[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Igor Angulo 17 goli - Igor Angulo (Górnik Zabrze),
16 goli - Jakub Świerczok (GKS Tychy),
14 goli - Karol Angielski (Olimpia Grudziądz), Damian Kądzior (Wigry Suwałki),
13 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica),
12 goli - Kamil Zapolnik (Wigry Suwałki),
11 goli - Sylwester Patejuk (Wisła Puławy), Martin Pribula (Zagłębie Sosnowiec),
10 goli - Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice),
9 goli - Kamil Adamek (Wigry Suwałki), Tomasz Foszmańczyk (GKS Katowice), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn), Szymon Lewicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice),
8 goli - Aleksander Jagiełło (Znicz Pruszków), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz),
7 goli - Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Aleksandyr Kolew (Stal Mielec), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Tsubasa Nishi (Stomil Olsztyn), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Andreja Prokić (GKS Katowice), Jakub Vojtuš (Miedź Legnica), Paweł Wojciechowski (Chrobry Głogów), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze),
6 goli - Jakub Biskup (Chojniczanka Chojnice), Sebastian Dudek (Zagłębie Sosnowiec), Patryk Kun (Stomil Olsztyn), Kamil Radulj (Stal Mielec), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce),
5 goli - Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Jakub Bąk (Bytovia Bytów), Sebastian Bonecki (Chrobry Głogów), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Przemysław Kita (Znicz Pruszków), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), David Ledecký (Górnik Zabrze), Jakub Łukowski (Olimpia Grudziądz), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Sobczak (Stal Mielec), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów),
4 gole - Michał Bajdur (Pogoń Siedlce), Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz), Róbert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Krzysztof Drzazga (Stal Mielec), Michał Fidziukiewicz (Zagłębie Sosnowiec), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Mariusz Idzik (Wisła Puławy), Łukasz Kosakiewicz (Chojniczanka Chojnice), Paweł Kubiak (MKS Kluczbork), Rafał Kurzawa (Górnik Zabrze), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Robert Mandrysz (Bytovia Bytów), Maciej Mańka (GKS Tychy), Damian Michalik (Olimpia Grudziądz), Damian Rasak (Miedź Legnica), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Mateusz Żytko (Pogoń Siedlce),
3 gole - Dawid Abramowicz (GKS Katowice), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paul Batin (Miedź Legnica), Marcin Biernat (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Boczek (GKS Tychy), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Arkadiusz Czarnecki (Stomil Olsztyn), Karol Danielak (Chrobry Głogów), Sebastian Deja (MKS Kluczbork), Eusébio Bancessi (Pogoń Siedlce), Roman Gergel (Górnik Zabrze), Krystian Getinger (Stal Mielec), Nermin Haskić (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Klichowicz (Bytovia Bytów), Bartosz Kopacz (Górnik Zabrze), Maciej Korzym (Sandecja Nowy Sącz), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Bartosz Kwiecień (Chrobry Głogów), Mikołaj Lebedyński (GKS Katowice), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Paweł Mandrysz (GKS Katowice), Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Seweryn Michalski (Chrobry Głogów), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Alen Ploj (Bytovia Bytów), Jacek Podgórski (Chojniczanka Chojnice), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Jarosław Ratajczak (Stomil Olsztyn), Jakub Serafin (Bytovia Bytów), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Tomasz Swędrowski (MKS Kluczbork), Krzysztof Szewczyk (Stomil Olsztyn), Daniel Tanżyna (GKS Tychy), Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów), Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz), Dariusz Zjawiński (Pogoń Siedlce),
2 gole - Grzegorz Baran (Sandecja Nowy Sącz), Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Dorian Buczek (Stal Mielec), Marcin Burkhardt (Pogoń Siedlce), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce), Adrian Danek (Sandecja Nowy Sącz), Mohamed Essam (MKS Kluczbork), Daniel Feruga (Podbeskidzie Bielsko-Biała 1, Olimpia Grudziądz 1), Michał Gałecki (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Ganowicz (MKS Kluczbork), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Daniel Gołębiewski (Pogoń Siedlce), Robert Gumny (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Michał Jakóbowski (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Jegliński (Stomil Olsztyn), Kamil Jóźwiak (GKS Katowice), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Dariusz Kłus (Olimpia Grudziądz), Miłosz Kozak (Wigry Suwałki), Lukáš Kubáň (Sandecja Nowy Sącz), Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz), Marquitos (Miedź Legnica), Konrad Michalak (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Midzierski (Miedź Legnica), Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Niedziela (Chojniczanka Chojnice), Dawid Plizga (Górnik Zabrze), Dawid Pożak (Wisła Puławy), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Mariusz Rybicki (Miedź Legnica), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Michał Rzuchowski (Bytovia Bytów), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Smektała (Wisła Puławy), Dani Suárez (Górnik Zabrze), Michał Szewczyk (MKS Kluczbork), Wojciech Szumilas (GKS Tychy), Paweł Tarnowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Paweł Wojowski (Stomil Olsztyn), Łukasz Wroński (Wigry Suwałki), Sebastian Zalepa (Stal Mielec), Łukasz Zejdler (GKS Katowice), Jakub Żubrowski (Stal Mielec),
1 gol - Frank Adu Kwame (Wigry Suwałki), Maciej Ambrosiewicz (Górnik Zabrze), Rafał Augustyniak (Wigry Suwałki), Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków), Michał Bartkowiak (Miedź Legnica), Radosław Bartoszewicz (Znicz Pruszków), Adrian Basta (Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Michał Bednarski (Chrobry Głogów), Igor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Lukáš Bielák (Bytovia Bytów), Michał Bierzało (Stal Mielec), Bartosz Brodziński (MKS Kluczbork), Konrad Budek (Zagłębie Sosnowiec), Michał Budzyński (Wisła Puławy), Mateusz Bukowiec (GKS Tychy), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Václav Cverna (Wigry Suwałki), Robert Dadok (Wigry Suwałki), Piotr Darmochwał (Wisła Puławy), Jonathan de Amo (Miedź Legnica), Damian Garbacik (GKS Katowice), Sebastian Głaz (Wisła Puławy), Paweł Głowacki (Stomil Olsztyn), Piotr Głowacki (Stal Mielec), Patryk Gondek (MKS Kluczbork), Erik Grendel (Górnik Zabrze), Mateusz Grzybek (GKS Tychy), Klimas Gusočenko (Wisła Puławy), Łukasz Hanzel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Grzegorz Janiszewski (Znicz Pruszków), Michał Janota (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Mateusz Kamiński (GKS Katowice), Krzysztof Kiercz (Stal Mielec), Piotr Kieruzel (Chojniczanka Chojnice), Lukas Klemenz (Olimpia Grudziądz), Michał Kojder (MKS Kluczbork), Kacper Kostorz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dominik Kościelniak (MKS Kluczbork), Maciej Kowalczyk (MKS Kluczbork), Jakub Kowalski (GKS Tychy), Piotr Kurbiel (Pogoń Siedlce), Piotr Kwaśniewski (MKS Kluczbork), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Adrian Łuszkiewicz (Miedź Legnica), Iwan Łytwyniuk (Wisła Puławy), Maciej Machalski (Znicz Pruszków), Piotr Marciniec (Stal Mielec), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Mączyński (GKS Tychy), Irakli Meschia (Chojniczanka Chojnice), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Patryk Mikita (Chojniczanka Chojnice), Piotr Misztal (Znicz Pruszków), Paweł Moskwik (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Piotr Mroziński (Pogoń Siedlce), Maciej Mysiak (Znicz Pruszków), Andrzej Niewulis (Znicz Pruszków), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Bartłomiej Olszewski (MKS Kluczbork), Adam Orłowicz (MKS Kluczbork), Adam Patora (Wisła Puławy), Bartłomiej Poczobut (Bytovia Bytów), Oliver Práznovský (GKS Katowice), Radosław Pruchnik (GKS Tychy), Marcin Sierczyński (Zagłębie Sosnowiec), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz), Eryk Sobków (GKS Katowice), Michał Stasiak (Miedź Legnica), Robert Sulewski (Stal Mielec), Konrad Szczotka (Wisła Puławy), Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz), Paweł Szołtys (GKS Katowice), Dawid Szufryn (Sandecja Nowy Sącz), Szymon Szymański (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Damian Świerblewski (Pogoń Siedlce), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec), Damian Warchoł (Olimpia Grudziądz), Mateusz Wdowiak (Sandecja Nowy Sącz), Maciej Wichtowski (Wigry Suwałki), Jakub Wilk (Bytovia Bytów), Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze), Łukasz Wójcik (Pogoń Siedlce), Rafał Zembrowski (Znicz Pruszków), Marcel Ziemann (Stomil Olsztyn), Piotr Żemło (Wisła Puławy), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze), Karol Żwir (Stomil Olsztyn).

Strzelcy według drużyn:
 
Bytovia Bytów: 6 - Janusz Surdykowski, 5 - Jakub Bąk, Łukasz Wróbel, 4 - Robert Mandrysz, 3 - Mateusz Klichowicz, Alen Ploj, Jakub Serafin, 2 - Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk, 1 - Krzysztof Bąk, Lukáš Bielák, Bartłomiej Poczobut, Jakub Wilk
Chojniczanka Chojnice: 10 - Paweł Zawistowski, 9 - Andrzej Rybski, 6 - Jakub Biskup, 5 - Tomasz Mikołajczak, 4 - Rafał Grzelak, Łukasz Kosakiewicz, 3 - Marcin Biernat, Jacek Podgórski, 2 - Michał Jakóbowski, Bartłomiej Niedziela, 1 - Piotr Kieruzel, Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Irakli Meschia, Patryk Mikita
Chrobry Głogów: 7 - Mateusz Machaj, Paweł Wojciechowski, 6 - Łukasz Szczepaniak, 5 - Sebastian Bonecki, 4 - Bartosz Machaj, 3 - Karol Danielak, Bartosz Kwiecień, Seweryn Michalski, Damian Sędziak, Mateusz Wieteska, 2 - Michał Ilków-Gołąb, Konrad Kaczmarek, 1 - Michał Bednarski, Michał Michalec
GKS Katowice: 9 - Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, 7 - Andreja Prokić, 3 - Dawid Abramowicz, Mikołaj Lebedyński, Paweł Mandrysz, 2 - Kamil Jóźwiak, Łukasz Zejdler, 1 - Damian Garbacik, Mateusz Kamiński, Oliver Práznovský, Eryk Sobków, Paweł Szołtys
GKS Tychy: 16 - Jakub Świerczok, 7 - Łukasz Grzeszczyk, 4 - Maciej Mańka, 3 - Tomasz Boczek, Daniel Tanżyna, 2 - Marcin Radzewicz, Wojciech Szumilas, 1 - Mateusz Bukowiec, Mateusz Grzybek, Jakub Kowalski, Mateusz Mączyński, Radosław Pruchnik
Górnik Zabrze: 17 - Igor Angulo, 7 - Łukasz Wolsztyński, 5 - David Ledecký, 4 - Rafał Kurzawa, 3 - Roman Gergel, Bartosz Kopacz, Szymon Matuszek, 2 - Dawid Plizga, Dani Suárez, 1 - Maciej Ambrosiewicz, Erik Grendel, Szymon Skrzypczak, Adam Wolniewicz, Szymon Żurkowski
Miedź Legnica: 13 - Petteri Forsell, 7 - Jakub Vojtuš, 5 - Grzegorz Bartczak, 4 - Damian Rasak, 3 - Paul Batin, Wojciech Łobodziński, 2 - Łukasz Garguła, Marquitos, Tomasz Midzierski, Mariusz Rybicki, 1 - Michał Bartkowiak, Jonathan de Amo, Adrian Łuszkiewicz, Michał Stasiak
MKS Kluczbork: 9 - Rafał Niziołek, 4 - Paweł Kubiak, 3 - Sebastian Deja, Tomasz Swędrowski, 2 - Mohamed Essam, Łukasz Ganowicz, Michał Szewczyk, 1 - Bartosz Brodziński, Patryk Gondek, Michał Kojder, Dominik Kościelniak, Maciej Kowalczyk, Piotr Kwaśniewski, Kamil Nitkiewicz, Bartłomiej Olszewski, Adam Orłowicz
Olimpia Grudziądz: 14 - Karol Angielski, 7 - Marcin Kaczmarek, 5 - Jakub Łukowski, 4 - Adam Banasiak, Damian Michalik, 3 - Marcin Woźniak, 2 - Dariusz Kłus, Kamil Kurowski, 1 - Damian Ciechanowski, Daniel Feruga, Lukas Klemenz, Marcin Smoliński, Damian Warchoł
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 9 - Szymon Lewicki, 8 - Tomasz Podgórski, 4 - Róbert Demjan, 3 - Damian Chmiel, Nermin Haskić, 2 - Robert Gumny, Łukasz Sierpina, Paweł Tarnowski, 1 - Daniel Feruga, Łukasz Hanzel, Michał Janota, Kacper Kostorz, Paweł Moskwik, Szymon Szymański
Pogoń Siedlce: 6 - Konrad Wrzesiński, 4 - Michał Bajdur, Grzegorz Tomasiewicz, Mateusz Żytko, 3 - Eusébio Bancessi, Dariusz Zjawiński, 2 - Marcin Burkhardt, Daniel Chyła, Daniel Gołębiewski, 1 - Piotr Kurbiel, Piotr Mroziński, Damian Świerblewski, Łukasz Wójcik
Sandecja Nowy Sącz: 9 - Maciej Małkowski, 8 - Kamil Słaby, 5 - Bartłomiej Dudzic, 4 - Wojciech Trochim, 3 - Maciej Korzym, Filip Piszczek, Michal Piter-Bučko, 2 - Grzegorz Baran, Adrian Danek, Michał Gałecki, Bartłomiej Kasprzak, Lukáš Kubáň, 1 - Adrian Basta, Michał Szeliga, Dawid Szufryn, Mateusz Wdowiak
Stal Mielec: 7 - Aleksandyr Kolew, 6 - Kamil Radulj, 5 - Szymon Sobczak, 4 - Krzysztof Drzazga, 3 - Mateusz Cholewiak, Krystian Getinger, 2 - Dorian Buczek, Sebastian Zalepa, Jakub Żubrowski, 1 - Michał Bierzało, Piotr Głowacki, Krzysztof Kiercz, Piotr Marciniec, Robert Sulewski
Stomil Olsztyn: 9 - Rafał Kujawa, 7 - Tsubasa Nishi, 6 - Patryk Kun, 5 - Grzegorz Lech, 3 - Arkadiusz Czarnecki, Jarosław Ratajczak, Krzysztof Szewczyk, 2 - Wiktor Biedrzycki, Łukasz Jegliński, Paweł Wojowski, 1 - Igor Biedrzycki, Paweł Głowacki, Marcel Ziemann, Karol Żwir
Wigry Suwałki: 14 - Damian Kądzior, 12 - Kamil Zapolnik, 9 - Kamil Adamek, 3 - Mateusz Radecki, 2 - Jakub Bartkowski, Damian Gąska, Miłosz Kozak, Łukasz Wroński, 1 - Frank Adu Kwame, Rafał Augustyniak, Václav Cverna, Robert Dadok, Maciej Wichtowski
Wisła Puławy: 11 - Sylwester Patejuk, 5 - Konrad Nowak, 4 - Mariusz Idzik, 2 - Dawid Pożak, Jakub Smektała, 1 - Michał Budzyński, Piotr Darmochwał, Sebastian Głaz, Klimas Gusočenko, Iwan Łytwyniuk, Mateusz Olszak, Adam Patora, Konrad Szczotka, Piotr Żemło
Zagłębie Sosnowiec: 11 - Martin Pribula, 7 - Tomasz Nowak, 6 - Sebastian Dudek, 5 - Vamara Sanogo, 4 - Michał Fidziukiewicz, 3 - Robert Bartczak, Wojciech Łuczak, Łukasz Matusiak, 2 - Konrad Michalak, Arkadiusz Najemski, Dawid Ryndak, 1 - Konrad Budek, Tin Matić, Marcin Sierczyński, Žarko Udovičić
Znicz Pruszków: 10 - Adrian Paluchowski, 8 - Aleksander Jagiełło, 5 - Przemysław Kita, 3 - Patryk Kubicki, 1 - Maksymilian Banaszewski, Radosław Bartoszewicz, Grzegorz Janiszewski, Maciej Machalski, Piotr Misztal, Maciej Mysiak, Andrzej Niewulis, Rafał Zembrowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas