[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
16 goli - Łukasz Pietroń (Olimpia Elbląg),
15 goli - Leândro (Radomiak Radom), Marcin Wodecki (Legionovia Legionowo 7, Odra Opole 8),
13 goli - Adrian Gębalski (Stal Stalowa Wola), Fabian Piasecki (Olimpia Zambrów), Krystian Wójcik (Legionovia Legionowo),
12 goli - Piotr Giel (Kotwica Kołobrzeg),
11 goli - Paweł Piceluk (Olimpia Elbląg),
10 goli - Jakub Bojas (Olimpia Elbląg), Przemysław Brychlik (Odra Opole 3, ROW 1964 Rybnik 7), Rafał Figiel (Raków Częstochowa), Przemysław Oziębała (Raków Częstochowa),
9 goli - Daniel Koczon (Siarka Tarnobrzeg), Szymon Skrzypczak (Odra Opole),
8 goli - Łukasz Białożyt (Warta Poznań), Michał Marczak (Gryf Wejherowo), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Marcin Stefanik (Siarka Tarnobrzeg), Tomasz Wróbel (Rozwój Katowice), Michał Żebrakowski (Siarka Tarnobrzeg),
7 goli - Robert Chwastek (Gryf Wejherowo), Adam Czerkas (Raków Częstochowa), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Waldemar Gancarczyk (Odra Opole), Marcin Kluska (Polonia Warszawa), Anton Kołosow (Olimpia Elbląg), Gabriel Nowak (ROW 1964 Rybnik 2, Odra Opole 5), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Patryk Rachwał (GKS Bełchatów),
6 goli - Michał Ciarkowski (Warta Poznań), Michał Czarny (Puszcza Niepołomice), Dawid Flaszka (GKS Bełchatów), Bartosz Flis (Błękitni Stargard Szczeciński), Marek Gancarczyk (Odra Opole), Piotr Kołc (Gryf Wejherowo), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Piotr Stawarczyk (Puszcza Niepołomice), Bartosz Żurek (Puszcza Niepołomice),
5 goli - Daniel Ciechański (Gryf Wejherowo), Sebastian Inczewski (Błękitni Stargard Szczeciński), Adrian Klimczak (Gryf Wejherowo), Arkadiusz Kowalczyk (Polonia Bytom), Maciej Liśkiewicz (Błękitni Stargard Szczeciński), Tomasz Margol (Raków Częstochowa), Krystian Pieczara (Polonia Warszawa), Szymon Stanisławski (Radomiak Radom), Radosław Stępień (Olimpia Elbląg), Grzegorz Szymusik (Błękitni Stargard Szczeciński), Hubert Tomalski (Siarka Tarnobrzeg), Łukasz Winiarczyk (Odra Opole), Dawid Wolny (Odra Opole), Mateusz Wrzesień (Rozwój Katowice), Karol Zieliński (Kotwica Kołobrzeg 1, Olimpia Zambrów 4),
4 gole - Kamil Bętkowski (Stal Stalowa Wola), Dawid Bober (ROW 1964 Rybnik), Przemysław Brzeziański (Błękitni Stargard Szczeciński), Piotr Ceglarz (Polonia Bytom), Arkadiusz Ciach (Legionovia Legionowo), Maciej Domański (Puszcza Niepołomice), Wojciech Fadecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Mateusz Gancarczyk (Odra Opole), Damian Kowalczyk (Rozwój Katowice), Daniel Kraska (Legionovia Legionowo), Marcin Krzywicki (GKS Bełchatów), Przemysław Mońka (Gryf Wejherowo), Sebastian Musiolik (ROW 1964 Rybnik), Bartosz Osoliński (Olimpia Zambrów), Aghwan Papikjan (GKS Bełchatów), Michał Płonka (Legionovia Legionowo 2, Rozwój Katowice 2), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Eryk Sobków (Kotwica Kołobrzeg), Łukasz Staroń (Odra Opole), Mateusz Stąporski (Radomiak Radom),
3 gole - Chinonso Agu (Radomiak Radom), Bartosz Biel (Olimpia Zambrów 2, Kotwica Kołobrzeg 1), Filip Brzostowski (Warta Poznań), Daniel Choroś (Polonia Warszawa), Dominik Chromiński (Warta Poznań), Kamil Cupriak (Radomiak Radom), Przemysław Czerwiński (Gryf Wejherowo), Tomasz Dejewski (Warta Poznań), Dawid Dzięgielewski (GKS Bełchatów), Mohamed Essam (Stal Stalowa Wola), Daniel Gołębiewski (Polonia Warszawa), Wojciech Kalinowski (Legionovia Legionowo), Konrad Korczyński (Stal Stalowa Wola), Filip Kowalczyk (Raków Częstochowa), David Kwiek (Radomiak Radom), Artur Lenartowski (GKS Bełchatów), Arkadiusz Lewiński (Kotwica Kołobrzeg), Arkadiusz Madeński (Legionovia Legionowo), Michał Magnuski (Błękitni Stargard Szczeciński), Mariusz Marczak (Polonia Warszawa), Peter Mazan (Raków Częstochowa), Sławomir Musiolik (Polonia Bytom), Mariusz Muszalik (ROW 1964 Rybnik), Fabian Pawela (Polonia Warszawa), Grzegorz Płatek (Siarka Tarnobrzeg), Sebastian Siwek (ROW 1964 Rybnik), Sebastian Szerszeń (Olimpia Zambrów), Maciej Świdzikowski (Radomiak Radom), Mateusz Świechowski (Kotwica Kołobrzeg), Bartosz Wiśniewski (Polonia Warszawa), Kamil Włodyka (Polonia Bytom), Filip Wójcik (Puszcza Niepołomice), Michał Zapaśnik (Polonia Warszawa),
2 gole - Mateusz Bartków (Puszcza Niepołomice), Sebastian Bartlewski (Kotwica Kołobrzeg), Bartłomiej Bartosiak (GKS Bełchatów), Artur Bogusz (Olimpia Zambrów), Mateusz Broź (Warta Poznań), Michał Cywiński (Warta Poznań), Mateusz Czapłygin (Błękitni Stargard Szczeciński), Maciej Dampc (Gryf Wejherowo), Grzegorz Fonfara (Rozwój Katowice), Paweł Garyga (Legionovia Legionowo), Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg), Mikołaj Grzelak (Legionovia Legionowo), Aleksander Januszkiewicz (Polonia Bytom), Paweł Jaroszewski (ROW 1964 Rybnik), Łukasz Kacprzycki (Kotwica Kołobrzeg), Adrian Klepczyński (GKS Bełchatów), Patryk Koziara (Legionovia Legionowo), Filip Kozłowski (Rozwój Katowice), Dawid Kubowicz (Olimpia Elbląg), Michał Kuczałek (Olimpia Zambrów), Marcin Lachowski (Polonia Bytom), Paweł Lisowski (Błękitni Stargard Szczeciński), Kamil Łączek (Puszcza Niepołomice), Mateusz Marzec (Odra Opole), Michał Mistrzyk (Stal Stalowa Wola), Krystian Miś (Legionovia Legionowo), Przemysław Mizgała (Raków Częstochowa), Sebastian Murawski (Rozwój Katowice), Marcin Niemczyk (Odra Opole), Jan Paczyński (Warta Poznań), Tomasz Płonka (Raków Częstochowa), Jakub Poznański (Kotwica Kołobrzeg), Marcin Przybylski (Olimpia Zambrów), Michał Ressel (Olimpia Elbląg), Patryk Skórecki (Błękitni Stargard Szczeciński), Kamil Spratek (ROW 1964 Rybnik), Patryk Stefański (Polonia Bytom), Przemysław Stelmach (Stal Stalowa Wola), Konrad Stępień (Siarka Tarnobrzeg), Bartosz Sulkowski (Radomiak Radom), Przemysław Szabat (Polonia Warszawa), Tomasz Szatan (Rozwój Katowice), Damian Szuprytowski (Olimpia Elbląg), Adrian Szynka (Warta Poznań), Bartosz Waleńcik (Siarka Tarnobrzeg), Damian Warchoł (Raków Częstochowa), Tomasz Wepa (Odra Opole), Wiktor Witt (Kotwica Kołobrzeg), Dominik Zawadzki (Puszcza Niepołomice), Rafał Zembrowski (Polonia Warszawa), Mariusz Zganiacz (ROW 1964 Rybnik), Szymon Zgarda (GKS Bełchatów), Mateusz Żebrowski (Legionovia Legionowo),
1 gol - Konrad Andrzejczak (GKS Bełchatów), Jakub Bach (Olimpia Zambrów), Aleksandar Bajat (Legionovia Legionowo), Michał Bartkowski (Olimpia Elbląg), Krzysztof Biegański (Warta Poznań), Mateusz Bodzioch (Odra Opole), Rafał Brusiło (Odra Opole), Patryk Brzeski (Olimpia Zambrów), Dominik Budzik (ROW 1964 Rybnik), Marcin Byszewski (Olimpia Zambrów), Michał Chrabąszcz (Polonia Bytom), Witold Cichy (ROW 1964 Rybnik), Paweł Czychowski (Gryf Wejherowo), Dawid Domański (Rozwój Katowice), Dawid Drozdowski (ROW 1964 Rybnik), Lukáš Ďuriška (Raków Częstochowa), Maciej Filipowicz (Radomiak Radom), Marek Gładkowski (ROW 1964 Rybnik), Gracjan Goździk (Warta Poznań), Łukasz Góra (Raków Częstochowa), Marcin Grolik (GKS Bełchatów), Michał Grudniewski (Radomiak Radom), Jan Grzesik (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Gutowski (Błękitni Stargard Szczeciński), Mateusz Janeczko (Kotwica Kołobrzeg), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), Marián Jarabica (ROW 1964 Rybnik), Szymon Jary (ROW 1964 Rybnik), Kamil Jonkisz (Stal Stalowa Wola), Ivan Jovanović (Legionovia Legionowo), Maciej Kazimierowicz (Błękitni Stargard Szczeciński), Bartosz Kieliba (Warta Poznań), Jakub Kiełb (Warta Poznań), Bazyli Kokot (Polonia Warszawa), Damian Koleczko (ROW 1964 Rybnik), Hubert Kotus (Olimpia Zambrów), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Marek Krotofil (Legionovia Legionowo), Karol Kucharski (Radomiak Radom), Adrian Laskowski (Warta Poznań), Hubert Laskowski (Kotwica Kołobrzeg), Rafał Lisiecki (Olimpia Elbląg), Jakub Łabojko (Raków Częstochowa), Damian Łanucha (Puszcza Niepołomice), Albin Maciejewski (GKS Bełchatów), Artur Marciniak (Warta Poznań), Grzegorz Marszalik (Rozwój Katowice), Adam Mesjasz (Raków Częstochowa), Damian Mielnik (Rozwój Katowice), Łukasz Nadolski (Gryf Wejherowo), Donatas Nakrošius (Polonia Warszawa), Alain Ngamayama (Warta Poznań), Krzysztof Niburski (Olimpia Elbląg), Aleksandr Nowik (Kotwica Kołobrzeg), Michał Oświęcimka (Polonia Warszawa), Mateusz Peroński (Odra Opole), Robert Pisarczuk (GKS Bełchatów), Szymon Przystalski (Odra Opole), Tomasz Pustelnik (Błękitni Stargard Szczeciński), Dominik Radziemski (Puszcza Niepołomice), Łukasz Siedlik (Raków Częstochowa), Bartosz Slisz (ROW 1964 Rybnik), Mateusz Słodowy (Polonia Bytom), Bartosz Sobotka (Rozwój Katowice), Korneliusz Sochań (Kotwica Kołobrzeg), Patryk Sokołowski (Olimpia Elbląg), Marcin Stasiowski (Odra Opole), Marcin Stromecki (Siarka Tarnobrzeg), Radosław Sylwestrzak (Siarka Tarnobrzeg), Przemysław Szur (Gryf Wejherowo), Marek Szyndrowski (Polonia Bytom), Remigiusz Szywacz (Kotwica Kołobrzeg), Paweł Tarnowski (Radomiak Radom), Dawid Tomczak (Gryf Wejherowo), Longinus Uwakwe (Puszcza Niepołomice), Bartłomiej Wasiluk (Stal Stalowa Wola), Adam Waszkiewicz (Stal Stalowa Wola), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo), Maciej Więcek (Błękitni Stargard Szczeciński), Rafał Włodarczyk (Olimpia Zambrów), Patryk Włóka (Błękitni Stargard Szczeciński), Grzegorz Wojdyga (Polonia Warszawa), Piotr Wojtasiak (Błękitni Stargard Szczeciński), Karol Worach (Polonia Warszawa), Konrad Zaradny (Raków Częstochowa), Karol Żmijewski (Kotwica Kołobrzeg), Bruno Żołądź (Stal Stalowa Wola).

Strzelcy według drużyn:
 
Błękitni Stargard Szczeciński: 6 - Bartosz Flis, 5 - Sebastian Inczewski, Maciej Liśkiewicz, Grzegorz Szymusik, 4 - Przemysław Brzeziański, Wojciech Fadecki, 3 - Michał Magnuski, 2 - Mateusz Czapłygin, Paweł Lisowski, Patryk Skórecki, 1 - Rafał Gutowski, Maciej Kazimierowicz, Tomasz Pustelnik, Maciej Więcek, Patryk Włóka, Piotr Wojtasiak
GKS Bełchatów: 7 - Patryk Rachwał, 6 - Dawid Flaszka, 4 - Marcin Krzywicki, Aghwan Papikjan, 3 - Dawid Dzięgielewski, Artur Lenartowski, 2 - Bartłomiej Bartosiak, Adrian Klepczyński, Szymon Zgarda, 1 - Konrad Andrzejczak, Marcin Grolik, Albin Maciejewski, Robert Pisarczuk
Gryf Wejherowo: 8 - Michał Marczak, 7 - Robert Chwastek, 6 - Piotr Kołc, 5 - Daniel Ciechański, Adrian Klimczak, 4 - Przemysław Mońka, 3 - Przemysław Czerwiński, 2 - Maciej Dampc, 1 - Paweł Czychowski, Łukasz Nadolski, Przemysław Szur, Dawid Tomczak, Krzysztof Wicki
Kotwica Kołobrzeg: 12 - Piotr Giel, 4 - Eryk Sobków, 3 - Arkadiusz Lewiński, Mateusz Świechowski, 2 - Sebastian Bartlewski, Łukasz Kacprzycki, Jakub Poznański, Wiktor Witt, 1 - Bartosz Biel, Mateusz Janeczko, Hubert Laskowski, Aleksandr Nowik, Korneliusz Sochań, Remigiusz Szywacz, Karol Zieliński, Karol Żmijewski
Legionovia Legionowo: 13 - Krystian Wójcik, 7 - Marcin Wodecki, 4 - Arkadiusz Ciach, Daniel Kraska, 3 - Wojciech Kalinowski, Arkadiusz Madeński, 2 - Paweł Garyga, Mikołaj Grzelak, Patryk Koziara, Krystian Miś, Michał Płonka, Mateusz Żebrowski, 1 - Aleksandar Bajat, Ivan Jovanović, Marek Krotofil
Odra Opole: 9 - Szymon Skrzypczak, 8 - Marcin Wodecki, 7 - Waldemar Gancarczyk, 6 - Marek Gancarczyk, 5 - Gabriel Nowak, Łukasz Winiarczyk, Dawid Wolny, 4 - Mateusz Gancarczyk, Łukasz Staroń, 3 - Przemysław Brychlik, 2 - Mateusz Marzec, Marcin Niemczyk, Tomasz Wepa, 1 - Mateusz Bodzioch, Rafał Brusiło, Mateusz Peroński, Szymon Przystalski, Marcin Stasiowski
Olimpia Elbląg: 16 - Łukasz Pietroń, 11 - Paweł Piceluk, 10 - Jakub Bojas, 7 - Anton Kołosow, 5 - Radosław Stępień, 2 - Dawid Kubowicz, Michał Ressel, Damian Szuprytowski, 1 - Michał Bartkowski, Rafał Lisiecki, Krzysztof Niburski, Patryk Sokołowski
Olimpia Zambrów: 13 - Fabian Piasecki, 4 - Bartosz Osoliński, Karol Zieliński, 3 - Sebastian Szerszeń, 2 - Bartosz Biel, Artur Bogusz, Michał Kuczałek, Marcin Przybylski, 1 - Jakub Bach, Patryk Brzeski, Marcin Byszewski, Hubert Kotus, Rafał Włodarczyk
Polonia Bytom: 5 - Arkadiusz Kowalczyk, 4 - Piotr Ceglarz, 3 - Sławomir Musiolik, Kamil Włodyka, 2 - Aleksander Januszkiewicz, Marcin Lachowski, Patryk Stefański, 1 - Michał Chrabąszcz, Mateusz Słodowy, Marek Szyndrowski
Polonia Warszawa: 7 - Marcin Kluska, 5 - Krystian Pieczara, 3 - Daniel Choroś, Daniel Gołębiewski, Mariusz Marczak, Fabian Pawela, Bartosz Wiśniewski, Michał Zapaśnik, 2 - Przemysław Szabat, Rafał Zembrowski, 1 - Bazyli Kokot, Donatas Nakrošius, Michał Oświęcimka, Grzegorz Wojdyga, Karol Worach
Puszcza Niepołomice: 7 - Marcin Orłowski, 6 - Michał Czarny, Piotr Stawarczyk, Bartosz Żurek, 4 - Maciej Domański, 3 - Filip Wójcik, 2 - Mateusz Bartków, Kamil Łączek, Dominik Zawadzki, 1 - Marcel Kotwica, Damian Łanucha, Dominik Radziemski, Longinus Uwakwe
Radomiak Radom: 15 - Leândro, 5 - Szymon Stanisławski, 4 - Mateusz Stąporski, 3 - Chinonso Agu, Kamil Cupriak, David Kwiek, Maciej Świdzikowski, 2 - Bartosz Sulkowski, 1 - Maciej Filipowicz, Michał Grudniewski, Karol Kucharski, Paweł Tarnowski
Raków Częstochowa: 10 - Rafał Figiel, Przemysław Oziębała, 8 - Tomáš Petrášek, 7 - Adam Czerkas, 6 - Piotr Malinowski, 5 - Tomasz Margol, 3 - Filip Kowalczyk, Peter Mazan, 2 - Przemysław Mizgała, Tomasz Płonka, Damian Warchoł, 1 - Lukáš Ďuriška, Łukasz Góra, Jakub Łabojko, Adam Mesjasz, Łukasz Siedlik, Konrad Zaradny
ROW 1964 Rybnik: 7 - Przemysław Brychlik, 4 - Dawid Bober, Sebastian Musiolik, 3 - Mariusz Muszalik, Sebastian Siwek, 2 - Paweł Jaroszewski, Gabriel Nowak, Kamil Spratek, Mariusz Zganiacz, 1 - Dominik Budzik, Witold Cichy, Dawid Drozdowski, Marek Gładkowski, Jan Janik, Marián Jarabica, Szymon Jary, Damian Koleczko, Bartosz Slisz
Rozwój Katowice: 8 - Tomasz Wróbel, 5 - Mateusz Wrzesień, 4 - Damian Kowalczyk, 2 - Grzegorz Fonfara, Filip Kozłowski, Sebastian Murawski, Michał Płonka, Tomasz Szatan, 1 - Dawid Domański, Grzegorz Marszalik, Damian Mielnik, Bartosz Sobotka
Siarka Tarnobrzeg: 9 - Daniel Koczon, 8 - Marcin Stefanik, Michał Żebrakowski, 5 - Hubert Tomalski, 4 - Krzysztof Ropski, 3 - Grzegorz Płatek, 2 - Jakub Głaz, Konrad Stępień, Bartosz Waleńcik, 1 - Jan Grzesik, Marcin Stromecki, Radosław Sylwestrzak
Stal Stalowa Wola: 13 - Adrian Gębalski, 7 - Adrian Dziubiński, 4 - Kamil Bętkowski, 3 - Mohamed Essam, Konrad Korczyński, 2 - Michał Mistrzyk, Przemysław Stelmach, 1 - Kamil Jonkisz, Bartłomiej Wasiluk, Adam Waszkiewicz, Bruno Żołądź
Warta Poznań: 8 - Łukasz Białożyt, 6 - Michał Ciarkowski, 3 - Filip Brzostowski, Dominik Chromiński, Tomasz Dejewski, 2 - Mateusz Broź, Michał Cywiński, Jan Paczyński, Adrian Szynka, 1 - Krzysztof Biegański, Gracjan Goździk, Bartosz Kieliba, Jakub Kiełb, Adrian Laskowski, Artur Marciniak, Alain Ngamayama

Autor: Paweł Mogielnicki
Kontakt: 2liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas