[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
Petteri Forsell 9 goli - Petteri Forsell (Miedź Legnica),
8 goli - Kamil Adamek (Wigry Suwałki), Karol Angielski (Olimpia Grudziądz), Igor Angulo (Górnik Zabrze), Damian Kądzior (Wigry Suwałki), Sylwester Patejuk (Wisła Puławy),
6 goli - Jakub Biskup (Chojniczanka Chojnice), Marcin Kaczmarek (Olimpia Grudziądz), Tomasz Podgórski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Martin Pribula (Zagłębie Sosnowiec),
5 goli - Sebastian Dudek (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Foszmańczyk (GKS Katowice), Grzegorz Goncerz (GKS Katowice), Rafał Kujawa (Stomil Olsztyn), Mateusz Machaj (Chrobry Głogów), Rafał Niziołek (MKS Kluczbork), Adrian Paluchowski (Znicz Pruszków), Andrzej Rybski (Chojniczanka Chojnice), Vamara Sanogo (Zagłębie Sosnowiec), Łukasz Wróbel (Bytovia Bytów), Kamil Zapolnik (Wigry Suwałki), Paweł Zawistowski (Chojniczanka Chojnice),
4 gole - Jakub Bąk (Bytovia Bytów), Róbert Demjan (Podbeskidzie Bielsko-Biała), David Ledecký (Górnik Zabrze), Tsubasa Nishi (Stomil Olsztyn), Konrad Nowak (Wisła Puławy), Kamil Radulj (Stal Mielec), Kamil Słaby (Sandecja Nowy Sącz), Łukasz Szczepaniak (Chrobry Głogów), Paweł Wojciechowski (Chrobry Głogów), Konrad Wrzesiński (Pogoń Siedlce),
3 gole - Michał Bajdur (Pogoń Siedlce), Grzegorz Bartczak (Miedź Legnica), Robert Bartczak (Zagłębie Sosnowiec), Paul Batin (Miedź Legnica), Damian Chmiel (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Roman Gergel (Górnik Zabrze), Łukasz Kosakiewicz (Chojniczanka Chojnice), Bartosz Kwiecień (Chrobry Głogów), Grzegorz Lech (Stomil Olsztyn), Szymon Lewicki (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Maciej Małkowski (Sandecja Nowy Sącz), Robert Mandrysz (Bytovia Bytów), Maciej Mańka (GKS Tychy), Łukasz Matusiak (Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Mikołajczak (Chojniczanka Chojnice), Tomasz Nowak (Zagłębie Sosnowiec), Jakub Serafin (Bytovia Bytów), Jakub Świerczok (GKS Tychy),
2 gole - Dawid Abramowicz (GKS Katowice), Jakub Bartkowski (Wigry Suwałki), Wiktor Biedrzycki (Stomil Olsztyn), Tomasz Boczek (GKS Tychy), Sebastian Bonecki (Chrobry Głogów), Dorian Buczek (Stal Mielec), Marcin Burkhardt (Pogoń Siedlce), Daniel Chyła (Pogoń Siedlce), Arkadiusz Czarnecki (Stomil Olsztyn), Karol Danielak (Chrobry Głogów), Bartłomiej Dudzic (Sandecja Nowy Sącz), Damian Gąska (Wigry Suwałki), Krystian Getinger (Stal Mielec), Daniel Gołębiewski (Pogoń Siedlce), Rafał Grzelak (Chojniczanka Chojnice), Łukasz Grzeszczyk (GKS Tychy), Michał Ilków-Gołąb (Chrobry Głogów), Aleksander Jagiełło (Znicz Pruszków), Łukasz Jegliński (Stomil Olsztyn), Przemysław Kita (Znicz Pruszków), Mateusz Klichowicz (Bytovia Bytów), Dariusz Kłus (Olimpia Grudziądz), Bartosz Kopacz (Górnik Zabrze), Maciej Korzym (Sandecja Nowy Sącz), Miłosz Kozak (Wigry Suwałki), Patryk Kubicki (Znicz Pruszków), Kamil Kurowski (Olimpia Grudziądz), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Bartosz Machaj (Chrobry Głogów), Paweł Mandrysz (GKS Katowice), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Seweryn Michalski (Chrobry Głogów), Arkadiusz Najemski (Zagłębie Sosnowiec), Bartłomiej Niedziela (Chojniczanka Chojnice), Michal Piter-Bučko (Sandecja Nowy Sącz), Dawid Plizga (Górnik Zabrze), Dawid Pożak (Wisła Puławy), Mariusz Rybicki (Miedź Legnica), Dawid Ryndak (Zagłębie Sosnowiec), Michał Rzuchowski (Bytovia Bytów), Szymon Sobczak (Stal Mielec), Michał Szewczyk (MKS Kluczbork), Wojciech Szumilas (GKS Tychy), Daniel Tanżyna (GKS Tychy), Paweł Tarnowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Wacławczyk (Bytovia Bytów), Łukasz Wroński (Wigry Suwałki), Sebastian Zalepa (Stal Mielec), Łukasz Zejdler (GKS Katowice), Jakub Żubrowski (Stal Mielec),
1 gol - Maciej Ambrosiewicz (Górnik Zabrze), Rafał Augustyniak (Wigry Suwałki), Adam Banasiak (Olimpia Grudziądz), Maksymilian Banaszewski (Znicz Pruszków), Grzegorz Baran (Sandecja Nowy Sącz), Michał Bartkowiak (Miedź Legnica), Radosław Bartoszewicz (Znicz Pruszków), Krzysztof Bąk (Bytovia Bytów), Michał Bednarski (Chrobry Głogów), Marcin Biernat (Chojniczanka Chojnice), Michał Bierzało (Stal Mielec), Bartosz Brodziński (MKS Kluczbork), Michał Budzyński (Wisła Puławy), Mateusz Bukowiec (GKS Tychy), Mateusz Cholewiak (Stal Mielec), Damian Ciechanowski (Olimpia Grudziądz), Piotr Darmochwał (Wisła Puławy), Jonathan de Amo (Miedź Legnica), Daniel Feruga (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Łukasz Ganowicz (MKS Kluczbork), Damian Garbacik (GKS Katowice), Sebastian Głaz (Wisła Puławy), Paweł Głowacki (Stomil Olsztyn), Patryk Gondek (MKS Kluczbork), Erik Grendel (Górnik Zabrze), Klimas Gusočenko (Wisła Puławy), Michał Jakóbowski (Chojniczanka Chojnice), Grzegorz Janiszewski (Znicz Pruszków), Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów), Bartłomiej Kasprzak (Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Kiercz (Stal Mielec), Piotr Kieruzel (Chojniczanka Chojnice), Michał Kojder (MKS Kluczbork), Paweł Kubiak (MKS Kluczbork), Patryk Kun (Stomil Olsztyn), Piotr Kurbiel (Pogoń Siedlce), Mikołaj Lebedyński (GKS Katowice), Wojciech Lisowski (Chojniczanka Chojnice), Wojciech Łuczak (Zagłębie Sosnowiec), Adrian Łuszkiewicz (Miedź Legnica), Iwan Łytwyniuk (Wisła Puławy), Michał Markowski (Chojniczanka Chojnice), Tin Matić (Zagłębie Sosnowiec), Mateusz Mączyński (GKS Tychy), Irakli Meschia (Chojniczanka Chojnice), Michał Michalec (Chrobry Głogów), Patryk Mikita (Chojniczanka Chojnice), Maciej Mysiak (Znicz Pruszków), Andrzej Niewulis (Znicz Pruszków), Kamil Nitkiewicz (MKS Kluczbork), Mateusz Olszak (Wisła Puławy), Bartłomiej Olszewski (MKS Kluczbork), Adam Patora (Wisła Puławy), Filip Piszczek (Sandecja Nowy Sącz), Alen Ploj (Bytovia Bytów), Oliver Práznovský (GKS Katowice), Mateusz Radecki (Wigry Suwałki), Marcin Radzewicz (GKS Tychy), Damian Rasak (Miedź Legnica), Damian Sędziak (Chrobry Głogów), Łukasz Sierpina (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Szymon Skrzypczak (Górnik Zabrze), Jakub Smektała (Wisła Puławy), Marcin Smoliński (Olimpia Grudziądz), Eryk Sobków (GKS Katowice), Janusz Surdykowski (Bytovia Bytów), Tomasz Swędrowski (MKS Kluczbork), Michał Szeliga (Sandecja Nowy Sącz), Krzysztof Szewczyk (Stomil Olsztyn), Paweł Szołtys (GKS Katowice), Damian Świerblewski (Pogoń Siedlce), Grzegorz Tomasiewicz (Pogoń Siedlce), Wojciech Trochim (Sandecja Nowy Sącz), Žarko Udovičić (Zagłębie Sosnowiec), Damian Warchoł (Olimpia Grudziądz), Maciej Wichtowski (Wigry Suwałki), Adam Wolniewicz (Górnik Zabrze), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Marcin Woźniak (Olimpia Grudziądz), Rafał Zembrowski (Znicz Pruszków).

Strzelcy według drużyn:
 
Bytovia Bytów: 5 - Łukasz Wróbel, 4 - Jakub Bąk, 3 - Robert Mandrysz, Jakub Serafin, 2 - Mateusz Klichowicz, Michał Rzuchowski, Kamil Wacławczyk, 1 - Krzysztof Bąk, Alen Ploj, Janusz Surdykowski
Chojniczanka Chojnice: 6 - Jakub Biskup, 5 - Andrzej Rybski, Paweł Zawistowski, 3 - Łukasz Kosakiewicz, Tomasz Mikołajczak, 2 - Rafał Grzelak, Bartłomiej Niedziela, 1 - Marcin Biernat, Michał Jakóbowski, Piotr Kieruzel, Wojciech Lisowski, Michał Markowski, Irakli Meschia, Patryk Mikita
Chrobry Głogów: 5 - Mateusz Machaj, 4 - Łukasz Szczepaniak, Paweł Wojciechowski, 3 - Bartosz Kwiecień, 2 - Sebastian Bonecki, Karol Danielak, Michał Ilków-Gołąb, Bartosz Machaj, Seweryn Michalski, 1 - Michał Bednarski, Konrad Kaczmarek, Michał Michalec, Damian Sędziak
GKS Katowice: 5 - Tomasz Foszmańczyk, Grzegorz Goncerz, 2 - Dawid Abramowicz, Paweł Mandrysz, Łukasz Zejdler, 1 - Damian Garbacik, Mikołaj Lebedyński, Oliver Práznovský, Eryk Sobków, Paweł Szołtys
GKS Tychy: 3 - Maciej Mańka, Jakub Świerczok, 2 - Tomasz Boczek, Łukasz Grzeszczyk, Wojciech Szumilas, Daniel Tanżyna, 1 - Mateusz Bukowiec, Mateusz Mączyński, Marcin Radzewicz
Górnik Zabrze: 8 - Igor Angulo, 4 - David Ledecký, 3 - Roman Gergel, 2 - Bartosz Kopacz, Szymon Matuszek, Dawid Plizga, 1 - Maciej Ambrosiewicz, Erik Grendel, Szymon Skrzypczak, Adam Wolniewicz, Łukasz Wolsztyński
Miedź Legnica: 9 - Petteri Forsell, 3 - Grzegorz Bartczak, Paul Batin, 2 - Wojciech Łobodziński, Mariusz Rybicki, 1 - Michał Bartkowiak, Jonathan de Amo, Adrian Łuszkiewicz, Damian Rasak
MKS Kluczbork: 5 - Rafał Niziołek, 2 - Michał Szewczyk, 1 - Bartosz Brodziński, Łukasz Ganowicz, Patryk Gondek, Michał Kojder, Paweł Kubiak, Kamil Nitkiewicz, Bartłomiej Olszewski, Tomasz Swędrowski
Olimpia Grudziądz: 8 - Karol Angielski, 6 - Marcin Kaczmarek, 2 - Dariusz Kłus, Kamil Kurowski, 1 - Adam Banasiak, Damian Ciechanowski, Marcin Smoliński, Damian Warchoł, Marcin Woźniak
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 6 - Tomasz Podgórski, 4 - Róbert Demjan, 3 - Damian Chmiel, Szymon Lewicki, 2 - Paweł Tarnowski, 1 - Daniel Feruga, Łukasz Sierpina
Pogoń Siedlce: 4 - Konrad Wrzesiński, 3 - Michał Bajdur, 2 - Marcin Burkhardt, Daniel Chyła, Daniel Gołębiewski, 1 - Piotr Kurbiel, Damian Świerblewski, Grzegorz Tomasiewicz
Sandecja Nowy Sącz: 4 - Kamil Słaby, 3 - Maciej Małkowski, 2 - Bartłomiej Dudzic, Maciej Korzym, Michal Piter-Bučko, 1 - Grzegorz Baran, Bartłomiej Kasprzak, Filip Piszczek, Michał Szeliga, Wojciech Trochim
Stal Mielec: 4 - Kamil Radulj, 2 - Dorian Buczek, Krystian Getinger, Szymon Sobczak, Sebastian Zalepa, Jakub Żubrowski, 1 - Michał Bierzało, Mateusz Cholewiak, Krzysztof Kiercz
Stomil Olsztyn: 5 - Rafał Kujawa, 4 - Tsubasa Nishi, 3 - Grzegorz Lech, 2 - Wiktor Biedrzycki, Arkadiusz Czarnecki, Łukasz Jegliński, 1 - Paweł Głowacki, Patryk Kun, Krzysztof Szewczyk
Wigry Suwałki: 8 - Kamil Adamek, Damian Kądzior, 5 - Kamil Zapolnik, 2 - Jakub Bartkowski, Damian Gąska, Miłosz Kozak, Łukasz Wroński, 1 - Rafał Augustyniak, Mateusz Radecki, Maciej Wichtowski
Wisła Puławy: 8 - Sylwester Patejuk, 4 - Konrad Nowak, 2 - Dawid Pożak, 1 - Michał Budzyński, Piotr Darmochwał, Sebastian Głaz, Klimas Gusočenko, Iwan Łytwyniuk, Mateusz Olszak, Adam Patora, Jakub Smektała
Zagłębie Sosnowiec: 6 - Martin Pribula, 5 - Sebastian Dudek, Vamara Sanogo, 3 - Robert Bartczak, Łukasz Matusiak, Tomasz Nowak, 2 - Arkadiusz Najemski, Dawid Ryndak, 1 - Wojciech Łuczak, Tin Matić, Žarko Udovičić
Znicz Pruszków: 5 - Adrian Paluchowski, 2 - Aleksander Jagiełło, Przemysław Kita, Patryk Kubicki, 1 - Maksymilian Banaszewski, Radosław Bartoszewicz, Grzegorz Janiszewski, Maciej Mysiak, Andrzej Niewulis, Rafał Zembrowski

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas