[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
8 goli - Kalifa Coulibaly (KAA Gent),
7 goli - Leon Bailey (KRC Genk), Łukasz Teodorczyk (RSC Anderlecht),
6 goli - Aritz Aduriz (Athletic Club de Bilbao), Giuliano (Zienit Sankt Petersburg), Mirko Marić (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Teemu Pukki (Brøndbyernes IF), Ivan Tričkovski (AÉK (Larnaka)),
5 goli - Domenico Berardi (US Sassuolo Calcio), Edin Džeko (AS Roma), Guillaume Hoarau (BSC Young Boys Berno), Joãozinho (FK Krasnodar), Olarenwaju Kayode (FK Austria Wiedeń), Louis Schaub (SK Rapid Wiedeń), Fiodor Smołow (FK Krasnodar), Theo Weeks (Qəbələ FK),
4 gole - Omer Atzili (Beitar Jerozolima), Khouma Babacar (ACF Fiorentina), Morten Beck Andersen (KR (Reykjavík)), Marcus Berg (Panathinaïkós AÓ), Moreno Costanzo (FC Vaduz), Grégoire Defrel (US Sassuolo Calcio), Alexander Grünwald (FK Austria Wiedeń), Raphael Holzhauser (FK Austria Wiedeń), Besart Ibraimi (FK Škendija 79 (Tetovo)), Nosa Igiebor (Maccabi Tel Awiw), Nikola Kalinić (ACF Fiorentina), Aleksandr Kokorin (Zienit Sankt Petersburg), Nikołaj Komliczenko (FC Slovan Liberec), Dejan Meleg (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Alfredo Morelos (HJK), Robert Ndip Tambe (FC Spartak Trnava), Raul Rusescu (Osmanlıspor FK), Ezequiel Scarione (Maccabi Tel Awiw), Sebá (Olympiakós SFP (Pireus)), Pione Sisto (FC Midtjylland), Miroslav Stoch (Fenerbahçe SK), Jan Sýkora (FC Slovan Liberec), Taison (Szachtar Donieck), Youri Tielemans (RSC Anderlecht), Tibor Tisza (Debreceni VSC), Aminu Umar (Osmanlıspor FK), Kamil Wilczek (Brøndbyernes IF), Sergei Zenjov (Qəbələ FK),
3 gole - Denis Alibec (Astra Giurgiu), André Alves (AÉK (Larnaka)), Ishak Belfodil (Royal Standard de Liège), Tal Ben Haim II (Maccabi Tel Awiw), Robert Berič (AS Saint-Étienne Loire), Artiom Bykow (Dinamo Mińsk), Matic Črnic (NK Domžale), Marko Ćosić (HNK Hajduk (Split)), Bagaliy Dabo (Qəbələ FK), Facundo Ferreyra (Szachtar Donieck), Ivan Fiolić (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Gérard Gohou (Kajrat Ałmaty), John Guidetti (RC Celta de Vigo), Tobias Hysén (IFK Göteborg), Víctor Ibarbo (Panathinaïkós AÓ), Ģirts Karlsons (FK Ventspils), Troels Kløve (SønderjyskE), Wiktor Kowałenko (Szachtar Donieck), Seán Maguire (Cork City FC), Danijel Miličević (KAA Gent), Tarmo Neemelo (JK Nõmme Kalju), Renato Neto (KAA Gent), Filip Novák (FC Midtjylland), Franck Ohandza (HNK Hajduk (Split)), Tiago Pinto (Osmanlıspor FK), Matteo Politano (US Sassuolo Calcio), Ruslan Qurbanov (Neftçı Baku 1, Qəbələ FK 2), Garry Rodrigues (PAÓK), Adam Rooney (Aberdeen FC), Onissíforos Roussiás (AS Omónia Lefkossías), Mbwana Samatta (KRC Genk), Nicolae Stanciu (RSC Anderlecht), Tino-Sven Sušić (HNK Hajduk (Split) 2, KRC Genk 1), Marcos Tavares (NK Maribor), Mikael Uhre (SønderjyskE), Egon Vůch (FC Slovan Liberec), Stijn Wuytens (AZ (Alkmaar)),
2 gole - Said Ahmed Said (HNK Hajduk (Split)), Chukwuma Akabueze (Odds BK), Gal Alberman (Maccabi Tel Awiw), Ari (FK Krasnodar), Dawit Arszakjan (Trakų FK), Andriej Arszawin (Kajrat Ałmaty), Iago Aspas (RC Celta de Vigo), Stéfanos Athanassiádis (PAÓK), Charlie Austin (Southampton FC), Siniša Babić (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Daniel Bamberg (Breiðablik (Kópavogur)), Yossi Benayoun (Maccabi Tel Awiw), Bernard (Szachtar Donieck), Roman Bezjak (HNK Rijeka), Jakub Brabec (AC Sparta Praga 1, KRC Genk 1), Massimo Bruno (RSC Anderlecht), Thomas Buffel (KRC Genk), Maor Buzaglo (Hapoel Beer Szewa), Caio (Grasshopper-Club Zurych), Kennie Chopart (KR (Reykjavík)), Vladimír Coufal (FC Slovan Liberec), Numan Çürüksu (Osmanlıspor FK), Pablo de Blasis (1.FSV Mainz 05), Igor de Camargo (APÓEL (Nikozja)), Dzon Delarge (Osmanlıspor FK), Matt Derbyshire (AS Omónia Lefkossías), Đorđe Despotović (FK Astana (2)), Kasper Dolberg (AFC Ajax), Jay Donnelly (Cliftonville F&AC), Michal Ďuriš (FC Viktoria Plzeň), Éder (FC Internazionale Milano), Giórgos Efrém (APÓEL (Nikozja)), Stephan El Shaarawy (AS Roma), Emerson (Zimbru Chișinău), Gustav Engvall (IFK Göteborg), Rəşad Fərhad Sadıqov (Qarabağ Ağdam), Christy Fagan (St Patrick's Athletic FC), Róbert Feczesin (Videoton FC Fehérvár), Hólmbert Friðjónsson (KR (Reykjavík)), Kevin Friesenbichler (FK Austria Wiedeń), Krisztián Géresi (Videoton FC Fehérvár), Nikola Gjorgjev (Grasshopper-Club Zurych), Abraham Gneki Guié (Apóllon FC), Ľubomír Guldan (Zagłębie Lubin), Jevgeni Harin (FC Infonet Tallin), Ferhan