[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
7 goli - Patryk Pietrasiak (Sokół Aleksandrów Łódzki),
3 gole - Mateusz Miłosz (Sokół Aleksandrów Łódzki),
2 gole - Sebastian Balcerek (Zjednoczeni Stryków), Krzysztof Baszczyński (Boruta Zgierz), Tomasz Bogołębski (Ner Poddębice), Mariusz Cichowlas (ŁKS Łódź), Michał Czaplarski (Widzew Łódź), Artur Golański (ŁKS Łódź), Adam Grzybowski (Ner Poddębice), Dariusz Jarczewski (Ner Poddębice), Adam Jaroszewski (Boruta Zgierz), Piotr Kierus (KS Kutno), Damian Marcioch (Widzew Łódź), Olaf Okoński (Ner Poddębice), Adam Patora (ŁKS Łódź), Jakub Perek (Zawisza Rzgów), Artur Tederko (Boruta Zgierz), Przemysław Woźniczak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Michał Wrzesiński (Sokół Aleksandrów Łódzki),
1 gol - Przemysław Adamski (KS Dąbrowice), Wojciech Banaszczyk (Boruta Zgierz), Piotr Baryła (LKS Rosanów), Rafał Binkiewicz (Powstaniec Dobra), Bartosz Bujalski (Ner Poddębice), Tomasz Cieśliński (KS Dąbrowice), Kamil Czajkowski (KS Dąbrowice), Dariusz Dolewka (Zawisza Rzgów), Sebastian Dresler (LKS Rosanów), Łukasz Dynel (ŁKS Łódź), Damian Gilarski (Widzew Łódź), Adrian Jóźwiak (KS Dąbrowice), Nikodem Kasperczak (Widzew Łódź), Dominik Kowalski (Boruta Zgierz), Adrian Kralkowski (Widzew Łódź), Tomasz Lenart (Zjednoczeni Stryków), Łukasz Marciniak (Sokół Aleksandrów Łódzki), Jakub Materka (Stal Głowno), Michał Michałek (Sokół Aleksandrów Łódzki), Damian Nowacki (ŁKS Łódź), Tomasz Ostalczyk (ŁKS Łódź), Jakub Owczarek (Ner Poddębice), Joachim Pabjańczyk (Ner Poddębice), Rafał Serwaciński (ŁKS Łódź), Gracjan Sobczak (KS Kutno), Bartosz Stanisławski (Zjednoczeni Stryków), Patryk Sumera (Włókniarz Pabianice), Aleksander Ślęzak (ŁKS Łódź), Samuel Uche Obi (Sokół Aleksandrów Łódzki), Kamil Walczak (Start Brzeziny), Kamil Wielgus (Widzew Łódź), Kamil Wiktorski (LKS Rosanów), Mateusz Wójcik (Boruta Zgierz), Marcin Zieliński (Zawisza Rzgów), Witold Ziober (Zjednoczeni Stryków).

Strzelcy według drużyn:
 
Boruta Zgierz: 2 - Krzysztof Baszczyński, Adam Jaroszewski, Artur Tederko, 1 - Wojciech Banaszczyk, Dominik Kowalski, Mateusz Wójcik
KS Dąbrowice: 1 - Przemysław Adamski, Tomasz Cieśliński, Kamil Czajkowski, Adrian Jóźwiak
KS II Kutno: 1 - ?
KS Kutno: 2 - Piotr Kierus, 1 - Gracjan Sobczak
LKS Rosanów: 1 - Piotr Baryła, Sebastian Dresler, Kamil Wiktorski
ŁKS Łódź: 2 - Mariusz Cichowlas, Artur Golański, Adam Patora, 1 - Łukasz Dynel, Damian Nowacki, Tomasz Ostalczyk, Rafał Serwaciński, Aleksander Ślęzak
MKS 2000 Tuszyn: 1 - ?
Ner Poddębice: 2 - Tomasz Bogołębski, Adam Grzybowski, Dariusz Jarczewski, Olaf Okoński, 1 - Bartosz Bujalski, Jakub Owczarek, Joachim Pabjańczyk
Powstaniec Dobra: 1 - Rafał Binkiewicz
Sokół Aleksandrów Łódzki: 7 - Patryk Pietrasiak, 3 - Mateusz Miłosz, 2 - Przemysław Woźniczak, Michał Wrzesiński, 1 - Łukasz Marciniak, Michał Michałek, Samuel Uche Obi
Sokół II Aleksandrów Łódzki: 2 - ?
Stal Głowno: 1 - Jakub Materka
Start Brzeziny: 1 - Kamil Walczak
Widzew Łódź: 2 - Michał Czaplarski, Damian Marcioch, 1 - Damian Gilarski, Nikodem Kasperczak, Adrian Kralkowski, Kamil Wielgus
Włókniarz Pabianice: 1 - Patryk Sumera
Zawisza Rzgów: 2 - Jakub Perek, 1 - Dariusz Dolewka, Marcin Zieliński
Zjednoczeni Stryków: 2 - Sebastian Balcerek, 1 - Tomasz Lenart, Bartosz Stanisławski, Witold Ziober

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas