[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Strzelcy:
 
Konrad Kaczmarek 5 goli - Konrad Kaczmarek (Chrobry Głogów),
4 gole - Piotr Krawczyk (Legionovia Legionowo),
3 gole - Igor Angulo (Górnik Zabrze), Krzysztof Drzazga (Puszcza Niepołomice), Petteri Forsell (Miedź Legnica), Patryk Klimala (Jagiellonia Białystok), Wiktor Putin (Wisła Sandomierz), Szymon Skrzypczak (Odra Opole), Artur Sobiech (Lechia Gdańsk), Árni Vilhjálmsson (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kamil Zapolnik (Górnik Zabrze),
2 gole - Karol Angielski (Wisła Płock), Jakub Bach (Chrobry Głogów), Bartłomiej Buczek (Resovia), Cafú (Legia Warszawa), Damian Gąska (Śląsk Wrocław), Jesús Jiménez (Górnik Zabrze), Michał Kucharczyk (Legia Warszawa), Marek Kuzma (Puszcza Niepołomice), Tomasz Makowski (Lechia Gdańsk), Jakub Mareš (Zagłębie Lubin), Tomáš Petrášek (Raków Częstochowa), Arkadiusz Piech (Śląsk Wrocław), Kacper Piechniak (Wisła Sandomierz), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok), Petr Schwarz (Raków Częstochowa), Daniel Smuga (Górnik Zabrze), Szymon Stanisławski (Wisła Puławy), Semir Štilić (Wisła Płock), Damian Szymański (Wisła Płock), Mateusz Wrzesień (Rozwój Katowice), Tomasz Zając (Stomil Olsztyn), Szymon Żurkowski (Górnik Zabrze),
1 gol - David Añón (GKS Katowice), Nabil Aankour (Arka Gdynia), Hubert Adamczyk (GKS Tychy), Maksym Adamenko (KP Starogard Gdański), Maciej Ambrosiewicz (Górnik Zabrze), Jakub Apolinarski (Polonia Środa Wielkopolska), Wato Arweladze (Korona Kielce), Karsten Ayong (Piast Gliwice), Patryk Baranowski (Błękitni Stargard), Paweł Baranowski (Odra Opole), Robert Bartczak (Wigry Suwałki), Mateusz Bartków (Puszcza Niepołomice), Krzysztof Bartoszak (Polonia Środa Wielkopolska), Mateusz Bochnak (Pogoń Siedlce), Dariusz Boczko (Huragan Morąg), Filip Burkhardt (Bytovia Bytów), Carlitos (Legia Warszawa), Carlitos (Wisła Płock), Chopi (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Jakub Czerwiński (Piast Gliwice), Kamil Drygas (Pogoń Szczecin), Adrian Dziubiński (Stal Stalowa Wola), Bartłomiej Faliszewski (Znicz Pruszków), Borja Fernández (Miedź Legnica), Dominik Furman (Wisła Płock), Łukasz Furtak (Puszcza Niepołomice), Łukasz Garguła (Miedź Legnica), Denis Gojko (Piast Gliwice), Daniel Gołębiewski (Legionovia Legionowo), Grzegorz Goncerz (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Michał Góral (Stomil Olsztyn), Guilherme (Jagiellonia Białystok), Lukáš Haraslín (Lechia Gdańsk), Paweł Hass (Resovia), Maksymilian Hebel (Bytovia Bytów), Michał Helik (Cracovia), Mateusz Jajkowski (Huragan Morąg), Jan Janik (ROW 1964 Rybnik), João Amaral (Lech Poznań), João Criciúma (Huragan Morąg), Vlastimir Jovanović (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Paweł Kaczmarczyk (Wigry Suwałki), Wojciech Kędziora (Ruch Chorzów), Szymon Kiebzak (Garbarnia Kraków), Michał Kitliński (Stal Stalowa Wola), Maciej Kona (Chrobry Głogów), Marcel Kotwica (Puszcza Niepołomice), Jędrzej Kujawa (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Kura (Puszcza Niepołomice), Grzegorz Kuświk (Stal Mielec), Mateusz Kuzimski (Bytovia Bytów), Szymon Lewicki (Raków Częstochowa), Wojciech Łobodziński (Miedź Legnica), Daniel Łukasik (Lechia Gdańsk), Paweł Łysiak (Bałtyk Koszalin), Karol Mackiewicz (Wigry Suwałki), Michał Mak (Lechia Gdańsk), Piotr Makowski (MKS Kluczbork), Piotr Malinowski (Raków Częstochowa), Marcus Vinícius (Arka Gdynia), Iván Martín (Odra Opole), Szymon Matuszek (Górnik Zabrze), Tomáš Mikinič (Odra Opole), Patryk Mikita (Radomiak Radom), Patrik Mišák (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Mateusz Młyński (Arka Gdynia), Przemysław Mońka (Rozwój Katowice), Adam Mójta (Pogoń Siedlce), Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów), Michał Nalepa (Lechia Gdańsk), Andrzej Niewulis (Raków Częstochowa), Szymon Nowicki (Chrobry Głogów), Piotr Okuniewicz (ROW 1964 Rybnik), Zdeněk Ondrášek (Wisła Kraków), Marcin Orłowski (Puszcza Niepołomice), Daniel Paszek (Rozwój Katowice), Michał Pazdan (Legia Warszawa), Adam Pazio (Pogoń Siedlce), Jarosław Piątkowski (Wisła Sandomierz), Filip Piszczek (Cracovia), Michał Płonka (Rozwój Katowice), Adrian Popiołek (Wisła Puławy), Krystian Przyborowski (Gwardia Koszalin), Mateusz Radecki (Śląsk Wrocław), Adrian Rakowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Miłosz Reisch (MKS Kluczbork), Ricardinho (Wisła Płock), Krzysztof Ropski (Siarka Tarnobrzeg), Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice), Michał Rzuchowski (Podbeskidzie Bielsko-Biała), Kamil Sabiłło (Wigry Suwałki), Cillian Sheridan (Jagiellonia Białystok), Rafał Siemaszko (Arka Gdynia), Kacper Skibicki (Olimpia Grudziądz), Kamil Słaby (Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Łukasz Sołowiej (Stomil Olsztyn), Patryk Stępiński (Wisła Płock), Patryk Stypułkowski (Tur Bielsk Podlaski), Łukasz Szczepaniak (Puszcza Niepołomice), Miłosz Szczepański (Raków Częstochowa), Damian Szuprytowski (Radomiak Radom), Remigiusz Szywacz (Stomil Olsztyn), Karol Świderski (Jagiellonia Białystok), Hubert Tomalski (Puszcza Niepołomice), Alan Uryga (Wisła Płock), Steven Vitória (Lechia Gdańsk), Ariel Wawszczyk (Olimpia Grudziądz), Dawid Weis (GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Krzysztof Wicki (Gryf Wejherowo), Jakub Wilk (Polonia Środa Wielkopolska), Patryk Winsztal (Radomiak Radom), Rafał Wolski (Lechia Gdańsk), Łukasz Wolsztyński (Górnik Zabrze), Krzysztof Wołkowicz (Elana Toruń), Oskar Zawada (Wisła Płock), Sergei Zenjov (Cracovia), Wojciech Zyska (KP Starogard Gdański).

Strzelcy według drużyn:
 
Arka Gdynia: 1 - Nabil Aankour, Marcus Vinícius, Mateusz Młyński, Rafał Siemaszko
Bałtyk Koszalin: 1 - Paweł Łysiak
Błękitni Stargard: 1 - Patryk Baranowski
Bruk-Bet Termalica Nieciecza: 3 - Árni Vilhjálmsson, 1 - Vlastimir Jovanović, Patrik Mišák, Kamil Słaby
Bytovia Bytów: 1 - Filip Burkhardt, Maksymilian Hebel, Mateusz Kuzimski
Chrobry Głogów: 5 - Konrad Kaczmarek, 2 - Jakub Bach, 1 - Maciej Kona, Szymon Nowicki
Cracovia: 1 - Michał Helik, Filip Piszczek, Sergei Zenjov
Elana Toruń: 1 - Krzysztof Wołkowicz
Garbarnia Kraków: 1 - Szymon Kiebzak
GKS 1962 Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój): 1 - Dawid Weis
GKS Bełchatów: 1 - Patryk Mularczyk
GKS Katowice: 1 - David Añón
GKS Tychy: 1 - Hubert Adamczyk
Górnik Zabrze: 3 - Igor Angulo, Kamil Zapolnik, 2 - Jesús Jiménez, Daniel Smuga, Szymon Żurkowski, 1 - Maciej Ambrosiewicz, Szymon Matuszek, Łukasz Wolsztyński
Gryf Wejherowo: 1 - Krzysztof Wicki
Gwardia Koszalin: 1 - Krystian Przyborowski
Huragan Morąg: 1 - Dariusz Boczko, Mateusz Jajkowski, João Criciúma
Jagiellonia Białystok: 3 - Patryk Klimala, 2 - Taras Romanczuk, 1 - Guilherme, Cillian Sheridan, Karol Świderski
Korona Kielce: 1 - Wato Arweladze
KP Starogard Gdański: 1 - Maksym Adamenko, Wojciech Zyska
Lech Poznań: 1 - João Amaral
Lechia Gdańsk: 3 - Artur Sobiech, 2 - Tomasz Makowski, 1 - Lukáš Haraslín, Daniel Łukasik, Michał Mak, Michał Nalepa, Steven Vitória, Rafał Wolski
Legia Warszawa: 2 - Cafú, Michał Kucharczyk, 1 - Carlitos, Michał Pazdan
Legionovia Legionowo: 4 - Piotr Krawczyk, 1 - Daniel Gołębiewski
Miedź Legnica: 3 - Petteri Forsell, 1 - Borja Fernández, Łukasz Garguła, Wojciech Łobodziński
MKS Kluczbork: 1 - Piotr Makowski, Miłosz Reisch
Odra Opole: 3 - Szymon Skrzypczak, 1 - Paweł Baranowski, Iván Martín, Tomáš Mikinič
Olimpia Grudziądz: 1 - Kacper Skibicki, Ariel Wawszczyk
Piast Gliwice: 1 - Karsten Ayong, Jakub Czerwiński, Denis Gojko
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 1 - Chopi, Grzegorz Goncerz, Adrian Rakowski, Michał Rzuchowski
Pogoń Siedlce: 1 - Mateusz Bochnak, Adam Mójta, Adam Pazio
Pogoń Szczecin: 1 - Kamil Drygas
Polonia Środa Wielkopolska: 1 - Jakub Apolinarski, Krzysztof Bartoszak, Jędrzej Kujawa, Jakub Wilk
Puszcza Niepołomice: 3 - Krzysztof Drzazga, 2 - Marek Kuzma, 1 - Mateusz Bartków, Łukasz Furtak, Marcel Kotwica, Patryk Kura, Marcin Orłowski, Dawid Ryndak, Łukasz Szczepaniak, Hubert Tomalski
Radomiak Radom: 1 - Patryk Mikita, Damian Szuprytowski, Patryk Winsztal
Raków Częstochowa: 2 - Tomáš Petrášek, Petr Schwarz, 1 - Szymon Lewicki, Piotr Malinowski, Andrzej Niewulis, Miłosz Szczepański
Resovia: 2 - Bartłomiej Buczek, 1 - Paweł Hass
ROW 1964 Rybnik: 1 - Jan Janik, Piotr Okuniewicz
Rozwój Katowice: 2 - Mateusz Wrzesień, 1 - Przemysław Mońka, Daniel Paszek, Michał Płonka
Ruch Chorzów: 1 - Wojciech Kędziora
Siarka Tarnobrzeg: 1 - Krzysztof Ropski
Stal Mielec: 1 - Grzegorz Kuświk
Stal Stalowa Wola: 1 - Adrian Dziubiński, Michał Kitliński
Stomil Olsztyn: 2 - Tomasz Zając, 1 - Michał Góral, Łukasz Sołowiej, Remigiusz Szywacz
Śląsk Wrocław: 2 - Damian Gąska, Arkadiusz Piech, 1 - Mateusz Radecki
Tur Bielsk Podlaski: 1 - Patryk Stypułkowski
Wigry Suwałki: 1 - Robert Bartczak, Paweł Kaczmarczyk, Karol Mackiewicz, Kamil Sabiłło
Wisła Kraków: 1 - Zdeněk Ondrášek
Wisła Płock: 2 - Karol Angielski, Semir Štilić, Damian Szymański, 1 - Carlitos, Dominik Furman, Ricardinho, Patryk Stępiński, Alan Uryga, Oskar Zawada
Wisła Puławy: 2 - Szymon Stanisławski, 1 - Adrian Popiołek
Wisła Sandomierz: 3 - Wiktor Putin, 2 - Kacper Piechniak, 1 - Jarosław Piątkowski
Zagłębie Lubin: 2 - Jakub Mareš
Znicz Pruszków: 1 - Bartłomiej Faliszewski

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas