[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
22 gole - Kowalczyk (Pogoń Leżajsk),
20 goli - Bednarz (Pogoń Leżajsk),
19 goli - Badowicz (Stal Sanok),
17 goli - Danielak (Pogoń Leżajsk),
16 goli - Kędzior (Rafineria/Czarni Jasło),
15 goli - Hajec (Rzemieślnik Pilzno), Kobos (Wisłoka Dębica),
13 goli - Kalityński (Rafineria/Czarni Jasło), Pruś (Kolbuszowianka Kolbuszowa), E.Słysz (MKS Kańczuga),
12 goli - Królikowski (Wisłoka Dębica), Kwiatkowski (MKS Kańczuga), Misiura (Wisłoka Dębica 11, Błękitni Ropczyce 1), Niemczyk (Stal Sanok),
11 goli - Sroka (LZS Turbia),
10 goli - Kasprzyk (Rafineria/Czarni Jasło), Kiełbasa (Rafineria/Czarni Jasło), Lebioda (Pogoń Leżajsk), Mastaj (Krośnianka Krosno), Pakiet (Krośnianka Krosno), Pietrasiewicz (Unia Nowa Sarzyna),
9 goli - Bogacz (Stal Sanok), Pęgiel (Stal Mielec),
8 goli - Dąbrowski (Stal Mielec), Kalita (Wisłoka Dębica), Mroczek (Rzemieślnik Pilzno), W.Nowak (Rzemieślnik Pilzno), Sikora (Strug Tyczyn), Surma (LZS Turbia), Szalony (Kolbuszowianka Kolbuszowa),
7 goli - Baran (JKS 1909 Jarosław), K.Hadała (Strug Tyczyn), Kosiba (Stal Sanok), Laska (Błękitni Ropczyce), Michalak (Górnovia Górno), Pietryna (JKS 1909 Jarosław), Rzeszutek (Górnovia Górno), Saramak (JKS 1909 Jarosław), Zieliński (Strug Tyczyn), Zołotar (Rzemieślnik Pilzno 3, Rafineria/Czarni Jasło 4),
6 goli - Bysiewicz (Błękitni Ropczyce), Drozd (Górnovia Górno), Gil (Sokół Nisko), Jaskot (Stal Mielec), Lenart (Sokół Nisko 3, LZS Turbia 3), Maślanka (Galicja Cisna), Mazurkiewicz (Stal Mielec), Paśko (Strug Tyczyn), Persak (Rzemieślnik Pilzno), M.Stalec (Wisłoka Dębica), Szymański (MKS Kańczuga), Ziarnowski (Unia Nowa Sarzyna 4, Sokół Nisko 2), Ł.Zych (Krośnianka Krosno),
5 goli - Abramowicz (Stal Mielec), Dejnaka (Strug Tyczyn), Iwański (Rzemieślnik Pilzno), Jędrusiak (Stal Mielec), Krzemiński (Górnovia Górno), Leśniowski (Stal Mielec), Marciniak (Sokół Nisko), Mądro (Wisłoka Dębica), S.Orzech (Błękitni Ropczyce), Pikiel (Strug Tyczyn), Sieradzki (Galicja Cisna 3, Stal Sanok 2), Warzocha (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Włodarski (Krośnianka Krosno),
4 gole - Bieszczad (Błękitni Ropczyce), Filip (LZS Turbia), Iwanicki (Pogoń Leżajsk), Kuzicki (Stal Sanok), Łuczka (Stal Sanok), Niemiec (Sokół Nisko), Proczek (Błękitni Ropczyce), Puńko (JKS 1909 Jarosław), R.Rudny (Błękitni Ropczyce), Ruszała (Krośnianka Krosno), Saletnik (Wisłoka Dębica), Skowron (Syrenka Roźwienica), Sykała (MKS Kańczuga),
