[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Strzelcy:
 
17 goli - Wojciech Reiman (Stal Rzeszów),
14 goli - Artur Gieraga (Motor Lublin),
13 goli - Wojciech Białek (Avia Świdnik),
12 goli - Taras Jaworśkyj (Podhale Nowy Targ), Piotr Prędota (Stal Rzeszów),
11 goli - Bartłomiej Buczek (Resovia), Piotr Laskowski (Cosmos Nowotaniec), Marek Mizia (MKS Trzebinia/Siersza),
10 goli - Rafał Borysiuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Sebastian Brocki (Stal Rzeszów), Łukasz Jamróz (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski),
9 goli - Dawid Dynarek (Soła Oświęcim), Sebastian Dziedzic (Resovia), Przemysław Knapik (Soła Oświęcim), Serhij Krykun (Podlasie Biała Podlaska), Mateusz Olszak (Orlęta Radzyń Podlaski), Marcin Siedlarz (Garbarnia Kraków), Michał Smolarczyk (Wierna Małogoszcz), Krzysztof Wrzosek (Unia Tarnów),
8 goli - Paweł Giel (Stal Rzeszów), Krzysztof Kalemba (Garbarnia Kraków), Tomasz Ogar (Garbarnia Kraków), Kamil Oziemczuk (Motor Lublin), Bartłomiej Raba (JKS 1909 Jarosław),
7 goli - Artur Biały (Unia Tarnów), Dawid Cempa (Karpaty Krosno), Dariusz Gawęcki (MKS Trzebinia/Siersza), Michał Grunt (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Paweł Hass (JKS 1909 Jarosław), Michał Kowalik (MKS Trzebinia/Siersza), Adam Nowak (Avia Świdnik), Dawid Pałys-Rydzik (Resovia), Łukasz Popiela (Unia Tarnów), Mateusz Stanek (MKS Trzebinia/Siersza),
6 goli - Dawid Bieniasz (Resovia), Kacper Drelich (Stal Rzeszów), Michał Kitliński (Garbarnia Kraków), Kamil Kocoł (Podlasie Biała Podlaska), Arkadiusz Kot (Orlęta Radzyń Podlaski), Bartłomiej Pająk (Podhale Nowy Targ), Bartosz Sot (Spartakus Daleszyce), Michał Stachurski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Jakub Syryjczyk (Podlasie Biała Podlaska),
5 goli - Kamil Aab (JKS 1909 Jarosław), Michał Bała (Wierna Małogoszcz), Paweł Cygnar (Soła Oświęcim), Wojciech Dziadzio (Podhale Nowy Targ), Mariusz Gabrych (Karpaty Krosno), Mateusz Gleń (Soła Oświęcim), Michał Jeziorski (Spartakus Daleszyce), Klaudiusz Łatkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mateusz Majcherczyk (MKS Trzebinia/Siersza), Mateusz Majewski (Orlęta Radzyń Podlaski), Marek Maślejak (Cosmos Nowotaniec), Krystian Mroczek (Avia Świdnik), Jakub Ochman (Podhale Nowy Targ 1, MKS Trzebinia/Siersza 4), Andrzej Paprocki (Spartakus Daleszyce), Sławomir Szeliga (Stal Rzeszów), Ireneusz Zarzyka (Cosmos Nowotaniec), Piotr Zmorzyński (Orlęta Radzyń Podlaski),
4 gole - Arkadiusz Czapla (Soła Oświęcim), Krzysztof Hałgas (Soła Oświęcim), Wojciech Jamróz (Soła Oświęcim), Paweł Kaczmarek (Motor Lublin), Jakub Kaganek (JKS 1909 Jarosław), Karol Kalita (Avia Świdnik 2, Orlęta Radzyń Podlaski 2), Daniel Kmak (JKS 1909 Jarosław), Marcin Kołodziejczyk (Wierna Małogoszcz), Rafał Komorek (Podhale Nowy Targ), Michał Lisańczuk (Stal Rzeszów), Kamil Majkowski (Motor Lublin), Michał Paluch (Motor Lublin), Jarosław Potoniec (Podhale Nowy Targ), Jaromir Skiba (Karpaty Krosno), Kamil Stachyra (Motor Lublin), Patryk Szysz (Motor Lublin), Hubert Tylec (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Dawid Wadas (Soła Oświęcim), Mateusz Wawoczny (Soła Oświęcim),
3 gole - Dawid Basta (Podhale Nowy Targ), Kamil Blicharski (Spartakus Daleszyce), Mateusz Ciesielski (Garbarnia Kraków), Patryk Czułowski (Avia Świdnik), Piotr Drozdowicz (Unia Tarnów), Marcin Drzymont (Soła Oświęcim), Arkadiusz Gil (Stal Rzeszów), Damian Gil (Spartakus Daleszyce), Bartłomiej Gliniak (JKS 1909 Jarosław), Michał Górecki (Garbarnia Kraków), Szymon Kaliniec (Resovia), Marcin Kalinowski (MKS Trzebinia/Siersza), Jakub Kapsa (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Konrad Kasolik (Soła Oświęcim), Mirosław Kmiotek (Resovia), Dawid Kuliga (Karpaty Krosno), Damian Leśniak (Podlasie Biała Podlaska), Dariusz Łukasik (Garbarnia Kraków), Maciej Maślany (Stal Rzeszów), Michał Nawrot (Podhale Nowy Targ), Jakub Olearczyk (Spartakus Daleszyce), Piotr Piekarski (Motor Lublin), Krystian Puton (Orlęta Radzyń Podlaski), Karol Rycaj (Orlęta Radzyń Podlaski), Jakub Snadny (Soła Oświęcim), Paweł Sobota (Cosmos Nowotaniec), Arkadiusz Staszczak (Resovia), Roman Stepankow (Karpaty Krosno), Rafał Surmiak (JKS 1909 Jarosław), Przemysław Szkatuła (Karpaty Krosno), Damian Szpak (Motor Lublin), Sebastian Świerzbiński (Podhale Nowy Targ), Kamil Włodyka (MKS Trzebinia/Siersza), Paweł Zabielski (Podlasie Biała Podlaska), Sebastian Zawrzykraj (Unia Tarnów), Jakub Zięba (Stal Rzeszów),
2 gole - Piotr Bołtowicz (Podlasie Biała Podlaska), Adrian Buszta (Karpaty Krosno), Kamil Cholerzyński (Motor Lublin), Paweł Czajkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Konrad Domoń (Resovia), Krzysztof Drzazga (Wisła II Kraków), Rafał Gil (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Radosław Górka (MKS Trzebinia/Siersza), Szymon Kamiński (Motor Lublin), Mateusz Kantor (Karpaty Krosno), Szymon Kiebzak (Garbarnia Kraków), Karol Kostrubała (Garbarnia Kraków), Bartłomiej Kraus (Wierna Małogoszcz), Radosław Kursa (Motor Lublin), Rafał Kycko (JKS 1909 Jarosław), Adrian Ligienza (Podhale Nowy Targ), Damian Lubera (Unia Tarnów), Damian Łanucha (Karpaty Krosno), Marek Masiuda (Garbarnia Kraków), Marcin Misiak (Cosmos Nowotaniec), Adrian Mołdoch (Resovia), Hubert Mularczyk (Wierna Małogoszcz), Bartosz Papka (Spartakus Daleszyce), Tomasz Persona (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Patryk Pękala (JKS 1909 Jarosław), Łukasz Pietras (Garbarnia Kraków), Adrian Ryś (Wisła II Kraków), Marcel Tyl (Unia Tarnów), Tomasz Tymosiak (Motor Lublin), Jakub Więcek (Stal Rzeszów), Bartłomiej Wijas (Wierna Małogoszcz), Patryk Wilk (JKS 1909 Jarosław), Mateusz Wołos (Avia Świdnik), Adrian Zarzecki (Orlęta Radzyń Podlaski), Mateusz Zawadzki (Wierna Małogoszcz), Michał Zuber (Orlęta Radzyń Podlaski), Przemysław Żmuda (Resovia),
1 gol - Michał Bedronka (Podhale Nowy Targ), Kamil Bełczowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Damian Bożek (Stal Rzeszów), Dominik Cheba (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Adrian Chłoń (Unia Tarnów), Sebastian Czapski (Podlasie Biała Podlaska), Damian Czarnecki (Wierna Małogoszcz), Bartosz Daszyk (JKS 1909 Jarosław), Zbigniew Dąbek (Karpaty Krosno), Michał Dobkowski (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Maciej Domurat (MKS Trzebinia/Siersza), Arkadiusz Drapsa (Podlasie Biała Podlaska), Daniel Duda (Podhale Nowy Targ), Iwan Dykyj (Avia Świdnik), Wojciech Gęborys (Orlęta Radzyń Podlaski), Bartosz Gębura (Spartakus Daleszyce), Paweł Haas (JKS 1909 Jarosław), Artur Hebda (Unia Tarnów), Adrian Hołownia (Podlasie Biała Podlaska), Bartosz Jagła (MKS Trzebinia/Siersza), Jakub Szymala (Avia Świdnik), Łukasz Jamróg (Unia Tarnów), Norbert Jaworski (Spartakus Daleszyce), Łukasz Kaczmarek (Spartakus Daleszyce), Yasuhiro Katō (Motor Lublin), Robert Kazubski (Avia Świdnik), Artur Kidoń (Spartakus Daleszyce), Kamil Kłusek (JKS 1909 Jarosław), Patryk Kołodziej (Karpaty Krosno), Michał Kołodziejczyk (Wierna Małogoszcz), Dariusz Kozubek (Spartakus Daleszyce), Karol Krzyżyk (Wierna Małogoszcz), Krystian Kujawa (Garbarnia Kraków), Przemysław Kupczyk (Wierna Małogoszcz), Rafał Kursa (Podlasie Biała Podlaska), Kevin Kuźba (Wisła II Kraków), Hubert Laskowski (Spartakus Daleszyce), Kamil Łokieć (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Mariusz Maciejski (Spartakus Daleszyce), Paweł Majka (Cosmos Nowotaniec), Łukasz Mazurek (Orlęta Radzyń Podlaski), Witalij Melnyczuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Damian Mężyk (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Marcin Michota (Motor Lublin), Jakub Mordec (Karpaty Krosno), Kamil Moskal (Garbarnia Kraków), Damian Nieśmiałowski (Garbarnia Kraków), Artur Nowak (Unia Tarnów), Łukasz Nowak (Garbarnia Kraków), Kacper Nytko (Unia Tarnów), Piotr Ostrowski (Spartakus Daleszyce), Daniel Pawlak (Karpaty Krosno), Patryk Pelc (Karpaty Krosno), Wołodymyr Pidwirnyj (Cosmos Nowotaniec), Paweł Piskorz (MKS Trzebinia/Siersza), Przemysław Piwowarczyk (Podhale Nowy Targ), Mateusz Podstolak (KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski), Bartłomiej Powałka (Orlęta Radzyń Podlaski), Paweł Rogula (Wierna Małogoszcz), Damian Skała (Stal Rzeszów), Roman Skowroński (Avia Świdnik), Karol Skrzypek (Spartakus Daleszyce), Patryk Słotwiński (Motor Lublin), Marcin Sobol (JKS 1909 Jarosław), Jakub Sołdecki (Avia Świdnik), Mariusz Stokłosa (MKS Trzebinia/Siersza), Patryk Szymala (Orlęta Radzyń Podlaski), Michał Szymański (Stal Rzeszów), Marcin Świech (JKS 1909 Jarosław), Łukasz Świst (Resovia), Julien Tadrowski (Motor Lublin), Mateusz Urbański (Podhale Nowy Targ), Paweł Węgrzyn (Unia Tarnów), Wiktor Wołowiec (Spartakus Daleszyce), Adrian Wychowaniec (Spartakus Daleszyce).

Strzelcy według drużyn:
 
Avia Świdnik: 13 - Wojciech Białek, 7 - Adam Nowak, 5 - Krystian Mroczek, 3 - Patryk Czułowski, 2 - Karol Kalita, Mateusz Wołos, 1 - Iwan Dykyj, Jakub Szymala, Robert Kazubski, Roman Skowroński, Jakub Sołdecki
Cosmos Nowotaniec: 11 - Piotr Laskowski, 5 - Marek Maślejak, Ireneusz Zarzyka, 3 - Paweł Sobota, 2 - Marcin Misiak, 1 - Paweł Majka, Wołodymyr Pidwirnyj
Garbarnia Kraków: 9 - Marcin Siedlarz, 8 - Krzysztof Kalemba, Tomasz Ogar, 6 - Michał Kitliński, 3 - Mateusz Ciesielski, Michał Górecki, Dariusz Łukasik, 2 - Szymon Kiebzak, Karol Kostrubała, Marek Masiuda, Łukasz Pietras, 1 - Krystian Kujawa, Kamil Moskal, Damian Nieśmiałowski, Łukasz Nowak
JKS 1909 Jarosław: 8 - Bartłomiej Raba, 7 - Paweł Hass, 5 - Kamil Aab, 4 - Jakub Kaganek, Daniel Kmak, 3 - Bartłomiej Gliniak, Rafał Surmiak, 2 - Rafał Kycko, Patryk Pękala, Patryk Wilk, 1 - Bartosz Daszyk, Paweł Haas, Kamil Kłusek, Marcin Sobol, Marcin Świech
Karpaty Krosno: 7 - Dawid Cempa, 5 - Mariusz Gabrych, 4 - Jaromir Skiba, 3 - Dawid Kuliga, Roman Stepankow, Przemysław Szkatuła, 2 - Adrian Buszta, Mateusz Kantor, Damian Łanucha, 1 - Zbigniew Dąbek, Patryk Kołodziej, Jakub Mordec, Daniel Pawlak, Patryk Pelc
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: 10 - Łukasz Jamróz, 7 - Michał Grunt, 6 - Michał Stachurski, 5 - Klaudiusz Łatkowski, 4 - Hubert Tylec, 3 - Jakub Kapsa, 2 - Paweł Czajkowski, Rafał Gil, Tomasz Persona, 1 - Kamil Bełczowski, Dominik Cheba, Michał Dobkowski, Kamil Łokieć, Damian Mężyk, Mateusz Podstolak
MKS Trzebinia/Siersza: 11 - Marek Mizia, 7 - Dariusz Gawęcki, Michał Kowalik, Mateusz Stanek, 5 - Mateusz Majcherczyk, 4 - Jakub Ochman, 3 - Marcin Kalinowski, Kamil Włodyka, 2 - Radosław Górka, 1 - Maciej Domurat, Bartosz Jagła, Paweł Piskorz, Mariusz Stokłosa
Motor Lublin: 14 - Artur Gieraga, 8 - Kamil Oziemczuk, 4 - Paweł Kaczmarek, Kamil Majkowski, Michał Paluch, Kamil Stachyra, Patryk Szysz, 3 - Piotr Piekarski, Damian Szpak, 2 - Kamil Cholerzyński, Szymon Kamiński, Radosław Kursa, Tomasz Tymosiak, 1 - Yasuhiro Katō, Marcin Michota, Patryk Słotwiński, Julien Tadrowski
Orlęta Radzyń Podlaski: 10 - Rafał Borysiuk, 9 - Mateusz Olszak, 6 - Arkadiusz Kot, 5 - Mateusz Majewski, Piotr Zmorzyński, 3 - Krystian Puton, Karol Rycaj, 2 - Karol Kalita, Adrian Zarzecki, Michał Zuber, 1 - Wojciech Gęborys, Łukasz Mazurek, Witalij Melnyczuk, Bartłomiej Powałka, Patryk Szymala
Podhale Nowy Targ: 12 - Taras Jaworśkyj, 6 - Bartłomiej Pająk, 5 - Wojciech Dziadzio, 4 - Rafał Komorek, Jarosław Potoniec, 3 - Dawid Basta, Michał Nawrot, Sebastian Świerzbiński, 2 - Adrian Ligienza, 1 - Michał Bedronka, Daniel Duda, Jakub Ochman, Przemysław Piwowarczyk, Mateusz Urbański
Podlasie Biała Podlaska: 9 - Serhij Krykun, 6 - Kamil Kocoł, Jakub Syryjczyk, 3 - Damian Leśniak, Paweł Zabielski, 2 - Piotr Bołtowicz, 1 - Sebastian Czapski, Arkadiusz Drapsa, Adrian Hołownia, Rafał Kursa
Resovia: 11 - Bartłomiej Buczek, 9 - Sebastian Dziedzic, 7 - Dawid Pałys-Rydzik, 6 - Dawid Bieniasz, 3 - Szymon Kaliniec, Mirosław Kmiotek, Arkadiusz Staszczak, 2 - Konrad Domoń, Adrian Mołdoch, Przemysław Żmuda, 1 - Łukasz Świst
Soła Oświęcim: 9 - Dawid Dynarek, Przemysław Knapik, 5 - Paweł Cygnar, Mateusz Gleń, 4 - Arkadiusz Czapla, Krzysztof Hałgas, Wojciech Jamróz, Dawid Wadas, Mateusz Wawoczny, 3 - Marcin Drzymont, Konrad Kasolik, Jakub Snadny
Spartakus Daleszyce: 6 - Bartosz Sot, 5 - Michał Jeziorski, Andrzej Paprocki, 3 - Kamil Blicharski, Damian Gil, Jakub Olearczyk, 2 - Bartosz Papka, 1 - Bartosz Gębura, Norbert Jaworski, Łukasz Kaczmarek, Artur Kidoń, Dariusz Kozubek, Hubert Laskowski, Mariusz Maciejski, Piotr Ostrowski, Karol Skrzypek, Wiktor Wołowiec, Adrian Wychowaniec
Stal Rzeszów: 17 - Wojciech Reiman, 12 - Piotr Prędota, 10 - Sebastian Brocki, 8 - Paweł Giel, 6 - Kacper Drelich, 5 - Sławomir Szeliga, 4 - Michał Lisańczuk, 3 - Arkadiusz Gil, Maciej Maślany, Jakub Zięba, 2 - Jakub Więcek, 1 - Damian Bożek, Damian Skała, Michał Szymański
Unia Tarnów: 9 - Krzysztof Wrzosek, 7 - Artur Biały, Łukasz Popiela, 3 - Piotr Drozdowicz, Sebastian Zawrzykraj, 2 - Damian Lubera, Marcel Tyl, 1 - Adrian Chłoń, Artur Hebda, Łukasz Jamróg, Artur Nowak, Kacper Nytko, Paweł Węgrzyn
Wierna Małogoszcz: 9 - Michał Smolarczyk, 5 - Michał Bała, 4 - Marcin Kołodziejczyk, 2 - Bartłomiej Kraus, Hubert Mularczyk, Bartłomiej Wijas, Mateusz Zawadzki, 1 - Damian Czarnecki, Michał Kołodziejczyk, Karol Krzyżyk, Przemysław Kupczyk, Paweł Rogula
Wisła II Kraków: 2 - Krzysztof Drzazga, Adrian Ryś, 1 - Kevin Kuźba

Autor: Maciej Kusina
Kontakt: 3liga @ 90minut.pl

 

Napisz do nas