[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
5 goli - Jewhen Radionow (Ursus Warszawa),
2 gole - Tomasz Blicharz (Victoria Sulejówek), Daniel Ciupiński (Energia Kozienice), Marcin Kluska (MKS Polonia Warszawa), Miłosz Kozak (Legia II Warszawa), Kacper Nowocień (Energia Kozienice), Jakub Popławski (Mazovia II Mińsk Mazowiecki),
1 gol - Kamil Anczewski (Legia II Warszawa), Karol Drwęcki (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dawid Duda (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Jan Dźwigała (MKS Polonia Warszawa), Bartosz Felbór (Wisła II Płock), Jakub Kabala (Ursus Warszawa), Bartosz Kozakiewicz (Mazovia II Mińsk Mazowiecki), Marcin Kozłowski (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Piotr Krawczyk (Pogoń II Siedlce), Arkadiusz Madeński (Legia II Warszawa), Bartosz Niksiński (MKS Polonia Warszawa), Jakub Piekarski (Pilica Białobrzegi), Łukasz Radomski (Ursus Warszawa), Michał Steć (Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Przemysław Sztybrych (Ursus Warszawa), Mikołaj Tokaj (Start Otwock), Aleksander Tomaszewski (MKS Polonia Warszawa), Patryk Walasek (Energia Kozienice), Michał Zapaśnik (MKS Polonia Warszawa), Kamil Zawadka (Wilga Garwolin), Bartosz Zawadzki (Energia Kozienice), Mateusz Zawal (Legia II Warszawa).

Strzelcy według drużyn:
 
Energia Kozienice: 2 - Daniel Ciupiński, Kacper Nowocień, 1 - Patryk Walasek, Bartosz Zawadzki
Legia II Warszawa: 2 - Miłosz Kozak, 1 - Kamil Anczewski, Arkadiusz Madeński, Mateusz Zawal
Mazovia II Mińsk Mazowiecki: 2 - Jakub Popławski, 1 - Bartosz Kozakiewicz
MKS Polonia Warszawa: 2 - Marcin Kluska, 1 - Jan Dźwigała, Bartosz Niksiński, Aleksander Tomaszewski, Michał Zapaśnik
Pilica Białobrzegi: 1 - Jakub Piekarski
Pogoń II Siedlce: 1 - Piotr Krawczyk
Start Otwock: 1 - Mikołaj Tokaj
Świt Nowy Dwór Mazowiecki: 1 - Karol Drwęcki, Dawid Duda, Marcin Kozłowski, Michał Steć
Ursus Warszawa: 5 - Jewhen Radionow, 1 - Jakub Kabala, Łukasz Radomski, Przemysław Sztybrych
Victoria Sulejówek: 2 - Tomasz Blicharz
Wilga Garwolin: 1 - Kamil Zawadka
Wisła II Płock: 1 - Bartosz Felbór

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas