[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
14 goli - Mirosław Kalista (Juventa Starachowice),
13 goli - Wojciech Dziadzio (Szreniawa Nowy Wiśnicz 7, Limanovia Limanowa 6), Jakub Snadny (Janina Libiąż),
12 goli - Karol Kopeć (Juventa Starachowice),
11 goli - Fabian Fałowski (Lubań Maniowy 6, Limanovia Limanowa 5),
10 goli - Piotr Kajda (Wierna Małogoszcz), Rafał Komorek (Lubań Maniowy), Łukasz Popiela (Unia Tarnów),
9 goli - Dariusz Anduła (Juventa Starachowice),
8 goli - Maciej Batko (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Mariusz Kęsek (Dalin Myślenice),
7 goli - Daniel Jarosz (Szreniawa Nowy Wiśnicz 6, Przebój Wolbrom 1), Mariusz Sobala (Beskid Andrychów), Paweł Szwajdych (Dalin Myślenice),
6 goli - Michał Adamus (Beskid Andrychów), Mateusz Fryc (Granat Skarżysko-Kamienna), Michał Gajos (Granat Skarżysko-Kamienna), Tomasz Jarosz (Przebój Wolbrom), Jan Kowalski (Wierna Małogoszcz), Mariusz Łyduch (Górnik Wieliczka), Mariusz Mężyk (Limanovia Limanowa), Łukasz Pazurkiewicz (Przebój Wolbrom), Roger Radliński (Unia Tarnów), Dawid Skiba (Górnik Wieliczka), Jakub Wróbel (Unia Tarnów), Piotr Zachariasz (Poprad Muszyna),
5 goli - Sławomir Duda (Przebój Wolbrom), Sławomir Jedynak (Granat Skarżysko-Kamienna), Szymon Kiwacki (Limanovia Limanowa), Rafał Kmak (Przebój Wolbrom), Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Dariusz Kozubek (Łysica Bodzentyn), Jacek Pietrzak (Limanovia Limanowa), Artur Prokop (Limanovia Limanowa), Paweł Skórski (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Kamil Stawiarski (Juventa Starachowice), Radosław Wilk (Łysica Bodzentyn), Tomasz Żelazowski (Orlicz Suchedniów),
4 gole - Andrzej Biel (Dalin Myślenice), Marcin Cygnarowicz (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Paweł Czajka (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Bartłomiej Damasiewicz (Poprad Muszyna), Hubert Drej (Naprzód Jędrzejów), Marcin Drobny (Poprad Muszyna), Łukasz Gruszczyński (Juventa Starachowice), Przemysław Knapik (Beskid Andrychów), Tomasz Pilch (Dalin Myślenice), Daniel Rabenda (Orlicz Suchedniów), Przemysław Senderski (Dalin Myślenice), Artur Skiba (Limanovia Limanowa), Piotr Witoń (Janina Libiąż), Mateusz Wolański (Unia Tarnów), Łukasz Ząbek (Janina Libiąż),
3 gole - Robert Banaszek (Granat Skarżysko-Kamienna), Dawid Basta (Limanovia Limanowa), Tomasz Bomba (Poprad Muszyna), Dariusz Chowaniec (Beskid Andrychów), Arkadiusz Garzeł (Szreniawa Nowy Wiśnicz 1, Limanovia Limanowa 2), Marek Gołąbek (Łysica Bodzentyn), Łukasz Kaczmarek (Orlicz Suchedniów 1, Granat Skarżysko-Kamienna 2), Paweł Kawaler (Górnik Wieliczka), Michał Kubiec (Orlicz Suchedniów), Bartosz Malinowski (Wierna Małogoszcz), Mariusz Merklinger (Poprad Muszyna), Szymon Michta (Łysica Bodzentyn), Piotr Ostrowski (Wierna Małogoszcz), Piotr Pawłowski (Wierna Małogoszcz), Radosław Pindiur (Przebój Wolbrom), Łukasz Piwowarczyk (Naprzód Jędrzejów), Wojciech Połomski (Dalin Myślenice 2, Lubań Maniowy 1), Krzysztof Rzeszowski (Granat Skarżysko-Kamienna), Paweł Szczepanik (Poprad Muszyna), Adrian Ślęzak (Unia Tarnów), Rafał Waksmundzki (Limanovia Limanowa), Tomasz Wdowik (Przebój Wolbrom), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów),
2 gole - Karol Armata (Orlicz Suchedniów), Mateusz Bachleda (Lubań Maniowy), Łukasz Biernacki (Poprad Muszyna), Michał Czarnecki (Łysica Bodzentyn), Zbigniew Dąbek (Poprad Muszyna), Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Marcin Ficek (Janina Libiąż), Łukasz Gągorowski (Naprzód Jędrzejów), Bartosz Gębura (Juventa Starachowice), Damian Gil (Orlicz Suchedniów), Maciej Gogola (Lubań Maniowy), Marcin Grunt (Granat Skarżysko-Kamienna), Jakub Hajduk (Wierna Małogoszcz), Tomasz Iwański (Naprzód Jędrzejów), Paweł Jaworek (Orlicz Suchedniów), Tomasz Kaczmarczyk (Beskid Andrychów), Paweł Kalinowski (Janina Libiąż), Peter Keshi (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Michał Kliber (Beskid Andrychów), Mirosław Kmieć (Beskid Andrychów), Sergiusz Kostecki (Unia Tarnów), Bartosz Kozieł (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Józef Mazela (Dalin Myślenice), Karol Mojecki (Orlicz Suchedniów), Marcin Morawski (Przebój Wolbrom), Jakub Ochman (Przebój Wolbrom), Krzysztof Pach (Naprzód Jędrzejów), Krystian Płusa (Juventa Starachowice), Maciej Polański (Poprad Muszyna), Michał Ptak (Górnik Wieliczka), Piotr Saratowicz (Poprad Muszyna), Kamil Słaby (Limanovia Limanowa), Dawid Sojda (Unia Tarnów), Bartłomiej Strzębski (Granat Skarżysko-Kamienna), Krzysztof Świątek (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Grzegorz Tobiszewski (Granat Skarżysko-Kamienna), Konrad Wójtowicz (Juventa Starachowice), Marcin Zawartka (Górnik Wieliczka),
1 gol - Szymon Adamski (Unia Tarnów), Daniel Anioł (Lubań Maniowy), Marek Banaczkowski (Orlicz Suchedniów), Patryk Barucha (Łysica Bodzentyn), Marek Basąg (Granat Skarżysko-Kamienna), Paweł Bębenek (Naprzód Jędrzejów), Mariusz Boguszewski (Łysica Bodzentyn), Kamil Bułat (Górnik Wieliczka), Piotr Chlipała (Limanovia Limanowa), Mateusz Chworostiany (Beskid Andrychów), Sylwester Cupiał (Przebój Wolbrom), Szymon Cygal (Dalin Myślenice), Artur Czarnik (Beskid Andrychów), Artur Derejczyk (Przebój Wolbrom), Daniel Florek (Limanovia Limanowa), Dariusz Fryś (Beskid Andrychów), Rafał Gadzina (Limanovia Limanowa), Sebastian Gąsiorek (Lubań Maniowy), Bogusław Gołdyn (Lubań Maniowy), Piotr Górecki (Górnik Wieliczka), Radosław Grzesiak (Janina Libiąż), Andrzej Grzyb (Poprad Muszyna), Rafał Hałgas (Lubań Maniowy), Łukasz Hejnowski (Janina Libiąż), Adam Imiela (Granat Skarżysko-Kamienna), Mateusz Jagiełło (Juventa Starachowice), Krzysztof Jamka (Górnik Wieliczka), Michał Janik (Juventa Starachowice), Wojciech Janur (Poprad Muszyna), Paweł Kępa (Limanovia Limanowa), Macin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna), Dawid Korona (Juventa Starachowice), Sebastian Kosiorowski (Górnik Wieliczka), Marcin Kośmicki (Łysica Bodzentyn), Tomasz Kozieł (Przebój Wolbrom), Dawid Krupa (Limanovia Limanowa), Łukasz Kwaśniewski (Wierna Małogoszcz), Jarosław Lizak (Lubań Maniowy), Grzegorz Łapot (Łysica Bodzentyn), Mateusz Maciejewski (Granat Skarżysko-Kamienna), Danyło Mamonow (Orlicz Suchedniów), Miguel Marreiros (Wierna Małogoszcz), Patryk Marzec (Janina Libiąż), Sławomir Matras (Unia Tarnów), Radosław Mikołajek (Granat Skarżysko-Kamienna), Szymon Nowicki (Beskid Andrychów), Kamil Nytko (Przebój Wolbrom), Łukasz Ortman (Janina Libiąż), Mateusz Orzechowski (Limanovia Limanowa), Łukasz Pactwa (Janina Libiąż), Marcin Pasionek (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Kamil Pawlak (Unia Tarnów), Łukasz Pietras (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Łukasz Piotrowski (Wierna Małogoszcz), Daniel Pisarek (Granat Skarżysko-Kamienna), Marcin Plata (Poprad Muszyna), Paweł Płonka (Dalin Myślenice), Krzysztof Podgórniak (Poprad Muszyna), Daniel Policht (Unia Tarnów), Michał Prus-Niewiadomski (Granat Skarżysko-Kamienna), Tomasz Puchrowicz (Naprzód Jędrzejów), Krzysztof Pyskaty (Limanovia Limanowa), Patryk Rumiński (Beskid Andrychów), Przemysław Ryński (Granat Skarżysko-Kamienna), Karamo Sane (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Arkadiusz Serafin (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Grzegorz Skarbek (Orlicz Suchedniów), Adrian Sobczyński (Orlicz Suchedniów), Bartosz Sosiński (Orlicz Suchedniów), Konrad Spurna (Przebój Wolbrom), Łukasz Sral (Lubań Maniowy), Grzegorz Starościak (Naprzód Jędrzejów), Łukasz Stawiarski (Granat Skarżysko-Kamienna), Rafał Strojek (Beskid Andrychów), Konrad Szafran (Janina Libiąż), Krystian Szambelan (Poprad Muszyna), Artur Szlęzak (Janina Libiąż), Marcin Taler (Orlicz Suchedniów), Łukasz Ubożak (Łysica Bodzentyn), Jakub Wańczyk (Limanovia Limanowa), Kamil Wilk (Unia Tarnów), Wojciech Wiśniewski (Przebój Wolbrom), Tomasz Wojewoda (Szreniawa Nowy Wiśnicz), Grzegorz Wojtal (Łysica Bodzentyn), Michał Wojtan (Dalin Myślenice), Dawid Wrzodek (Górnik Wieliczka), Piotr Zajda (Górnik Wieliczka), Michał Zegadło (Orlicz Suchedniów), Jan Zieliński (Lubań Maniowy).

Strzelcy według drużyn:
 
Beskid Andrychów: 7 - Mariusz Sobala, 6 - Michał Adamus, 4 - Przemysław Knapik, 3 - Dariusz Chowaniec, 2 - Tomasz Kaczmarczyk, Michał Kliber, Mirosław Kmieć, 1 - Mateusz Chworostiany, Artur Czarnik, Dariusz Fryś, Szymon Nowicki, Patryk Rumiński, Rafał Strojek
Dalin Myślenice: 8 - Mariusz Kęsek, 7 - Paweł Szwajdych, 4 - Andrzej Biel, Tomasz Pilch, Przemysław Senderski, 2 - Józef Mazela, Wojciech Połomski, 1 - Szymon Cygal, Paweł Płonka, Michał Wojtan
Górnik Wieliczka: 6 - Mariusz Łyduch, Dawid Skiba, 3 - Paweł Kawaler, 2 - Michał Ptak, Marcin Zawartka, 1 - Kamil Bułat, Piotr Górecki, Krzysztof Jamka, Sebastian Kosiorowski, Dawid Wrzodek, Piotr Zajda
Granat Skarżysko-Kamienna: 6 - Mateusz Fryc, Michał Gajos, 5 - Sławomir Jedynak, Marcin Kołodziejczyk, 3 - Robert Banaszek, Krzysztof Rzeszowski, 2 - Marcin Grunt, Łukasz Kaczmarek, Bartłomiej Strzębski, Grzegorz Tobiszewski, 1 - Marek Basąg, Adam Imiela, Macin Kołodziejczyk, Mateusz Maciejewski, Radosław Mikołajek, Daniel Pisarek, Michał Prus-Niewiadomski, Przemysław Ryński, Łukasz Stawiarski
Janina Libiąż: 13 - Jakub Snadny, 4 - Piotr Witoń, Łukasz Ząbek, 2 - Marcin Ficek, Paweł Kalinowski, 1 - Radosław Grzesiak, Łukasz Hejnowski, Patryk Marzec, Łukasz Ortman, Łukasz Pactwa, Konrad Szafran, Artur Szlęzak
Juventa Starachowice: 14 - Mirosław Kalista, 12 - Karol Kopeć, 9 - Dariusz Anduła, 5 - Kamil Stawiarski, 4 - Łukasz Gruszczyński, 2 - Bartosz Gębura, Krystian Płusa, Konrad Wójtowicz, 1 - Mateusz Jagiełło, Michał Janik, Dawid Korona
Limanovia Limanowa: 6 - Wojciech Dziadzio, Mariusz Mężyk, 5 - Fabian Fałowski, Szymon Kiwacki, Jacek Pietrzak, Artur Prokop, 4 - Artur Skiba, 3 - Dawid Basta, Rafał Waksmundzki, 2 - Arkadiusz Garzeł, Kamil Słaby, 1 - Piotr Chlipała, Daniel Florek, Rafał Gadzina, Paweł Kępa, Dawid Krupa, Mateusz Orzechowski, Krzysztof Pyskaty, Jakub Wańczyk
Lubań Maniowy: 10 - Rafał Komorek, 6 - Fabian Fałowski, 2 - Mateusz Bachleda, Maciej Gogola, 1 - Daniel Anioł, Sebastian Gąsiorek, Bogusław Gołdyn, Rafał Hałgas, Jarosław Lizak, Wojciech Połomski, Łukasz Sral, Jan Zieliński
Łysica Bodzentyn: 5 - Dariusz Kozubek, Radosław Wilk, 3 - Marek Gołąbek, Szymon Michta, 2 - Michał Czarnecki, 1 - Patryk Barucha, Mariusz Boguszewski, Marcin Kośmicki, Grzegorz Łapot, Łukasz Ubożak, Grzegorz Wojtal
Naprzód Jędrzejów: 4 - Hubert Drej, 3 - Łukasz Piwowarczyk, 2 - Łukasz Gągorowski, Tomasz Iwański, Krzysztof Pach, 1 - Paweł Bębenek, Tomasz Puchrowicz, Grzegorz Starościak
Orlicz Suchedniów: 5 - Tomasz Żelazowski, 4 - Daniel Rabenda, 3 - Michał Kubiec, 2 - Karol Armata, Damian Gil, Paweł Jaworek, Karol Mojecki, 1 - Marek Banaczkowski, Łukasz Kaczmarek, Danyło Mamonow, Grzegorz Skarbek, Adrian Sobczyński, Bartosz Sosiński, Marcin Taler, Michał Zegadło
Poprad Muszyna: 6 - Piotr Zachariasz, 4 - Bartłomiej Damasiewicz, Marcin Drobny, 3 - Tomasz Bomba, Mariusz Merklinger, Paweł Szczepanik, 2 - Łukasz Biernacki, Zbigniew Dąbek, Maciej Polański, Piotr Saratowicz, 1 - Andrzej Grzyb, Wojciech Janur, Marcin Plata, Krzysztof Podgórniak, Krystian Szambelan
Przebój Wolbrom: 6 - Tomasz Jarosz, Łukasz Pazurkiewicz, 5 - Sławomir Duda, Rafał Kmak, 3 - Radosław Pindiur, Tomasz Wdowik, 2 - Marcin Morawski, Jakub Ochman, 1 - Sylwester Cupiał, Artur Derejczyk, Daniel Jarosz, Tomasz Kozieł, Kamil Nytko, Konrad Spurna, Wojciech Wiśniewski
Szreniawa Nowy Wiśnicz: 8 - Maciej Batko, 7 - Wojciech Dziadzio, 6 - Daniel Jarosz, 5 - Paweł Skórski, 4 - Marcin Cygnarowicz, Paweł Czajka, 2 - Peter Keshi, Bartosz Kozieł, Krzysztof Świątek, 1 - Arkadiusz Garzeł, Marcin Pasionek, Łukasz Pietras, Karamo Sane, Arkadiusz Serafin, Tomasz Wojewoda
Unia Tarnów: 10 - Łukasz Popiela, 6 - Roger Radliński, Jakub Wróbel, 4 - Mateusz Wolański, 3 - Adrian Ślęzak, Paweł Węgrzyn, 2 - Piotr Drozdowicz, Sergiusz Kostecki, Dawid Sojda, 1 - Szymon Adamski, Sławomir Matras, Kamil Pawlak, Daniel Policht, Kamil Wilk
Wierna Małogoszcz: 10 - Piotr Kajda, 6 - Jan Kowalski, 3 - Bartosz Malinowski, Piotr Ostrowski, Piotr Pawłowski, 2 - Jakub Hajduk, 1 - Łukasz Kwaśniewski, Miguel Marreiros, Łukasz Piotrowski

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas