[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Szymon Lewicki 16 goli - Szymon Lewicki (Zawisza Bydgoszcz),
15 goli - Arkadiusz Aleksander (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Górski (Chrobry Głogów),
14 goli - Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów),
13 goli - Kamil Drygas (Zawisza Bydgoszcz), Mikołaj Lebedyński (Wisła Płock),
12 goli - Paweł Abbott (Arka Gdynia), Michał Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Arkadiusz Reca (Wisła Płock),
11 goli - Kamil Adamek (Wigry Suwałki),
9 goli - Daniel Gołębiewski (Dolcan Ząbki 7, Pogoń Siedlce 2), Damian Kądzior (Dolcan Ząbki 5, Wigry Suwałki 4), Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn), Nildo (Olimpia Grudziądz), Damian Piotrowski (Wisła Płock),
8 goli - Jakub Arak (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Klichowicz (Bytovia Bytów),
7 goli - Adam Duda (Pogoń Siedlce), Maciej Kowalczyk (MKS Kluczbork), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Mariusz Rybicki (Pogoń Siedlce), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia),
6 goli - Adam Czerkas (Rozwój Katowice), Dariusz Formella (Arka Gdynia), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Smektała (Zawisza Bydgoszcz),
5 goli - Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz), Sebastian Dudek (Zagłębie Sosnowiec), Grzegorz Fonfara (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Michał Kojder (MKS Kluczbork), Łukasz Kosakiewicz (Chojniczanka Chojnice), Marcin Krzywicki (Dolcan Ząbki), Tadas Labukas (Miedź Legnica), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Michał Nalepa (Arka Gdynia), Martin Pribula (Zagłębie Sosnowiec), Damian Świerblewski (Dolcan Ząbki), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice),
4 gole - Sebastian Deja (MKS Kluczbork), Petteri Forsell (Miedź Legnica), Hieronim Gierszewski (GKS Bełchatów), Michał Ilków-Gołąb (Miedź Legnica 1, Chrobry Głogów 3), Michał Jakóbowski (Bytovia Bytów), Patryk Kun (Rozwój Katowice), Tomasz Midzierski (Miedź Legnica), Wasił Panajotow (Zawisza Bydgoszcz), Sylwester Patejuk (Zawisza Bydgoszcz), Alen Ploj (GKS Bełchatów), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów),
3 gole - Michał Bajdur (Dolcan Ząbki), Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Mateusz Bartków (Sandecja Nowy Sącz), Václav Cverna (GKS Bełchatów), Szymon Drewniak (Chrobry Głogów), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Artur Formela (Bytovia Bytów), Łukasz Hanzel (Wigry Suwałki), Dimityr Ilijew (Wisła Płock), Bartosz Iwan (GKS Katowice), Bartłomiej Kalinkowski (Wigry Suwałki), Piotr Kieruzel (Chojniczanka Chojnice), Filip Kozłowski (Rozwój Katowice), Kevin Lafrance (Chrobry Głogów), Povilas Leimonas (GKS Katowice), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Wojciech Łuczak (Wisła Płock), Marquitos (Miedź Legnica), Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Seweryn Michalski (GKS Bełchatów), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Moneta (Wigry Suwałki), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Marcin Nowacki (MKS Kluczbork), Aghwan Papikjan (GKS Bełchatów), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Oliver Práznovský (GKS Katowice), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Maciej Rogalski (Chojniczanka Chojnice), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Valērijs Šabala (Miedź Legnica), Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz), Przemysław Szarek (Sandecja Nowy Sącz), Paweł Tarnowski (Dolcan Ząbki), Krzysztof Wołkowicz (GKS Katowice), Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce), Rashid Yussuff (Arka Gdynia),
2 gole - Alan (Arka Gdynia), Karol Angielski (Zawisza Bydgoszcz), Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Jakub Bąk (Wisła Płock), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Marcin Biernat (Chojniczanka Chojnice), Filip Burkhardt (GKS Katowice), Damian Byrtek (Chrobry Głogów), Antonio Calderón (Dolcan Ząbki), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce), Keon Daniel (Miedź Legnica), Kamil Dmowski (Pogoń Siedlce), Dawid Dzięgielewski (Pogoń Siedlce), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Adrian Frańczak (GKS Katowice), Przemysław Gałecki (Rozwój Katowice), Sebastian Gielza (Rozwój Katowice), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Wołodymyr Hudyma (Chrobry Głogów), Dawid Janczyk (Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Jaroszek (Rozwój Katowice), Tomasz Jarzębowski (Wigry Suwałki), Yannick Kakoko (Arka Gdynia), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz), Jakub Łukowski (Zawisza Bydgoszcz), Michał Marcjanik (Arka Gdynia), Krzysztof Markowski (Zagłębie Sosnowiec), Irakli Meschia (Stomil Olsztyn), Patryk Mikita (Chojniczanka Chojnice), Omar Monterde (Bytovia Bytów), Bartłomiej Niedziela (Chojniczanka Chojnice), Tsubasa Nishi (Stomil Olsztyn), Marek Opałacz (Bytovia Bytów), Przemysław Pietruszka (Chojniczanka Chojnice), Michal Piter-Bučko (Olimpia Grudziądz), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Bartosz Sobotka (Sandecja Nowy Sącz), Tadeusz Socha (Arka Gdynia), Łukasz Sołowiej (Zagłębie Sosnowiec), Cezary Stefańczyk (Wisła Płock), Łukasz Suchocki (Stomil Olsztyn), Sebastian Szczepański (Sandecja Nowy Sącz), Michał Szewczyk (MKS Kluczbork), Paweł Szołtys (GKS Katowice), Mateusz Szwoch (Arka Gdynia), Dawid Szymonowicz (Stomil Olsztyn), Bartosz Ślusarski (Miedź Legnica), Ołeksandr Tarasenko (Sandecja Nowy Sącz), Błażej Telichowski (Miedź Legnica), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Michał Trzeciakiewicz (Stomil Olsztyn), Piotr Wlazło (Wisła Płock), Paweł Wojciechowski (Chrobry Głogów), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Tomasz Zahorski (GKS Katowice), Mateusz Żebrowski (Wigry Suwałki), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce),
1 gol - Alvarinho (Zawisza Bydgoszcz), Gal Arel (Zawisza Bydgoszcz), Artjom Artjunin (Miedź Legnica), Martin Baran (Wigry Suwałki), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki), Maciej Bębenek (GKS Katowice), Krzysztof Bodziony (Pogoń Siedlce), Łukasz Bogusławski (Chrobry Głogów), Miroslav Božok (Arka Gdynia), Bartosz Brodziński (MKS Kluczbork), Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Chomiuk (Bytovia Bytów), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Josef Čtvrtníček (Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Czerwiński (Chojniczanka Chojnice), Piotr Darmochwał (Wisła Płock), Cezary Demianiuk (GKS Bełchatów), Donald Djoussé (Olimpia Grudziądz), Sławomir Duda (GKS Katowice), Ernest Dzięcioł (Pogoń Siedlce), Daniel Feruga (Chojniczanka Chojnice), Marcin Flis (GKS Bełchatów), Michał Gałecki (Rozwój Katowice), Łukasz Ganowicz (MKS Kluczbork), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Piotr Giel (MKS Kluczbork), Paweł Głowacki (Stomil Olsztyn), Mateusz Hałambiec (Chrobry Głogów), Aleksander Jagiełło (Dolcan Ząbki), Damian Jakubik (Dolcan Ząbki), Chris Jastrzembski (Bytovia Bytów), Dragan Jelič (Chojniczanka Chojnice), Kamil Jonkisz (Pogoń Siedlce), Sebastian Kamiński (Zawisza Bydgoszcz), Adrian Karankiewicz (Wigry Suwałki), Piotr Kasperkiewicz (MKS Kluczbork), Lukas Klemenz (GKS Bełchatów), Łukasz Kopczyk (Rozwój Katowice), Dawid Kort (Bytovia Bytów), Dominik Kościelniak (Chrobry Głogów), Miłosz Kozak (Wigry Suwałki), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Antoni Łukasiewicz (Arka Gdynia), Paweł Łukasik (Stomil Olsztyn), Adrian Łuszkiewicz (Miedź Legnica), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Albin Maciejewski (GKS Bełchatów), Piotr Madejski (MKS Kluczbork), Dawit Makaradze (Wigry Suwałki), Szymon Matuszek (Dolcan Ząbki), Mica (Zawisza Bydgoszcz), Damian Mielnik (Rozwój Katowice), Konrad Nowak (Rozwój Katowice), Charles Nwaogu (Bytovia Bytów), Bartosz Osoliński (Dolcan Ząbki), Adrian Paluchowski (Zagłębie Sosnowiec), Fabian Pawela (Olimpia Grudziądz), Łukasz Pielorz (GKS Katowice), Maksims Rafaļskis (Wigry Suwałki), Damian Rasak (Miedź Legnica), Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn), Wojciech Reiman (Olimpia Grudziądz), Maksymilian Rogalski (Wisła Płock), Piotr Ruszkul (Wigry Suwałki), Michał Rzuchowski (Bytovia Bytów), Gastón Sangoy (Arka Gdynia), Igor Sapała (Dolcan Ząbki), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Sobczak (MKS Kluczbork), Oskar Stanik (GKS Katowice), Michał Stasiak (Miedź Legnica), Piotr Stawarczyk (Zawisza Bydgoszcz), Przemysław Stolc (Arka Gdynia), Tomasz Swędrowski (MKS Kluczbork), Jakub Szarpak (Olimpia Grudziądz), Tomasz Szatan (Rozwój Katowice), Robert Szczot (Olimpia Grudziądz), Patryk Szymański (GKS Katowice), Robert Tkocz (Rozwój Katowice), Grzegorz Tomasiewicz (Arka Gdynia), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Tomasz Wełna (Stomil Olsztyn), Mateusz Wieteska (Dolcan Ząbki), Kamil Wiktorski (Dolcan Ząbki), Łukasz Winiarczyk (Rozwój Katowice), Piotr Witasik (GKS Bełchatów), Paweł Wojowski (Arka Gdynia), Petr Zapalač (GKS Bełchatów), Kamil Zapolnik (Wigry Suwałki), Rafał Zembrowski (Pogoń Siedlce), Paweł Zięba (GKS Bełchatów), Dejan Žigon (Olimpia Grudziądz), Matic Žitko (Olimpia Grudziądz), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 12 - Paweł Abbott, 7 - Marcus Vinícius, Rafał Siemaszko, 6 - Dariusz Formella, 5 - Michał Nalepa, 3 - Rashid Yussuff, 2 - Alan, Yannick Kakoko, Michał Marcjanik, Tadeusz Socha, Mateusz Szwoch, 1 - Miroslav Božok, Antoni Łukasiewicz, Gastón Sangoy, Przemysław Stolc, Grzegorz Tomasiewicz, Paweł Wojowski
Bytovia Bytów: 14 - Janusz Surdykowski, 8 - Mateusz Klichowicz, 4 - Michał Jakóbowski, 3 - Artur Formela, 2 - Krzysztof Bąk, Omar Monterde, Marek Opałacz, Łukasz Wróbel, 1 - Adrian Chomiuk, Chris Jastrzembski, Dawid Kort, Charles Nwaogu, Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk
Chojniczanka Chojnice: 5 - Łukasz Kosakiewicz, Paweł Zawistowski, 4 - Andrzej Rybski, 3 - Piotr Kieruzel, Tomasz Mikołajczak, Maciej Rogalski, 2 - Marcin Biernat, Rafał Grzelak, Patryk Mikita, Bartłomiej Niedziela, Przemysław Pietruszka, 1 - Przemysław Czerwiński, Daniel Feruga, Dragan Jelič, Wojciech Lisowski
Chrobry Głogów: 15 - Maciej Górski, 4 - Łukasz Szczepaniak, 3 - Szymon Drewniak, Michał Ilków-Gołąb, Kevin Lafrance, Michał Michalec, 2 - Damian Byrtek, Wołodymyr Hudyma, Damian Sędziak, Paweł Wojciechowski, 1 - Łukasz Bogusławski, Mateusz Hałambiec, Dominik Kościelniak, Bartosz Machaj, Mateusz Machaj
Dolcan Ząbki: 7 - Daniel Gołębiewski, 5 - Damian Kądzior, Marcin Krzywicki, Damian Świerblewski, 3 - Michał Bajdur, Paweł Tarnowski, 2 - Antonio Calderón, 1 - Aleksander Jagiełło, Damian Jakubik, Szymon Matuszek, Bartosz Osoliński, Igor Sapała, Mateusz Wieteska, Kamil Wiktorski
GKS Bełchatów: 4 - Hieronim Gierszewski, Alen Ploj, 3 - Václav Cverna, Seweryn Michalski, Aghwan Papikjan, Patryk Rachwał, 2 - Bartłomiej Bartosiak, Dawid Flaszka, 1 - Cezary Demianiuk, Marcin Flis, Lukas Klemenz, Albin Maciejewski, Piotr Witasik, Petr Zapalač, Paweł Zięba
GKS Katowice: 12 - Grzegorz Goncerz, 3 - Bartosz Iwan, Povilas Leimonas, Oliver Práznovský, Krzysztof Wołkowicz, 2 - Filip Burkhardt, Adrian Frańczak, Paweł Szołtys, Tomasz Zahorski, 1 - Maciej Bębenek, Sławomir Duda, Łukasz Pielorz, Oskar Stanik, Patryk Szymański
Miedź Legnica: 5 - Łukasz Garguła, Tadas Labukas, 4 - Petteri Forsell, Tomasz Midzierski, 3 - Grzegorz Bartczak, Wojciech Łobodziński, Marquitos, Valērijs Šabala, 2 - Keon Daniel, Bartosz Ślusarski, Błażej Telichowski, 1 - Artjom Artjunin, Michał Ilków-Gołąb, Adrian Łuszkiewicz, Damian Rasak, Michał Stasiak
MKS Kluczbork: 7 - Maciej Kowalczyk, 5 - Michał Kojder, 4 - Sebastian Deja, 3 - Kamil Nitkiewicz, Rafał Niziołek, Marcin Nowacki, 2 - Michał Szewczyk, 1 - Bartosz Brodziński, Łukasz Ganowicz, Piotr Giel, Piotr Kasperkiewicz, Piotr Madejski, Szymon Sobczak, Tomasz Swędrowski
Olimpia Grudziądz: 9 - Nildo, 6 - Marcin Kaczmarek, 5 - Adam Banasiak, 3 - Marcin Smoliński, 2 - Kamil Kurowski, Michal Piter-Bučko, 1 - Damian Ciechanowski, Donald Djoussé, Fabian Pawela, Wojciech Reiman, Jakub Szarpak, Robert Szczot, Dejan Žigon, Matic Žitko
Pogoń Siedlce: 7 - Adam Duda, Mariusz Rybicki, 3 - Konrad Wrzesiński, 2 - Daniel Chyła, Kamil Dmowski, Dawid Dzięgielewski, Daniel Gołębiewski, Mateusz Żytko, 1 - Krzysztof Bodziony, Ernest Dzięcioł, Kamil Jonkisz, Rafał Zembrowski
Rozwój Katowice: 6 - Adam Czerkas, 5 - Tomasz Wróbel, 4 - Patryk Kun, 3 - Filip Kozłowski, 2 - Przemysław Gałecki, Sebastian Gielza, Bartosz Jaroszek, 1 - Michał Gałecki, Łukasz Kopczyk, Damian Mielnik, Konrad Nowak, Tomasz Szatan, Robert Tkocz, Łukasz Winiarczyk
Sandecja Nowy Sącz: 15 - Arkadiusz Aleksander, 6 - Maciej Małkowski, 3 - Mateusz Bartków, Bartłomiej Dudzic, Filip Piszczek, Przemysław Szarek, 2 - Dawid Janczyk, Bartłomiej Kasprzak, Bartosz Sobotka, Sebastian Szczepański, Ołeksandr Tarasenko, Wojciech Trochim, 1 - Josef Čtvrtníček, Kamil Słaby
Stomil Olsztyn: 9 - Rafał Kujawa, 5 - Grzegorz Lech, 2 - Irakli Meschia, Tsubasa Nishi, Łukasz Suchocki, Dawid Szymonowicz, Michał Trzeciakiewicz, 1 - Paweł Głowacki, Paweł Łukasik, Jarosław Ratajczak, Tomasz Wełna, Karol Żwir
Wigry Suwałki: 11 - Kamil Adamek, 4 - Damian Kądzior, 3 - Łukasz Hanzel, Bartłomiej Kalinkowski, Łukasz Moneta, 2 - Tomasz Jarzębowski, Mateusz Żebrowski, 1 - Martin Baran, Jakub Bartkowski, Damian Gąska, Adrian Karankiewicz, Miłosz Kozak, Dawit Makaradze, Maksims Rafaļskis, Piotr Ruszkul, Kamil Zapolnik
Wisła Płock: 13 - Mikołaj Lebedyński, 12 - Arkadiusz Reca, 9 - Damian Piotrowski, 3 - Dimityr Ilijew, Wojciech Łuczak, 2 - Jakub Bąk, Cezary Stefańczyk, Piotr Wlazło, 1 - Piotr Darmochwał, Maksymilian Rogalski
Zagłębie Sosnowiec: 12 - Michał Fidziukiewicz, 8 - Jakub Arak, 5 - Sebastian Dudek, Grzegorz Fonfara, Martin Pribula, 3 - Łukasz Matusiak, Dawid Ryndak, 2 - Krzysztof Markowski, Łukasz Sołowiej, 1 - Robert Bartczak, Konrad Budek, Adrian Paluchowski
Zawisza Bydgoszcz: 16 - Szymon Lewicki, 13 - Kamil Drygas, 6 - Jakub Smektała, 4 - Wasił Panajotow, Sylwester Patejuk, 2 - Karol Angielski, Jakub Łukowski, 1 - Alvarinho, Gal Arel, Sebastian Kamiński, Mica, Piotr Stawarczyk

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas