[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2021/2022 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2022, 20:16:25

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Krystian Bracik (O - Wisła Puławy), Kacper Jodłowski (P - rezerwy), Patryk Makuch (N - Miedź Legnica), Sebastian Strózik (N - Resovia), Damian Urban (O - rezerwy), Takuto Oshima (MFK Zemplín Michalovce)

Odchodzą: Marcos Álvarez (P - ?), Otar Kakabadze (O - VfB Stuttgart 1893, FC Dallas), Mateusz Pieńczak (O - Warta Poznań), Rivaldinho (N - ?), Damir Sadiković (P - ?)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Bartłomiej Eizenchart (P - Resovia), Maksymilian Gandziarowski (O - rezerwy) , Daniel Liszka (P - rezerwy), Tomasz Loska (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Alan Lubaski (P - rezerwy), Bartosz Neugebauer (B - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Paweł Olkowski (O - Gazişehir Gaziantep FK), Aleksander Paluszek (O - Skra Częstochowa), Kamil Surowiec (O - rezerwy) , Daniel Ściślak (P - Chojniczanka Chojnice), Szymon Włodarczyk (N - Legia Warszawa), Dawit Wolkowi (Zirə FK)

Odchodzą: Adrian Gryszkiewicz (O - SC Paderborn 07), Dariusz Pawłowski (O - Radomiak Radom), Grzegorz Sandomierski (B - ?), Przemysław Wiśniewski (O - Venezia FC)

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Bartosz Bernatowicz (P - rezerwy), Juan Cámara (P - Sabah Baku), Guilherme Schettine (P - FC Vizela), Jakub Lewicki (O - junior), Wojciech Łaski (P - GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)), Nené (P - CD Santa Clara), Miłosz Piekutowski (B - junior), Ivan Runje (O - powrót po kontuzji), Mateusz Skrzypczak (P - Lech Poznań), Jakub Witek (P - Radunia Stężyca) , Cristo González (Real Valladolid CF)

Odchodzą: Błażej Augustyn (O - Wieczysta Kraków), Bartosz Bida (P - Widzew Łódź), Patryk Czerech (O - Pogoń Siedlce), Jan Faberski (P - AFC Ajax (j)), Jakub Lutostański (N - Śląsk Wrocław), Jan Majsterek (O - Polonia Warszawa ), Przemysław Mystkowski (P - ?), Michał Nalepa (P - Sakaryaspor Kulübü), Filip Piszczek (N - ?), Pāvels Šteinbors (B - RFS Ryga), Karol Struski (P - Áris Lemessoú), Michał Surzyn (P - Sandecja Nowy Sącz), Michał Żyro (N - Wisła Kraków)

Korona Kielce  
Przychodzą: Saša Balić (O - Zagłębie Lubin), Adam Deja (P - Arka Gdynia), Dawid Lisowski (P - powrót po kontuzji), Wiktor Matyjewicz (O - Unia Tarnów), Daniel Szelągowski (P - Warta Poznań), Hubert Szulc (N - Lech II Poznań), Bartosz Śpiączka (N - Górnik Łęczna), Miłosz Trojak (P - Odra Opole)

Odchodzą: Artur Amroziński (N - Górnik Łęczna, ?), Marcel Gąsior (P - Zagłębie Sosnowiec), Michał Koj (O - Zagłębie Sosnowiec), Zvonimir Petrović (P - ?), Miłosz Strzeboński (P - ?), Przemysław Szarek (O - Zagłębie Sosnowiec)

Lech Poznań  
Przychodzą: Krzysztof Bąkowski (B - powrót po kontuzji), Heorhij Citaiszwili (P - Wisła Kraków) , Karol Drażdżewski (B - Jarota Jarocin), Patryk Gogół (P - Lech II Poznań), Jesse Joronen (B - Brescia Calcio), Damian Kądzior (P - Piast Gliwice), Olaf Kobacki (N - Arka Gdynia), Igor Kornobis (N - Lech II Poznań), Antoni Kozubal (P - Górnik Polkowice), Juliusz Letniowski (P - Widzew Łódź), Jakub Malec (O - Ruch Chorzów), Ofir Marciano (B - Feyenoord Rotterdam), Patryk Olejnik (O - Lech II Poznań), Patrick Pentz (B - FK Austria Wiedeń), František Plach (B - Piast Gliwice), Artur Rudko (B - Páfos FC), Jan Sýkora (P - FC Viktoria Plzeň), Filip Szymczak (N - GKS Katowice), Filip Wolski (P - Lech II Poznań), Afonso Sousa (Belenenses SAD), Iver Fossum (Ålborg Boldspilklub), Mikołaj Tudruj (junior), Pavle Vagić (Rosenborg BK)

Odchodzą: Alan Czerwiński (O - Widzew Łódź), Jakub Kamiński (P - VfL Wolfsburg), Tomasz Kędziora (O - Dynamo Kijów), Dawid Kownacki (N - Fortuna Düsseldorf 1895), Pedro Tiba (P - Gil Vicente FC), Mateusz Skrzypczak (P - Jagiellonia Białystok), Mickey van der Hart (B - ?)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Niko Datković (O - CD Mirandés), Rafał Kobryń (O - Sandecja Nowy Sącz), Dominik Piła (P - Chrobry Głogów), Witan Sulaeman (P - FK Senica), Łukasz Zjawiński (N - Sandecja Nowy Sącz), Bartosz Brzęk (rezerwy), Dawit Wolkowi (Zirə FK), Jakub Raciniewski (rezerwy), Krystian Okoniewski (rezerwy), Miłosz Kurzydłowski (rezerwy)

Odchodzą: Tomasz Makowski (P - Zagłębie Lubin), Łukasz Zwoliński (N - FC Fehérvár, Hapoel Beer Szewa)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Makana Baku (P - Göztepe SK), Dominik Hładun (B - Zagłębie Lubin), Jakub Kisiel (P - Stomil Olsztyn), Blaž Kramer (N - FC Zürich), Jakub Murawski (B - rezerwy), Nikodem Niski (O - rezerwy), Róbert Pich (P - Śląsk Wrocław), František Plach (B - Piast Gliwice), Kacper Tobiasz (B - Stomil Olsztyn), Jasur Yaxshiboyev (P - Sheriff Tiraspol), Aias Aosman (AO Ionikós Níkeas), Julien Ngoy (KAS Eupen), Lázaros Lábrou (OFI), Sokrátis Dioúdis (Panathinaïkós AO)

Odchodzą: Artur Boruc (B - ?), Ihor Charatin (P - AEK (Ateny)), Bartłomiej Ciepiela (P - Stal Mielec), Mateusz Hołownia (O - ?), Maciej Kikolski (B - Chojniczanka Chojnice), Wojciech Muzyk (B - Zagłębie Sosnowiec), Tomáš Pekhart (N - Raków Częstochowa), Patryk Pierzak (P - Górnik Łęczna ), Rafael Lopes (N - Western Sydney Wanderers FC), Richard Strebinger (B - ?), Benjamin Verbič (P - Dynamo Kijów), Mateusz Wieteska (O - Olympiakós SFP (Pireus)), Szymon Włodarczyk (N - Górnik Zabrze)

Miedź Legnica  
Przychodzą: Ángelo Henríquez (N - Fortaleza EC), Michael Kostka (O - RB Leipzig (j)), Hubert Matynia (O - Pogoń Szczecin), Koldo Obieta (N - SD Amorebieta), Patryk Szwedzik (N - GKS Katowice), Levent Gülen (Vólos NPS)

Odchodzą: Krzysztof Drzazga (N - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Patryk Makuch (N - Cracovia), Szymon Stróżyński (P - Chojniczanka Chojnice), Damian Tront (P - kontuzja)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Jorge Félix (P - Sivasspor Kulübü), Wojciech Kamiński (P - Zagłębie Sosnowiec), Patryk Królczyk (B - GKS Katowice), Wiktor Preuss (P - Pogoń Siedlce), Grzegorz Tomasiewicz (P - Stal Mielec), Bartłomiej Jelonek (rezerwy), Oskar Leśniak (Stadion Śląski Chorzów), Piotr Liszewski (rezerwy), Toya Nakajima (rezerwy)

Odchodzą: Damian Kądzior (P - Lech Poznań), Martin Konczkowski (P - Śląsk Wrocław), František Plach (B - Legia Warszawa, Lech Poznań), Mateusz Winciersz (P - Ruch Chorzów)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Maciej Kowal (B - Siarka Tarnobrzeg), Jakub Lis (O - rezerwy), Neto Borges (O - CD Tondela), Błażej Starzycki (P - rezerwy), Kryspin Szcześniak (O - Górnik Łęczna), Stanisław Wawrzynowicz (P - rezerwy), Marcel Wędrychowski (P - Górnik Łęczna), Axel Holewiński (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Bursztyn (B - Skra Częstochowa), Igor Łasicki (O - Wisła Kraków), Hubert Matynia (O - Miedź Legnica), Piotr Parzyszek (N - Frosinone Calcio, Widzew Łódź)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Roberto Alves (P - FC Winterthur), Michał Feliks (N - Garbarnia Kraków), Aleksander Gajgier (O - MKS Polonia Warszawa), Mateusz Grzybek (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Michał Jerke (B - Delta Warszawa), Gabriel Kobylak (B - Puszcza Niepołomice), Nikolas Korzeniecki (P - Zagłębie Sosnowiec), Tomasz Loska (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Oskar Majda (P - Stal Łańcut), Jakub Ojrzyński (B - Caernarfon Town FC), Dariusz Pawłowski (O - Górnik Zabrze), Daniel Pik (P - Cracovia II), Albert Posiadała (B - Świt Nowy Dwór Mazowiecki), Dominik Stępień (P - Sokół Ostróda), Adam Zbyszyński (rezerwy), Maksim Konanau (Delta Warszawa), Mikołaj Molendowski (junior), Pedro Justiniano (Associação Académica de Coimbra), Remigiusz Grotek (rezerwy), Serhij Czobotenko (FK Mariupol)

Odchodzą: Karol Angielski (N - New England Revolution), Artur Bogusz (O - Chrobry Głogów), Gonçalo Silva (O - SC Farense), Jô Santos (P - ?), Meik Karwot (O - Stal Rzeszów, Zagłębie Sosnowiec, ŁKS Łódź), Mateusz Kochalski (B - Stal Mielec), Filip Majchrowicz (B - US Lecce, Toulouse FC, RC Celta de Vigo), Abraham Marcus (N - FC Porto B), Dawid Olejarka (P - Stal Rzeszów, ?), Mateusz Radecki (P - Zagłębie Sosnowiec, GKS Tychy), Raphael Rossi (O - Zagłębie Lubin), Mario Rondón (N - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Dominik Sokół (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Chrístos Albánis (N - Apóllon FC), Jordan Courtney-Perkins (O - Warta Poznań), Olaf Kobacki (N - Arka Gdynia), Miguel Luís (P - Warta Poznań), Neto Borges (O - CD Tondela), Tomáš Pekhart (N - Legia Warszawa), Fabian Piasecki (N - Śląsk Wrocław), Strátos Svárnas (O - AEK (Ateny)), Daniel Szelągowski (P - Warta Poznań), Afonso Sousa (Belenenses SAD), Jakub Rajczykowski (rezerwy)

Odchodzą: Jakub Arak (N - GKS Katowice), Vladan Kovačević (B - Rangers FC), Ivi López (N - FC Fehérvár), Dominik Wydra (P - ?)

Stal Mielec  
Przychodzą: Filip Bakowski (O - Czarni Połaniec), Dominykas Barauskas (O - Riteriai Wilno), Mikołaj Biegański (B - Wisła Kraków), Bartłomiej Ciepiela (P - Legia Warszawa), Mateusz Dudek (B - Olimpia Elbląg), Ernest Hulisz (P - Unia Janikowo), Mateusz Kochalski (B - Radomiak Radom), Leândro (O - Górnik Łęczna), Mikołaj Lebedyński (N - Chrobry Głogów), Adrian Skrzyniak (O - Stal Stalowa Wola), Adrian Soboń (P - Wólczanka Wólka Pełkińska), Piotr Wlazło (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Maciej Wolski (P - ŁKS Łódź), Paweł Żyra (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Krystian Kardyś (rezerwy), Patryk Majkut (Stal Mielec New York), Sékou Camara (?) , Sidy (?)

Odchodzą: Bożidar Czorbadżijski (O - Widzew Łódź), Marcin Flis (P - ?), Wiktor Kłos (P - Stal Rzeszów), Dawid Kort (P - ŁKS Łódź), Maksymilian Sitek (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Dominik Steczyk (N - ?), Rafał Strączek (B - FC Girondins de Bordeaux), Adrian Szczutowski (N - Wisła Płock), Grzegorz Tomasiewicz (P - Piast Gliwice), Maciej Urbańczyk (P - Chojniczanka Chojnice, ?), Jakub Wawszczyk (O - Polonia Warszawa), Konrad Wrzesiński (P - ?), Mateusz Żyro (O - Widzew Łódź)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Matěj Hanousek (O - Wisła Kraków), Olaf Kobacki (N - Arka Gdynia), Martin Konczkowski (P - Piast Gliwice), Marcin Kozina (P - GKS Tychy), Rafał Leszczyński (B - Chrobry Głogów), Jakub Lutostański (N - Jagiellonia Białystok), Jehor Macenko (P - Śląsk II Wrocław), Mateusz Maćkowiak (O - Odra Opole), Oskar Mielcarz (B - Śląsk II Wrocław), Michał Rzuchowski (P - Chrobry Głogów), Piotr Samiec-Talar (N - Śląsk II Wrocław), John Yeboah (N - MSV 02 Duisburg), Cristo González (Real Valladolid CF)

Odchodzą: Bartosz Boruń (P - ?), Wojciech Golla (O - Puskás Akadémia FC), Jakub Iskra (O - SPAL 2013), Krzysztof Mączyński (P - Śląsk II Wrocław), Fabian Piasecki (N - Raków Częstochowa), Róbert Pich (P - Legia Warszawa), Matúš Putnocký (B - ?), Waldemar Sobota (P - ?), Dino Štiglec (O - ?), Márk Tamás (O - ?)

Warta Poznań  
Przychodzą: Kamil Janik (P - junior), Kamil Kościelny (O - Puszcza Niepołomice), Mateusz Pieńczak (O - Cracovia), Szymon Rola (P - junior), Mateusz Rzeźnik (junior), Mateusz Sowiński (N - Wigry Suwałki), Marc Stendera (P - FC Ingolstadt 04), Aleksander Kultys (junior), Szymon Sarbinowski (junior)

Odchodzą: Frank Castañeda (P - Buriram United), Jordan Courtney-Perkins (O - Raków Częstochowa), Miguel Luís (P - Raków Częstochowa), Aleksandr Pawłowiec (O - FK Orenburg), Jakub Sangowski (P - Skra Częstochowa), Mateusz Sopoćko (P - ?), Daniel Szelągowski (P - Raków Częstochowa, Korona Kielce), Łukasz Trałka (P - ?)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Bartosz Bida (P - Jagiellonia Białystok), Alan Czerwiński (O - Lech Poznań), Bożidar Czorbadżijski (O - Stal Mielec), Piotr Parzyszek (N - Pogoń Szczecin), Juljan Shehu (P - KF Laçi), Tauljant Sulejmanov (P - KF Tirana), Serafin Szota (O - Wisła Kraków), Patryk Szwedzik (N - GKS Katowice), Mateusz Żyro (O - Stal Mielec), Adam Dębiński (rezerwy), Hubert Lenart (rezerwy) , Kacper Kwiatkowski (rezerwy)

Odchodzą: Dani Villa (N - ?), Tomasz Dejewski (O - Radunia Stężyca), Michał Grudniewski (O - Górnik Łęczna), Bartosz Guzdek (N - Zagłębie Sosnowiec), Kacper Karasek (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Przemysław Kita (N - Radunia Stężyca), Juliusz Letniowski (P - Lech Poznań), Mateusz Michalski (P - ?), Patryk Mucha (P - Chrobry Głogów), Krystian Nowak (O - Górnik Łęczna, Arka Gdynia), Daniel Tanżyna (O - GKS Katowice)

Wisła Płock  
Przychodzą: Davo (P - UD Ibiza), Bartłomiej Gradecki (B - Wisła Puławy), Steve Kapuadi (O - AS Trenčín), Dawid Kocyła (N - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kacper Kondracki (P - Wisła Puławy), Dawid Krzyżański (P - Wigry Suwałki), Milan Kvocera (N - brak klubu), Patryk Leszczyński (P - Olimpia Grudziądz), Mateusz Lewandowski (N - Wigry Suwałki), Michał Mokrzycki (P - Ruch Chorzów), Kacper Rogoziński (N - Garbarnia Kraków), Martin Šulek (O - ŠKF Sereď), Adrian Szczutowski (N - Stal Mielec), Jakub Witek (P - Radunia Stężyca), Aleksa Maraš (FK Zeta (Golubovci)), Jan Jurčec (NK Kustošija (Zagrzeb)), Oskar Lodziński (Świt Staroźreby)

Odchodzą: Marcel Błachewicz (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Dušan Lagator (P - ?), Milan Obradović (O - FK Javor (Ivanjica)), Michał Oczkowski (B - Zawisza Bydgoszcz), Patryk Tuszyński (N - ?), Damian Węglarz (B - Chrobry Głogów)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Kamil Bielikow (B - Zagłębie Sosnowiec), Damjan Bohar (P - NK Osijek), Niko Datković (O - CD Mirandés), Jarosław Jach (O - Crystal Palace FC (rezerwy)), Szymon Kobusiński (N - Puszcza Niepołomice), Tomasz Makowski (P - Lechia Gdańsk), Marko Poletanović (P - Wisła Kraków), Raphael Rossi (O - Radomiak Radom), Kacper Terlecki (P - Zagłębie II Lubin), Arkadiusz Woźniak (P - GKS Katowice)

Odchodzą: Saša Balić (O - Korona Kielce), Jewgienij Baszkirow (P - ?), Jhon Chancellor (O - ACCD Mineros de Guayana), Erik Daniel (P - ? ), Daniel Dudziński (P - GKS Katowice), Dominik Hładun (B - Legia Warszawa), Kamil Kruk (O - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Karol Podliński (N - Zagłębie II Lubin , ? ), Łukasz Poręba (P - RC Lens), Aleksandar Šćekić (P - Dibba Al-Fujairah Club), Patryk Szysz (P - İstanbul Başakşehir FK), Jakub Wójcicki (O - ?), Tomáš Zajíc (N - SK Dynamo České Budějovice), Ilja Żygulow (P - Spartak Moskwa)

 

Napisz do nas