[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Arkadiusz Piech 5 goli - Arkadiusz Piech (Zagłębie Lubin),
4 gole - Jakub Grzegorzewski (Miedź Legnica), Wojciech Reiman (Stal Stalowa Wola), Marcin Siedlarz (Garbarnia Kraków),
3 gole - Sebastian Deja (Odra Opole), Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Piotr Petasz (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Piotr Tomasik (Arka Gdynia),
2 gole - Ensar Arifović (Flota Świnoujście), Bekim Balaj (Jagiellonia Białystok), Johan Bertilsson (Zagłębie Lubin), Mykoła Dremluk (Pelikan Łowicz), Łukasz Garguła (Wisła Kraków), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Sebastian Janik (Puszcza Niepołomice), Przemysław Kostuch (Gryf Wejherowo), Michał Masłowski (Zawisza Bydgoszcz), Marcin Mirecki (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Adam Mójta (Sandecja Nowy Sącz), Michal Papadopulos (Zagłębie Lubin), Tomasz Persona (Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Pitry (GKS Katowice), Michał Rzuchowski (Arka Gdynia), Marek Saganowski (Legia Warszawa), Remigiusz Sobociński (GKS Wikielec), Mateusz Szczepaniak (Miedź Legnica), Eduards Višņakovs (Widzew Łódź), Zbigniew Zakrzewski (Miedź Legnica),
1 gol - Paweł Abbott (Zawisza Bydgoszcz), David Abwo (Zagłębie Lubin), Arkadiusz Aleksander (Arka Gdynia), Damian Ałdaś (KS Polkowice), Tomasz Balul (GKS Tychy), Kamil Banaś (Polonia Bytom), Tomasz Bejuk (Gryf Wejherowo), Bernardo Vasconcelos (Zawisza Bydgoszcz), Maciej Bębenek (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Bik (Skra II Częstochowa), Krzysztof Bodziony (Flota Świnoujście), Michał Bogacz (Stal Stalowa Wola), Bartosz Brodziński (Ruch Chorzów), Paweł Brożek (Wisła Kraków), Piotr Buchalski (Lech Rypin), Marcin Burkhardt (Miedź Legnica), Piotr Burski (MKS Kluczbork), Paweł Buzała (Lechia Gdańsk), Marcin Chmiest (Skra II Częstochowa), Michał Chrapek (Wisła Kraków), Marcin Chyła (Bałtyk Koszalin), Tomasz Ciećko (Siarka Tarnobrzeg), Robert Cychol (ŁKS 1926 Łomża), Michał Cyganek (Zagłębie Sosnowiec), Arkadiusz Czarnecki (Sandecja Nowy Sącz), Bartłomiej Czarnecki (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Czychowski (Puszcza Niepołomice), Cezary Demianiuk (Pogoń Siedlce), Paweł Drażba (Jagiellonia Białystok), Szymon Drewniak (Lech Poznań), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Sławomir Duda (GKS Katowice), Mariusz Dzienis (Pogoń Siedlce), Adam Dźwigała (Jagiellonia Białystok), Paschal Ekwueme (Pelikan Łowicz), Ariel Famulski (KS Polkowice), Adrian Fedoruk (Garbarnia Kraków), Bartosz Flis (GKS Tychy), Paweł Florkiewicz (Bałtyk Koszalin), Przemysław Frankowski (Lechia Gdańsk), Adrian Frańczak (Olimpia Grudziądz), Damian Gacki (Rozwój Katowice), Maciej Gajos (Jagiellonia Białystok), Przemysław Gałecki (Rozwój Katowice), Przemysław Gałka (AMSPN Hetman Zamość), Vahan Gevorgyan (Zawisza Bydgoszcz), Grzegorz Gicewicz (Gryf Wejherowo), Sebastian Gielza (Rozwój Katowice), Michał Glanowski (Odra Opole), Marek Gładkowski (Energetyk ROW Rybnik), Mateusz Gołębiewski (Czarni II Rokitki), Kamil Graczyk (Olimpia Elbląg), Łukasz Grube (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Grzeszczyk (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Hélio Pinto (Legia Warszawa), Tomasz Hołota (Śląsk Wrocław), Paweł Iwanicki (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Jamróz (Arka Gdynia), Mateusz Janiec (Korona Kielce), Radosław Jankiewicz (Ursus Warszawa), Dawid Jarczak (Ursus Warszawa), Jorge Kadú (Zawisza Bydgoszcz), Jakub Kabala (Ursus Warszawa), Konrad Kaczmarek (KS Polkowice), Marcin Kaczmarek (Widzew Łódź), Dawid Kałat (Puszcza Niepołomice), Patryk Kamiński (Ursus Warszawa), Mateusz Kantor (Stal Stalowa Wola), Adrian Karankiewicz (Wigry Suwałki), Dominik Karaszewski (AMSPN Hetman Zamość), Piotr Karwan (Motor Lublin), Dawid Kiliński (Ruch Zdzieszowice), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Arkadiusz Kowalczyk (GKS Katowice), Damian Krajanowski (GKS Tychy), Klaudiusz Król (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Michał Krzymiński (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Kamil Krzyżanowski (Sokół Kleczew), Rafał Kurzawa (Energetyk ROW Rybnik), Łukasz Kut (Rozwój Katowice), Aleksander Kwiek (Zagłębie Lubin), Wiktor Lach (Pogoń Siedlce), Mateusz Laskowski (ŁKS 1926 Łomża), Wojciech Łuczak (Górnik Zabrze), Piotr Łuczka (Stal Sanok), Tomáš Majtán (Górnik Zabrze), Marco Paixão (Śląsk Wrocław), Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Michalak (Górnik Wałbrzych), Radosław Mikołajczak (Stal Stalowa Wola), Paweł Moskwik (Puszcza Niepołomice), Szymon Moszczyński (Lech Rypin), Jovan Ninković (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Nowak (Sandecja Nowy Sącz), Charles Nwaogu (Flota Świnoujście), Marcin Orłowski (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Ostalczyk (Chojniczanka Chojnice), Przemysław Oziębała (Górnik Zabrze), Szymon Pawłowski (Lech Poznań), Peter Petrán (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Piątkowski (Jagiellonia Białystok), Wojciech Pięta (Bytovia Bytów), Mikołaj Pingot (Sokół Kleczew), Patryk Pomianowski (Pelikan Łowicz), Daniel Potakowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Dawid Pożak (Wisła Puławy), Dani Quintana (Jagiellonia Białystok), Kacper Rakowski (Lechia Tomaszów Mazowiecki), Grzegorz Rasiak (Warta Poznań), Marcin Robak (Pogoń Szczecin), Chrystian Serkies (Czarni II Rokitki), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Rafał Siemaszko (Gryf Wejherowo), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz), Paweł Smółka (GKS Tychy), Radosław Sobolewski (Górnik Zabrze), Bartosz Soczyński (Raków Częstochowa), Mariusz Solecki (Pelikan Łowicz), Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Arkadiusz Suchomski (Włocłavia Włocławek), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Przemysław Szarek (Sandecja Nowy Sącz), Tomasz Szatan (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Damian Szczęsny (GKS Tychy), Michał Szubert (Arka Gdynia), Bartosz Ślusarski (Lech Poznań), Bartosz Śpiączka (Flota Świnoujście), Adrian Świątek (Pelikan Łowicz), Adrian Świerczyński (Rozwój Katowice), Błażej Telichowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Teodorczyk (Lech Poznań), Dawid Tomanek (Odra Opole), Martyn Trędewicz (Lech Rypin), Marcin Truszkowski (Siarka Tarnobrzeg), Robert Tunkiewicz (Siarka Tarnobrzeg), Patryk Tuszyński (Lechia Gdańsk), Ugochukwu Ukah (Jagiellonia Białystok), Marcin Warcholak (Gryf Wejherowo), Jakub Więzik (Śląsk Wrocław), Piotr Wiśniewski (Lechia Gdańsk), Kamil Włodyka (Ruch Chorzów), Krzysztof Wołczek (Miedź Legnica), Jakub Wójcicki (Zawisza Bydgoszcz), Mateusz Zachara (Górnik Zabrze), Mariusz Zasada (Miedź Legnica), Dariusz Zawadzki (Skra II Częstochowa).

Strzelcy według drużyn:
 
AMSPN Hetman Zamość: 1 - Przemysław Gałka, Dominik Karaszewski
Arka Gdynia: 3 - Marcus Vinícius, Mateusz Szwoch, Piotr Tomasik, 2 - Michał Rzuchowski, 1 - Arkadiusz Aleksander, Łukasz Jamróz, Michał Szubert
Bałtyk Koszalin: 1 - Marcin Chyła, Paweł Florkiewicz
Bytovia Bytów: 1 - Wojciech Pięta, Janusz Surdykowski
Chojniczanka Chojnice: 1 - Paweł Iwanicki, Marcin Orłowski, Tomasz Ostalczyk
Chrobry Głogów: 2 - Michał Ilków-Gołąb, 1 - Mateusz Hałambiec, Damian Sędziak, Łukasz Szczepaniak
Czarni II Rokitki: 1 - Mateusz Gołębiewski, Chrystian Serkies
Energetyk ROW Rybnik: 1 - Marek Gładkowski, Rafał Kurzawa
Flota Świnoujście: 2 - Ensar Arifović, 1 - Krzysztof Bodziony, Charles Nwaogu, Bartosz Śpiączka
Garbarnia Kraków: 4 - Marcin Siedlarz, 1 - Adrian Fedoruk
GKS Katowice: 2 - Przemysław Pitry, 1 - Sławomir Duda, Arkadiusz Kowalczyk
GKS Tychy: 1 - Tomasz Balul, Bartosz Flis, Damian Krajanowski, Paweł Smółka, Damian Szczęsny
GKS Wikielec: 2 - Remigiusz Sobociński
Górnik Wałbrzych: 1 - Grzegorz Michalak
Górnik Zabrze: 1 - Wojciech Łuczak, Tomáš Majtán, Przemysław Oziębała, Szymon Skrzypczak, Radosław Sobolewski, Mateusz Zachara
Gryf Wejherowo: 2 - Przemysław Kostuch, 1 - Tomasz Bejuk, Grzegorz Gicewicz, Rafał Siemaszko, Marcin Warcholak
Jagiellonia Białystok: 2 - Bekim Balaj, 1 - Paweł Drażba, Adam Dźwigała, Maciej Gajos, Mateusz Piątkowski, Dani Quintana, Ugochukwu Ukah
Korona Kielce: 1 - Mateusz Janiec
KS Polkowice: 1 - Damian Ałdaś, Ariel Famulski, Konrad Kaczmarek
Lech Poznań: 1 - Szymon Drewniak, Szymon Pawłowski, Bartosz Ślusarski, Łukasz Teodorczyk
Lech Rypin: 1 - Piotr Buchalski, Szymon Moszczyński, Martyn Trędewicz
Lechia Gdańsk: 1 - Paweł Buzała, Przemysław Frankowski, Patryk Tuszyński, Piotr Wiśniewski
Lechia Tomaszów Mazowiecki: 2 - Marcin Mirecki, 1 - Klaudiusz Król, Daniel Potakowski, Kacper Rakowski
Legia Warszawa: 2 - Marek Saganowski, 1 - Hélio Pinto, Jakub Kosecki
ŁKS 1926 Łomża: 1 - Robert Cychol, Mateusz Laskowski
Miedź Legnica: 4 - Jakub Grzegorzewski, 2 - Mateusz Szczepaniak, Zbigniew Zakrzewski, 1 - Marcin Burkhardt, Krzysztof Wołczek, Mariusz Zasada
MKS Kluczbork: 1 - Piotr Burski
Motor Lublin: 1 - Piotr Karwan
Odra Opole: 3 - Sebastian Deja, 1 - Michał Glanowski, Dawid Tomanek
Olimpia Elbląg: 1 - Kamil Graczyk
Olimpia Grudziądz: 1 - Adrian Frańczak, Marcin Smoliński
Pelikan Łowicz: 2 - Mykoła Dremluk, 1 - Paschal Ekwueme, Patryk Pomianowski, Mariusz Solecki, Adrian Świątek
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1 - Błażej Telichowski
Pogoń Siedlce: 1 - Cezary Demianiuk, Mariusz Dzienis, Wiktor Lach
Pogoń Szczecin: 1 - Marcin Robak
Polonia Bytom: 1 - Kamil Banaś
Puszcza Niepołomice: 2 - Sebastian Janik, 1 - Paweł Czychowski, Dawid Kałat, Paweł Moskwik
Raków Częstochowa: 1 - Bartosz Soczyński
Rozwój Katowice: 1 - Damian Gacki, Przemysław Gałecki, Sebastian Gielza, Łukasz Kut, Adrian Świerczyński
Ruch Chorzów: 1 - Bartosz Brodziński, Kamil Włodyka
Ruch Zdzieszowice: 1 - Dawid Kiliński
Sandecja Nowy Sącz: 2 - Adam Mójta, 1 - Maciej Bębenek, Arkadiusz Czarnecki, Łukasz Grzeszczyk, Paweł Nowak, Peter Petrán, Przemysław Szarek
Siarka Tarnobrzeg: 2 - Tomasz Persona, 1 - Tomasz Ciećko, Konrad Stępień, Marcin Truszkowski, Robert Tunkiewicz
Skra II Częstochowa: 1 - Mateusz Bik, Marcin Chmiest, Dariusz Zawadzki
Sokół Kleczew: 1 - Kamil Krzyżanowski, Mikołaj Pingot
Stal Sanok: 1 - Piotr Łuczka
Stal Stalowa Wola: 4 - Wojciech Reiman, 1 - Michał Bogacz, Mateusz Kantor, Radosław Mikołajczak
Śląsk Wrocław: 1 - Tomasz Hołota, Marco Paixão, Jakub Więzik
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1 - Karol Drwęcki, Michał Krzymiński
Ursus Warszawa: 1 - Radosław Jankiewicz, Dawid Jarczak, Jakub Kabala, Patryk Kamiński
Warta Poznań: 1 - Grzegorz Rasiak
Widzew Łódź: 2 - Eduards Višņakovs, 1 - Marcin Kaczmarek
Wigry Suwałki: 1 - Adrian Karankiewicz
Wisła Kraków: 2 - Łukasz Garguła, 1 - Paweł Brożek, Michał Chrapek
Wisła Puławy: 1 - Dawid Pożak
Włocłavia Włocławek: 1 - Arkadiusz Suchomski
Zagłębie Lubin: 5 - Arkadiusz Piech, 2 - Johan Bertilsson, Michal Papadopulos, 1 - David Abwo, Aleksander Kwiek
Zagłębie Sosnowiec: 1 - Michał Cyganek, Bartłomiej Czarnecki, Łukasz Grube, Łukasz Matusiak, Jovan Ninković, Tomasz Szatan
Zawisza Bydgoszcz: 3 - Kamil Drygas, Piotr Petasz, 2 - Michał Masłowski, 1 - Paweł Abbott, Bernardo Vasconcelos, Vahan Gevorgyan, Jorge Kadú, Jakub Wójcicki

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas