[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
19 goli - Rafał Jankowski (Zagłębie Sosnowiec),
18 goli - Jarosław Wieczorek (Energetyk ROW Rybnik),
17 goli - Jakub Grzegorzewski (Miedź Legnica), Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica),
14 goli - Fabian Pawela (Czarni Żagań),
13 goli - Krystian Pieczara (Chojniczanka Chojnice),
11 goli - Maciej Gajos (Raków Częstochowa), Dawid Retlewski (Bytovia Bytów),
10 goli - Damian Szczęsny (GKS Tychy),
9 goli - Paweł Adamiec (Tur Turek), Błażej Ciesielski (Calisia Kalisz), Kamil Kostecki (Energetyk ROW Rybnik), Paweł Posmyk (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Staroń (Tur Turek), Marcin Trojanowski (Chojniczanka Chojnice), Patryk Tuszyński (MKS Kluczbork),
8 goli - Dawid Ambroziak (Bytovia Bytów), Szymon Kaźmierowski (Chojniczanka Chojnice), Samuelson Odunka (Calisia Kalisz),
7 goli - Rafał Czerwiński (Raków Częstochowa), Daniel Feruga (GKS Tychy), Dariusz Kudyba (Bałtyk Gdynia), Marcin Morawski (Górnik Wałbrzych), Wojciech Pięta (Bytovia Bytów), Damian Sędziak (Elana Toruń), Przemysław Stasiak (Chrobry Głogów), Łukasz Wiącek (Calisia Kalisz), Daniel Zinke (Górnik Wałbrzych),
6 goli - Krzysztof Bartoszak (Jarota Jarocin), Mateusz Bukowiec (Ruch Zdzieszowice), Karol Danielak (Jarota Jarocin), Dawid Gajewski (Energetyk ROW Rybnik), Michał Glanowski (MKS Kluczbork), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Tomasz Kasprzyk (Ruch Zdzieszowice), Marcin Lachowski (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Marek (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Krzysztof Bizacki (GKS Tychy), Roland Buchała (Ruch Zdzieszowice), Piotr Burski (Czarni Żagań 4, MKS Kluczbork 1), Radosław Flejterski (Czarni Żagań), Piotr Gląba (Tur Turek), Piotr Madejski (Miedź Legnica), Remigiusz Malicki (GKS Tychy), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Bartłomiej Pawłowski (Jarota Jarocin), Marcin Sobczak (GKS Tychy), Patryk Stefański (Zagłębie Sosnowiec), Michał Szałek (Bytovia Bytów), Łukasz Szczepaniak (Nielba Wągrowiec),
4 gole - Michał Bukraba (Chrobry Głogów), Marek Gładkowski (Energetyk ROW Rybnik), Krzysztof Gościniak (Calisia Kalisz), Zbigniew Grzybowski (Chrobry Głogów), Patryk Klofik (Calisia Kalisz), Maciej Kononowicz (Czarni Żagań), Szymon Matuszewski (Calisia Kalisz), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Tomasz Mikołajczak (Nielba Wągrowiec), Marcin Nowacki (Miedź Legnica), Marcin Orłowski (Górnik Wałbrzych), Adrian Pietrowski (Nielba Wągrowiec), Jakub Poznański (Nielba Wągrowiec), Tomasz Rogóż (Elana Toruń), Michał Sudoł (MKS Kluczbork), Kacper Tatara (Chojniczanka Chojnice), Marcin Wróbel (Elana Toruń), Kamil Zieliński (Miedź Legnica),
3 gole - Bartłomiej Babiarz (GKS Tychy), Adrian Bartkiewicz (Elana Toruń), Krzysztof Czabański (Jarota Jarocin), Arkadiusz Czarnecki (Elana Toruń), Norbert Dregier (Tur Turek), Paschal Ekwueme (MKS Kluczbork), Jacek Figaszewski (Nielba Wągrowiec), Marcin Folc (GKS Tychy), Karol Fryzowicz (MKS Kluczbork), Tomasz Grudzień (Elana Toruń), Kamil Hempel (Miedź Legnica), Igor Jurga (Bałtyk Gdynia), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Mariusz Kapłon (Ruch Zdzieszowice), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Łukasz Kowalczyk (Raków Częstochowa), Karol Lewandowski (Elana Toruń), Roman Maciejak (Górnik Wałbrzych), Grzegorz Mania (Elana Toruń 1, Jarota Jarocin 2), Paweł Mądrzejewski (Elana Toruń), Krzysztof Napora (Raków Częstochowa), Hubert Oczkowski (Jarota Jarocin), Damian Paszliński (Miedź Legnica), Michał Pietrzyk (Bytovia Bytów), Artur Pląskowski (Raków Częstochowa), Jan Rytko (Górnik Wałbrzych), Michał Steinke (Chojniczanka Chojnice), Kamil Sylwestrzak (Chrobry Głogów), Tomasz Szatan (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Szatkowski (Energetyk ROW Rybnik), Adrian Świerk (Raków Częstochowa),
2 gole - Rafał Andraszak (Energetyk ROW Rybnik), Michał Bachor (Ruch Zdzieszowice), Artur Bartkowiak (Nielba Wągrowiec), Grzegorz Bonk (Energetyk ROW Rybnik), Krzysztof Bułka (Bałtyk Gdynia), Patryk Cierniewski (Jarota Jarocin), Łukasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Tomasz Damrat (Ruch Zdzieszowice), Marcin Dettlaff (Bałtyk Gdynia), Dariusz Dolewka (Tur Turek), Grzegorz Dziubek (Calisia Kalisz), Jacek Fojna (Górnik Wałbrzych), Marcin Garuch (Miedź Legnica), Krzysztof Gryszczyński (Nielba Wągrowiec), Arkadiusz Hyra (Raków Częstochowa), Kelechi Iheanacho (Elana Toruń), Kamil Jackiewicz (Calisia Kalisz), Grzegorz Jakosz (Chojniczanka Chojnice), Krzysztof Kaczmarek (MKS Kluczbork), Marcin Kajca (Bytovia Bytów), Sebastian Kamiński (Jarota Jarocin), Tomasz Kazimierowicz (Tur Turek), Marcin Kikowski (Elana Toruń), Łukasz Kmieć (Raków Częstochowa), Łukasz Kopczyk (GKS Tychy), Tomasz Kowalski (Tur Turek), Paweł Król (Bałtyk Gdynia), Cezary Książek (Tur Turek), Mateusz Kupczak (GKS Tychy), Dominik Lemanek (Bałtyk Gdynia), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Maciej Manelski (Bałtyk Gdynia), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Radosław Mikołajczak (Elana Toruń), Adam Młodzieniak (Elana Toruń), Damian Nawrocik (Jarota Jarocin), Paweł Noga (Bałtyk Gdynia), Błażej Nowak (Nielba Wągrowiec), Mateusz Nowasielski (Elana Toruń), Bartosz Olejniczak (Czarni Żagań), Adrian Owczarek (Jarota Jarocin), Damian Pawlak (Jarota Jarocin), Marcin Pontus (Energetyk ROW Rybnik), Łukasz Rojewski (Nielba Wągrowiec), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Igor Skowron (Jarota Jarocin), Łukasz Spławski (Nielba Wągrowiec), Stajko Stojczew (Calisia Kalisz), Tomasz Szewczuk (Miedź Legnica), Krzysztof Ulatowski (MKS Kluczbork), Piotr Włodarczyk (Bałtyk Gdynia), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Michał Wróbel (Czarni Żagań), Sebastian Zalepa (Tur Turek),
1 gol - Adivano (Bytovia Bytów), Aleksandar Atanacković (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Balul (GKS Tychy), Michał Benkowski (Bałtyk Gdynia), Wojciech Białek (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Bodzioch (Ruch Zdzieszowice), Mateusz Bołądź (Elana Toruń), Arkadiusz Byczkowski (Bałtyk Gdynia), Michał Cyganek (Zagłębie Sosnowiec), Marcin Czerwiński (Raków Częstochowa), Grzegorz Dorobek (Czarni Żagań), Tomasz Drąg (Ruch Zdzieszowice), Miłosz Filipiak (Bałtyk Gdynia), Piotr Galuś (Czarni Żagań), Łukasz Ganowicz (MKS Kluczbork), Mateusz Gawlik (Miedź Legnica), Michał Grunt (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Horubała (Czarni Żagań), Dominik Janik (Górnik Wałbrzych), Leszek Juszczak (Ruch Zdzieszowice), Bartosz Kaśnikowski (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Kieliba (Jarota Jarocin), Jakub Kiełb (Tur Turek), Łukasz Kłos (Bytovia Bytów), Tomasz Kowalczuk (Calisia Kalisz), Artur Lebowski (Tur Turek), Damian Lenkiewicz (Miedź Legnica), Paweł Lesik (GKS Tychy), Adrian Ligienza (Chojniczanka Chojnice), Emil Luboński (Nielba Wągrowiec), Piotr Łapigrowski (Bytovia Bytów), Michał Łaski (Górnik Wałbrzych), Bartosz Maćkiewicz (Elana Toruń), Taras Maksymiw (Calisia Kalisz), Łukasz Małkowski (GKS Tychy), Maciej Mańka (GKS Tychy), Mariusz Masternak (GKS Tychy), Rafał Miazgowski (Chrobry Głogów), Bartosz Migawa (Calisia Kalisz), Michał Mikołajczyk (Tur Turek), Adrian Moszyk (Górnik Wałbrzych), Mariusz Mowlik (Miedź Legnica), Jakub Mrozik (Nielba Wągrowiec), Wojciech Musuła (Bałtyk Gdynia), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Adam Orłowicz (MKS Kluczbork), Adrian Pajączkowski (MKS Kluczbork), Tomasz Parzy (Chojniczanka Chojnice), Michał Pietroń (Bytovia Bytów), Arkadiusz Półchłopek (MKS Kluczbork), Sławomir Pufelski (Bytovia Bytów), Dominik Radziemski (Górnik Wałbrzych), Bartłomiej Rewucki (Ruch Zdzieszowice), Tomasz Robak (Ruch Zdzieszowice), Daniel Rychlewicz (Ruch Zdzieszowice), Damian Rysiewski (Nielba Wągrowiec), Adam Samiec (Chrobry Głogów), Mateusz Sawicki (Górnik Wałbrzych), Szymon Skrzypczak (MKS Kluczbork), Bartosz Soczyński (Raków Częstochowa), Piotr Stawowy (MKS Kluczbork), Marcin Strojek (Zagłębie Sosnowiec), Radosław Strzelecki (Nielba Wągrowiec), Jakub Szałek (Bytovia Bytów), Mariusz Szuszkiewicz (Czarni Żagań), Mateusz Śliwa (Jarota Jarocin), Wojciech Świderek (Elana Toruń), Marcin Tarnowski (Chojniczanka Chojnice), Marcin Wandzel (Calisia Kalisz), Mateusz Wawoczny (GKS Tychy), Radosław Wiśniewski (Bałtyk Gdynia), Rafał Wodniok (MKS Kluczbork), Marcin Wojciechowski (Nielba Wągrowiec), Marek Wojtarowicz (Górnik Wałbrzych), Krzysztof Wolkiewicz (Nielba Wągrowiec), Dawid Zamiatowski (Elana Toruń), Mariusz Zasada (Miedź Legnica), Jakub Zejglic (Bytovia Bytów), Krzysztof Ziemniak (Chrobry Głogów).

Strzelcy według drużyn:
 
Bałtyk Gdynia: 7 - Dariusz Kudyba, 3 - Igor Jurga, 2 - Krzysztof Bułka, Marcin Dettlaff, Paweł Król, Dominik Lemanek, Maciej Manelski, Paweł Noga, Piotr Włodarczyk, 1 - Michał Benkowski, Arkadiusz Byczkowski, Miłosz Filipiak, Wojciech Musuła, Radosław Wiśniewski
Bytovia Bytów: 11 - Dawid Retlewski, 8 - Dawid Ambroziak, 7 - Wojciech Pięta, 5 - Michał Szałek, 3 - Michał Pietrzyk, 2 - Marcin Kajca, Łukasz Wróbel, 1 - Adivano, Łukasz Kłos, Piotr Łapigrowski, Michał Pietroń, Sławomir Pufelski, Jakub Szałek, Jakub Zejglic
Calisia Kalisz: 9 - Błażej Ciesielski, 8 - Samuelson Odunka, 7 - Łukasz Wiącek, 4 - Krzysztof Gościniak, Patryk Klofik, Szymon Matuszewski, 2 - Grzegorz Dziubek, Kamil Jackiewicz, Stajko Stojczew, 1 - Tomasz Kowalczuk, Taras Maksymiw, Bartosz Migawa, Marcin Wandzel
Chojniczanka Chojnice: 13 - Krystian Pieczara, 9 - Paweł Posmyk, Marcin Trojanowski, 8 - Szymon Kaźmierowski, 4 - Kacper Tatara, 3 - Michał Steinke, 2 - Grzegorz Jakosz, 1 - Aleksandar Atanacković, Bartosz Kaśnikowski, Adrian Ligienza, Tomasz Parzy, Marcin Tarnowski
Chrobry Głogów: 7 - Przemysław Stasiak, 6 - Mateusz Hałambiec, 4 - Michał Bukraba, Zbigniew Grzybowski, 3 - Konrad Kaczmarek, Kamil Sylwestrzak, 2 - Bartosz Machaj, Michał Michalec, 1 - Rafał Miazgowski, Adam Samiec, Krzysztof Ziemniak
Czarni Żagań: 14 - Fabian Pawela, 5 - Radosław Flejterski, 4 - Piotr Burski, Maciej Kononowicz, 2 - Bartosz Olejniczak, Michał Wróbel, 1 - Grzegorz Dorobek, Piotr Galuś, Grzegorz Horubała, Mariusz Szuszkiewicz
Elana Toruń: 7 - Damian Sędziak, 4 - Tomasz Rogóż, Marcin Wróbel, 3 - Adrian Bartkiewicz, Arkadiusz Czarnecki, Tomasz Grudzień, Karol Lewandowski, Paweł Mądrzejewski, 2 - Kelechi Iheanacho, Marcin Kikowski, Radosław Mikołajczak, Adam Młodzieniak, Mateusz Nowasielski, 1 - Mateusz Bołądź, Bartosz Maćkiewicz, Grzegorz Mania, Wojciech Świderek, Dawid Zamiatowski
Energetyk ROW Rybnik: 18 - Jarosław Wieczorek, 9 - Kamil Kostecki, 6 - Dawid Gajewski, 4 - Marek Gładkowski, 3 - Mateusz Szatkowski, 2 - Rafał Andraszak, Grzegorz Bonk, Marcin Pontus
GKS Tychy: 10 - Damian Szczęsny, 7 - Daniel Feruga, 5 - Krzysztof Bizacki, Remigiusz Malicki, Marcin Sobczak, 3 - Bartłomiej Babiarz, Marcin Folc, 2 - Łukasz Kopczyk, Mateusz Kupczak, 1 - Tomasz Balul, Paweł Lesik, Łukasz Małkowski, Maciej Mańka, Mariusz Masternak, Mateusz Wawoczny
Górnik Wałbrzych: 7 - Marcin Morawski, Daniel Zinke, 4 - Grzegorz Michalak, Marcin Orłowski, 3 - Roman Maciejak, Jan Rytko, 2 - Jacek Fojna, 1 - Dominik Janik, Michał Łaski, Adrian Moszyk, Dominik Radziemski, Mateusz Sawicki, Marek Wojtarowicz
Jarota Jarocin: 6 - Krzysztof Bartoszak, Karol Danielak, 5 - Bartłomiej Pawłowski, 3 - Krzysztof Czabański, Hubert Oczkowski, 2 - Patryk Cierniewski, Sebastian Kamiński, Grzegorz Mania, Damian Nawrocik, Adrian Owczarek, Damian Pawlak, Igor Skowron, 1 - Bartosz Kieliba, Mateusz Śliwa
Miedź Legnica: 17 - Jakub Grzegorzewski, Zbigniew Zakrzewski, 5 - Piotr Madejski, 4 - Marcin Nowacki, Kamil Zieliński, 3 - Kamil Hempel, Damian Paszliński, 2 - Marcin Garuch, Tomasz Szewczuk, 1 - Mateusz Gawlik, Damian Lenkiewicz, Mariusz Mowlik, Mariusz Zasada
MKS Kluczbork: 9 - Patryk Tuszyński, 6 - Michał Glanowski, 5 - Rafał Niziołek, 4 - Michał Sudoł, 3 - Paschal Ekwueme, Karol Fryzowicz, 2 - Krzysztof Kaczmarek, Krzysztof Ulatowski, 1 - Piotr Burski, Łukasz Ganowicz, Kamil Nitkiewicz, Adam Orłowicz, Adrian Pajączkowski, Arkadiusz Półchłopek, Szymon Skrzypczak, Piotr Stawowy, Rafał Wodniok
Nielba Wągrowiec: 5 - Łukasz Szczepaniak, 4 - Tomasz Mikołajczak, Adrian Pietrowski, Jakub Poznański, 3 - Jacek Figaszewski, 2 - Artur Bartkowiak, Krzysztof Gryszczyński, Błażej Nowak, Łukasz Rojewski, Łukasz Spławski, 1 - Emil Luboński, Jakub Mrozik, Damian Rysiewski, Radosław Strzelecki, Marcin Wojciechowski, Krzysztof Wolkiewicz
Raków Częstochowa: 11 - Maciej Gajos, 7 - Rafał Czerwiński, 3 - Łukasz Kowalczyk, Krzysztof Napora, Artur Pląskowski, Adrian Świerk, 2 - Arkadiusz Hyra, Łukasz Kmieć, 1 - Marcin Czerwiński, Bartosz Soczyński
Ruch Zdzieszowice: 6 - Mateusz Bukowiec, Tomasz Kasprzyk, 5 - Roland Buchała, 3 - Mariusz Kapłon, Dawid Kiliński, 2 - Michał Bachor, Łukasz Damrat, Tomasz Damrat, 1 - Mateusz Bodzioch, Tomasz Drąg, Leszek Juszczak, Bartłomiej Rewucki, Tomasz Robak, Daniel Rychlewicz
Tur Turek: 9 - Paweł Adamiec, Łukasz Staroń, 5 - Piotr Gląba, 3 - Norbert Dregier, 2 - Dariusz Dolewka, Tomasz Kazimierowicz, Tomasz Kowalski, Cezary Książek, Sebastian Zalepa, 1 - Jakub Kiełb, Artur Lebowski, Michał Mikołajczyk
Zagłębie Sosnowiec: 19 - Rafał Jankowski, 6 - Marcin Lachowski, Adrian Marek, 5 - Patryk Stefański, 3 - Tomasz Szatan, 2 - Dawid Ryndak, 1 - Wojciech Białek, Michał Cyganek, Michał Grunt, Marcin Strojek

Autor: Michał Dąbrowski
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas