[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
6 goli - Bartosz Woźniak (Rekord Bielsko-Biała),
5 goli - Krzysztof Brycz (GLKS Wilkowice), Krzysztof Koczur (Rekord Bielsko-Biała),
3 gole - Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała), Maksymilian Wojtasik (BKS Stal Bielsko-Biała), Dominik Zieliński (Spójnia Landek),
2 gole - Bartosz Adamowicz (Pasjonat Dankowice), Mirosław Danel (MRKS Czechowice-Dziedzice), Tomasz Gąsiorek (Pasjonat Dankowice), Marcin Habdas (Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)), Maciej Jędrzejko (Spójnia Landek), Kamil Karcz (LKS Czaniec), Adrian Olszowski (BKS Stal Bielsko-Biała), Adrian Szwarc (Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)),
1 gol - Jakub Adamowicz (Pasjonat Dankowice), Paweł Andreas (Wilamowiczanka Wilamowice), Marcin Brzózka (Groń Bujaków), Damian Chorosz (Rekord Bielsko-Biała), Adrian Damaz (Przełom Kaniów), Szymon Duława (Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)), Michał Dyrda (MRKS Czechowice-Dziedzice), Radosław Folek (Spójnia Landek), Dominik Hałat (Spójnia Landek), Daniel Jakowenko (Rekord Bielsko-Biała), Kamil Jakubiec (GLKS Wilkowice), Krzysztof Jarosz (Przełom Kaniów), Jakub Kubica (Spójnia Landek), Daniel Lech (Spójnia Landek), Mateusz Lis (Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)), Wojciech Lisewski (Pasjonat Dankowice), Szymon Maciejewski (LKS Bestwina), Damian Marek (Soła Kobiernice), Andrzej Maślorz (Rekord Bielsko-Biała), Adam Matejko (Groń Bujaków), Marcin Muszyński (Pionier Pisarzowice), Michał Osierda (Zapora Porąbka), Dariusz Rucki II (BKS Stal Bielsko-Biała), Dariusz Ryszka (KS Międzyrzecze), Wojciech Sadlok (LKS Czaniec), Szymon Skęczek (LKS Bestwina), Przemysław Stasica (KS Bestwinka), Paweł Suski (Spójnia Landek), Witold Szczepanik (Drzewiarz Jasienica), Daniel Szwarc (Zapora Wapienica (Bielsko-Biała)), Jarosław Ścieszka (Soła Kobiernice), Sebastian Świder (Spójnia Landek), Damian Tomiczek (GLKS Wilkowice), Mateusz Włoszek (LKS Bestwina), Aleksander Wnęczak (Groń Bujaków), Tomasz Wuwer (Rekord Bielsko-Biała), Krzysztof Zborowski (GLKS Wilkowice), Jacek Zeman (Groń Bujaków), Marcin Żmuda (Groń Bujaków), Wojciech Żurek (LKS Bestwina), Mateusz Żyła (Rekord Bielsko-Biała).

Strzelcy według drużyn:
 
BKS Stal Bielsko-Biała: 3 - Maksymilian Wojtasik, 2 - Adrian Olszowski, 1 - Dariusz Rucki II
Drzewiarz Jasienica: 1 - Witold Szczepanik
GLKS Wilkowice: 5 - Krzysztof Brycz, 1 - Kamil Jakubiec, Damian Tomiczek, Krzysztof Zborowski
Groń Bujaków: 1 - Marcin Brzózka, Adam Matejko, Aleksander Wnęczak, Jacek Zeman, Marcin Żmuda
KS Bestwinka: 1 - Przemysław Stasica
KS Międzyrzecze: 1 - Dariusz Ryszka
LKS Bestwina: 1 - Szymon Maciejewski, Szymon Skęczek, Mateusz Włoszek, Wojciech Żurek
LKS Czaniec: 2 - Kamil Karcz, 1 - Wojciech Sadlok
MRKS Czechowice-Dziedzice: 2 - Mirosław Danel, 1 - Michał Dyrda
Pasjonat Dankowice: 2 - Bartosz Adamowicz, Tomasz Gąsiorek, 1 - Jakub Adamowicz, Wojciech Lisewski
Pionier Pisarzowice: 1 - Marcin Muszyński
Przełom Kaniów: 1 - Adrian Damaz, Krzysztof Jarosz
Rekord Bielsko-Biała: 6 - Bartosz Woźniak, 5 - Krzysztof Koczur, 3 - Dawid Ogrocki, 1 - Damian Chorosz, Daniel Jakowenko, Andrzej Maślorz, Tomasz Wuwer, Mateusz Żyła
Soła Kobiernice: 1 - Damian Marek, Jarosław Ścieszka
Spójnia Landek: 3 - Dominik Zieliński, 2 - Maciej Jędrzejko, 1 - Radosław Folek, Dominik Hałat, Jakub Kubica, Daniel Lech, Paweł Suski, Sebastian Świder
Wilamowiczanka Wilamowice: 1 - Paweł Andreas
Zapora Porąbka: 1 - Michał Osierda
Zapora Wapienica (Bielsko-Biała): 2 - Marcin Habdas, Adrian Szwarc, 1 - Szymon Duława, Mateusz Lis, Daniel Szwarc

Autor: Paweł Chruściel

 

Napisz do nas