[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
13 goli - Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg),
11 goli - Piotr Giel (Kotwica Kołobrzeg), Leândro (Radomiak Radom), Fabian Piasecki (Olimpia Zambrów),
10 goli - Paweł Piceluk (Olimpia Elbląg), Marcin Wodecki (Legionovia Legionowo 7, Odra Opole 3),
9 goli - Rafał Figiel (Raków Częstochowa), Przemysław Oziębała (Raków Częstochowa),
8 goli - Jakub Bojas (Olimpia Elbląg), Adrian Gębalski (Stal Stalowa Wola), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Michał Żebrakowski (Siarka Tarnobrzeg),
7 goli - Przemysław Brychlik (Odra Opole 3, ROW 1964 Rybnik 4), Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Waldemar Gancarczyk (Odra Opole), Daniel Koczon (Siarka Tarnobrzeg), Michał Marczak (Gryf Wejherowo), Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg),
6 goli - Robert Chwastek (Gryf Wejherowo), Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński), Marcin Kluska (Polonia Warszawa), Piotr Kołc (Gryf Wejherowo), Gabriel Nowak (ROW 1964 Rybnik 2, Odra Opole 4), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice),
5 goli - Michał Ciarkowski (Warta Poznań), Daniel Ciechański (Gryf Wejherowo), Sebastian Inczewski (Błękitni Stargard Szczeciński), Adrian Klimczak (Gryf Wejherowo), Arkadiusz Kowalczyk (Polonia Bytom), Tomasz Margol (Raków Częstochowa), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Radosław Stępień (Olimpia Elbląg), Hubert Tomalski (Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Winiarczyk (Odra Opole), Dawid Wolny (Odra Opole), Mateusz Wrzesień (Rozwój Katowice),
4 gole - Łukasz Białożyt (Warta Poznań), Dawid Bober (ROW 1964 Rybnik), Przemysław Brzeziański (Błękitni Stargard Szczeciński), Arkadiusz Ciach (Legionovia Legionowo), Maciej Domański (Puszcza Niepołomice), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Daniel Kraska (Legionovia Legionowo), Marcin Krzywicki (GKS Bełchatów), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Piotr Stawarczyk (Puszcza Niepołomice),
3 gole - Kamil Bętkowski (Stal Stalowa Wola), Bartosz Biel (Olimpia Zambrów 2, Kotwica Kołobrzeg 1), Filip Brzostowski (Warta Poznań), Piotr Ceglarz (Polonia Bytom), Daniel Choroś (Polonia Warszawa), Dominik Chromiński (Warta Poznań), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Przemysław Czerwiński (Gryf Wejherowo), Dawid Dzięgielewski (GKS Bełchatów), Mohamed Essam (Stal Stalowa Wola), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Mateusz Gancarczyk (Odra Opole), Wojciech Kalinowski (Legionovia Legionowo), Konrad Korczyński (Stal Stalowa Wola), David Kwiek (Radomiak Radom), Artur Lenartowski (GKS Bełchatów), Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński), Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo), Sławomir Musiolik (Polonia Bytom), Bartosz Osoliński (Olimpia Zambrów), Aghwan Papikjan (GKS Bełchatów), Fabian Pawela (Polonia Warszawa), Grzegorz Płatek (Siarka Tarnobrzeg), Michał Płonka (Legionovia Legionowo 2, Rozwój Katowice 1), Sebastian Siwek (ROW 1964 Rybnik), Szymon Stanisławski (Radomiak Radom), Mateusz Stąporski (Radomiak Radom), Sebastian Szerszeń (Olimpia Zambrów), Maciej Świdzikowski (Radomiak Radom), Mateusz Świechowski (Kotwica Kołobrzeg), Michał Zapaśnik (Polonia Warszawa),
2 gole - Mateusz Bartków (Puszcza Niepołomice), Artur Bogusz (Olimpia Zambrów), Mateusz Broź (Warta Poznań), Mateusz Czapłygin (Błękitni Stargard Szczeciński), Tomasz Dejewski (Warta Poznań), Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Gutowski (Błękitni Stargard Szczeciński), Aleksander Januszkiewicz (Polonia Bytom), Damian Kowalczyk (Rozwój Katowice), Filip Kowalczyk (Raków Częstochowa), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Filip Kozłowski (Rozwój Katowice), Dawid Kubowicz (Olimpia Elbląg), Marcin Lachowski (Polonia Bytom), Paweł Lisowski (Błękitni Stargard Szczeciński), Michał Magnuski (Błękitni Stargard Szczeciński), Mateusz Marzec (Odra Opole), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Krystian Miś (Legionovia Legionowo), Przemysław Mońka (Gryf Wejherowo), Sebastian Murawski (Rozwój Katowice), Mariusz Muszalik (ROW 1964 Rybnik), Marcin Niemczyk (Odra Opole), Jan Paczyński (Warta Poznań), Tomasz Płonka (Raków Częstochowa), Jakub Poznański (Kotwica Kołobrzeg), Michał Ressel (Olimpia Elbląg), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Łukasz Staroń (Odra Opole), Patryk Stefański (Polonia Bytom), Bartosz Sulkowski (Radomiak Radom), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Tomasz Szatan (Rozwój Katowice), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Grzegorz Szymusik (Błękitni Stargard Szczeciński), Bartosz Waleńcik (Siarka Tarnobrzeg), Damian Warchoł (Raków Częstochowa), Wiktor Witt (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Włodyka (Polonia Bytom), Filip Wójcik (Puszcza Niepołomice), Dominik Zawadzki (Puszcza Niepołomice), Szymon Zgarda (GKS Bełchatów), Karol Zieliński (Kotwica Kołobrzeg 1, Olimpia Zambrów 1), Mateusz Żebrowski (Legionovia Legionowo),
1 gol - Chinonso Agu (Radomiak Radom), Konrad Andrzejczak (GKS Bełchatów), Jakub Bach (Olimpia Zambrów), Michał Bartkowski (Olimpia Elbląg), Sebastian Bartlewski (Kotwica Kołobrzeg), Krzysztof Biegański (Warta Poznań), Mateusz Bodzioch (Odra Opole), Rafał Brusiło (Odra Opole), Patryk Brzeski (Olimpia Zambrów), Marcin Byszewski (Olimpia Zambrów), Witold Cichy (ROW 1964 Rybnik), Kamil Cupriak (Radomiak Radom), Michał Cywiński (Warta Poznań), Paweł Czychowski (Gryf Wejherowo), Dawid Domański (Rozwój Katowice), Dawid Drozdowski (ROW 1964 Rybnik), Lukáš Ďuriška (Raków Częstochowa), Maciej Filipowicz (Radomiak Radom), Grzegorz Fonfara (Rozwój Katowice), Paweł Garyga (Legionovia Legionowo), Marek Gładkowski (ROW 1964 Rybnik), Gracjan Goździk (Warta Poznań), Łukasz Góra (Raków Częstochowa), Michał Grudniewski (Radomiak Radom), Mikołaj Grzelak (Legionovia Legionowo), Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg), Mateusz Janeczko (Kotwica Kołobrzeg), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), Marián Jarabica (ROW 1964 Rybnik), Szymon Jary (ROW 1964 Rybnik), Ivan Jovanović (Legionovia Legionowo), Łukasz Kacprzycki (Kotwica Kołobrzeg), Maciej Kazimierowicz (Błękitni Stargard Szczeciński), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Adrian Klepczyński (GKS Bełchatów), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Marek Krotofil (Legionovia Legionowo), Karol Kucharski (Radomiak Radom), Michał Kuczałek (Olimpia Zambrów), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Hubert Laskowski (Kotwica Kołobrzeg), Arkadiusz Lewiński (Kotwica Kołobrzeg), Kamil Łączek (Puszcza Niepołomice), Albin Maciejewski (GKS Bełchatów), Artur Marciniak (Warta Poznań), Mariusz Marczak (Polonia Warszawa), Grzegorz Marszalik (Rozwój Katowice), Peter Mazan (Raków Częstochowa), Damian Mielnik (Rozwój Katowice), Przemysław Mizgała (Raków Częstochowa), Sebastian Musiolik (ROW 1964 Rybnik), Łukasz Nadolski (Gryf Wejherowo), Donatas Nakrošius (Polonia Warszawa), Alain Ngamayama (Warta Poznań), Michał Oświęcimka (Polonia Warszawa), Mateusz Peroński (Odra Opole), Robert Pisarczuk (GKS Bełchatów), Marcin Przybylski (Olimpia Zambrów), Szymon Przystalski (Odra Opole), Dominik Radziemski (Puszcza Niepołomice), Bartosz Slisz (ROW 1964 Rybnik), Eryk Sobków (Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Sobotka (Rozwój Katowice), Korneliusz Sochań (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Marcin Stasiowski (Odra Opole), Przemysław Stelmach (Stal Stalowa Wola), Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg), Radosław Sylwestrzak (Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Szur (Gryf Wejherowo), Marek Szyndrowski (Polonia Bytom), Adrian Szynka (Warta Poznań), Remigiusz Szywacz (Kotwica Kołobrzeg), Dawid Tomczak (Gryf Wejherowo), Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice), Bartłomiej Wasiluk (Stal Stalowa Wola), Adam Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola), Tomasz Wepa (Odra Opole), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo), Maciej Więcek (Błękitni Stargard Szczeciński), Rafał Włodarczyk (Olimpia Zambrów), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard Szczeciński), Karol Worach (Polonia Warszawa), Konrad Zaradny (Raków Częstochowa), Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa), Mariusz Zganiacz (ROW 1964 Rybnik), Karol Żmijewski (Kotwica Kołobrzeg), Bruno Żołądź (Stal Stalowa Wola).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard Szczeciński: 6 - Bartosz Flis, 5 - Sebastian Inczewski, 4 - Przemysław Brzeziański, Wojciech Fadecki, 3 - Maciej Liśkiewicz, 2 - Mateusz Czapłygin, Rafał Gutowski, Paweł Lisowski, Michał Magnuski, Patryk Skórecki, Grzegorz Szymusik, 1 - Maciej Kazimierowicz, Maciej Więcek, Piotr Wojtasiak
GKS Bełchatów: 6 - Patryk Rachwał, 4 - Marcin Krzywicki, 3 - Dawid Dzięgielewski, Dawid Flaszka, Artur Lenartowski, Aghwan Papikjan, 2 - Szymon Zgarda, 1 - Konrad Andrzejczak, Adrian Klepczyński, Albin Maciejewski, Robert Pisarczuk
Gryf Wejherowo: 7 - Michał Marczak, 6 - Robert Chwastek, Piotr Kołc, 5 - Daniel Ciechański, Adrian Klimczak, 3 - Przemysław Czerwiński, 2 - Przemysław Mońka, 1 - Paweł Czychowski, Łukasz Nadolski, Przemysław Szur, Dawid Tomczak, Krzysztof Wicki
Kotwica Kołobrzeg: 11 - Piotr Giel, 3 - Mateusz Świechowski, 2 - Jakub Poznański, Wiktor Witt, 1 - Sebastian Bartlewski, Bartosz Biel, Mateusz Janeczko, Łukasz Kacprzycki, Hubert Laskowski, Arkadiusz Lewiński, Eryk Sobków, Korneliusz Sochań, Remigiusz Szywacz, Karol Zieliński, Karol Żmijewski
Legionovia Legionowo: 8 - Krystian Wójcik, 7 - Marcin Wodecki, 4 - Arkadiusz Ciach, Daniel Kraska, 3 - Wojciech Kalinowski, Arkadiusz Madeński, 2 - Patryk Koziara, Krystian Miś, Michał Płonka, Mateusz Żebrowski, 1 - Paweł Garyga, Mikołaj Grzelak, Ivan Jovanović, Marek Krotofil
Odra Opole: 7 - Waldemar Gancarczyk, 6 - Szymon Skrzypczak, 5 - Łukasz Winiarczyk, Dawid Wolny, 4 - Marek Gancarczyk, Gabriel Nowak, 3 - Przemysław Brychlik, Mateusz Gancarczyk, Marcin Wodecki, 2 - Mateusz Marzec, Marcin Niemczyk, Łukasz Staroń, 1 - Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło, Mateusz Peroński, Szymon Przystalski, Marcin Stasiowski, Tomasz Wepa
Olimpia Elbląg: 13 - Łukasz Pietroń, 10 - Paweł Piceluk, 8 - Jakub Bojas, 5 - Radosław Stępień, 4 - Anton Kołosow, 2 - Dawid Kubowicz, Michał Ressel, Damian Szuprytowski, 1 - Michał Bartkowski, Patryk Sokołowski
Olimpia Zambrów: 11 - Fabian Piasecki, 3 - Bartosz Osoliński, Sebastian Szerszeń, 2 - Bartosz Biel, Artur Bogusz, 1 - Jakub Bach, Patryk Brzeski, Marcin Byszewski, Michał Kuczałek, Marcin Przybylski, Rafał Włodarczyk, Karol Zieliński
Polonia Bytom: 5 - Arkadiusz Kowalczyk, 3 - Piotr Ceglarz, Sławomir Musiolik, 2 - Aleksander Januszkiewicz, Marcin Lachowski, Patryk Stefański, Kamil Włodyka, 1 - Marek Szyndrowski
Polonia Warszawa: 6 - Marcin Kluska, 4 - Krystian Pieczara, 3 - Daniel Choroś, Fabian Pawela, Michał Zapaśnik, 2 - Przemysław Szabat, 1 - Mariusz Marczak, Donatas Nakrošius, Michał Oświęcimka, Karol Worach, Rafał Zembrowski
Puszcza Niepołomice: 6 - Bartosz Żurek, 5 - Marcin Orłowski, 4 - Maciej Domański, Piotr Stawarczyk, 3 - Michał Czarny, 2 - Mateusz Bartków, Filip Wójcik, Dominik Zawadzki, 1 - Marcel Kotwica, Kamil Łączek, Dominik Radziemski, Longinus Uwakwe
Radomiak Radom: 11 - Leândro, 3 - David Kwiek, Szymon Stanisławski, Mateusz Stąporski, Maciej Świdzikowski, 2 - Bartosz Sulkowski, 1 - Chinonso Agu, Kamil Cupriak, Maciej Filipowicz, Michał Grudniewski, Karol Kucharski
Raków Częstochowa: 9 - Rafał Figiel, Przemysław Oziębała, 8 - Tomáš Petrášek, 7 - Adam Czerkas, 5 - Tomasz Margol, 4 - Piotr Malinowski, 2 - Filip Kowalczyk, Tomasz Płonka, Damian Warchoł, 1 - Lukáš Ďuriška, Łukasz Góra, Peter Mazan, Przemysław Mizgała, Konrad Zaradny
ROW 1964 Rybnik: 4 - Dawid Bober, Przemysław Brychlik, 3 - Sebastian Siwek, 2 - Mariusz Muszalik, Gabriel Nowak, 1 - Witold Cichy, Dawid Drozdowski, Marek Gładkowski, Jan Janik, Marián Jarabica, Szymon Jary, Sebastian Musiolik, Bartosz Slisz, Kamil Spratek, Mariusz Zganiacz
Rozwój Katowice: 8 - Tomasz Wróbel, 5 - Mateusz Wrzesień, 2 - Damian Kowalczyk, Filip Kozłowski, Sebastian Murawski, Tomasz Szatan, 1 - Dawid Domański, Grzegorz Fonfara, Grzegorz Marszalik, Damian Mielnik, Michał Płonka, Bartosz Sobotka
Siarka Tarnobrzeg: 8 - Michał Żebrakowski, 7 - Daniel Koczon, Marcin Stefanik, 5 - Hubert Tomalski, 4 - Krzysztof Ropski, 3 - Grzegorz Płatek, 2 - Jakub Głaz, Bartosz Waleńcik, 1 - Jan Grzesik, Konrad Stępień, Marcin Stromecki, Radosław Sylwestrzak
Stal Stalowa Wola: 8 - Adrian Gębalski, 4 - Adrian Dziubiński, 3 - Kamil Bętkowski, Mohamed Essam, Konrad Korczyński, 2 - Michał Mistrzyk, 1 - Przemysław Stelmach, Bartłomiej Wasiluk, Adam Waszkiewicz, Bruno Żołądź
Warta Poznań: 5 - Michał Ciarkowski, 4 - Łukasz Białożyt, 3 - Filip Brzostowski, Dominik Chromiński, 2 - Mateusz Broź, Tomasz Dejewski, Jan Paczyński, 1 - Krzysztof Biegański, Michał Cywiński, Gracjan Goździk, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Alain Ngamayama, Adrian Szynka

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas