[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
23 gole - Łukasz Nadolny (Concordia Elbląg),
17 goli - Piotr Bondziul (Dąb Dąbrowa Białostocka),
15 goli - Paweł Kowalewski (Granica Kętrzyn), Mateusz Laskowski (ŁKS 1926 Łomża), Michał Miller (MKS Korsze),
13 goli - Michał Fidziukiewicz (Dąb Dąbrowa Białostocka), Łukasz Grzybowski (Olimpia Zambrów),
12 goli - Marcin Strzeliński (Warmia Grajewo),
11 goli - Anton Kołosow (Olimpia 2004 Elbląg), Piotr Kozłowski (MKS Korsze),
10 goli - Daniel Chiliński (Mrągowia Mrągowo), Maciej Solecki (Orzeł Kolno), Patryk Szymański (ŁKS 1926 Łomża),
9 goli - Jarosław Chodowiec (Motor Lubawa), Rafał Gagat (Huragan Morąg), Kamil Kopycki (Olimpia 2004 Elbląg), Mariusz Machniak (Mrągowia Mrągowo), Paweł Sawicki (MKS Korsze),
8 goli - Piotr Piceluk (Motor Lubawa), Łukasz Wolak (Zatoka Braniewo),
7 goli - Marcin Arciszewski (Warmia Grajewo), Jakub Błażewicz (Huragan Morąg), Krzysztof Dąbkowski (Start Działdowo), Daniel Komorowski (Zatoka Braniewo 5, Olimpia 2004 Elbląg 2), Grzegorz Kulpaka (Huragan Morąg 6, Mrągowia Mrągowo 1), Marcin Ogrodowczyk (Start Działdowo), Krzysztof Piwiszkis (MKS Korsze), Michał Poduch (Olimpia Zambrów),
6 goli - Daniel Baran (Olimpia 2004 Elbląg), Mateusz Czorniej (Huragan Morąg), Wojciech Figurski (Start Działdowo), Michał Hryszko (ŁKS 1926 Łomża 4, Olimpia Zambrów 2), Adrian Korzeniewski (Start Działdowo), Damian Mazurowski (Granica Kętrzyn), Robert Speichler (Dąb Dąbrowa Białostocka), Bartosz Stachelski (Orzeł Kolno), Marcin Tomczak (Start Działdowo), Bartłomiej Wierzbicki (Warmia Grajewo),
5 goli - Mateusz Butkiewicz (Olimpia Zambrów), Bartosz Dobroński (Motor Lubawa), Radosław Guzowski (Orzeł Kolno), Adrian Karankiewicz (Orzeł Kolno), Michał Kiełtyka (Concordia Elbląg), Konrad Kowalko (Warmia Grajewo), Łukasz Minow (Pogoń Łapy), Maksym Mirwa (Warmia Grajewo), Szymon Nałysnyk (Granica Kętrzyn), Łukasz Piłatowski (Olimpia Zambrów), Kamil Piotrowski (Olimpia 2004 Elbląg), Łukasz Sołowiej (Dąb Dąbrowa Białostocka), Karol Styś (Olimpia 2004 Elbląg), Tomasz Wiercioch (Concordia Elbląg), Piotr Żórański (Huragan Morąg),
4 gole - Dariusz Boczko (Huragan Morąg), Daniel Bogdanowicz (Czarni Olecko), Tomasz Chądzyński (Start Działdowo), Daniel Ciesielski (Concordia Elbląg), Bartosz Drewek (Concordia Elbląg), Paweł Galik (Huragan Morąg), Kamil Graczyk (Zatoka Braniewo), Adrian Kostewicz (Start Działdowo), Mariusz Opałka (Start Działdowo), Maciej Orpik (Dąb Dąbrowa Białostocka), Konrad Rusiecki (Mrągowia Mrągowo), Albert Rydzewski (ŁKS 1926 Łomża), Karol Sipko (Pogoń Łapy), Szymon Szmelc (Granica Kętrzyn), Mateusz Szmydt (Concordia Elbląg), Norbert Toczydłowski (Dąb Dąbrowa Białostocka), Damian Zubowski (Olimpia Zambrów),
3 gole - Jakub Ambrożewicz (ŁKS 1926 Łomża), Sebastian Budnik (Dąb Dąbrowa Białostocka), Paweł Chwaszczewski (MKS Korsze), Arkadiusz Cichocki (Czarni Olecko), Karol Drągowski (ŁKS 1926 Łomża), Grzegorz Jóźwiak (Olimpia Zambrów), Filip Kocięda (Motor Lubawa), Krzysztof Krukowski (Warmia Grajewo), Mariusz Łapiński (Pogoń Łapy), Sebastian Łukaszewski (Start Działdowo), Mateusz Marczuk (Pogoń Łapy), Maciej Maśkiewicz (Motor Lubawa), Przemysław Płoszczuk (Huragan Morąg), Mateusz Różowicz (Mrągowia Mrągowo), Michał Ruszkiewicz (Mrągowia Mrągowo), Michael Sanni (Orzeł Kolno), Kamil Szarnecki (Czarni Olecko), Łukasz Tarnowski (ŁKS 1926 Łomża), Adrian Wrześniak (Motor Lubawa),
2 gole - Mariusz Baranowski (Olimpia Zambrów), Marcin Brzuziewski (Huragan Morąg), Jacek Bukowski (MKS Korsze), Kamil Chrzanowski (Start Działdowo), Radosław Demiańczuk (Pogoń Łapy), Marcin Gałązka (ŁKS 1926 Łomża), Paweł Górski (Warmia Grajewo), Paweł Halicki (Pogoń Łapy), Piotr Hryniuk (Pogoń Łapy), Bazyli Jabłonowski (Motor Lubawa), Hubert Karwacki (Orzeł Kolno), Jarosław Kaszuba (Mrągowia Mrągowo), Tomasz Kiljańczyk (Dąb Dąbrowa Białostocka), Łukasz Kłosowski (Motor Lubawa), Karol Kosiński (Warmia Grajewo), Adam Krajewski (MKS Korsze), Bartosz Ksepka (Pogoń Łapy), Adam Lewandowski (Zatoka Braniewo), Wojciech Mikołajczyk (MKS Korsze), Adrian Mleczek (ŁKS 1926 Łomża), Rafał Muczyński (Pogoń Łapy), Kamil Piątkowski (Granica Kętrzyn), Mateusz Piwko (Pogoń Łapy), Arkadiusz Płoński (Pogoń Łapy), Mateusz Ptaszyński (Zatoka Braniewo), Tomasz Sambor (Concordia Elbląg), Tomasz Siepsiak (Zatoka Braniewo), Marcin Sorkowicz (Zatoka Braniewo), Mateusz Stachelek (Mrągowia Mrągowo), Ariel Tusznio (Czarni Olecko), Artur Urban (ŁKS 1926 Łomża), Piotr Wojnicki (Granica Kętrzyn),
1 gol - Łukasz Adamski (ŁKS 1926 Łomża), Rafał Anuszek (Olimpia 2004 Elbląg), Mamadou Bandaogo (Orzeł Kolno), Mateusz Bogdanowicz (Concordia Elbląg), Paweł Branicki (MKS Korsze), Szymon Brzezicki (Olimpia 2004 Elbląg), Michał Brzozowski (Pogoń Łapy), Rafał Bujnowski (Olimpia Zambrów), Łukasz Dębski (Czarni Olecko), Bartłomiej Dołubizna (Olimpia Zambrów), Sebastian Drażba (Czarni Olecko), Mariusz Dzienis (Dąb Dąbrowa Białostocka), Mateusz Dzienisik (Dąb Dąbrowa Białostocka), Piotr Falencki (Start Działdowo), Adam Grala (Mrągowia Mrągowo), Sebastian Gryka (Concordia Elbląg), Rafał Jakimczuk (Zatoka Braniewo), Grzegorz Juzwa (Pogoń Łapy), Kamil Kiełczewski (Orzeł Kolno), Sebastian Kłosowski (Start Działdowo), Michał Kołodko (Concordia Elbląg), Tomasz Kotlewski (Orzeł Kolno), Jakub Kozłowski (Czarni Olecko), Michał Kuczałek (Olimpia Zambrów), Mateusz Lachowski (Granica Kętrzyn), Karol Laskowski (Pogoń Łapy), Piotr Lewandowski (Zatoka Braniewo), Andrzej Liszko (Zatoka Braniewo), Michał Łabieniec (Dąb Dąbrowa Białostocka), Łukasz Łukaszewski (Start Działdowo), Jacek Markiewicz (Dąb Dąbrowa Białostocka), Piotr Matwiejczyk (Czarni Olecko), Kamil Mędrzycki (Huragan Morąg), Arkadiusz Modrzewski (Motor Lubawa), Paweł Piesiecki (Orzeł Kolno), Piotr Pisiak (Orzeł Kolno), Łukasz Ptak (Zatoka Braniewo), Dawid Ptaszyński (Pogoń Łapy), Kamil Randzio (Warmia Grajewo), Damian Roksela (MKS Korsze), Adrian Romanowski (MKS Korsze), Krzysztof Rytwiński (Czarni Olecko), Szymon Sadowski (Concordia Elbląg), Piotr Sawicki (MKS Korsze), Bartosz Sobótka (Mrągowia Mrągowo), Łukasz Sosna (Mrągowia Mrągowo), Martin Strach (Zatoka Braniewo), Dawid Szusta (Czarni Olecko), Łukasz Szymański (Start Działdowo), Marcin Śniegocki (Zatoka Braniewo), Marek Traut (Granica Kętrzyn), Łukasz Trzaska (Olimpia Zambrów), Błażej Tusznio (Czarni Olecko), Maciej Waląg (Motor Lubawa), Mariusz Wepa (Granica Kętrzyn), Łukasz Wirżyński (Czarni Olecko), Piotr Wróbel (Motor Lubawa), Dawid Zieliński (Olimpia 2004 Elbląg), Rafał Żukowski (Granica Kętrzyn).

Strzelcy według drużyn:
 
Concordia Elbląg: 23 - Łukasz Nadolny, 5 - Michał Kiełtyka, Tomasz Wiercioch, 4 - Daniel Ciesielski, Bartosz Drewek, Mateusz Szmydt, 2 - Tomasz Sambor, 1 - Mateusz Bogdanowicz, Sebastian Gryka, Michał Kołodko, Szymon Sadowski
Czarni Olecko: 4 - Daniel Bogdanowicz, 3 - Arkadiusz Cichocki, Kamil Szarnecki, 2 - Ariel Tusznio, 1 - Łukasz Dębski, Sebastian Drażba, Jakub Kozłowski, Piotr Matwiejczyk, Krzysztof Rytwiński, Dawid Szusta, Błażej Tusznio, Łukasz Wirżyński
Dąb Dąbrowa Białostocka: 17 - Piotr Bondziul, 13 - Michał Fidziukiewicz, 6 - Robert Speichler, 5 - Łukasz Sołowiej, 4 - Maciej Orpik, Norbert Toczydłowski, 3 - Sebastian Budnik, 2 - Tomasz Kiljańczyk, 1 - Mariusz Dzienis, Mateusz Dzienisik, Michał Łabieniec, Jacek Markiewicz
Granica Kętrzyn: 15 - Paweł Kowalewski, 6 - Damian Mazurowski, 5 - Szymon Nałysnyk, 4 - Szymon Szmelc, 2 - Kamil Piątkowski, Piotr Wojnicki, 1 - Mateusz Lachowski, Marek Traut, Mariusz Wepa, Rafał Żukowski
Huragan Morąg: 9 - Rafał Gagat, 7 - Jakub Błażewicz, 6 - Mateusz Czorniej, Grzegorz Kulpaka, 5 - Piotr Żórański, 4 - Dariusz Boczko, Paweł Galik, 3 - Przemysław Płoszczuk, 2 - Marcin Brzuziewski, 1 - Kamil Mędrzycki
ŁKS 1926 Łomża: 15 - Mateusz Laskowski, 10 - Patryk Szymański, 4 - Michał Hryszko, Albert Rydzewski, 3 - Jakub Ambrożewicz, Karol Drągowski, Łukasz Tarnowski, 2 - Marcin Gałązka, Adrian Mleczek, Artur Urban, 1 - Łukasz Adamski
MKS Korsze: 15 - Michał Miller, 11 - Piotr Kozłowski, 9 - Paweł Sawicki, 7 - Krzysztof Piwiszkis, 3 - Paweł Chwaszczewski, 2 - Jacek Bukowski, Adam Krajewski, Wojciech Mikołajczyk, 1 - Paweł Branicki, Damian Roksela, Adrian Romanowski, Piotr Sawicki
Motor Lubawa: 9 - Jarosław Chodowiec, 8 - Piotr Piceluk, 5 - Bartosz Dobroński, 3 - Filip Kocięda, Maciej Maśkiewicz, Adrian Wrześniak, 2 - Bazyli Jabłonowski, Łukasz Kłosowski, 1 - Arkadiusz Modrzewski, Maciej Waląg, Piotr Wróbel
Mrągowia Mrągowo: 10 - Daniel Chiliński, 9 - Mariusz Machniak, 4 - Konrad Rusiecki, 3 - Mateusz Różowicz, Michał Ruszkiewicz, 2 - Jarosław Kaszuba, Mateusz Stachelek, 1 - Adam Grala, Grzegorz Kulpaka, Bartosz Sobótka, Łukasz Sosna
Olimpia 2004 Elbląg: 11 - Anton Kołosow, 9 - Kamil Kopycki, 6 - Daniel Baran, 5 - Kamil Piotrowski, Karol Styś, 2 - Daniel Komorowski, 1 - Rafał Anuszek, Szymon Brzezicki, Dawid Zieliński
Olimpia Zambrów: 13 - Łukasz Grzybowski, 7 - Michał Poduch, 5 - Mateusz Butkiewicz, Łukasz Piłatowski, 4 - Damian Zubowski, 3 - Grzegorz Jóźwiak, 2 - Mariusz Baranowski, Michał Hryszko, 1 - Rafał Bujnowski, Bartłomiej Dołubizna, Michał Kuczałek, Łukasz Trzaska
Orzeł Kolno: 10 - Maciej Solecki, 6 - Bartosz Stachelski, 5 - Radosław Guzowski, Adrian Karankiewicz, 3 - Michael Sanni, 2 - Hubert Karwacki, 1 - Mamadou Bandaogo, Kamil Kiełczewski, Tomasz Kotlewski, Paweł Piesiecki, Piotr Pisiak
Pogoń Łapy: 5 - Łukasz Minow, 4 - Karol Sipko, 3 - Mariusz Łapiński, Mateusz Marczuk, 2 - Radosław Demiańczuk, Paweł Halicki, Piotr Hryniuk, Bartosz Ksepka, Rafał Muczyński, Mateusz Piwko, Arkadiusz Płoński, 1 - Michał Brzozowski, Grzegorz Juzwa, Karol Laskowski, Dawid Ptaszyński
Start Działdowo: 7 - Krzysztof Dąbkowski, Marcin Ogrodowczyk, 6 - Wojciech Figurski, Adrian Korzeniewski, Marcin Tomczak, 4 - Tomasz Chądzyński, Adrian Kostewicz, Mariusz Opałka, 3 - Sebastian Łukaszewski, 2 - Kamil Chrzanowski, 1 - Piotr Falencki, Sebastian Kłosowski, Łukasz Łukaszewski, Łukasz Szymański
Warmia Grajewo: 12 - Marcin Strzeliński, 7 - Marcin Arciszewski, 6 - Bartłomiej Wierzbicki, 5 - Konrad Kowalko, Maksym Mirwa, 3 - Krzysztof Krukowski, 2 - Paweł Górski, Karol Kosiński, 1 - Kamil Randzio
Zatoka Braniewo: 8 - Łukasz Wolak, 5 - Daniel Komorowski, 4 - Kamil Graczyk, 2 - Adam Lewandowski, Mateusz Ptaszyński, Tomasz Siepsiak, Marcin Sorkowicz, 1 - Rafał Jakimczuk, Piotr Lewandowski, Andrzej Liszko, Łukasz Ptak, Martin Strach, Marcin Śniegocki

Autor: Michał Turulski
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas