[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
3 gole - Marcin Szopa (Sarmacja Będzin),
2 gole - Sebastian Hendel (Górnik Wesoła (Mysłowice)), Sebastian Standera (MLKS Woźniki), Wojciech Struś (KS Wisła), Tomasz Twardawa (Sarmacja Będzin),
1 gol - Mateusz Bik (Skra II Częstochowa), Marcin Chmiest (Skra II Częstochowa), Sebastian Gawełczyk (Szombierki Bytom), Krzysztof Glafik (MLKS Woźniki), Bartosz Gliński (Skra II Częstochowa), Kamil Groborz (Skra II Częstochowa), Adrian Grociak (Sarmacja Będzin), Sebastian Juroszek (KS Wisła), Krzysztof Koczur (Rekord Bielsko-Biała), Jarosław Kołek (Przyszłość Rogów), Tomasz Kozerański (Sarmacja Będzin), Piotr Krakowiak (Szombierki Bytom), Adam Mateja (Nadwiślan Góra), Tomasz Matysek (Nadwiślan Góra), Wojciech Miodoński (Czarni-Góral Żywiec), Artur Nowak (Sarmacja Będzin), Dawid Ogrocki (Rekord Bielsko-Biała), Jean Paulista (Skra II Częstochowa), Jan Pawlak (Skra II Częstochowa), Michał Pietraczyk (KS Wisła), Łukasz Pietrasiński (Skra II Częstochowa), Sławomir Piwiński (Skra II Częstochowa), Marcin Pontus (Przyszłość Rogów), Tomasz Przybylski (MLKS Woźniki), Przemysław Puchała (MLKS Woźniki), Sebastian Radek (Przyszłość Ciochowice), Michał Raszka (KS Wisła), Adrian Sopniewski (Szombierki Bytom), Damian Stolarczyk (Rekord Bielsko-Biała), Mateusz Woldan (Skra II Częstochowa), Bartosz Woźniak (Rekord Bielsko-Biała), Tomasz Wuwer (Rekord Bielsko-Biała).

Strzelcy według drużyn:
 
Czarni-Góral Żywiec: 1 - Wojciech Miodoński
Górnik Wesoła (Mysłowice): 2 - Sebastian Hendel
KS Wisła: 2 - Wojciech Struś, 1 - Sebastian Juroszek, Michał Pietraczyk, Michał Raszka
MLKS Woźniki: 2 - Sebastian Standera, 1 - Krzysztof Glafik, Tomasz Przybylski, Przemysław Puchała
Nadwiślan Góra: 1 - Adam Mateja, Tomasz Matysek
Przyszłość Ciochowice: 1 - Sebastian Radek
Przyszłość Rogów: 1 - Jarosław Kołek, Marcin Pontus
Rekord Bielsko-Biała: 1 - Krzysztof Koczur, Dawid Ogrocki, Damian Stolarczyk, Bartosz Woźniak, Tomasz Wuwer
Sarmacja Będzin: 3 - Marcin Szopa, 2 - Tomasz Twardawa, 1 - Adrian Grociak, Tomasz Kozerański, Artur Nowak
Skra II Częstochowa: 1 - Mateusz Bik, Marcin Chmiest, Bartosz Gliński, Kamil Groborz, Jean Paulista, Jan Pawlak, Łukasz Pietrasiński, Sławomir Piwiński, Mateusz Woldan
Szombierki Bytom: 1 - Sebastian Gawełczyk, Piotr Krakowiak, Adrian Sopniewski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas