[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
4 gole - Paweł Sawicki (MKS Korsze),
3 gole - Mariusz Machniak (Vęgoria Węgorzewo), Piotr Piceluk (Motor Lubawa),
2 gole - Bartłomiej Bogdaniuk (Tęcza Biskupiec), Jarosław Kaszuba (Motor Lubawa), Grzegorz Kulpaka (Huragan Morąg), Michał Ruszkiewicz (Mrągowia Mrągowo),
1 gol - Kamil Boenigk (GKS Stawiguda), Daniel Ciesielski (Concordia Elbląg), Sebastian Gryka (Concordia Elbląg), Bazyli Jabłonowski (Motor Lubawa), Dawid Jurczak (Vęgoria Węgorzewo), Daniel Komorowski (Huragan Morąg), Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn), Piotr Kozłowski (MKS Korsze), Marcin Krupiński (Rominta Gołdap), Dominik Kun (Vęgoria Węgorzewo), Michał Lepczak (Concordia Elbląg), Daniel Madej (Huragan Morąg), Daniel Maliszewski (Vęgoria Węgorzewo), Adam Orłowski (DKS Dobre Miasto), Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze), Damian Roksela (MKS Korsze), Tomasz Sambor (Concordia Elbląg), Piotr Sawicki (MKS Korsze), Tomasz Sielezin (Concordia Elbląg), Rafał Siudziński (Huragan Morąg), Maciej Skalski (GKS Stawiguda), Damian Sorkowicz (Concordia Elbląg), Grzegorz Stanek (GKS Stawiguda), Tomasz Wiercioch (Concordia Elbląg), Mariusz Włodarczyk (Concordia Elbląg), Piotr Żurawel (Motor Lubawa).

Strzelcy według drużyn:
 
Concordia Elbląg: 1 - Daniel Ciesielski, Sebastian Gryka, Michał Lepczak, Tomasz Sambor, Tomasz Sielezin, Damian Sorkowicz, Tomasz Wiercioch, Mariusz Włodarczyk
DKS Dobre Miasto: 1 - Adam Orłowski
GKS Stawiguda: 1 - Kamil Boenigk, Maciej Skalski, Grzegorz Stanek
Granica Kętrzyn: 1 - Paweł Kowalewski
Huragan Morąg: 2 - Grzegorz Kulpaka, 1 - Daniel Komorowski, Daniel Madej, Rafał Siudziński
MKS Korsze: 4 - Paweł Sawicki, 1 - Piotr Kozłowski, Krzysztof Piwiszkis, Damian Roksela, Piotr Sawicki
Motor Lubawa: 3 - Piotr Piceluk, 2 - Jarosław Kaszuba, 1 - Bazyli Jabłonowski, Piotr Żurawel
Mrągowia Mrągowo: 2 - Michał Ruszkiewicz
Rominta Gołdap: 1 - Marcin Krupiński
Tęcza Biskupiec: 2 - Bartłomiej Bogdaniuk
Vęgoria Węgorzewo: 3 - Mariusz Machniak, 1 - Dawid Jurczak, Dominik Kun, Daniel Maliszewski

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas