[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
23 gole - Piechna (Heko Czermno),
12 goli - Madejski (Hutnik Kraków), Mężyk (Pogoń Staszów), Quaye (Polonia Przemyśl), Zegarek (Górnik Wieliczka),
11 goli - Policht (Sandecja Nowy Sącz),
9 goli - Albingier (Hetman Zamość), Bilski (Korona Kielce), Gruszka (Górnik Wieliczka), Kwieciński (Hutnik Kraków), K.Nowak (Motor Lublin), Prędota (Motor Lublin), Solarz (Resovia), R.Wójcik (Pogoń Staszów 5, Korona Kielce 4),
8 goli - Bajera (Korona Kielce), Cichoń (Korona Kielce), Grzegorzewski (Heko Czermno), Kmiecik (Wisła II Kraków), Kołodziej (Hutnik Kraków),
7 goli - Cebula (Proszowianka Proszowice 3, Górnik Wieliczka 4), Iwanicki (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Kloc (Stal Rzeszów), Koczon (Tomasovia Tomaszów Lubelski 3, Motor Lublin 4), Rybkiewicz (Polonia Przemyśl), Trela (Pogoń Staszów 4, Heko Czermno 3), K.Wójcik (Stal Rzeszów),
6 goli - Gielarek (Siarka Tarnobrzeg), Gołąbek (Korona Kielce), Grębowski (Stal Rzeszów), Małocha (Korona Kielce), Musiał (Górnik Wieliczka), Pszeniczny (Siarka Tarnobrzeg), Radawiec (Stal Stalowa Wola), Sierżęga (Polonia Przemyśl), Szałachowski (Motor Lublin), Świerad (Sandecja Nowy Sącz), Tyrkało (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Witkowski (Motor Lublin 5, Wisła II Kraków 1), Załoga (Polonia Przemyśl),
5 goli - Cheda (Heko Czermno), Ćwik (Siarka Tarnobrzeg), Frankowski (Wisła II Kraków), Imiołek (Stal Rzeszów), Pacuła (Stal Rzeszów), Pliżga (Hetman Zamość), Szałęga (Wisła II Kraków), Szmańkowski (Pogoń Staszów), Wojtaszek (Heko Czermno), Zabłocki (Korona Kielce), Ziółkowski (Górnik Wieliczka),
4 gole - Blim (Resovia), Błauciak (Pogoń Staszów), Paweł Brożek (Wisła II Kraków), Drozd (Stal Stalowa Wola), Grodzicki (Górnik Wieliczka), Iheanacho (Wisła II Kraków), Łuczyk (Stal Rzeszów), Matyja (Pogoń Staszów), Michalski (Korona Kielce), Podlasek (Resovia), Szepeta (Hetman Zamość), Świderek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Vukadinović (Hetman Zamość),
3 gole - Bąk (Polonia Przemyśl), Piotr Brożek (Wisła II Kraków), Cisek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Edno (Wisła II Kraków), Ekwueme (Wisła II Kraków), Hermes (Korona Kielce), Janik (Stal Rzeszów), Jaroch (Polonia Przemyśl), Kaczówka (Pogoń Staszów), Kępski (Górnik Wieliczka), Kočiš (Hetman Zamość), Kozieł (Hutnik Kraków), Kuzera (Korona Kielce), Lewandowski (Siarka Tarnobrzeg 2, Proszowianka Proszowice 1), Lizak (Proszowianka Proszowice), Madeja (Resovia), Michalak (Stal Stalowa Wola), Ożóg (Stal Stalowa Wola 2, Pogoń Staszów 1), Paulewicz (Hetman Zamość 2, Siarka Tarnobrzeg 1), Popławski (Motor Lublin), Rzucidło (Stal Rzeszów), A.Stępień (Heko Czermno), Warczachowski (Stal Stalowa Wola), Zawistowski (Heko Czermno),
2 gole - Antkiewicz (Siarka Tarnobrzeg), Droździel (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Dziuba (Stal Stalowa Wola), Florian (Sandecja Nowy Sącz), Głąbicki (Hetman Zamość), Grad (Pogoń Staszów), Hynowski (Polonia Przemyśl), Kaczor (Hutnik Kraków), Marcin Kaźmierczak (Korona Kielce), Korzym (Sandecja Nowy Sącz), S.Krupa (Sandecja Nowy Sącz), Kusia (Górnik Wieliczka), Kwit (Hetman Zamość), A.Mielec (Hutnik Kraków), G.Nowak (Sandecja Nowy Sącz), Pasionek (Hutnik Kraków), Paszkiewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Pater (Wisła II Kraków), Piotrowicz (Proszowianka Proszowice), Piwowarczyk (Korona Kielce), Pokrywka (Stal Stalowa Wola), Powroźnik (Górnik Wieliczka), Ryczek (Motor Lublin), Sobczyk (Hetman Zamość), Sunday (Wisła II Kraków), Szalony (Resovia), Szeliga (Stal Rzeszów), Ślusarczyk (Stal Stalowa Wola), T.Wojtas (Polonia Przemyśl), Wtorek (Proszowianka Proszowice), Zachariasz (Sandecja Nowy Sącz), Zimoch (Heko Czermno),
1 gol - Barycza (Siarka Tarnobrzeg), Bilewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Biliński (Resovia), Błachacz (Hutnik Kraków), Chałas (Hetman Zamość), Chmura (Motor Lublin), Cieślikowski (Stal Stalowa Wola), Czekaj (Proszowianka Proszowice), Damasiewicz (Sandecja Nowy Sącz), Drabik (Stal Stalowa Wola), Dubicki (Wisła II Kraków), Dziwisz (Resovia), Frey (Proszowianka Proszowice), Fudali (Proszowianka Proszowice), Grabowski (Resovia), Gutek (Motor Lublin), Iwan (Wisła II Kraków), Jakubowski (Resovia), Jasiak (Stal Rzeszów), Jaskólski (Proszowianka Proszowice), Kanarski (Stal Stalowa Wola), Kandyfer (Sandecja Nowy Sącz), Kapłon (Hetman Zamość), Kaznecki (Siarka Tarnobrzeg), Kępa (Hutnik Kraków), Kot (Pogoń Staszów), Kucharski (Motor Lublin), Kycko (Hetman Zamość), Ławecki (Wisła II Kraków), Łukasik (Sandecja Nowy Sącz), Marzec (Proszowianka Proszowice), D.Mielec (Korona Kielce), Mrowca (Proszowianka Proszowice), Mysiak (Wisła II Kraków), Nazarewicz (Proszowianka Proszowice), Pankiewicz (Polonia Przemyśl), Papież (Hutnik Kraków), Piątkowski (Siarka Tarnobrzeg), Pietrucha (Siarka Tarnobrzeg), Rusin (Stal Rzeszów), Stanula (Hutnik Kraków), K.Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Strzałkowski (Polonia Przemyśl), Szarowski (Stal Stalowa Wola), T.Szczepański (Sandecja Nowy Sącz), Szymanowski (Proszowianka Proszowice), Szymański (Stal Rzeszów), Wachowicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Weinar (Górnik Wieliczka), Wiącek (Hutnik Kraków), Włoch (Pogoń Staszów), J.Wojtas (Sandecja Nowy Sącz), Woźny (Resovia), Zajączkowski (Motor Lublin).

Strzelcy według drużyn:
 
Górnik Wieliczka: 12 - Zegarek, 9 - Gruszka, 6 - Musiał, 5 - Ziółkowski, 4 - Cebula, Grodzicki, 3 - Kępski, 2 - Kusia, Powroźnik, 1 - Weinar
Heko Czermno: 23 - Piechna, 8 - Grzegorzewski, 5 - Cheda, Wojtaszek, 3 - A.Stępień, Trela, Zawistowski, 2 - Zimoch
Hetman Zamość: 9 - Albingier, 5 - Pliżga, 4 - Szepeta, Vukadinović, 3 - Kočiš, 2 - Głąbicki, Kwit, Paulewicz, Sobczyk, 1 - Chałas, Kapłon, Kycko
Hutnik Kraków: 12 - Madejski, 9 - Kwieciński, 8 - Kołodziej, 3 - Kozieł, 2 - Kaczor, A.Mielec, Pasionek, 1 - Błachacz, Kępa, Papież, Stanula, Wiącek
Korona Kielce: 9 - Bilski, 8 - Bajera, Cichoń, 6 - Gołąbek, Małocha, 5 - Zabłocki, 4 - Michalski, R.Wójcik, 3 - Hermes, Kuzera, 2 - Marcin Kaźmierczak, Piwowarczyk, 1 - D.Mielec
Motor Lublin: 9 - K.Nowak, Prędota, 6 - Szałachowski, 5 - Witkowski, 4 - Koczon, 3 - Popławski, 2 - Ryczek, 1 - Chmura, Gutek, Kucharski, Zajączkowski
Pogoń Staszów: 12 - Mężyk, 5 - Szmańkowski, R.Wójcik, 4 - Błauciak, Matyja, Trela, 3 - Kaczówka, 2 - Grad, 1 - Kot, Ożóg, Włoch
Polonia Przemyśl: 12 - Quaye, 7 - Rybkiewicz, 6 - Sierżęga, Załoga, 3 - Bąk, Jaroch, 2 - Hynowski, T.Wojtas, 1 - Pankiewicz, Strzałkowski
Proszowianka Proszowice: 3 - Cebula, Lizak, 2 - Piotrowicz, Wtorek, 1 - Czekaj, Frey, Fudali, Jaskólski, Lewandowski, Marzec, Mrowca, Nazarewicz, Szymanowski
Resovia: 9 - Solarz, 4 - Blim, Podlasek, 3 - Madeja, 2 - Szalony, 1 - Biliński, Dziwisz, Grabowski, Jakubowski, Woźny
Sandecja Nowy Sącz: 11 - Policht, 6 - Świerad, 2 - Florian, Korzym, S.Krupa, G.Nowak, Zachariasz, 1 - Damasiewicz, Kandyfer, Łukasik, T.Szczepański, J.Wojtas
Siarka Tarnobrzeg: 6 - Gielarek, Pszeniczny, 5 - Ćwik, 2 - Antkiewicz, Lewandowski, 1 - Barycza, Kaznecki, Paulewicz, Piątkowski, Pietrucha, K.Stępień
Stal Rzeszów: 7 - Kloc, K.Wójcik, 6 - Grębowski, 5 - Imiołek, Pacuła, 4 - Łuczyk, 3 - Janik, Rzucidło, 2 - Szeliga, 1 - Jasiak, Rusin, Szymański
Stal Stalowa Wola: 6 - Radawiec, 4 - Drozd, 3 - Michalak, Warczachowski, 2 - Dziuba, Ożóg, Pokrywka, Ślusarczyk, 1 - Cieślikowski, Drabik, Kanarski, Szarowski
Tomasovia Tomaszów Lubelski: 7 - Iwanicki, 6 - Tyrkało, 4 - Świderek, 3 - Cisek, Koczon, 2 - Droździel, Paszkiewicz, 1 - Bilewicz, Wachowicz
Wisła II Kraków: 8 - Kmiecik, 5 - Frankowski, Szałęga, 4 - Paweł Brożek, Iheanacho, 3 - Piotr Brożek, Edno, Ekwueme, 2 - Pater, Sunday, 1 - Dubicki, Iwan, Ławecki, Mysiak, Witkowski

Autor: Jacek Skałba

 

Napisz do nas