokolik (Polonia Bytom (ME)), Marcin Stanicki (Polonia Bytom (ME)), Mateusz Stąporski (GKS Bełchatów (ME)), Maciej Szajna (Korona Kielce (ME)), Damian Szałas (Łódzki KS (ME)), Mateusz Szczepaniak (Zagłębie Lubin (ME)), Paweł Szwajdych (Cracovia (ME)), Mariusz Szyszka (Lech Poznań (ME)), Michał Świstak (Cracovia (ME)), Maciej Tomczyk (Legia Warszawa (ME)), Konrad Tomsia (Zagłębie Sosnowiec (ME)), Jakub Tosik (GKS Bełchatów (ME)), Marcin Truszkowski (Jagiellonia Białystok (ME)), Piotr Wasikowski (Legia Warszawa (ME)), Jakub Wasilewski (Łódzki KS (ME)), Paweł Wojciechowski (Cracovia (ME)), Mateusz Woźnica (Odra Wodzisław Śląski (ME)), Przemysław Wysocki (Legia Warszawa (ME)), Konrad Zandrowicz (Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME)), Łukasz Zaniewski (Jagiellonia Białystok (ME)), Damian Zbozień (Legia Warszawa (ME)), Mariusz Zganiacz (Korona Kielce (ME)).

Strzelcy według drużyn:
 
Cracovia (ME): 8 - Kamil Karcz, 7 - Jakub Kaszuba, 6 - Kacper Tatara, Bartosz Tomczuk, 5 - Łukasz Szczoczarz, 3 - Bartłomiej Dudzic, Artur Szlęzak, 2 - Tomasz Wacek, Kamil Witkowski, 1 - Rafał Dzwonek, Dariusz Kłus, Karol Kostrubała, Paweł Szwajdych, Michał Świstak, Paweł Wojciechowski
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski (ME): 8 - Batata, 7 - Grzegorz Mania, 4 - Radosław Nolka, 3 - Michał Ciarkowski, Mateusz Żyła, 2 - Dominik Janik, Szymon Kaźmierowski, Bartosz Olejniczak, 1 - Amadeusz Kłodawski, Dariusz Nowaczyk, Ervin Peričić, Konrad Zandrowicz
GKS Bełchatów (ME): 7 - Paweł Adamiec, 4 - Michał Korenik, 3 - Carlos Yaír Costly Molina, 2 - Robert Chwastek, Norbert Czubała, Janusz Dziedzic, Krzysztof Janus, Kamil Poźniak, Tomasz Wróbel, 1 - Łukasz Bocian, Mateusz Cetnarski, Maciej Dąbrowski, Alexander Gustavo Sánchez Reyes, Jakub Kisiel, Grzegorz Kuświk, Paweł Magdoń, Artur Marciniak, Dawid Nowak, Krystian Pieczara, Patryk Rachwał, Kamil Sobala, Mateusz Stąporski, Jakub Tosik
Górnik Zabrze (ME): 17 - Marcin Wodecki, 5 - Dawid Ambroziak, Piotr Ruszkul, 4 - Bartłomiej Maciejewski, 3 - Dariusz Rucki, 2 - Damian Furczyk, 1 - Dawid Gajewski, Mariusz Gancarczyk, Marius Kižys, Tomasz Moskal, Wojciech Popiel
Jagiellonia Białystok (ME): 3 - Wojciech Kobeszko, Bartosz Stachelski, 2 - Rafał Bałecki, Adrian Karankiewicz, Michał Mościński, Bartłomiej Niedziela, Dawid Sołdecki, Kamil Stankiewicz, Iwo Zubrzycki, 1 - Grzegorz Arłukowicz, Bruno, Mateusz Cieluch, Adrian Gudewicz, Mariusz Marczak, Rafał Muczyński, Adrian Napierała, Marcin Truszkowski, Łukasz Zaniewski
Korona Kielce (ME): 11 - Jacek Kiełb, 9 - Marek Fundakowski, 7 - Jakub Zabłocki, 4 - Adrian Kasztelan, Michał Michałek, 2 - Kamil Radulj, Cezary Wilk, 1 - Maciej Dąbrowski, Krzysztof Gajtkowski, Łukasz Kaczmarek, Michał Kopeć, Paweł Król, Damian Rożej, Maciej Szajna, Mariusz Zganiacz
Lech Poznań (ME): 6 - Łukasz Białożyt, Piotr Kamiński, 5 - Maciej Kononowicz, Mateusz Machaj, Grzegorz Piesio, 4 - Marek Gołembiowski, 3 - Jacek Kadziński, 2 - Dawid Florian, Ilijan Micanski, 1 - Filip Burkhardt, Jonasz Jeżewski, Przemysław Królak, Tomasz Midzierski, Artur Sarna, Mariusz Szyszka
Legia Warszawa (ME): 8 - Adrian Paluchowski, 7 - Wojciech Trochim, 5 - Kamil Majkowski, 4 - Radosław Mikołajczak, 3 - Adam Frączczak, Maciej Rybus, Wojciech Wocial, 2 - Błażej Augustyn, Dawid Cempa, Daniel Jezierski, Piotr Ściebura, 1 - Maciej Tomczyk, Piotr Wasikowski, Przemysław Wysocki, Damian Zbozień
Łódzki KS (ME): 8 - Rafał Kujawa, 4 - Marcin Jarmuda, 3 - Marcin Klatt, Adrian Świątek, 2 - Marcin Dopierała, 1 - Nazad Asaad, Artur Gieraga, Kamil Lasyk, Oktawian Maliszewski, Adrian Rogowski, Kordian Rudziński, Mieczysław Sikora, Rafał Strojek, Damian Szałas, Jakub Wasilewski
Odra Wodzisław Śląski (ME): 6 - Arkadiusz Aleksander, 4 - Piotr Szymiczek, 3 - Wojciech Caniboł, Witold Cichy, Bartosz Iwan, Grzegorz Jakosz, Łukasz Skrobacz, Tomasz Świerzyński, 2 - Łukasz Dzierżęga, Rafał Krupa, 1 - Jakub Grzegorzewski, Dominik Nikiel, Mateusz Woźnica
Polonia Bytom (ME): 4 - Grzegorz Bochenek, 2 - Adrian Chomiuk, Mariusz Solecki, 1 - Jakub Dziółka, Przemysław Grajek, Mateusz Kamiński, Marcin Kowalski, Mariusz Mężyk, Hubert Robaszek, Artur Rozmus, Kamil Różkowski, Grzegorz Sokolik, Marcin Stanicki
Ruch Chorzów (ME): 16 - Artur Sobiech, 6 - Lilo, 5 - Grzegorz Goncerz, Adrian Pluta, 3 - Łukasz Janoszka, Michał Osiński, 2 - Michał Haftkowski, Paweł Lesik, 1 - Bartłomiej Babiarz, Daniel Feruga, Łukasz Kluz, Przemysław Łudziński, Marcin Siedlarz, Marcin Sobczak, Maciej Trzmielewski
Wisła Kraków (ME): 5 - Grzegorz Kmiecik, Paweł Smółka, Przemysław Szabat, 4 - Piotr Ćwielong, Tomasz Jarosz, 3 - Sebastian Janik, Dawid Kwiek, Jean Paulista, Bartosz Rosłoń, 2 - Mateusz Bik, Tomasz Dawidowski, Krzysztof Mączyński, Artur Rado, 1 - Maciej Batko, Łukasz Burliga, Cléber, Michał Jania, Kamil Jeleń, Tomáš Jirsák, Dawid Kubowicz, Patryk Małecki, Radosław Pindiur, Maciej Trzmielewski
Zagłębie Lubin (ME): 11 - Michał Zapaśnik, 5 - Damian Piotrowski, Dawid Plizga, 4 - Szymon Skrzypczak, 2 - Daniel Chyła, Łukasz Hanzel, André Nunes, Szymon Pawłowski, Paweł Pytlarz, Michał Steinke, Mariusz Szuszkiewicz, 1 - Mateusz Bartczak, Krystian Getinger, Piotr Kieruzel, Robert Kolendowicz, Marcin Pietroń, Manuel Santos Arboleda Sánchez, Mateusz Szczepaniak
Zagłębie Sosnowiec (ME): 4 - Wojciech Szwed, 3 - Przemysław Oziębała, 2 - Dariusz Kohut, Daniel Niedzielski, Marcin Smarzyński, Piotr Wolny, 1 - Patryk Dzieniszewski, Dariusz Gawęcki, Patryk Małecki, Adrian Marek, Michał Materla, Sławomir Pach, Rafał Pietrzak, Krystian Prymula, Rafał Strojek, Konrad Tomsia

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas