[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
18 goli - Tomasz Mikołajczak (Nielba Wągrowiec),
14 goli - Roman Maciejak (Nielba Wągrowiec),
12 goli - Maciej Ropiejko (Pogoń Szczecin),
11 goli - Krzysztof Myśliwy (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Smektała (Jarota Jarocin),
10 goli - Piotr Bajera (Zawisza Bydgoszcz), Marek Kowal (Pogoń Szczecin), Szymon Maziarz (Zawisza Bydgoszcz), Waldemar Sobota (MKS Kluczbork), Dmitrij Wierstak (Elana Toruń),
9 goli - Michał Ilków-Gołąb (Miedź Legnica), Michał Kojder (Lechia Zielona Góra), Arkadiusz Piech (Gawin/Ślęza Wrocław), Michał Pietroń (Kotwica Kołobrzeg), Marek Sajewicz (Chemik Police),
8 goli - Aleksandar Atanacković (Elana Toruń), Piotr Burski (Gawin/Ślęza Wrocław), Tomasz Foszmańczyk (Raków Częstochowa), Artur Lenartowski (Raków Częstochowa), Rafał Leśniewski (Nielba Wągrowiec), Maciej Manelski (Elana Toruń 1, Jarota Jarocin 7), Maciej Mysiak (Unia Janikowo), Mateusz Piątkowski (Gawin/Ślęza Wrocław), Krzysztof Rusinek (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Szal (Zawisza Bydgoszcz),
7 goli - Bartosz Gliński (Raków Częstochowa), Paweł Kanik (Victoria Koronowo), Tomasz Kazimierowicz (MKS Kluczbork), Mikołaj Lebedyński (Pogoń Szczecin), Lilo (Polonia Słubice), Tomasz Parzy (Pogoń Szczecin), Piotr Sobotta (MKS Kluczbork),
6 goli - Przemysław Ciołek (Chemik Police), Adrian Jeremicz (Lechia Zielona Góra), Łukasz Kalinowski (Unia Janikowo), Tomasz Kasprzyk (GKS Tychy), Maciej Mańka (GKS Tychy), Paweł Mądrzejewski (Victoria Koronowo), Paweł Ochota (Miedź Legnica), Wojciech Okińczyc (Polonia Słubice), Kamil Stefaniak (Jarota Jarocin), Mateusz Zachara (Raków Częstochowa),
5 goli - Rafał Bałecki (Zagłębie Sosnowiec), Michał Glanowski (MKS Kluczbork), Paweł Grocholski (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Halaburda (Nielba Wągrowiec), Marcin Hercog (Jarota Jarocin), Maxwell Kalu (Nielba Wągrowiec), Adam Krzęciesa (MKS Kluczbork), Marcin Mazurek (Gawin/Ślęza Wrocław), Adam Młodzieniak (Elana Toruń), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Piotr Nowosielski (Unia Janikowo), Piotr Petasz (Pogoń Szczecin), Wołodymyr Starećkyj (Kotwica Kołobrzeg), Ousmane Sylla (Polonia Słubice), Rafał Świtaj (Lechia Zielona Góra), Mirosław Topolski (Lechia Zielona Góra), Patryk Tuszyński (Gawin/Ślęza Wrocław 1, MKS Kluczbork 4), Tadeusz Tyc (Czarni Żagań), Mateusz Wróbel (GKS Tychy), Wiaczesław Zamara (Elana Toruń),
4 gole - Wojciech Białek (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Bukowiec (Raków Częstochowa), Piotr Charzewski (Elana Toruń), Arkadiusz Czarnecki (Elana Toruń), Michał Filipowicz (Zagłębie Sosnowiec), Krzysztof Gościniak (Jarota Jarocin), Łukasz Grube (Elana Toruń), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Robert Piwowar (Gawin/Ślęza Wrocław), Jakub Poznański (Victoria Koronowo), Marcin Tarnowski (Unia Janikowo 2, Zawisza Bydgoszcz 2), Łukasz Wesecki (GKS Tychy), Marcin Woźniak (Pogoń Szczecin),
3 gole - Marcin Adamczyk (MKS Kluczbork), Piotr Bański (Raków Częstochowa), Andrzej Bednarz (Czarni Żagań), Krzysztof Bizacki (GKS Tychy), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Robert Gaca (Czarni Żagań), Piotr Garbarek (Jarota Jarocin), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Wojciech Hober (MKS Kluczbork), Grzegorz Idzikowski (Jarota Jarocin), Robert Kawałek (Victoria Koronowo), Khady Kazadi-Leonowicz (Czarni Żagań), Arkadiusz Kłoda (Zagłębie Sosnowiec), Bartosz Kosman (Polonia Słubice), Artur Koziara (Gawin/Ślęza Wrocław), Arkadiusz Kozłowski (Zawisza Bydgoszcz), Patryk Musiałowski (Miedź Legnica), Paschal Obinna Ekwueme (Czarni Żagań), Rafał Piętka (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Posmyk (Polonia Słubice), Jakub Rejmer (Gawin/Ślęza Wrocław), Maksymilian Rogalski (Raków Częstochowa), Wojciech Smarduch (Miedź Legnica), Honorat Stróż (Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Szepeta (Gawin/Ślęza Wrocław), Paweł Timoszyk (Polonia Słubice), Mateusz Trachimowicz (Czarni Żagań), Mirosław Wania (GKS Tychy), Marcin Wielgus (Czarni Żagań), Łukasz Zagdański (Miedź Legnica), Michał Żółtowski (Miedź Legnica),
2 gole - Wojciech Ankowski (GKS Tychy), Vojislav Bakrač (Miedź Legnica), Ernest Balicki (Gawin/Ślęza Wrocław), Aboubakar Bouba Traoré (Chemik Police), Artur Brzeziński (Chemik Police), Ferdinand Chi Fon (Pogoń Szczecin), Krzysztof Filipek (Unia Janikowo), Krystian Głowania (Lechia Zielona Góra), Krzysztof Gryszczyński (Nielba Wągrowiec), Mariusz Grzegorzewicz (Jarota Jarocin), Mateusz Jakuszczonek (Chemik Police), Arkadiusz Jarymowicz (Chemik Police), Tomasz Jasiński (MKS Kluczbork), Radosław Kanik (Zawisza Bydgoszcz), Adam Kardasz (Victoria Koronowo), Robert Kaźmierczak (Unia Janikowo), Piotr Koman (Pogoń Szczecin), Rafał Komar (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Kotlarski (Miedź Legnica), Paweł Kowal (Gawin/Ślęza Wrocław), Bartłomiej Kowalski (Elana Toruń), Marcin Kozłowski (Zawisza Bydgoszcz), Paweł Lis (Gawin/Ślęza Wrocław), Marcin Łukaszewski (Zawisza Bydgoszcz), Filip Marciniak (Kotwica Kołobrzeg), Ireneusz Marcinkowski (Polonia Słubice), Adrian Marek (Zagłębie Sosnowiec), Michał Maślenik (Lechia Zielona Góra), Andrzej Matwijów (Polonia Słubice), Józef Misztal (Kotwica Kołobrzeg), Marcin Miśta (Chemik Police), Piotr Nieć (Jarota Jarocin), Mateusz Nowaczyk (Unia Janikowo), Jacek Pacyński (Jarota Jarocin), Adrian Pajączkowski (Zagłębie Sosnowiec), Dawid Piróg (Jarota Jarocin), Krzysztof Piskuła (Polonia Słubice), Władysław Sawczuk (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Stankiewicz (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Witomski (Nielba Wągrowiec), Marek Wolak (Czarni Żagań), Marcin Ziaja (GKS Tychy),
1 gol - Michał Bała (Czarni Żagań), Artur Bartkowiak (Nielba Wągrowiec), Miłosz Bielecki (Raków Częstochowa), Karol Bilski (Elana Toruń), Artur Błażejewski (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Brusiło (Gawin/Ślęza Wrocław), Grzegorz Brzeziński (Zawisza Bydgoszcz), Artur Cielasiński (Zawisza Bydgoszcz), Krzysztof Czabański (Jarota Jarocin), Maciej Dąbrowski (Zawisza Bydgoszcz), Andrzej Dorniak (Lechia Zielona Góra), Grzegorz Dorobek (Gawin/Ślęza Wrocław), Marcin Dziopa (Czarni Żagań), Rafał Figiel (Lechia Zielona Góra), Przemysław Fillinger (Nielba Wągrowiec), Radosław Flejterski (Gawin/Ślęza Wrocław), Damian Furczyk (GKS Tychy), Łukasz Gikiewicz (Unia Janikowo), Maciej Górecki (Lechia Zielona Góra), Łukasz Janczarek (Polonia Słubice), Dawid Jankowski (Raków Częstochowa), Marcin Jankowski (Czarni Żagań), Jarosław Jóźwiak (Chemik Police), Łukasz Kaczorowski (Lechia Zielona Góra), Kamil Kassian (Czarni Żagań), Filip Kiliński (Lechia Zielona Góra), Maciej Klawiński (Nielba Wągrowiec), Tomasz Kociszewski (Miedź Legnica), Łukasz Kopczyk (GKS Tychy), Przemysław Korytkowski (Raków Częstochowa), Sylwester Kret (Miedź Legnica), Mariusz Kryszak (Czarni Żagań), Rafał Krzyżanowski (Chemik Police), Janusz Luberda (MKS Kluczbork), Paweł Łodyga (Miedź Legnica), Tomasz Łuczywek (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Malinowski (Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Migawa (Victoria Koronowo), Jarosław Mikutel (Miedź Legnica), Borys Modracki (Victoria Koronowo), Tomasz Nawrot (Nielba Wągrowiec), Dawid Nowacki (MKS Kluczbork), Marcin Nowak (Pogoń Szczecin), Arkadiusz Nowicki (Victoria Koronowo), Michael Olakitan Sanni (Jarota Jarocin), Mateusz Orzechowski (Raków Częstochowa), Maciej Piątek (Jarota Jarocin), Rafał Pietrzak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Piskorski (Lechia Zielona Góra), Marcin Rackiewicz (Elana Toruń), Adrian Raszka (Victoria Koronowo), Robert Rosiński (Gawin/Ślęza Wrocław), Tomasz Rydzak (Pogoń Szczecin), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Skonieczka (Victoria Koronowo), Paweł Skrzypek (Pogoń Szczecin), Piotr Smolec (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Sobczak (Czarni Żagań), Piotr Stawowy (MKS Kluczbork), Krzysztof Stefaniak (Chemik Police), Mariusz Stępień (MKS Kluczbork), Michał Sucharek (Lechia Zielona Góra), Filip Sysio (Kotwica Kołobrzeg), Mateusz Szałek (Chemik Police), Michał Szałek (Chemik Police), Łukasz Szczepaniak (Gawin/Ślęza Wrocław), Łukasz Ślifirczyk (Unia Janikowo), Daniel Tarasiewicz (Gawin/Ślęza Wrocław), Jarosław Teśman (Kotwica Kołobrzeg), Tomasz Warczachowski (Unia Janikowo), Michał Wawszczak (Polonia Słubice), Adam Wieczyński (Elana Toruń), Kamil Witczyk (Raków Częstochowa), Zbigniew Wójcik (Gawin/Ślęza Wrocław), Daniel Wólkiewicz (Pogoń Szczecin), Marcin Wróbel (Elana Toruń), Marcin Wydurski (Chemik Police), Dawid Zamiatowski (Elana Toruń), Ołeksandr Żdanow (Kotwica Kołobrzeg), Marcin Żebrowski (Lechia Zielona Góra), Marcin Żukowski (Polonia Słubice), Mateusz Żyła (GKS Tychy).

Strzelcy według drużyn:
 
Chemik Police: 9 - Marek Sajewicz, 6 - Przemysław Ciołek, 2 - Aboubakar Bouba Traoré, Artur Brzeziński, Mateusz Jakuszczonek, Arkadiusz Jarymowicz, Marcin Miśta, 1 - Jarosław Jóźwiak, Rafał Krzyżanowski, Krzysztof Stefaniak, Mateusz Szałek, Michał Szałek, Marcin Wydurski
Czarni Żagań: 5 - Tadeusz Tyc, 3 - Andrzej Bednarz, Robert Gaca, Khady Kazadi-Leonowicz, Paschal Obinna Ekwueme, Mateusz Trachimowicz, Marcin Wielgus, 2 - Marek Wolak, 1 - Michał Bała, Marcin Dziopa, Marcin Jankowski, Kamil Kassian, Mariusz Kryszak, Łukasz Sobczak
Elana Toruń: 10 - Dmitrij Wierstak, 8 - Aleksandar Atanacković, 5 - Adam Młodzieniak, Wiaczesław Zamara, 4 - Piotr Charzewski, Arkadiusz Czarnecki, Łukasz Grube, 2 - Bartłomiej Kowalski, 1 - Karol Bilski, Maciej Manelski, Marcin Rackiewicz, Adam Wieczyński, Marcin Wróbel, Dawid Zamiatowski
Gawin/Ślęza Wrocław: 9 - Arkadiusz Piech, 8 - Piotr Burski, Mateusz Piątkowski, 5 - Marcin Mazurek, 4 - Robert Piwowar, 3 - Artur Koziara, Jakub Rejmer, Bartosz Szepeta, 2 - Ernest Balicki, Paweł Kowal, Paweł Lis, 1 - Rafał Brusiło, Grzegorz Dorobek, Radosław Flejterski, Robert Rosiński, Łukasz Szczepaniak, Daniel Tarasiewicz, Patryk Tuszyński, Zbigniew Wójcik
GKS Tychy: 6 - Tomasz Kasprzyk, Maciej Mańka, 5 - Mateusz Wróbel, 4 - Łukasz Wesecki, 3 - Krzysztof Bizacki, Mirosław Wania, 2 - Wojciech Ankowski, Marcin Ziaja, 1 - Damian Furczyk, Łukasz Kopczyk, Mateusz Żyła
Jarota Jarocin: 11 - Jakub Smektała, 7 - Maciej Manelski, 6 - Kamil Stefaniak, 5 - Marcin Hercog, 4 - Krzysztof Gościniak, 3 - Piotr Garbarek, Grzegorz Idzikowski, 2 - Mariusz Grzegorzewicz, Piotr Nieć, Jacek Pacyński, Dawid Piróg, 1 - Krzysztof Czabański, Michael Olakitan Sanni, Maciej Piątek
Kotwica Kołobrzeg: 9 - Michał Pietroń, 8 - Krzysztof Rusinek, 5 - Paweł Grocholski, Wołodymyr Starećkyj, 3 - Honorat Stróż, 2 - Rafał Komar, Filip Marciniak, Józef Misztal, Władysław Sawczuk, Kamil Stankiewicz, 1 - Tomasz Malinowski, Filip Sysio, Jarosław Teśman, Ołeksandr Żdanow
Lechia Zielona Góra: 9 - Michał Kojder, 6 - Adrian Jeremicz, 5 - Rafał Świtaj, Mirosław Topolski, 2 - Krystian Głowania, Michał Maślenik, 1 - Andrzej Dorniak, Rafał Figiel, Maciej Górecki, Łukasz Kaczorowski, Filip Kiliński, Paweł Piskorski, Michał Sucharek, Marcin Żebrowski
Miedź Legnica: 9 - Michał Ilków-Gołąb, 6 - Paweł Ochota, 3 - Marcin Garuch, Patryk Musiałowski, Wojciech Smarduch, Łukasz Zagdański, Michał Żółtowski, 2 - Vojislav Bakrač, Krzysztof Kotlarski, 1 - Tomasz Kociszewski, Sylwester Kret, Paweł Łodyga, Jarosław Mikutel
MKS Kluczbork: 10 - Waldemar Sobota, 7 - Tomasz Kazimierowicz, Piotr Sobotta, 5 - Michał Glanowski, Adam Krzęciesa, Kamil Nitkiewicz, 4 - Rafał Niziołek, Patryk Tuszyński, 3 - Marcin Adamczyk, Wojciech Hober, 2 - Tomasz Jasiński, 1 - Janusz Luberda, Dawid Nowacki, Piotr Stawowy, Mariusz Stępień
Nielba Wągrowiec: 18 - Tomasz Mikołajczak, 14 - Roman Maciejak, 8 - Rafał Leśniewski, 5 - Patryk Halaburda, Maxwell Kalu, 3 - Jacek Figaszewski, 2 - Krzysztof Gryszczyński, Mateusz Witomski, 1 - Artur Bartkowiak, Przemysław Fillinger, Maciej Klawiński, Tomasz Nawrot
Pogoń Szczecin: 12 - Maciej Ropiejko, 10 - Marek Kowal, 7 - Mikołaj Lebedyński, Tomasz Parzy, 5 - Piotr Petasz, 4 - Marcin Woźniak, 2 - Ferdinand Chi Fon, Piotr Koman, 1 - Marcin Nowak, Tomasz Rydzak, Paweł Skrzypek, Daniel Wólkiewicz
Polonia Słubice: 7 - Lilo, 6 - Wojciech Okińczyc, 5 - Ousmane Sylla, 3 - Bartosz Kosman, Paweł Posmyk, Paweł Timoszyk, 2 - Ireneusz Marcinkowski, Andrzej Matwijów, Krzysztof Piskuła, 1 - Łukasz Janczarek, Michał Wawszczak, Marcin Żukowski
Raków Częstochowa: 8 - Tomasz Foszmańczyk, Artur Lenartowski, 7 - Bartosz Gliński, 6 - Mateusz Zachara, 4 - Mateusz Bukowiec, 3 - Piotr Bański, Maksymilian Rogalski, 1 - Miłosz Bielecki, Dawid Jankowski, Przemysław Korytkowski, Mateusz Orzechowski, Kamil Witczyk
Unia Janikowo: 8 - Maciej Mysiak, 6 - Łukasz Kalinowski, 5 - Piotr Nowosielski, 2 - Krzysztof Filipek, Robert Kaźmierczak, Mateusz Nowaczyk, Marcin Tarnowski, 1 - Łukasz Gikiewicz, Łukasz Ślifirczyk, Tomasz Warczachowski
Victoria Koronowo: 7 - Paweł Kanik, 6 - Paweł Mądrzejewski, 4 - Jakub Poznański, 3 - Robert Kawałek, 2 - Adam Kardasz, 1 - Bartosz Migawa, Borys Modracki, Arkadiusz Nowicki, Adrian Raszka, Marcin Skonieczka
Zagłębie Sosnowiec: 11 - Krzysztof Myśliwy, 5 - Rafał Bałecki, 4 - Wojciech Białek, Michał Filipowicz, 3 - Arkadiusz Kłoda, 2 - Adrian Marek, Adrian Pajączkowski, 1 - Artur Błażejewski, Tomasz Łuczywek, Rafał Pietrzak, Dawid Ryndak, Piotr Smolec
Zawisza Bydgoszcz: 10 - Piotr Bajera, Szymon Maziarz, 8 - Krzysztof Szal, 3 - Arkadiusz Kozłowski, Rafał Piętka, 2 - Radosław Kanik, Marcin Kozłowski, Marcin Łukaszewski, Marcin Tarnowski, 1 - Grzegorz Brzeziński, Artur Cielasiński, Maciej Dąbrowski

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas