[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Ilijan Micanski 26 goli - Ilijan Micanski (Zagłębie Lubin),
20 goli - Marcin Robak (Widzew Łódź),
18 goli - Krzysztof Chrapek (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
12 goli - Łukasz Cichos (Tur Turek 10, Korona Kielce 2), Emil Drozdowicz (GKP Gorzów Wielkopolski), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin),
11 goli - Michał Goliński (Zagłębie Lubin),
10 goli - Andradina (Korona Kielce), Przemysław Oziębała (Widzew Łódź), Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków),
9 goli - Piotr Dziuba (Flota Świnoujście), Marcin Klatt (Warta Poznań), Maciej Tataj (Dolcan Ząbki), Robert Żbikowski (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
8 goli - Piotr Gawęcki (Korona Kielce), Jakub Grzegorzewski (Górnik Łęczna), Bartosz Iwan (GKS Katowice), Préjuce Nakoulma (Górnik Łęczna), Mouhamadou Traoré (GKP Gorzów Wielkopolski),
7 goli - Paweł Buśkiewicz (Flota Świnoujście), Tomasz Chałas (Znicz Pruszków), Jacek Kiełb (Korona Kielce), Ernest Konon (Korona Kielce), Gražvydas Mikulėnas (GKS Katowice), Rafał Niżnik (Górnik Łęczna), Abel Salami (Stal Stalowa Wola), Jaromir Wieprzęć (Stal Stalowa Wola),
6 goli - Marcin Józefowicz (Odra Opole), Jacek Magdziński (Flota Świnoujście), Martin Matúš (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Matusiak (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mindaugas Panka (Widzew Łódź),
5 goli - Batata (Warta Poznań), Filip Burkhardt (Warta Poznań), Tomasz Feliksiak (Znicz Pruszków), Wojciech Kędziora (Zagłębie Lubin), Kamil Majkowski (Wisła Płock), Adrian Mierzejewski (Wisła Płock), Przemysław Pietruszka (Flota Świnoujście), Arkadiusz Sojka (Flota Świnoujście), Marcin Wojciechowski (Warta Poznań), Paweł Żmudziński (Podbeskidzie Bielsko-Biała),
4 gole - Sławomir Cienciała (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Tomasz Copik (Odra Opole 3, GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój) 1), Michał Filipowicz (Odra Opole), Kamil Gęśla (Wisła Płock), Karol Gregorek (Wisła Płock), Benjamin Imeh (Tur Turek), Paweł Iwanicki (Warta Poznań), Łukasz Janoszka (GKS Katowice), Łukasz Masłowski (Widzew Łódź), Michał Stasiak (Zagłębie Lubin), Maciej Szmatiuk (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Trela (Stal Stalowa Wola), Witold Wawrzyczek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kamil Witkowski I (Górnik Łęczna), Mateusz Żytko (Wisła Płock),
3 gole - Piotr Bagnicki (Kmita Zabierzów), Tomasz Bekas (Warta Poznań), Wojciech Fabianowski (Kmita Zabierzów), Tomasz Grudzień (Wisła Płock), Robert Hyży (Tur Turek), Marjan Jugović (Wisła Płock), Paweł Kaczmarek (Znicz Pruszków), Krzysztof Kaliciak (GKS Katowice), Daniel Kokosiński (Znicz Pruszków), Marcin Korkuć (Dolcan Ząbki), Maciej Malinowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Michał Michałek (Korona Kielce), Sławomir Nazaruk (Górnik Łęczna), Mateusz Piątkowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Mikołaj Rybaczuk (Znicz Pruszków), Paweł Sobczak (GKS Katowice), Wallace (Flota Świnoujście), Jarosław Wieczorek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Janusz Wrześniak (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)),
2 gole - Piotr Adamczyk (Odra Opole), Grzegorz Bartczak (Zagłębie Lubin), Radosław Bartoszewicz (Górnik Łęczna), Grzegorz Bonk (GKS Katowice), Adrian Budka (Widzew Łódź), Konrad Cebula (Kmita Zabierzów 1, Stal Stalowa Wola 1), Ireneusz Chrzanowski (Flota Świnoujście), Jakub Cieciura (GKP Gorzów Wielkopolski), Dariusz Gawęcki (Kmita Zabierzów), David Gill (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Rafał Grzelak (Dolcan Ząbki), Łukasz Grzeszczyk (Wisła Płock 1, Widzew Łódź 1), Hernâni (Korona Kielce), Bartosz Hinc (Warta Poznań), Krzysztof Hrymowicz (Flota Świnoujście), Janusz Iwanicki (Motor Lublin), Dariusz Jackiewicz (Zagłębie Lubin), Artur Jędrzejczyk (Dolcan Ząbki), Kamil Karcz (Stal Stalowa Wola), Kamil Kostecki (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Kamil Król (Motor Lublin), Rafał Król (Motor Lublin), Tomasz Lisowski (Widzew Łódź), Jakub Ławecki (Stal Stalowa Wola), Michał Maciejewski (Motor Lublin), Tomasz Magdziarz (Warta Poznań), Łukasz Maliszewski (GKP Gorzów Wielkopolski), Krzysztof Markowski (GKS Katowice), Clemence Matawu (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Nawotczyński (Korona Kielce), Alain Ngamayama (Warta Poznań), Paweł Olszewski (Tur Turek), Kamil Oziemczuk (Motor Lublin), Bartłomiej Piszczek (Stal Stalowa Wola), Piotr Plewnia (GKS Katowice), Marcin Popławski (Motor Lublin), Piotr Ruszkul (GKP Gorzów Wielkopolski), Szymon Sawala (GKP Gorzów Wielkopolski), Bartłomiej Sielewski (Wisła Płock), Piotr Skokowski (Tur Turek), Paweł Sobolewski (Korona Kielce), Mariusz Solecki (Dolcan Ząbki 1, Wisła Płock 1), Mateusz Sroka (GKS Katowice), Marcin Stańczyk (Dolcan Ząbki), Janusz Surdykowski (Górnik Łęczna), Damian Świerblewski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Marcin Truszkowski (Górnik Łęczna), Rafał Wawrzyńczok (Motor Lublin), Kamil Wilczek (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Bartosz Wiśniewski (Wisła Płock), Maciej Wyszogrodzki (Wisła Płock), Michał Zapaśnik (Dolcan Ząbki),
1 gol - Rafał Andraszak (Flota Świnoujście), Rafał Bałecki (Tur Turek), Mateusz Bartczak (Zagłębie Lubin), Dawid Bartos (Tur Turek), Robert Bednarek (Korona Kielce), Žarko Belada (Wisła Płock), Maciej Bębenek (Kmita Zabierzów), Artur Bożyk (Motor Lublin), Adam Brzezina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Burliga (Flota Świnoujście), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Robert Chwastek (Wisła Płock), Łukasz Derbich (Tur Turek), Daniel Feruga (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Dawid Florian (Znicz Pruszków), Adam Frączczak (Dolcan Ząbki), Jacek Gabrusewicz (Dolcan Ząbki), Łukasz Ganowicz (Odra Opole), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Bartłomiej Grabczyński (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Hołota (GKS Katowice), Radek Janeček (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Artur Januszewski (Znicz Pruszków), Sławomir Jarczyk (Wisła Płock), Rafał Jarosz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Paweł Kaczorowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Szymon Kapias (GKS Katowice), Piotr Karwan (Górnik Łęczna), Petr Kaspřák (Tur Turek), Grzegorz Kmiecik (Stal Stalowa Wola), Bartłomiej Konieczny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Kosiorowski (Dolcan Ząbki), Hubert Kościukiewicz (Kmita Zabierzów), Tadeusz Krawiec (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Krzywicki (Dolcan Ząbki), Marek Kubisz (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Tomasz Kułkiewicz (Dolcan Ząbki), Krystian Lebioda (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Lipecki (Motor Lublin), Dariusz Łatka (Korona Kielce), Veljko Nikitović (Górnik Łęczna), Tomasz Nowak (Korona Kielce), Charles Nwaogu (Odra Opole), Paweł Odrzywolski (Odra Opole), Bartosz Osoliński (Znicz Pruszków), Przemysław Otuszewski (Warta Poznań), Dariusz Papierz (Dolcan Ząbki), Damian Piotrowski (Zagłębie Lubin), Dawid Plizga (Zagłębie Lubin), Marcin Pontus (Odra Opole), Dawid Ptaszyński I (Motor Lublin), Marcin Rogowski (Odra Opole), Maciej Rybaczuk (Znicz Pruszków), Mariusz Sacha (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Sikora (Warta Poznań), Mieczysław Sikora (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Skwara (Flota Świnoujście), Kamil Stachyra (Górnik Łęczna), Piotr Stawarczyk (Widzew Łódź), Andrzej Stretowicz (Dolcan Ząbki), Krzysztof Strugarek (Warta Poznań), Marcel Surowiak (Odra Opole), Marcin Syroka (Motor Lublin), Przemysław Szabat (Wisła Płock), Maciej Szajna (Korona Kielce), Artur Szlęzak (Stal Stalowa Wola), Grzegorz Szymanek (Górnik Łęczna), Wojciech Trochim (Dolcan Ząbki), Ugochukwu Ukah (Widzew Łódź), Tomasz Walat (Stal Stalowa Wola), Grzegorz Wan (Warta Poznań), Marcin Warakomski (Dolcan Ząbki), Sergiusz Wiechowski (Dolcan Ząbki), Adam Więckowski (GKP Gorzów Wielkopolski), Cezary Wilk (Korona Kielce), Jacek Wiśniewski (Wisła Płock), Bartosz Woźniak (GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krystian Wójcik (Górnik Łęczna), Krzysztof Zaremba (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Sebastian Ziajka (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

Strzelcy według drużyn:
 
Dolcan Ząbki: 9 - Maciej Tataj, 3 - Marcin Korkuć, 2 - Rafał Grzelak, Artur Jędrzejczyk, Marcin Stańczyk, Michał Zapaśnik, 1 - Adam Frączczak, Jacek Gabrusewicz, Piotr Kosiorowski, Krzysztof Krzywicki, Tomasz Kułkiewicz, Dariusz Papierz, Mariusz Solecki, Andrzej Stretowicz, Wojciech Trochim, Marcin Warakomski, Sergiusz Wiechowski
Flota Świnoujście: 9 - Piotr Dziuba, 7 - Paweł Buśkiewicz, 6 - Jacek Magdziński, 5 - Przemysław Pietruszka, Arkadiusz Sojka, 3 - Wallace, 2 - Ireneusz Chrzanowski, Krzysztof Hrymowicz, 1 - Rafał Andraszak, Łukasz Burliga, Grzegorz Skwara
GKP Gorzów Wielkopolski: 12 - Emil Drozdowicz, 8 - Mouhamadou Traoré, 3 - Maciej Malinowski, Mateusz Piątkowski, 2 - Jakub Cieciura, Łukasz Maliszewski, Piotr Ruszkul, Szymon Sawala, 1 - Paweł Kaczorowski, Adam Więckowski
GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 9 - Robert Żbikowski, 4 - Witold Wawrzyczek, 3 - Jarosław Wieczorek, Janusz Wrześniak, 2 - David Gill, Kamil Kostecki, Kamil Wilczek, 1 - Tomasz Copik, Daniel Feruga, Bartłomiej Grabczyński, Radek Janeček, Marek Kubisz, Bartosz Woźniak
GKS Katowice: 8 - Bartosz Iwan, 7 - Gražvydas Mikulėnas, 4 - Łukasz Janoszka, 3 - Krzysztof Kaliciak, Paweł Sobczak, 2 - Grzegorz Bonk, Krzysztof Markowski, Piotr Plewnia, Mateusz Sroka, 1 - Grzegorz Goncerz, Tomasz Hołota, Szymon Kapias
Górnik Łęczna: 8 - Jakub Grzegorzewski, Préjuce Nakoulma, 7 - Rafał Niżnik, 4 - Kamil Witkowski I, 3 - Sławomir Nazaruk, 2 - Radosław Bartoszewicz, Janusz Surdykowski, Marcin Truszkowski, 1 - Piotr Karwan, Veljko Nikitović, Kamil Stachyra, Grzegorz Szymanek, Krystian Wójcik
Kmita Zabierzów: 3 - Piotr Bagnicki, Wojciech Fabianowski, 2 - Dariusz Gawęcki, 1 - Maciej Bębenek, Konrad Cebula, Hubert Kościukiewicz
Korona Kielce: 10 - Andradina, 8 - Piotr Gawęcki, 7 - Jacek Kiełb, Ernest Konon, 3 - Michał Michałek, 2 - Łukasz Cichos, Hernâni, Łukasz Nawotczyński, Paweł Sobolewski, 1 - Robert Bednarek, Dariusz Łatka, Tomasz Nowak, Maciej Szajna, Cezary Wilk
Motor Lublin: 2 - Janusz Iwanicki, Kamil Król, Rafał Król, Michał Maciejewski, Kamil Oziemczuk, Marcin Popławski, Rafał Wawrzyńczok, 1 - Artur Bożyk, Krzysztof Lipecki, Dawid Ptaszyński I, Marcin Syroka
Odra Opole: 6 - Marcin Józefowicz, 4 - Michał Filipowicz, 3 - Tomasz Copik, 2 - Piotr Adamczyk, 1 - Łukasz Ganowicz, Charles Nwaogu, Paweł Odrzywolski, Marcin Pontus, Marcin Rogowski, Marcel Surowiak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 18 - Krzysztof Chrapek, 6 - Martin Matúš, Łukasz Matusiak, 5 - Paweł Żmudziński, 4 - Sławomir Cienciała, Maciej Szmatiuk, 2 - Clemence Matawu, Damian Świerblewski, 1 - Adam Brzezina, Damian Chmiel, Rafał Jarosz, Bartłomiej Konieczny, Mariusz Sacha, Mieczysław Sikora, Krzysztof Zaremba, Sebastian Ziajka
Stal Stalowa Wola: 7 - Abel Salami, Jaromir Wieprzęć, 4 - Krzysztof Trela, 2 - Kamil Karcz, Jakub Ławecki, Bartłomiej Piszczek, 1 - Konrad Cebula, Grzegorz Kmiecik, Tadeusz Krawiec, Krystian Lebioda, Artur Szlęzak, Tomasz Walat
Tur Turek: 10 - Łukasz Cichos, 4 - Benjamin Imeh, 3 - Robert Hyży, 2 - Paweł Olszewski, Piotr Skokowski, 1 - Rafał Bałecki, Dawid Bartos, Łukasz Derbich, Petr Kaspřák
Warta Poznań: 9 - Marcin Klatt, 5 - Batata, Filip Burkhardt, Marcin Wojciechowski, 4 - Paweł Iwanicki, 3 - Tomasz Bekas, 2 - Bartosz Hinc, Tomasz Magdziarz, Alain Ngamayama, 1 - Przemysław Otuszewski, Krzysztof Sikora, Krzysztof Strugarek, Grzegorz Wan
Widzew Łódź: 20 - Marcin Robak, 10 - Przemysław Oziębała, 6 - Mindaugas Panka, 4 - Łukasz Masłowski, 2 - Adrian Budka, Tomasz Lisowski, 1 - Łukasz Grzeszczyk, Piotr Stawarczyk, Ugochukwu Ukah
Wisła Płock: 5 - Kamil Majkowski, Adrian Mierzejewski, 4 - Kamil Gęśla, Karol Gregorek, Mateusz Żytko, 3 - Tomasz Grudzień, Marjan Jugović, 2 - Bartłomiej Sielewski, Bartosz Wiśniewski, Maciej Wyszogrodzki, 1 - Žarko Belada, Robert Chwastek, Łukasz Grzeszczyk, Sławomir Jarczyk, Mariusz Solecki, Przemysław Szabat, Jacek Wiśniewski
Zagłębie Lubin: 26 - Ilijan Micanski, 12 - Szymon Pawłowski, 11 - Michał Goliński, 5 - Wojciech Kędziora, 4 - Michał Stasiak, 2 - Grzegorz Bartczak, Dariusz Jackiewicz, 1 - Mateusz Bartczak, Damian Piotrowski, Dawid Plizga
Znicz Pruszków: 10 - Adrian Paluchowski, 7 - Tomasz Chałas, 5 - Tomasz Feliksiak, 3 - Paweł Kaczmarek, Daniel Kokosiński, Mikołaj Rybaczuk, 1 - Dawid Florian, Artur Januszewski, Bartosz Osoliński, Maciej Rybaczuk

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas