[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
4 gole - Michał Kulik (Polesie Serokomla),
3 gole - Michał Fotyga (Polesie Serokomla), Michał Litwiniuk (Kiks Biała Podlaska), Łukasz Malinowski (GLKS Rokitno), Tomasz Trochimiuk (Liga Międzyrzecka Międzyrzec Podlaski),
2 gole - Piotr Cep (Huragan Międzyrzec Podlaski), Bartłomiej Chilimoniuk (Huragan Międzyrzec Podlaski), Kamil Kopeć (ŁKS Łazy), Kamil Łukaszuk (Niwa Łomazy), Przemysław Rybka (Gręzovia Gręzówka), Rafał Rybka (Gręzovia Gręzówka), Wojciech Wróbel (Bór Dąbie),
1 gol - Paweł Artymiuk (Niwa Łomazy), Paweł Bandarzewski (Niwa Łomazy), Mateusz Bańkowski (Niwa Łomazy), Kamil Bogucki (Huragan Międzyrzec Podlaski), Karol Borkowski (Grom Kąkolewnica), Michał Cegłowski (Orlęta II Radzyń Podlaski), Wojciech Chwedoruk (Granica Terespol), Leszek Cicirko (Kiks Biała Podlaska), Fabian Ciok (Orlęta II Radzyń Podlaski), Artur Gaj (Orlęta Łuków), Marcin Górczyński (Polesie Serokomla), Mateusz Grabowski (Niwa Łomazy), Dawid Haraszkiewicz (Janowia Janów Podlaski), Wojciech Hołoweńko (Orlęta Radzyń Podlaski), Adrian Hołownia (TOP 54 Biała Podlaska), Igor Juszczyk (LZS Dobryń), Maciej Kachniarz (Orlęta Łuków), Rafał Kajka (Dwernicki Stoczek Łukowski), Marcin Kasak (Sokół Adamów), Robert Kazubski (Orlęta Radzyń Podlaski), Kamil Koch (GLKS Rokitno), Paweł Lipka (ŁKS Łazy), Mateusz Lisiewicz (Dwernicki Stoczek Łukowski), Piotr Maksymiuk (Niwa Łomazy), Kamil Malewicz (Niwa Łomazy), Jarosław Mazur (Liga Międzyrzecka Międzyrzec Podlaski), Emil Mazurek (Unia Żabików), Paweł Moreń (Dwernicki Stoczek Łukowski), Paweł Muszyński (Grom Kąkolewnica), Arkadiusz Nagórko (Kiks Biała Podlaska), Dominik Niewęgłowski (Unia Żabików), Zbigniew Pastuszewski (LZS Sielczyk (Biała Podlaska)), Marcin Pasztaleniec (Bór Dąbie), Wojciech Piechowicz (LZS Sielczyk (Biała Podlaska)), Hubert Przybysz (Orlęta Łuków), Dariusz Ptaszyński (Orlęta II Radzyń Podlaski), Kamil Romaniuk (LKS Milanów), Norbert Rozsa (Janowia Janów Podlaski), Łukasz Samociuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Patryk Sierociuk (Bór Dąbie), Hubert Sierpień (Grom Kąkolewnica), Maciej Solarz (LZS Sielczyk (Biała Podlaska)), Daniel Sternik (LKS Milanów), Piotr Struski (Orlęta II Radzyń Podlaski), Lambert Swend (TOP 54 Biała Podlaska), Michał Sypniewski (Polesie Serokomla), Mateusz Weśniuk (Podlasie II Biała Podlaska), Adam Wiraszka (LZS Dobryń), Michał Włostowski (Kiks Biała Podlaska), Mateusz Wysokiński (Gręzovia Gręzówka), Jakub Zaniewicz (Huragan Międzyrzec Podlaski).

Strzelcy według drużyn:
 
Bór Dąbie: 2 - Wojciech Wróbel, 1 - Marcin Pasztaleniec, Patryk Sierociuk
Dwernicki Stoczek Łukowski: 1 - Rafał Kajka, Mateusz Lisiewicz, Paweł Moreń
GLKS Rokitno: 3 - Łukasz Malinowski, 1 - Kamil Koch
Granica Terespol: 1 - Wojciech Chwedoruk
Gręzovia Gręzówka: 2 - Przemysław Rybka, Rafał Rybka, 1 - Mateusz Wysokiński
Grom Kąkolewnica: 1 - Karol Borkowski, Paweł Muszyński, Hubert Sierpień
Huragan Międzyrzec Podlaski: 2 - Piotr Cep, Bartłomiej Chilimoniuk, 1 - Kamil Bogucki, Jakub Zaniewicz
Janowia Janów Podlaski: 1 - Dawid Haraszkiewicz, Norbert Rozsa
Kiks Biała Podlaska: 3 - Michał Litwiniuk, 1 - Leszek Cicirko, Arkadiusz Nagórko, Michał Włostowski
Liga Międzyrzecka Międzyrzec Podlaski: 3 - Tomasz Trochimiuk, 1 - Jarosław Mazur
LKS Milanów: 1 - Kamil Romaniuk, Daniel Sternik
LZS Dobryń: 1 - Igor Juszczyk, Adam Wiraszka
LZS Sielczyk (Biała Podlaska): 1 - Zbigniew Pastuszewski, Wojciech Piechowicz, Maciej Solarz
ŁKS Łazy: 2 - Kamil Kopeć, 1 - Paweł Lipka
Łukowiacy Łuków: 1 - ?
Niwa Łomazy: 2 - Kamil Łukaszuk, 1 - Paweł Artymiuk, Paweł Bandarzewski, Mateusz Bańkowski, Mateusz Grabowski, Piotr Maksymiuk, Kamil Malewicz
Orlęta II Radzyń Podlaski: 1 - Michał Cegłowski, Fabian Ciok, Dariusz Ptaszyński, Piotr Struski
Orlęta Łuków: 1 - Artur Gaj, Maciej Kachniarz, Hubert Przybysz
Orlęta Radzyń Podlaski: 1 - Wojciech Hołoweńko, Robert Kazubski, Łukasz Samociuk
Podlasie II Biała Podlaska: 4 - ?, 1 - Mateusz Weśniuk
Polesie Serokomla: 4 - Michał Kulik, 3 - Michał Fotyga, 1 - Marcin Górczyński, Michał Sypniewski
Sokół Adamów: 1 - Marcin Kasak
TOP 54 Biała Podlaska: 1 - Adrian Hołownia, Lambert Swend
Unia Żabików: 1 - Emil Mazurek, Dominik Niewęgłowski

Autor: Ernest Siudy

 

Napisz do nas