3 gole - Bartłomowicz (Unia Nowa Sarzyna), Błotni (Pogoń Leżajsk), K.Bogonos (Syrenka Roźwienica), Chłanda (Strug Tyczyn), Dziobek (Rafineria/Czarni Jasło), Dziwisz (Galicja Cisna), Gierczak (JKS 1909 Jarosław), Gruszczyk (LZS Turbia), Hulbój (Górnovia Górno), G.Łuc (Syrenka Roźwienica), Mikuła (LZS Turbia), Olcha (Syrenka Roźwienica), Paszek (JKS 1909 Jarosław), Pokrywka (Pogoń Leżajsk), Polak (Unia Nowa Sarzyna), Rop (Strug Tyczyn), Serafin (Stal Mielec), Sęk (Stal Mielec), Sikorski (Krośnianka Krosno), Szafran (Unia Nowa Sarzyna), Szewc (Sokół Nisko), Szlęzak (Rafineria/Czarni Jasło), Wesołowski (Galicja Cisna), Wilusz (Pogoń Leżajsk 2, JKS 1909 Jarosław 1), G.Wolski (Rafineria/Czarni Jasło),
2 gole - Baj (Pogoń Leżajsk), Bałchan (Krośnianka Krosno), Bernacki (Rafineria/Czarni Jasło), Blim (Górnovia Górno), Brusik (Unia Nowa Sarzyna), Chwałka (MKS Kańczuga), Cieśla (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Cionek (Rafineria/Czarni Jasło), Dedo (Rafineria/Czarni Jasło), Dubiel (Unia Nowa Sarzyna), Dziedzic (Rafineria/Czarni Jasło), Frankiewicz (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Górka (Rzemieślnik Pilzno), Hap (Rafineria/Czarni Jasło), Hopek (Błękitni Ropczyce), Janicki (Strug Tyczyn), Janowski (Górnovia Górno), Kamiński (Rafineria/Czarni Jasło), Kiszka (MKS Kańczuga), Lichota (Sokół Nisko), Łuczakowski (LZS Turbia), Majcher (Rzemieślnik Pilzno), Nikody (Stal Sanok), Niżnik (Rafineria/Czarni Jasło), Noga (JKS 1909 Jarosław), T.Nowak (Rzemieślnik Pilzno), Orliński (Sokół Nisko), B.Orzech (Błękitni Ropczyce), Paszczyński (Syrenka Roźwienica), Paszkowski (Strug Tyczyn), Perczyk (JKS 1909 Jarosław), P.Pociask (Błękitni Ropczyce), Rzeszutko (LZS Turbia), Skóra (Błękitni Ropczyce), Skrzypczyk (Górnovia Górno), Socha (Stal Sanok), W.Soczek (JKS 1909 Jarosław), Stagraczyński (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Stalec (Wisłoka Dębica), Marcin Szmuc (Pogoń Leżajsk), Śmiałek (Galicja Cisna), Tyka (Syrenka Roźwienica), Wojtak (Sokół Nisko), Wójcik (Sokół Nisko), Ząbkiewicz (Stal Sanok), Ziobro (Krośnianka Krosno), Zygmunt (Unia Nowa Sarzyna),
1 gol - Bartnik (Pogoń Leżajsk), Bąk (Górnovia Górno), Bidas (Unia Nowa Sarzyna), Bizoń (Wisłoka Dębica), R.Bogonos (JKS 1909 Jarosław), Cetnarski (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Czyrek (Strug Tyczyn), Darłak (Błękitni Ropczyce), Domański (LZS Turbia), M.Drozd (LZS Turbia), Dziadura (LZS Turbia), Gąsior (Górnovia Górno), Goleś (Strug Tyczyn), Golonka (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Gorzynik (Krośnianka Krosno), Grabowski (Strug Tyczyn), Grajewski (Rafineria/Czarni Jasło), Gromadzki (LZS Turbia), Gruszeczka (Krośnianka Krosno), W.Hadała (Strug Tyczyn), Hołubko (JKS 1909 Jarosław), P.Jarosz (MKS Kańczuga), S.Jarosz (MKS Kańczuga), Jurczak (Krośnianka Krosno), Kaczmarski (Galicja Cisna), Kozak (Górnovia Górno), Kozub (Galicja Cisna), Książek (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Kuter (Górnovia Górno), Kutkowski (Błękitni Ropczyce), Kwarta (Rzemieślnik Pilzno), Kwaśnik (Galicja Cisna), Lasota (Strug Tyczyn), Lechoszest (Galicja Cisna), Łoch (Wisłoka Dębica), I.Łuc (Unia Nowa Sarzyna), Madej (Sokół Nisko), Marut (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Mazurek (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Micek (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Micewicz (Unia Nowa Sarzyna), Mrowiec (Krośnianka Krosno), Nędza (Galicja Cisna), A.Nowak (Sokół Nisko), Nowak (Unia Nowa Sarzyna), Orzech (Błękitni Ropczyce), Pajor (Wisłoka Dębica), Pastuła (Kolbuszowianka Kolbuszowa), Pazdan (Pogoń Leżajsk), Pelczarski (Stal Sanok), Podstolak (MKS Kańczuga), Pytlowany (Rafineria/Czarni Jasło), Rado (Stal Mielec), Raś (Stal Sanok), Reguła (Rzemieślnik Pilzno), Rosiński (Wisłoka Dębica), Roś (Górnovia Górno), G.Rudny (Błękitni Ropczyce), Rudny (Błękitni Ropczyce), Ryfczyński (Sokół Nisko), Semla (Rafineria/Czarni Jasło), Sereda (Pogoń Leżajsk), Skrok (Rzemieślnik Pilzno), H.Słysz (MKS Kańczuga), Soja (Sokół Nisko), Sojecki (LZS Turbia), R.Stalec (Rzemieślnik Pilzno), Sumara (Stal Sanok), Szado (LZS Turbia), Szerszeń (Wisłoka Dębica), Mariusz Szmuc (MKS Kańczuga), Szydełko (Pogoń Leżajsk), Śledź (Krośnianka Krosno), Wąsowicz (JKS 1909 Jarosław), Weres (Górnovia Górno), D.Wethacz (Galicja Cisna), Węgrzyn (Stal Sanok), Zastawny (Unia Nowa Sarzyna), Ziarek (Unia Nowa Sarzyna), T.Zych (Wisłoka Dębica), Zych (Krośnianka Krosno), Żabiński (Unia Nowa Sarzyna), Żuchnik (Górnovia Górno).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Ropczyce: 7 - Laska, 6 - Bysiewicz, 5 - S.Orzech, 4 - Bieszczad, Proczek, R.Rudny, 2 - Hopek, B.Orzech, P.Pociask, Skóra, 1 - Darłak, Kutkowski, Misiura, Orzech, G.Rudny, Rudny
Galicja Cisna: 6 - Maślanka, 3 - Dziwisz, Sieradzki, Wesołowski, 2 - Śmiałek, 1 - Kaczmarski, Kozub, Kwaśnik, Lechoszest, Nędza, D.Wethacz
Górnovia Górno: 7 - Michalak, Rzeszutek, 6 - Drozd, 5 - Krzemiński, 3 - Hulbój, 2 - Blim, Janowski, Skrzypczyk, 1 - Bąk, Gąsior, Kozak, Kuter, Roś, Weres, Żuchnik
JKS 1909 Jarosław: 7 - Baran, Pietryna, Saramak, 4 - Puńko, 3 - Gierczak, Paszek, 2 - Noga, Perczyk, W.Soczek, 1 - R.Bogonos, Hołubko, Wąsowicz, Wilusz
Kolbuszowianka Kolbuszowa: 13 - Pruś, 8 - Szalony, 5 - Warzocha, 2 - Cieśla, Frankiewicz, Stagraczyński, 1 - Cetnarski, Golonka, Książek, Marut, Mazurek, Micek, Pastuła
Krośnianka Krosno: 10 - Mastaj, Pakiet, 6 - Ł.Zych, 5 - Włodarski, 4 - Ruszała, 3 - Sikorski, 2 - Bałchan, Ziobro, 1 - Gorzynik, Gruszeczka, Jurczak, Mrowiec, Śledź, Zych
LZS Turbia: 11 - Sroka, 8 - Surma, 4 - Filip, 3 - Gruszczyk, Lenart, Mikuła, 2 - Łuczakowski, Rzeszutko, 1 - Domański, M.Drozd, Dziadura, Gromadzki, Sojecki, Szado
MKS Kańczuga: 13 - E.Słysz, 12 - Kwiatkowski, 6 - Szymański, 4 - Sykała, 2 - Chwałka, Kiszka, 1 - P.Jarosz, S.Jarosz, Podstolak, H.Słysz, Mariusz Szmuc
Pogoń Leżajsk: 22 - Kowalczyk, 20 - Bednarz, 17 - Danielak, 10 - Lebioda, 4 - Iwanicki, 3 - Błotni, Pokrywka, 2 - Baj, Marcin Szmuc, Wilusz, 1 - Bartnik, Pazdan, Sereda, Szydełko
Rafineria/Czarni Jasło: 16 - Kędzior, 13 - Kalityński, 10 - Kasprzyk, Kiełbasa, 4 - Zołotar, 3 - Dziobek, Szlęzak, G.Wolski, 2 - Bernacki, Cionek, Dedo, Dziedzic, Hap, Kamiński, Niżnik, 1 - Grajewski, Pytlowany, Semla
Rzemieślnik Pilzno: 15 - Hajec, 8 - Mroczek, W.Nowak, 6 - Persak, 5 - Iwański, 3 - Zołotar, 2 - Górka, Majcher, T.Nowak, 1 - Kwarta, Reguła, Skrok, R.Stalec
Sokół Nisko: 6 - Gil, 5 - Marciniak, 4 - Niemiec, 3 - Lenart, Szewc, 2 - Lichota, Orliński, Wojtak, Wójcik, Ziarnowski, 1 - Madej, A.Nowak, Ryfczyński, Soja
Stal Mielec: 9 - Pęgiel, 8 - Dąbrowski, 6 - Jaskot, Mazurkiewicz, 5 - Abramowicz, Jędrusiak, Leśniowski, 3 - Serafin, Sęk, 1 - Rado
Stal Sanok: 19 - Badowicz, 12 - Niemczyk, 9 - Bogacz, 7 - Kosiba, 4 - Kuzicki, Łuczka, 2 - Nikody, Sieradzki, Socha, Ząbkiewicz, 1 - Pelczarski, Raś, Sumara, Węgrzyn
Strug Tyczyn: 8 - Sikora, 7 - K.Hadała, Zieliński, 6 - Paśko, 5 - Dejnaka, Pikiel, 3 - Chłanda, Rop, 2 - Janicki, Paszkowski, 1 - Czyrek, Goleś, Grabowski, W.Hadała, Lasota
Syrenka Roźwienica: 4 - Skowron, 3 - K.Bogonos, G.Łuc, Olcha, 2 - Paszczyński, Tyka
Unia Nowa Sarzyna: 10 - Pietrasiewicz, 4 - Ziarnowski, 3 - Bartłomowicz, Polak, Szafran, 2 - Brusik, Dubiel, Zygmunt, 1 - Bidas, I.Łuc, Micewicz, Nowak, Zastawny, Ziarek, Żabiński
Wisłoka Dębica: 15 - Kobos, 12 - Królikowski, 11 - Misiura, 8 - Kalita, 6 - M.Stalec, 5 - Mądro, 4 - Saletnik, 2 - Stalec, 1 - Bizoń, Łoch, Pajor, Rosiński, Szerszeń, T.Zych

Autor: Grzegorz Kostka

 

Napisz do nas