Hasani (FK Škendija 79 (Tetovo)), Ahmed Hassan (SC Braga), Hwang Hee-chan (FC Salzburg), Tomáš Hořava (FC Viktoria Plzeň), Vedad Ibišević (Hertha BSC Berlin), Zlatan Ibrahimović (Manchester United FC), Mauro Icardi (FC Internazionale Milano), Nicolai Jørgensen (Feyenoord Rotterdam), Joelinton (SK Rapid Wiedeń), Stênio Júnior (FK Škendija 79 (Tetovo)), Erdal Kılıçaslan (Osmanlıspor FK), Gļebs Kļuškins (FK Jelgava), Junior Kabananga (FK Astana (2)), Václav Kadlec (AC Sparta Praga), Asmir Kajević (FK Čukarički (Belgrad)), Níkos Karélis (KRC Genk), Muhamed Keïta (Strømsgodset IF), Ciarán Kilduff (Dundalk FC), Simon Kjær (Fenerbahçe SK), Christoph Knasmüllner (FC Admira Wacker Mödling), Jewhen Konoplanka (FC Schalke 04), Cheikhou Kouyaté (West Ham United FC), Serhij Krywcow (Szachtar Donieck), Ricardo Laborde (FK Krasnodar), David Lafata (AC Sparta Praga), Jesse Lingard (Manchester United FC), Derrick Luckassen (AZ (Alkmaar)), Luizão (FC Lusitanos), Žan Majer (NK Domžale), Nemanja Maksimović (FK Astana (2)), Filip Malbašić (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Staniša Mandić (FK Čukarički (Belgrad)), Marlos (Szachtar Donieck), Igor Matić (FK Čukarički (Belgrad)), Haris Medunjanin (Maccabi Tel Awiw), Lydon Micallef (Balzan FC), Dor Micha (Maccabi Tel Awiw), Míchel (Qarabağ Ağdam), Marjan Mickov (FK Sileks (Kratovo)), Martin Mikovič (FC Spartak Trnava), Wilfred Ndidi (KRC Genk), Mark Noble (West Ham United FC), Paul Onuachu (FC Midtjylland), Fabián Orellana (RC Celta de Vigo), Óskar Örn Hauksson (KR (Reykjavík)), Filip Ozobić (Qəbələ FK), Alexandre Pato (Villarreal CF), Jérémy Perbet (KAA Gent), Dino Perić (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Diego Perotti (AS Roma), Felipe Pires (FK Austria Wiedeń), Erik Poczanski (Beroje Stara Zagora), Paul Pogba (Manchester United FC), Herdi Prenga (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Dani Quintana (Qarabağ Ağdam), Wayne Rooney (Manchester United FC), Igor Rossi (Heart of Midlothian FC), Lukas Rotpuller (FK Austria Wiedeń), Alexander Søderlund (AS Saint-Étienne Loire), Emil Salomonsson (IFK Göteborg), Stefan Schwab (SK Rapid Wiedeń), Rúnar Sigurjónsson (Grasshopper-Club Zurych), Piéros Sotiríou (APÓEL (Nikozja)), Moussa Sow (Fenerbahçe SK), Artem Starhorodśkyj (Szachtior Soligorsk), Dominik Starkl (FC Admira Wacker Mödling), Taras Stepanenko (Szachtar Donieck), Nikola Stojiljković (SC Braga), Carlos Strandberg (AIK (Solna)), Daniel Stückler (Brøndbyernes IF), Patrick Stumpf (AS La Jeunesse d'Esch), Péter Szakály (Debreceni VSC), Lasza Szergelaszwili (FC Samtredia), Atomu Tanaka (HJK), Joan Tomàs (AÉK (Larnaka)), Sándor Torghelle (MTK Budapeszt), Nikola Trujić (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Virgil van Dijk (Southampton FC), Idan Vered (Beitar Jerozolima), Edin Višća (İstanbul Başakşehir FK), Amin Younes (AFC Ajax), Mauro Zárate (ACF Fiorentina), Hakim Ziyech (AFC Ajax),
1 gol - Rahid Əmirquliyev (Qarabağ Ağdam), Shimon Abuhatzira (Beitar Jerozolima), Vlad Achim (Steaua Bukareszt), Noé Acosta (PAS Giánnina), Amin Affane (AIK (Solna)), Amir Agayev (AS Omónia Lefkossías), Mads Albæk (IFK Göteborg), Marko Alvir (NK Domžale), Dżano Ananidze (Spartak Moskwa), Lucas Andersen (Grasshopper-Club Zurych), José Ángel Crespo (PAÓK), Marin Aničić (FK Astana (2)), Jakob Ankersen (IFK Göteborg), Nikola Antić (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Ilja Antonov (FC Levadia Tallin), Dennis Aogo (FC Schalke 04), Alik Arakeljan (Pjunik Erewan), Cain Attard (Birkirkara FC), Denni Avdić (AIK (Solna)), Rahman Baba (FC Schalke 04), Eldis Bajrami (FC Admira Wacker Mödling), Michaił Bakajew (Kajrat Ałmaty), Marek Bakoš (FC Viktoria Plzeň), Mario Balotelli (OGC Nice-Côte d'Azur), Ivan Baraban (NK Široki Brijeg), Milan Baroš (FC Slovan Liberec), Engin Bekdemir (Osmanlıspor FK), Babatounde Bello (FC Spartak Trnava), Emre Belözoğlu (İstanbul Başakşehir FK), Alan Bennett (Cork City FC), Robbie Benson (Dundalk FC), Nabil Bentaleb (FC Schalke 04), Federico Bernardeschi (ACF Fiorentina), Barnabás Bese (MTK Budapeszt), Wahan Biczachczjan (Szirak Giumri), Mattias Bjärsmyr (IFK Göteborg), Petar Bočkaj (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Boriss Bogdaškins (FK Jelgava), Vladimir Boljević (AÉK (Larnaka)), Mikael Boman (IFK Göteborg), Alexy Bosetti (OGC Nice-Côte d'Azur), Ádám Bódi (Videoton FC Fehérvár), Marcelo Brozović (FC Internazionale Milano), Maurice Brunner (FC Vaduz), Prince Buaben (Heart of Midlothian FC), Christian Bubalović (Birkirkara FC), Constantin Budescu (Astra Giurgiu), Niko Bungert (1.FSV Mainz 05), Acamaz Burajew (Bananc Erewan), Igor Burko (Szachtior Soligorsk), Wes Burns (Aberdeen FC), Júnior Caiçara (FC Schalke 04), Esteban Cambiasso (Olympiakós SFP (Pireus)), Antonio Candreva (FC Internazionale Milano), Diego Capel (RSC Anderlecht), Pedro Carrión (College Europa FC), Džengis Čavuševič (FC Zürich), Mateusz Cetnarski (Cracovia), Aatif Chahechouhe (Fenerbahçe SK), Ilías Charalábous (AÉK (Larnaka)), Federico Chiesa (ACF Fiorentina), Alexandru Chipciu (RSC Anderlecht), Władimir Chwaszczinskij (Dinamo Mińsk), Ibrahima Cissé (Royal Standard de Liège), Alexandru Ciucur (CSMS Iași), Cleyton (AS Omónia Lefkossías), Pedro Conde (PAS Giánnina), Jhon Córdoba (1.FSV Mainz 05), Domenico Criscito (Zienit Sankt Petersburg), Andrei Cristea (CSMS Iași), Sebastián Cristóforo (ACF Fiorentina), Wylan Cyprien (OGC Nice-Côte d'Azur), Wołodymyr Czesnakow (Worskła Połtawa), Josip Ćorić (NK Lokomotiva (Zagrzeb)), Moanes Dabour (FC Salzburg), Marc Dal Hende (SønderjyskE), Radomir Đalović (FK Budućnost (Podgorica)), Ilie Damașcan (Zimbru Chișinău), Erik Daniel (Spartak Myjava), Maciej Dąbrowski (Zagłębie Lubin), Daniele De Rossi (AS Roma), Dejan Đenić (FK Bokelj (Kotor)), Darren Dennehy (St Patrick's Athletic FC), Dentinho (Szachtar Donieck), Laurent Depoitre (KAA Gent), Sébastien Dewaest (KRC Genk), Cheick Diabaté (Osmanlıspor FK), Abdoulaye Diallo (FK Jelgava), Wadim Diemidowicz (Torpiedo Żodzino), Srđan Dimitrov (Birkirkara FC), Djalma (PAÓK), Gaber Dobrovoljc (NK Domžale), Bořek Dočkal (AC Sparta Praga), Alejandro Domínguez (Olympiakós SFP (Pireus)), Luka Đorđević (Zienit Sankt Petersburg), Jonathan dos Santos (Villarreal CF), Mathieu Dossevi (Royal Standard de Liège), Kouassi Eboué (FK Krasnodar), Eduardo (Szachtar Donieck), Wilson Eduardo (SC Braga), Anwar El Ghazi (AFC Ajax), Mohamed El Monir (Dinamo Mińsk), Elif Elmaz (FK Rabotnički (Skopje)), Tarik Elyounoussi (Olympiakós SFP (Pireus)), Emmanuel Emenike (Fenerbahçe SK), Omar Er Rafik (FC Differdange 03), Ante Erceg (HNK Hajduk (Split)), Beñat Etxebarria (Athletic Club de Bilbao), Federico Fazio (AS Roma), Denis Fazlagić (KR (Reykjavík)), Sofiane Feghouli (West Ham United FC), Fernandão (Fenerbahçe SK), Diogo Figueiras (Olympiakós SFP (Pireus)), Daniel Florea (Astra Giurgiu), Alessandro Florenzi (AS Roma), Ismaël Fofana (FK Čukarički (Belgrad)), Fonsi (PAS Giánnina), Andreu Fontàs (RC Celta de Vigo), Rafael Forster (Zoria Ługańsk), Kóstas Fortoúnis (Olympiakós SFP (Pireus)), Fred (Szachtar Donieck), Michael Frey (BSC Young Boys Berno), Fred Friday (AZ (Alkmaar)), Marcelin Gando (FC Levadia Tallin), Raúl García (Athletic Club de Bilbao), Gegé (FC Arouca), Aleksandr Geynrix (Ordabasy Szymkent), Paul Gladon (Heracles Almelo), Eyal Golsa (Maccabi Tel Awiw), Bojan Golubović (Steaua Bukareszt), Walter González (FC Arouca), Michaił Gordiejczuk (BATE Borysów), Leon Goretzka (FC Schalke 04), Thomas Grøgaard (Odds BK), Andreas Granqvist (FK Krasnodar), David Gray (Hibernian FC), Mindaugas Grigaravičius (FK Jelgava), Simone Grippo (FC Vaduz), Sindri Guri (FK Kukësi), Christian Gytkjær (Rosenborg BK), Rəhman Hacıyev (Neftçı Baku), Alexander Hack (1.FSV Mainz 05), Samir Hadji (CS Fola Esch), Dawit Hakobjan (Szirak Giumri), Razmik Hakobjan (Pjunik Erewan), Rrahman Hallaçi (FK Kukësi), Sofiane Hanni (RSC Anderlecht), Ridgeciano Haps (AZ (Alkmaar)), Jonny Hayes (Aberdeen FC), Marcel Heister (Beitar Jerozolima), Ovidiu Herea (Pandurii Târgu Jiu), Rodri Hernández (Villarreal CF), Edward Herrera (Birkirkara FC), Michaël Heylen (RSC Anderlecht), Bryan Heynen (KRC Genk), Andrew Hjulsager (Brøndbyernes IF), Mario Holek (AC Sparta Praga), Dávid Holman (Debreceni VSC), Daryl Horgan (Dundalk FC), Kenan Horić (NK Domžale), Ricardo Horta (SC Braga), Benedikt Höwedes (FC Schalke 04), Dmytro Hreczyszkin (Zoria Ługańsk), Ellert Hreinsson (Breiðablik (Kópavogur)), Daniel Hughes (Llandudno FC), Rimo Hunt (FC Levadia Tallin), Josef Hušbauer (SK Slavia Praga), Brown Ideye (Olympiakós SFP (Pireus)), Nikola Ignjatijević (Szachtior Soligorsk), Josip Iličić (ACF Fiorentina), Einar Ingvarsson (Valur (Reykjavík)), Giorgi Iwaniszwili (Czichura Saczchere), Iwan Iwanow (Panathinaïkós AÓ), Jairo (Neftçı Baku), Christian Jakobsen (Brøndbyernes IF), Velizar Janketić (FK Budućnost (Podgorica)), Łukasz Janoszka (Zagłębie Lubin), Aleksiej Januszkiewicz (Szachtior Soligorsk), Ion Jardan (Zimbru Chișinău), Jewgienij Jelezarienko (Szachtior Soligorsk), Matej Jelić (SK Rapid Wiedeń), Antons Jemeļins (FK Ventspils), Tiemirłan Jerłanow (Ordabasy Szymkent), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Erik Jirka (FC Spartak Trnava), Nils-Eric Johansson (AIK (Solna)), Joselinho (College Europa FC), Predrag Jović (Birkirkara FC), Dário Júnior (Kəpəz Gəncə), Edmílson Júnior (Royal Standard de Liège), Lewan Kakubawa (Czichura Saczchere), Aleksandar Katai (FK Crvena zvezda (Belgrad)), Neeskens Kebano (KRC Genk), Simon Kelly (Glenavon F&AC), Aleksandr Kierżakow (Zienit Sankt Petersburg), Julien Klein (CS Fola Esch), Jewgienij Kłopockij (Torpiedo Żodzino), Jewgienij Kobzar (FC Levadia Tallin), Moussa Koné (FC Zürich), Władimir Korytko (Dinamo Mińsk), Leonárdo Koútris (PAS Giánnina), István Kovács (Videoton FC Fehérvár), Tomáš Kóňa (Spartak Myjava), Michael Krmenčík (FC Viktoria Plzeň), Simon Kroon (SønderjyskE), Tamás Kulcsár (Debreceni VSC), Nika Kwekweskiri (Qəbələ FK), Giorgi Kwilitaia (SK Rapid Wiedeń), Kóstas Laḯfis (Royal Standard de Liège), Jarkko Lahdenmäki (Rovaniemen Palloseura), Numa Lavanchy (Grasshopper-Club Zurych), Ross Lavery (Cliftonville F&AC), James Lawrence (AS Trenčín), Maxime Le Marchand (OGC Nice-Côte d'Azur), Cristián Ledesma (Panathinaïkós AÓ), Iñigo Lekue (Athletic Club de Bilbao), Fabien Lemoine (AS Saint-Étienne Loire), Jeremain Lens (Fenerbahçe SK), Pol Lirola (US Sassuolo Calcio), Shay Logan (Aberdeen FC), Félix López (College Europa FC), Dienis Łaptiew (Szachtior Soligorsk), Lukáš Magera (FK Mladá Boleslav), Adam Maher (Osmanlıspor FK), Róbert Mak (Zienit Sankt Petersburg), Oļegs Malašenoks (FK Jelgava), Yunus Mallı (1.FSV Mainz 05), Maksym Małyszew (Szachtar Donieck), Lúcio Maranhão (Hapoel Beer Szewa), Lukáš Mareček (AC Sparta Praga), Pavel Marin (FC Levadia Tallin), Eero Markkanen (AIK (Solna)), Anthony Martial (Manchester United FC), Christoph Martschinko (FK Austria Wiedeń), Juan Mata (Manchester United FC), Léo Matos (PAÓK), Thomas Matton (KAA Gent), Maurício (Zienit Sankt Petersburg), Gary McCabe (Shamrock Rovers FC), David McDaid (Cliftonville F&AC), Niall McGinn (Aberdeen FC), Jason McGuinness (Cliftonville F&AC), Henrich Mchitarjan (Manchester United FC), Ryan Mendes (LOSC Lille), Muris Mešanović (SK Slavia Praga), Ali Messaoud (FC Vaduz), Aléxis Michél (PAS Giánnina), Maxim Mihaliov (Zaria Bălți), Deni Milošević (Konyaspor Kulübü), Anton Miranczuk (FC Levadia Tallin), Stefan Mitrović (KAA Gent), Irakli Modebadze (Dila Gori), Marko Momčilović (Steaua Bukareszt), Kévin Monnet-Paquet (AS Saint-Étienne Loire), Benjamin Morel (NK Domžale), Callum Morris (Connah's Quay Nomads FC), Muarem Muarem (Qarabağ Ağdam), Robert Mühren (AZ (Alkmaar)), Eetu Muinonen (Rovaniemen Palloseura), Hany Mukhtar (Brøndbyernes IF), Sulley Muniru (Steaua Bukareszt), Ridge Munsy (Grasshopper-Club Zurych), Yoshinori Mutō (1.FSV Mainz 05), Radja Nainggolan (AS Roma), Francis Narh (Lewski Sofia), Alfred N'Diaye (Villarreal CF), Badou N'Diaye (Osmanlıspor FK), Dino Ndlovu (Qarabağ Ağdam), Costa Nhamoinesu (AC Sparta Praga), Darko Nikač (MTK Budapeszt), Zoran Nižić (HNK Hajduk (Split)), Fredrik Nordkvelle (Odds BK), Milivoje Novakovič (NK Maribor), Azat Nurgalijew (FK Astana (2)), Anthony Nwakaeme (Hapoel Beer Szewa), Olivier Occéan (Odds BK), Kevin O'Connor (Cork City FC), Matej Oravec (FC Spartak Trnava), Viðar Örn Kjartansson (Maccabi Tel Awiw), Gheorghii Ovseannicov (Zaria Bălți), John Owoeri (BK Häcken), Levin Öztunalı (1.FSV Mainz 05), Alim Öztürk (Heart of Midlothian FC), Rodrigo Palacio (FC Internazionale Milano), Pálmi Pálmason (KR (Reykjavík)), Aleksandar Paločević (FK Vojvodina (Nowy Sad)), Fótis Papoulís (Apóllon FC), Marius Papšys (Atlantas Kłajpeda), Callum Paterson (Heart of Midlothian FC), Jakub Paur (AS Trenčín), Mario Pavelić (SK Rapid Wiedeń), Marc Pedersen (SønderjyskE), Marcus Pedersen (Strømsgodset IF), Štefan Pekár (Spartak Myjava), Dimítris Pélkas (PAÓK), Lorenzo Pellegrini (US Sassuolo Calcio), Weselin Penew (Beroje Stara Zagora), Facundo Pereyra (PAÓK), Łukasz Piątek (Zagłębie Lubin), Gianmarco Piccioni (CSMS Iași), André Pinto (SC Braga), Alassane Pléa (OGC Nice-Côte d'Azur), Marian Pleașcă (Pandurii Târgu Jiu), Dominik Prokop (FK Austria Wiedeń), Matěj Pulkrab (AC Sparta Praga), Miloš Radanović (FK Rudar (Pljevlja)), Josip Radošević (FC Salzburg), Risto Radunović (FK Budućnost (Podgorica)), Antonino Ragusa (US Sassuolo Calcio), Miloš Raičković (FK Budućnost (Podgorica)), Benito Raman (Royal Standard de Liège), Rangel (FK Kukësi), Dimityr Rangełow (Konyaspor Kulübü), Gleb Rassadkin (Dinamo Mińsk), Valērijs Redjko (FK Jelgava), Tore Reginiussen (Rosenborg BK), Pedro Reis (UE Santa Coloma), Reynaldo (Qarabağ Ağdam), Rúben Ribeiro (Rio Ave FC), Ricardinho (Qəbələ FK), Jaïro Riedewald (AFC Ajax), Søren Rieks (IFK Göteborg), Ben Rienstra (AZ (Alkmaar)), Rodrigão (Panathinaïkós AÓ), Jorge Rodrigues (JK Nõmme Kalju), Jay Rodriguez (Southampton FC), Roberto Rodríguez (FC Zürich), Giuseppe Rossi (RC Celta de Vigo), Nolan Roux (AS Saint-Étienne Loire), Serhij Rudyka (Szachtior Soligorsk), Nikita Rukavytsya (Maccabi Hajfa), Espen Ruud (Odds BK), Orlando Sá (Maccabi Tel Awiw), Enric Saborit (Athletic Club de Bilbao), Armando Sadiku (FC Zürich), Ben Sahar (Hapoel Beer Szewa), Kenny Saief (KAA Gent), Janne Saksela (Rovaniemen Palloseura), Mohamed Salah (AS Roma), Joan Salomó (UE Santa Coloma), Conor Sammon (Heart of Midlothian FC), Nicola Sansone (Villarreal CF), Rafael Santos Borré (Villarreal CF), Cristian Săpunaru (Astra Giurgiu), Thorsten Schick (BSC Young Boys Berno), Xaver Schlager (FC Salzburg), Patrick Schmidt (FC Admira Wacker Mödling), Marco Schneuwly (FC Luzern), Marco Schönbächler (FC Zürich), Lasse Schöne (AFC Ajax), Thomas Schrammel (SK Rapid Wiedeń), Ivan Schranz (FC Spartak Trnava), Petr Ševčík (FC Slovan Liberec), Itay Shechter (Beitar Jerozolima), Cillian Sheridan (AS Omónia Lefkossías), Andrei Sidorenkov (JK Nõmme Kalju), Sierdier Sierdierow (Sławija Sofia), Oliver Sigurjónsson (Breiðablik (Kópavogur)), Milan Škoda (SK Slavia Praga), Victor Sköld (IFK Göteborg), Martin Smedberg-Dalence (IFK Göteborg), Vitālijs Smirnovs (FK Jelgava), Bruno Soriano (Villarreal CF), Jonathan Soriano (FC Salzburg), Dabney Souza (AZ (Alkmaar)), Philip Sparrdal Mantilla (IFK Mariehamn), Mark Stafford (Linfield FC), Alexandru Stan (Astra Giurgiu), Vojislav Stanković (Qəbələ FK), Serhij Stareńkyj (FK Ołeksandrija), Igor Stasiewicz (BATE Borysów), Jayden Stockley (Aberdeen FC), Kevin Strootman (AS Roma), Asmir Suljić (Videoton FC Fehérvár), Josef Šural (AC Sparta Praga), Idrissa Sylla (RSC Anderlecht), Jewhen Szachow (PAÓK), Oleg Szatow (Zienit Sankt Petersburg), Michaił Szybun (Szachtior Soligorsk), Taye Taïwo (HJK), Haris Tabaković (Grasshopper-Club Zurych), Gabriel Tamaș (Steaua Bukareszt), Muamer Tanković (AZ (Alkmaar)), Oussama Tannane (AS Saint-Étienne Loire), Dimitri Tatanaszwili (Czichura Saczchere), Léandre Tawamba (Kajrat Ałmaty), Filipe Teixeira (Astra Giurgiu), Kenny Tete (AFC Ajax), Janar Toomet (JK Nõmme Kalju), Michael Traini (SS Folgore), Dejan Trajkovski (NK Domžale), Bertrand Traoré (AFC Ajax), Manu Trigueros (Villarreal CF), Leandro Trossard (KRC Genk), Fran Tudor (HNK Hajduk (Split)), Jerkiebułan Tungyszbajew (Ordabasy Szymkent), Daniils Turkovs (FK Jelgava), Bauyrżan Turysbiek (Kajrat Ałmaty), Patrick Twumasi (FK Astana (2)), Giórgos Tzavéllas (PAÓK), Daniils Ulimbaševs (Spartaks Jūrmala), Nerijus Valskis (Trakų FK), Gino van Kessel (SK Slavia Praga), Robin van Persie (Fenerbahçe SK), Matías Vecino (ACF Fiorentina), Emiliano Velázquez (SC Braga), Gil Vermouth (Maccabi Hajfa), Tonny Vilhena (Feyenoord Rotterdam), Vinícius (APÓEL (Nikozja)), Paulo Vinícius (Apóllon FC), Miguel Vítor (Hapoel Beer Szewa), Vladimir Voskoboinikov (FC Infonet Tallin), Nikola Vukčević (SC Braga), Hidetoshi Wakui (JK Nõmme Kalju), Daniel Wass (RC Celta de Vigo), Pierre Webó (Osmanlıspor FK), Wout Weghorst (AZ (Alkmaar)), Witalij Wernydub (Qəbələ FK), Michael Wilde (Connah's Quay Nomads FC), Markus Wostry (FC Admira Wacker Mödling), Veaceslav Zagaevschii (Zimbru Chișinău), Serhij Zahynajłow (Torpiedo Żodzino), Martin Zeman (FC Viktoria Plzeň), Budu Ziwziwadze (FC Samtredia), Stephan Zwierschitz (FC Admira Wacker Mödling), Didar Żałmukan (FK Aktobie).

Strzelcy według drużyn:
 
1.FSV Mainz 05: 2 - Pablo de Blasis, 1 - Niko Bungert, Jhon Córdoba, Alexander Hack, Yunus Mallı, Yoshinori Mutō, Levin Öztunalı
İstanbul Başakşehir FK: 2 - Edin Višća, 1 - Emre Belözoğlu
Aberdeen FC: 3 - Adam Rooney, 1 - Wes Burns, Jonny Hayes, Shay Logan, Niall McGinn, Jayden Stockley
AC Sparta Praga: 2 - Václav Kadlec, David Lafata, 1 - Jakub Brabec, Bořek Dočkal, Mario Holek, Lukáš Mareček, Costa Nhamoinesu, Matěj Pulkrab, Josef Šural
ACF Fiorentina: 4 - Khouma Babacar, Nikola Kalinić, 2 - Mauro Zárate, 1 - Federico Bernardeschi, Federico Chiesa, Sebastián Cristóforo, Josip Iličić, Matías Vecino
AÉK (Larnaka): 6 - Ivan Tričkovski, 3 - André Alves, 2 - Joan Tomàs, 1 - Vladimir Boljević, Ilías Charalábous
AFC Ajax: 2 - Kasper Dolberg, Amin Younes, Hakim Ziyech, 1 - Anwar El Ghazi, Jaïro Riedewald, Lasse Schöne, Kenny Tete, Bertrand Traoré
AIK (Solna): 2 - Carlos Strandberg, 1 - Amin Affane, Denni Avdić, Nils-Eric Johansson, Eero Markkanen
APÓEL (Nikozja): 2 - Igor de Camargo, Giórgos Efrém, Piéros Sotiríou, 1 - Vinícius
Apóllon FC: 2 - Abraham Gneki Guié, 1 - Fótis Papoulís, Paulo Vinícius
AS La Jeunesse d'Esch: 2 - Patrick Stumpf
AS Omónia Lefkossías: 3 - Onissíforos Roussiás, 2 - Matt Derbyshire, 1 - Amir Agayev, Cleyton, Cillian Sheridan
AS Roma: 5 - Edin Džeko, 2 - Stephan El Shaarawy, Diego Perotti, 1 - Daniele De Rossi, Federico Fazio, Alessandro Florenzi, Radja Nainggolan, Mohamed Salah, Kevin Strootman
AS Saint-Étienne Loire: 3 - Robert Berič, 2 - Alexander Søderlund, 1 - Fabien Lemoine, Kévin Monnet-Paquet, Nolan Roux, Oussama Tannane
AS Trenčín: 1 - James Lawrence, Jakub Paur
Astra Giurgiu: 3 - Denis Alibec, 1 - Constantin Budescu, Daniel Florea, Cristian Săpunaru, Alexandru Stan, Filipe Teixeira
Athletic Club de Bilbao: 6 - Aritz Aduriz, 1 - Beñat Etxebarria, Raúl García, Iñigo Lekue, Enric Saborit
Atlantas Kłajpeda: 1 - Marius Papšys
AZ (Alkmaar): 3 - Stijn Wuytens, 2 - Derrick Luckassen, 1 - Fred Friday, Ridgeciano Haps, Robert Mühren, Ben Rienstra, Dabney Souza, Muamer Tanković, Wout Weghorst
Balzan FC: 2 - Lydon Micallef
Bananc Erewan: 1 - Acamaz Burajew
BATE Borysów: 1 - Michaił Gordiejczuk, Igor Stasiewicz
Beitar Jerozolima: 4 - Omer Atzili, 2 - Idan Vered, 1 - Shimon Abuhatzira, Marcel Heister, Itay Shechter
Beroje Stara Zagora: 2 - Erik Poczanski, 1 - Weselin Penew
Birkirkara FC: 1 - Cain Attard, Christian Bubalović, Srđan Dimitrov, Edward Herrera, Predrag Jović
BK Häcken: 1 - John Owoeri
Brøndbyernes IF: 6 - Teemu Pukki, 4 - Kamil Wilczek, 2 - Daniel Stückler, 1 - Andrew Hjulsager, Christian Jakobsen, Hany Mukhtar
Breiðablik (Kópavogur): 2 - Daniel Bamberg, 1 - Ellert Hreinsson, Oliver Sigurjónsson
BSC Young Boys Berno: 5 - Guillaume Hoarau, 1 - Michael Frey, Thorsten Schick
Cliftonville F&AC: 2 - Jay Donnelly, 1 - Ross Lavery, David McDaid, Jason McGuinness
College Europa FC: 1 - Pedro Carrión, Joselinho, Félix López
Connah's Quay Nomads FC: 1 - Callum Morris, Michael Wilde
Cork City FC: 3 - Seán Maguire, 1 - Alan Bennett, Kevin O'Connor
Cracovia: 1 - Mateusz Cetnarski
CS Fola Esch: 1 - Samir Hadji, Julien Klein
CSMS Iași: 1 - Alexandru Ciucur, Andrei Cristea, Gianmarco Piccioni
Czichura Saczchere: 1 - Giorgi Iwaniszwili, Lewan Kakubawa, Dimitri Tatanaszwili
Debreceni VSC: 4 - Tibor Tisza, 2 - Péter Szakály, 1 - Dávid Holman, Tamás Kulcsár
Dila Gori: 1 - Irakli Modebadze
Dinamo Mińsk: 3 - Artiom Bykow, 1 - Władimir Chwaszczinskij, Mohamed El Monir, Władimir Korytko, Gleb Rassadkin
Dundalk FC: 2 - Ciarán Kilduff, 1 - Robbie Benson, Daryl Horgan
FC Admira Wacker Mödling: 2 - Christoph Knasmüllner, Dominik Starkl, 1 - Eldis Bajrami, Patrick Schmidt, Markus Wostry, Stephan Zwierschitz
FC Arouca: 1 - Gegé, Walter González
FC Differdange 03: 1 - Omar Er Rafik
FC Infonet Tallin: 2 - Jevgeni Harin, 1 - Vladimir Voskoboinikov
FC Internazionale Milano: 2 - Éder, Mauro Icardi, 1 - Marcelo Brozović, Antonio Candreva, Rodrigo Palacio
FC Levadia Tallin: 1 - Ilja Antonov, Marcelin Gando, Rimo Hunt, Jewgienij Kobzar, Pavel Marin, Anton Miranczuk
FC Lusitanos: 2 - Luizão
FC Luzern: 1 - Marco Schneuwly
FC Midtjylland: 4 - Pione Sisto, 3 - Filip Novák, 2 - Paul Onuachu
FC Salzburg: 2 - Hwang Hee-chan, 1 - Moanes Dabour, Josip Radošević, Xaver Schlager, Jonathan Soriano
FC Samtredia: 2 - Lasza Szergelaszwili, 1 - Budu Ziwziwadze
FC Schalke 04: 2 - Jewhen Konoplanka, 1 - Dennis Aogo, Rahman Baba, Nabil Bentaleb, Júnior Caiçara, Leon Goretzka, Benedikt Höwedes
FC Slovan Liberec: 4 - Nikołaj Komliczenko, Jan Sýkora, 3 - Egon Vůch, 2 - Vladimír Coufal, 1 - Milan Baroš, Petr Ševčík
FC Spartak Trnava: 4 - Robert Ndip Tambe, 2 - Martin Mikovič, 1 - Babatounde Bello, Erik Jirka, Matej Oravec, Ivan Schranz
FC Vaduz: 4 - Moreno Costanzo, 1 - Maurice Brunner, Simone Grippo, Ali Messaoud
FC Viktoria Plzeň: 2 - Michal Ďuriš, Tomáš Hořava, 1 - Marek Bakoš, Michael Krmenčík, Martin Zeman
FC Zürich: 1 - Džengis Čavuševič, Moussa Koné, Roberto Rodríguez, Armando Sadiku, Marco Schönbächler
Fenerbahçe SK: 4 - Miroslav Stoch, 2 - Simon Kjær, Moussa Sow, 1 - Aatif Chahechouhe, Emmanuel Emenike, Fernandão, Jeremain Lens, Robin van Persie
Feyenoord Rotterdam: 2 - Nicolai Jørgensen, 1 - Tonny Vilhena
FK Aktobie: 1 - Didar Żałmukan
FK Astana (2): 2 - Đorđe Despotović, Junior Kabananga, Nemanja Maksimović, 1 - Marin Aničić, Azat Nurgalijew, Patrick Twumasi
FK Austria Wiedeń: 5 - Olarenwaju Kayode, 4 - Alexander Grünwald, Raphael Holzhauser, 2 - Kevin Friesenbichler, Felipe Pires, Lukas Rotpuller, 1 - Christoph Martschinko, Dominik Prokop
FK Bokelj (Kotor): 1 - Dejan Đenić
FK Budućnost (Podgorica): 1 - Radomir Đalović, Velizar Janketić, Risto Radunović, Miloš Raičković
FK Crvena zvezda (Belgrad): 1 - Aleksandar Katai
FK Čukarički (Belgrad): 2 - Asmir Kajević, Staniša Mandić, Igor Matić, 1 - Ismaël Fofana
FK Jelgava: 2 - Gļebs Kļuškins, 1 - Boriss Bogdaškins, Abdoulaye Diallo, Mindaugas Grigaravičius, Oļegs Malašenoks, Valērijs Redjko, Vitālijs Smirnovs, Daniils Turkovs
FK Krasnodar: 5 - Joãozinho, Fiodor Smołow, 2 - Ari, Ricardo Laborde, 1 - Kouassi Eboué, Andreas Granqvist, Artur Jędrzejczyk
FK Kukësi: 1 - Sindri Guri, Rrahman Hallaçi, Rangel
FK Mladá Boleslav: 1 - Lukáš Magera
FK Ołeksandrija: 1 - Serhij Stareńkyj
FK Rabotnički (Skopje): 1 - Elif Elmaz
FK Rudar (Pljevlja): 1 - Miloš Radanović
FK Sileks (Kratovo): 2 - Marjan Mickov
FK Škendija 79 (Tetovo): 4 - Besart Ibraimi, 2 - Ferhan Hasani, Stênio Júnior
FK Ventspils: 3 - Ģirts Karlsons, 1 - Antons Jemeļins
FK Vojvodina (Nowy Sad): 4 - Dejan Meleg, 2 - Siniša Babić, Filip Malbašić, Nikola Trujić, 1 - Nikola Antić, Aleksandar Paločević
Glenavon F&AC: 1 - Simon Kelly
Grasshopper-Club Zurych: 2 - Caio, Nikola Gjorgjev, Rúnar Sigurjónsson, 1 - Lucas Andersen, Numa Lavanchy, Ridge Munsy, Haris Tabaković
Hapoel Beer Szewa: 2 - Maor Buzaglo, 1 - Lúcio Maranhão, Anthony Nwakaeme, Ben Sahar, Miguel Vítor
Heart of Midlothian FC: 2 - Igor Rossi, 1 - Prince Buaben, Alim Öztürk, Callum Paterson, Conor Sammon
Heracles Almelo: 1 - Paul Gladon
Hertha BSC Berlin: 2 - Vedad Ibišević
Hibernian FC: 1 - David Gray
HJK: 4 - Alfredo Morelos, 2 - Atomu Tanaka, 1 - Taye Taïwo
HNK Hajduk (Split): 3 - Marko Ćosić, Franck Ohandza, 2 - Said Ahmed Said, Tino-Sven Sušić, 1 - Ante Erceg, Zoran Nižić, Fran Tudor
HNK Rijeka: 2 - Roman Bezjak
IFK Göteborg: 3 - Tobias Hysén, 2 - Gustav Engvall, Emil Salomonsson, 1 - Mads Albæk, Jakob Ankersen, Mattias Bjärsmyr, Mikael Boman, Søren Rieks, Victor Sköld, Martin Smedberg-Dalence
IFK Mariehamn: 1 - Philip Sparrdal Mantilla
JK Nõmme Kalju: 3 - Tarmo Neemelo, 1 - Jorge Rodrigues, Andrei Sidorenkov, Janar Toomet, Hidetoshi Wakui
Kəpəz Gəncə: 1 - Dário Júnior
KAA Gent: 8 - Kalifa Coulibaly, 3 - Danijel Miličević, Renato Neto, 2 - Jérémy Perbet, 1 - Laurent Depoitre, Thomas Matton, Stefan Mitrović, Kenny Saief
Kajrat Ałmaty: 3 - Gérard Gohou, 2 - Andriej Arszawin, 1 - Michaił Bakajew, Léandre Tawamba, Bauyrżan Turysbiek
Konyaspor Kulübü: 1 - Deni Milošević, Dimityr Rangełow
KR (Reykjavík): 4 - Morten Beck Andersen, 2 - Kennie Chopart, Hólmbert Friðjónsson, Óskar Örn Hauksson, 1 - Denis Fazlagić, Pálmi Pálmason
KRC Genk: 7 - Leon Bailey, 3 - Mbwana Samatta, 2 - Thomas Buffel, Níkos Karélis, Wilfred Ndidi, 1 - Jakub Brabec, Sébastien Dewaest, Bryan Heynen, Neeskens Kebano, Tino-Sven Sušić, Leandro Trossard
Lewski Sofia: 1 - Francis Narh
Linfield FC: 1 - Mark Stafford
Llandudno FC: 1 - Daniel Hughes
LOSC Lille: 1 - Ryan Mendes
Maccabi Hajfa: 1 - Nikita Rukavytsya, Gil Vermouth
Maccabi Tel Awiw: 4 - Nosa Igiebor, Ezequiel Scarione, 3 - Tal Ben Haim II, 2 - Gal Alberman, Yossi Benayoun, Haris Medunjanin, Dor Micha, 1 - Eyal Golsa, Viðar Örn Kjartansson, Orlando Sá
Manchester United FC: 2 - Zlatan Ibrahimović, Jesse Lingard, Paul Pogba, Wayne Rooney, 1 - Anthony Martial, Juan Mata, Henrich Mchitarjan
MTK Budapeszt: 2 - Sándor Torghelle, 1 - Barnabás Bese, Darko Nikač
Neftçı Baku: 1 - Rəhman Hacıyev, Jairo, Ruslan Qurbanov
NK Domžale: 3 - Matic Črnic, 2 - Žan Majer, 1 - Marko Alvir, Gaber Dobrovoljc, Kenan Horić, Benjamin Morel, Dejan Trajkovski
NK Lokomotiva (Zagrzeb): 6 - Mirko Marić, 3 - Ivan Fiolić, 2 - Dino Perić, Herdi Prenga, 1 - Petar Bočkaj, Josip Ćorić
NK Maribor: 3 - Marcos Tavares, 1 - Milivoje Novakovič
NK Široki Brijeg: 1 - Ivan Baraban
Odds BK: 2 - Chukwuma Akabueze, 1 - Thomas Grøgaard, Fredrik Nordkvelle, Olivier Occéan, Espen Ruud
OGC Nice-Côte d'Azur: 1 - Mario Balotelli, Alexy Bosetti, Wylan Cyprien, Maxime Le Marchand, Alassane Pléa
Olympiakós SFP (Pireus): 4 - Sebá, 1 - Esteban Cambiasso, Alejandro Domínguez, Tarik Elyounoussi, Diogo Figueiras, Kóstas Fortoúnis, Brown Ideye
Ordabasy Szymkent: 1 - Aleksandr Geynrix, Tiemirłan Jerłanow, Jerkiebułan Tungyszbajew
Osmanlıspor FK: 4 - Raul Rusescu, Aminu Umar, 3 - Tiago Pinto, 2 - Numan Çürüksu, Dzon Delarge, Erdal Kılıçaslan, 1 - Engin Bekdemir, Cheick Diabaté, Adam Maher, Badou N'Diaye, Pierre Webó
Panathinaïkós AÓ: 4 - Marcus Berg, 3 - Víctor Ibarbo, 1 - Iwan Iwanow, Cristián Ledesma, Rodrigão
Pandurii Târgu Jiu: 1 - Ovidiu Herea, Marian Pleașcă
PAÓK: 3 - Garry Rodrigues, 2 - Stéfanos Athanassiádis, 1 - José Ángel Crespo, Djalma, Léo Matos, Dimítris Pélkas, Facundo Pereyra, Jewhen Szachow, Giórgos Tzavéllas
PAS Giánnina: 1 - Noé Acosta, Pedro Conde, Fonsi, Leonárdo Koútris, Aléxis Michél
Pjunik Erewan: 1 - Alik Arakeljan, Razmik Hakobjan
Qəbələ FK: 5 - Theo Weeks, 4 - Sergei Zenjov, 3 - Bagaliy Dabo, 2 - Filip Ozobić, Ruslan Qurbanov, 1 - Nika Kwekweskiri, Ricardinho, Vojislav Stanković, Witalij Wernydub
Qarabağ Ağdam: 2 - Rəşad Fərhad Sadıqov, Míchel, Dani Quintana, 1 - Rahid Əmirquliyev, Muarem Muarem, Dino Ndlovu, Reynaldo
RC Celta de Vigo: 3 - John Guidetti, 2 - Iago Aspas, Fabián Orellana, 1 - Andreu Fontàs, Giuseppe Rossi, Daniel Wass
Rio Ave FC: 1 - Rúben Ribeiro
Rosenborg BK: 1 - Christian Gytkjær, Tore Reginiussen
Rovaniemen Palloseura: 1 - Jarkko Lahdenmäki, Eetu Muinonen, Janne Saksela
Royal Standard de Liège: 3 - Ishak Belfodil, 1 - Ibrahima Cissé, Mathieu Dossevi, Edmílson Júnior, Kóstas Laḯfis, Benito Raman
RSC Anderlecht: 7 - Łukasz Teodorczyk, 4 - Youri Tielemans, 3 - Nicolae Stanciu, 2 - Massimo Bruno, 1 - Diego Capel, Alexandru Chipciu, Sofiane Hanni, Michaël Heylen, Idrissa Sylla
SønderjyskE: 3 - Troels Kløve, Mikael Uhre, 1 - Marc Dal Hende, Simon Kroon, Marc Pedersen
SC Braga: 2 - Ahmed Hassan, Nikola Stojiljković, 1 - Wilson Eduardo, Ricardo Horta, André Pinto, Emiliano Velázquez, Nikola Vukčević
Shamrock Rovers FC: 1 - Gary McCabe
SK Rapid Wiedeń: 5 - Louis Schaub, 2 - Joelinton, Stefan Schwab, 1 - Matej Jelić, Giorgi Kwilitaia, Mario Pavelić, Thomas Schrammel
SK Slavia Praga: 1 - Josef Hušbauer, Muris Mešanović, Milan Škoda, Gino van Kessel
Sławija Sofia: 1 - Sierdier Sierdierow
Southampton FC: 2 - Charlie Austin, Virgil van Dijk, 1 - Jay Rodriguez
Spartak Moskwa: 1 - Dżano Ananidze
Spartak Myjava: 1 - Erik Daniel, Tomáš Kóňa, Štefan Pekár
Spartaks Jūrmala: 1 - Daniils Ulimbaševs
SS Folgore: 1 - Michael Traini
St Patrick's Athletic FC: 2 - Christy Fagan, 1 - Darren Dennehy
Steaua Bukareszt: 1 - Vlad Achim, Bojan Golubović, Marko Momčilović, Sulley Muniru, Gabriel Tamaș
Strømsgodset IF: 2 - Muhamed Keïta, 1 - Marcus Pedersen
Szachtar Donieck: 4 - Taison, 3 - Facundo Ferreyra, Wiktor Kowałenko, 2 - Bernard, Serhij Krywcow, Marlos, Taras Stepanenko, 1 - Dentinho, Eduardo, Fred, Maksym Małyszew
Szachtior Soligorsk: 2 - Artem Starhorodśkyj, 1 - Igor Burko, Nikola Ignjatijević, Aleksiej Januszkiewicz, Jewgienij Jelezarienko, Dienis Łaptiew, Serhij Rudyka, Michaił Szybun
Szirak Giumri: 1 - Wahan Biczachczjan, Dawit Hakobjan
Torpiedo Żodzino: 1 - Wadim Diemidowicz, Jewgienij Kłopockij, Serhij Zahynajłow
Trakų FK: 2 - Dawit Arszakjan, 1 - Nerijus Valskis
UE Santa Coloma: 1 - Pedro Reis, Joan Salomó
US Sassuolo Calcio: 5 - Domenico Berardi, 4 - Grégoire Defrel, 3 - Matteo Politano, 1 - Pol Lirola, Lorenzo Pellegrini, Antonino Ragusa
Valur (Reykjavík): 1 - Einar Ingvarsson
Videoton FC Fehérvár: 2 - Róbert Feczesin, Krisztián Géresi, 1 - Ádám Bódi, István Kovács, Asmir Suljić
Villarreal CF: 2 - Alexandre Pato, 1 - Jonathan dos Santos, Rodri Hernández, Alfred N'Diaye, Nicola Sansone, Rafael Santos Borré, Bruno Soriano, Manu Trigueros
West Ham United FC: 2 - Cheikhou Kouyaté, Mark Noble, 1 - Sofiane Feghouli
Worskła Połtawa: 1 - Wołodymyr Czesnakow
Zagłębie Lubin: 2 - Ľubomír Guldan, 1 - Maciej Dąbrowski, Łukasz Janoszka, Łukasz Piątek
Zaria Bălți: 1 - Maxim Mihaliov, Gheorghii Ovseannicov
Zienit Sankt Petersburg: 6 - Giuliano, 4 - Aleksandr Kokorin, 1 - Domenico Criscito, Luka Đorđević, Aleksandr Kierżakow, Róbert Mak, Maurício, Oleg Szatow
Zimbru Chișinău: 2 - Emerson, 1 - Ilie Damașcan, Ion Jardan, Veaceslav Zagaevschii
Zoria Ługańsk: 1 - Rafael Forster, Dmytro Hreczyszkin

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas